اعضای تیم پزشکی اسپری ضد عفونی کننده برای پاکسازی هوای محل امام رضا حرم پس از شیوع کروناویروس در مشهد 27 فوریه سال 2020 است.

ایسنا

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 168,019 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 6,610 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:01 pm: اسپانیا coronavirus موارد بالا 11,000 مرگ و میر افزایش می یابد به 491

تعداد coronavirus موارد در اسپانیا رسیده 11,178 در روز سه شنبه و تعداد مرگ و میر افزایش یافته است به 491 گفت: فرناندو سیمون سر از کشور بهداشت اورژانس مرکز. تعداد موارد است تا از یک شمارش قبلی از 9,161 در روز دوشنبه. — Ellyatt

5:58 pm: ایران coronavirus مرگ و میر افزایش به 998

ایران مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش یافته است به 988 با 135 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تلویزیون دولتی روز سه شنبه گزارش رویترز.

“مرگ و میر است 988 … با 1,178 جدید افراد آلوده در 24 ساعت گذشته, در حال حاضر تعداد موارد آلوده است 16,169 در سراسر کشور” گفت: kianush می Jahanpur. او گفت: 5,389 افراد آلوده به این ویروس را بازیافت. — Ellyatt

5:20 pm: ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان سیاسی از جمله آنهایی که

ایران به طور موقت آزاد در مورد 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی سخنگوی قوه قضائیه آن گفت: روز سه شنبه گزارش رویترز به آن واکنش نشان می دهد به کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است.

“برخی از 50 ٪ از افراد رها شده از بند مربوط به امنیت زندانیان … نیز در زندان ما را به انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع” غلامحسین اسماعیلی گفت.

ایران دارای یکی از بدترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است. آن تلفات رسیده 853 و در مجموع 14,991 مردم تایید شده است به ویروس. اسماعیلی نداد در زمانی که منتشر شد را مجبور به بازگشت به زندان است. — Ellyatt

5:15 pm: پاکسازی هشدار ” ما در جنگ به فرانسه رونمایی 50 میلیارد دلار در coronavirus اقدامات

4:32 pm: VW به توقف خودرو در اروپا تولید برای دو هفته

ماشین های غول پیکر VW است به حالت تعلیق تولید در آن گیاهان در اروپا در میان شیوع کروناویروس.

تولید متوقف خواهد شد در گیاهان در ستوبال در پرتغال براتیسلاوا در کشور اسلواکی و در لامبورگینی و کاربری گیاهان در ایتالیا قبل از پایان این هفته, VW رئیس اجرایی گفت: رویترز گزارش داد.

بسیاری از دیگر آلمانی و اروپایی گیاهان آغاز خواهد شد آماده سازی را به حالت تعلیق تولید احتمالا برای دو تا سه هفته VW گفت.

در مقابل تولید در چین از سر گرفته شده است به غیر از VW کارخانه در چانگشا و اورومچی.

قبلا گزارش کامل نتایج سال, VW گفت: coronavirus ساخته دادن یک چشم انداز برای سال 2020 غیر ممکن است. آن پرده برداری از یک افزایش در سال سود عملیاتی.

“گسترش coronavirus در حال حاضر تأثیر اقتصاد جهانی است. آن نامشخص است چگونه شدت و یا برای چه مدت این را نیز تحت تاثیر قرار گروه فولکس واگن. در حال حاضر آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی قابل اعتماد” رئیس امور مالی فرانک Witter در بیانیه ای گفت. — Ellyatt

4:22 pm: بازارهای اروپایی باز بالاتر با وجود coronavirus بحران

بازارهای اروپایی باز بالاتر شنبه با پخش coronavirus قرار دادن این قاره در shutdown شدن و دامن زدن به ترس از قریب الوقوع رکود است.

پان-شاخص Stoxx 600 صعود 2.7% در شروع معاملات خودرو با اضافه کردن 5% منجر به دستاوردهای به همه بخش ها به جز سفر و اوقات فراغت وارد قلمرو مثبت. — Ellyatt

4:00 pm: ایرباس به طور موقت توقف تولید در گیاهان در فرانسه و اسپانیا

ایرباس اعلام کرد این امر به توقف تولید و مونتاژ فعالیت در آن گیاهان در فرانسه و اسپانیا به مدت چهار روز آینده.

“این اجازه می دهد زمان کافی برای اجرای دقیق ایمنی و بهداشت شرایط از نظر بهداشتی تمیز کردن و خود فاصله در حالی که بهبود بهره وری از عملیات تحت شرایط کار” ایرباس در بیانیه ای گفت. — Ellyatt

3:20 pm: سهام در استرالیا افزایش تقریبا 6% با بازارهای آسیا مخلوط

سهام در استرالیا به رهبری دستاوردهای میان منطقه بازارهای عمده آنها به عنوان تلاش برای بهبود یافتن از سقوط یک روز پیش از آن. S&P/ASX 200 بسته 5.83% بالاتر در روز سه شنبه در 5,293.40 پس از کاهش نزدیک به 10 درصد در روز دوشنبه.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن بسته کمی بالاتر در 17,011.53. این شاخص Topix رسید 2.6% به پایان آن روز معاملاتی در 1,268.46.

در ضمن سهام در سرزمین اصلی چین به پایان رسید خود را روز معاملاتی پایین تر است. شانگهای کامپوزیت تضعیف 0.34% به اطراف 2,779.64 در حالی که شنزن کامپوزیت لبه lumping هیچ lumping در 0.425 درصد کاهش به حدود 1,704.74.

کره جنوبی Kospi از سوی دیگر بسته 2.47% پایین تر در 1,672.44. — Eustance هوانگ

2:05 pm: مالدیو از دست بدهد تا آنجا که $446 میلیون دلار در درآمد دولت در این سال

مالدیو’ وزیر امور خارجه Abdulla شهيد گفت: CNBC “و نشانه” است که جزیره-وزارت امور خارجه که به شدت متکی به گردشگری است و در حال حاضر احساس اثرات جهانی همه گیر.

در ده روز اول ماه مارس ورود توریست به مالدیو کاهش 22 درصد و تا پایان سال که می تواند گسترش به 35 درصد کاهش است. کاهش نیز تاثیر می گذارد جزیره-دولت درآمد ارز خارجی است. “اگر زمان کاهش ورود توریست نگه دارید ما به دنبال در یک کمبود در درآمد دولت بین 140 میلیون دلار به $446 میلیون در این سال تنهایی” ،

در حال حاضر مالدیو به 13 تایید موارد COVID-19 همه آنها خارجی است. هدف دولت این است که سعی کنید و حاوی ویروس به عنوان آنجا که ممکن است به محدود کردن گسترش آن به مردم محلی است. “اگر COVID-19 بازدید مردم محلی اپيدميولوژيک پیش بینی ها نشان می دهد که ما را از 60 درصد به 80 درصد از جمعیت آلوده. که بدون هیچ گونه مداخلات” شهيد گفت. در حالی که دولت در تلاش است به کاهش است که پیش بینی 30% به 40% وزیر اشاره کرد و حتی پس از آن تجهیزات پزشکی کشور ممکن است به اندازه کافی برای مقابله با این شدت تحت تاثیر موارد است. — Saheli روی Choudhury

2:00 pm: این ویروس شیوع یک نوع متفاوت از بحران’ می گوید جوزف استیگلیتز برنده جایزه نوبل

سیاست تهاجمی عمل توسط فدرال رزرو است که “به وضوح” نه به اندازه کافی برای کمک به ایالات متحده در جلوگیری از یک رکود اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس گفت: جوزف استیگلیتز, یک برنده جایزه نوبل در اقتصاد است.

“با توجه به ماهیت این ابهامات با توجه به طبیعت از سقوط درآمد بسیاری از مردم آن را می تواند کمک به ایجاد ثبات در بازارهای مالی در بهترین و روشن است که آن را انجام نمی, که,” استیگلیتز گفت CNBC در روز سه شنبه.

روز یکشنبه فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و اعلام کرد که 750 میلیارد دلار دارایی-برنامه خرید به پناهگاه اقتصاد از تاثیر ویروس. با وجود این که بازار سقوط کرد شنبه — با داو رنج بدترین حالت آن بعد از “جمعه سیاه” سقوط بازار در سال 1987 و سوم آن-بدترین روز زندگیمه. — Huileng قهوهای مایل به زرد

1:10 pm: نیوزیلند اعلام $7.26 میلیارد بسته محرک

نیوزیلند دولت اعلام کرده است یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 12 میلیارد دلار نیوزیلند دلار ($7.26 میلیارد دلار) برای نرم کردن اقتصادی بازدید از شیوع کروناویروس گزارش رویترز،.

این مقدار معادل حدود 4 درصد از نیوزیلند تولید ناخالص داخلی و بزرگتر از آنچه که در کشور اجرا شده در طول بحران مالی جهانی بر اساس این گزارش.

اقدامات در این بسته عبارتند از دستمزد یارانه کاهش مالیات و حمایت از صنعت حمل و نقل هوایی است که ضربه های سخت و کاهش تقاضای سفر و محدودیت های مسافرتی در سطح جهانی, رویترز گزارش داد. — ین ن لی

12:50 pm: مایکروسافت بسته فروشگاه های خرده فروشی

مایکروسافت گفت: این بسته تمام فروشگاه های خرده فروشی در واکنش به شیوع کروناویروس در سطح جهان است.

ایالات متحده در فن آوری های غول پیکر در نگه داشتن خود را آنلاین فروشگاه باز است.

“با امروز توصیه از دولت ایالات متحده به لحاظ اجتماعی در گروه جمع آوری بیش از 10 نفر ما خواهد بود به طور موقت بسته شدن محل فروشگاه مایکروسافت — بلافاصله موثر” این شرکت در بیانیه ای گفت.

مایکروسافت 82 مکان های خرده فروشی در سطح جهانی با اکثر آنها در آمریکا

اپل اعلام کرد به تازگی آن را بسته کردن تمام مکان های خرده فروشی در خارج از منطقه بزرگ چین تا مارس 27. — Arjun Kharpal

12:30 pm: شیوع ویروس است که طی روزهای اخیر و از راه دور استخدام. در اینجا چگونه به ناخن های خود را در مصاحبه های شغلی از دور

تکنولوژی غول های, گوگل, آمازون و Facebook و همچنین استخدام PageGroup و رابرت والترز در میان شرکت های جهانی برای اعلام یک حرکت به آنلاین مصاحبه های شغلی برای مدت زمان از شیوع بیماری است. ویدئو کنفرانس نرم افزار از جمله WeChat کار زوم و شل افزایش یافته است نزدیک به پنج برابر از زمان آغاز سال است.

“در تلاش برای کاهش برخی از دراز مدت اثرات COVID-19 خود را در کسب و کار, شرکت های در حال تبدیل شدن به فن آوری برای حفظ تداوم کسب و کار در طول این زمان از عدم قطعیت” Glassdoor, جامعه, مدیر, Jo Cresswell گفت CNBC آن را.

CNBC آن را خطاب به کارشناسان از Glassdoor و مدرن استخدام برای پیدا کردن خود را بالا راهنمایی برای گرفتن مجازی مصاحبه شغلی مناسب. — کارن Gilchrist

11:45 am: اوهایو اولیه انتخابات به دستور داده شود بسته به علت “غیر قابل قبول خطر سلامت’ فرماندار می گوید

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: دولت اولیه انتخابات خواهد بود دستور داد بسته شده با توجه به شیوع کروناویروس.

این فرماندار جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: “در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا به کوروناویروس.”

DeWine گفت: Amy Acton, مدیر دولت در بخش بهداشت و درمان را سفارش این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری. او همچنین گفت اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس را دنبال گزینه های رای گیری از طریق دادگاه ها.

اوهایو یکی از چهار متحده برنامه ریزی شده برای برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه. ایلینوی یکی دیگر از دولت انتظار می رود به رای روز شنبه گفت: در اوایل روز دوشنبه بیانیه ای که آن را “اقدام به برنامه ریزی برای فردا اولیه به عنوان برنامه ریزی شده.” — کریستین وانگ

10:50 am: هنگ کنگ شروع خواهد شد quarantining هر کس که بازديد از خارج از شهرستان

هنگ کنگ قرار داده خواهد شد تمام بازدید کنندگان تحت قرنطینه شروع نیمه شب در 19 مارس برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید, مدیر ارشد اجرایی کری لام گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

دولت گفت در هنگ کنگ از ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

همانطور که از دوشنبه, هنگ کنگ که یکی از امور مالی مراکز تایید کرده 157 موارد و چهار مرگ و میر در این شهرستان است. — Saheli روی Choudhury

10:45 am: ندارد ‘پاک کردن دستورات’ از مغلوب ساختن پیشی جستن امور خارجه آمریکا و رهبران شهر را از اقدامات تهاجمی شامل ویروس

دولت و رهبران شهر در سراسر آمریکا در زمان اقدام تهاجمی دوشنبه برای جلوگیری از COVID-19 گیر بسته شدن رستوران ها و سینما گفتن ساکنان به پناهگاه در محل سفارش مردم به ایستادن بیش از حد نزدیک و اصرار ساکنان در برابر ترک خانه خود دولت است.

بدون معنی دار فدرال مداخله رهبران محلی به تصویب رسید و آنچه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نام “چیز درهم و برهم” از اقدامات در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع بیماری است که گسترش از حدود 100 متحده موارد در تاریخ 1 مارس به بیش از 4200 نفر در سراسر تقریبا هر دولت در روز دوشنبه. بیش از 70 نفر در ایالات متحده که در حال حاضر مرده از کروناویروس جدید, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان COVID-19 آلوده بیش از 181,000 نفر کشته و بیش از 7,100 از آنها. — سحر Kopecki ویلیام Feuer نوح Higgins-دان و برکلی لاولیس جونیور

10:00 am: Nordstrom بسته آمریکا و کانادا و فروشگاه برای 2 هفته

مد خرده فروش Nordstrom در بیانیه ای گفت: آن را در فروشگاه های ایالات متحده و کانادا به مدت دو هفته شروع روز سه شنبه با توجه به شیوع کروناویروس.

سیاتل-شرکت گفت: بر اساس آن ارائه خواهد شد پرداخت و مزایای آن ذخیره کارکنان در طول این دوره است. آن اضافه شده است که آن برنامه و سیستم عامل های آنلاین باز باقی می ماند به مشتریان. — ین ن لی

9:45 am: حداقل 5 آمازون انبار کارگران در اروپا تست مثبت برای coronavirus

حداقل پنج نفر در آمازون انبارها در اروپا آزمایش مثبت برای coronavirus این شرکت تایید کرد به CNBC.

این موارد در انبارها در اسپانیا و ایتالیا دو حوزه شده اند که ضربه سخت در شیوع COVID-19 coronavirus. امکانات باز باقی خواهد ماند با وجود ایتالیا سازماندهی سراسری مستند و اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری.

آمازون سخنگو گفت: “اکثریت” از کارکنان آن در سراسر جهان همچنان به کار می آیند و آن را به شدت اقدامات ایمنی در تحقق مراکز برای محافظت در برابر ویروس. این شرکت پس از تمام راهنمایی از مقامات بهداشتی مربوط به عامل آن ساختمان, سخنگوی اضافه شده است. — آنی پالمر

9:15 am: کره جنوبی گزارش 84 موارد جدید, 6 اضافی مرگ و میر

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده اضافی 84 موارد جدید COVID-19 آوردن این کشور در مجموع به 8,320.

وجود شش اضافی مرگ و میر با تعداد کل مرگ و میر در حال حاضر در 81 با توجه به KCDC. — ین ن لی

8:50 am: کوانتاس گروه اسلش بین المللی ظرفیت 90%

استرالیا کوانتاس گروه که در عمل شرکت های هواپیمایی کوانتاس و Jetstar گفت: آن را برش بین المللی و داخلی ظرفیت به عنوان یک نتیجه از “قابل توجهی می افتد در تقاضای سفر” با توجه به شیوع کروناویروس.

این شرکت در بیانیه ای گفت: از آن خواهد خود را بریده بریده کل بین المللی ظرفیت حدود 90 درصد در مراحل از پایان مارس حداقل تا پایان ماه مه این سال در حالی که کاهش ظرفیت داخلی حدود 60 درصد بیش از مدت مشابه.

“این نشان دهنده پایه حدود 150 هواپیما کردند.” — ین ن لی

8:25 am: فیلیپین تعلیق بازار سهام عملیات به طور نامحدود

فیلیپین بورس به حالت تعلیق در شروع معاملات روز شنبه “برای اطمینان از ایمنی کارکنان و معامله گران با توجه به افزایش موارد بیماری کروناویروس” آن گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

بسته شدن یک شهروند یک ماه قرنطینه که رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام کرد در اصلی جزیره Luzon. قرنطینه شامل تعطیل از شبکه حمل و نقل و محدود کردن عملیات کسب و کار در نیجریه گزارش شده است.

این کشور گزارش کرده 142 تایید coronavirus موارد از دوشنبه ظهر با توجه به آن بخش از سلامت. فیلیپین معیار شاخص کاهش یافت 7.91% در دوشنبه ، — ین ن لی

7:50 am: چین گزارش 21 مورد جدید, 13 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: از روز شنبه وجود دارد 21 جدید تایید موارد است. از کسانی که 20 نفر از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور آوردن تعداد کل وارداتی موارد به 143. یکی دیگر از 13 نفر کشته شده اند 12 از آنها در هوبئی استان که در آن عفونت شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

تعداد کل موارد در چین می ایستد در 80,881 که 68,679 درمان شد و 3,226 نفر کشته شدند. — ین ن لی

7:40 am: مالزی بسته مرزهای مدارس و کسب و کار

مالزی نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: اواخر وقت روز دوشنبه این کشور را نزدیک مرزهای خود را به مسافران تعطیل مدارس و اکثر کسب و کار از شنبه تا 31 مارس است.

اعلام این خبر پس از مالزی گزارش های اضافی 125 coronavirus موارد را به کل آن به 553 هندوها در جنوب شرقی آسیا. از کسانی که 42 بهبود یافته اند. مالزی نشده گزارش هر گونه مرگ و میر.

در یک سخنرانی تلویزیونی, Muhyiddin اعلام تعطیلی تمام مدارس و دانشگاهها و همچنین سفارش اکثر شرکت های دولتی و خصوصی به تعطیل به جز سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی و کسانی که به ارائه “خدمات ضروری” مانند فرودگاه ها و دفاع.

خارجی ها اجازه داده نخواهد شد به این کشور و مالزی ساکنان اجازه داده نخواهد شد به ترک گفت: نخست وزیر. — ین ن لی

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:12 pm: بازار سهام رهبران متحد در برابر تماس برای جلوگیری از تجارت گفت: این امر تنها ترکیب اضطراب

این کشور ممکن است آماده به تعطیل مدارس, کنسرت, رویدادهای ورزشی, مغازه ها و حتی کافه ها و رستوران ها اما یک صنعت است که عمیقا مقاوم در برابر تعطیل است, وال استریت.

“مهم این است که بازار را باز باقی می ماند و آنها را به تابع در یک نمایشگاه و به صورت منظم به آنها بوده است” استیسی Cunningham New York Stock Exchange, رئیس جمهور, توییتی از این بعد از ظهر.

او به تنهایی است. دستور به حفظ و باز کردن بازار می رود به عنوان بالا به عنوان وزیر خزانه داری استیو Mnuchin. “ما قصد داریم به نگه داشتن بازار باز” او روز جمعه گفت در CNBC. “این نشانه ای از اعتماد به نفس به مردم است. کسانی هستند که می خواهند به در آمده و خرید. ما می خواهیم به بازار باز است.” —باب Pisani

4:02 pm: داو بسته حدود 3000 امتیاز پایین تر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im