این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 305,234
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 13,000

اطلاعات فوق از دانشگاه جانز هاپکینز.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:51 pm: اسپانیا غرق 1,700 موارد بیش از 28,000

اسپانیا تلفات افزایش یافت به 1,720 از قبلی تعداد 1,326 روز یکشنبه با توجه به چند رسانه ای گزارش با استناد به تازه ترین داده های سلامت که همچنین موارد گزارش شده در 28,572 از یک شمارش قبلی از 24,926. اسپانیا در حال حاضر تحت سراسر کشور مستند.

نخست وزیر اسپانیا به دنبال گسترش در این کشور 15 روز وضعیت اضطراری برای اولین بار اعلام کرد در مارس 14, برای بیشتر از 15 روز برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس که دوم — بدترین در اروپا است.

4:48 pm: انگلستان دریافت جدید یک نمونه: وزیر مسکن

تولید جدید هواکش باید شروع “به سرعت” u. k. وزیر مسکن رابرت Jenrick روز جمعه گفت: بحث اول جدید ونتیلاتور نمونه های این کشور دریافت کرده است به کمک آن خدمات بهداشتی و مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما شده ایم با غرق ارائه می دهد پشتیبانی می کند. وجود دارد در حال حاضر تعدادی از تولید کنندگان که در حال کار با ما” Jenrick گفت: اسکای نیوز در مصاحبه ای در روز یکشنبه ، در حال حاضر وجود دارد 13,000 هواکش در دسترس برای استفاده توسط کشور خدمات بهداشت ملی گفت اما تاکید کرد که بیشتر مورد نیاز هستند.

4:47 pm: اندونزی تایید 10 جدید مرگ و میر

اندونزی تایید کرده است 10 جدید ویروس coronavirus مرگ و میر در آوردن این کشور تعداد مرگ به 48. کشور جنوب شرق آسیا گزارش شده 64 موارد اضافی یکشنبه آوردن کل آن را تایید عفونت به تعداد 514.

4:02 pm: رومانی را تایید اولین coronavirus مرگ

رومانی دولت تایید کرد, اول خود را coronavirus مرگ در یکشنبه 67 ساله با سرطان ترمینال که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 18. رومانی ثبت 367 مورد از coronavirus به تاریخ شده است و تحت یک وضعیت اضطراری پس مارس 16.

4:01 pm: جمهوری چک اعلام 158 موارد جدید

جمهوری چک اعلام کرد 158 جدید کروناویروس موارد که تا به حال ثبت شده در شنبه, آوردن مجموع موارد در کشور 10.7 میلیون به 1,047.

3:37 pm: راه آهن هند لغو همه مسافران قطار تا 31 ماه مارس

راه آهن هند است لغو تمام قطارهای مسافربری از طریق به مارس 31, رسانه های محلی گزارش روز شنبه.

3:34 pm: رهبر ایران نشان می دهد coronavirus ‘ساخته شده در امریکا’

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای به نام آمریکا پیشنهاد کمک به ایران شامل آن coronavirus گسترش “عجیب و غریب” و با اشاره به “سوء ظن” ویروس نشات گرفته در آمریکا در یک سخنرانی تلویزیونی در روز یکشنبه ،

“چندین بار به آمریکایی ها ارائه داده اند برای کمک به ایران برای مهار این ویروس گفت:” در ترجمه های ارائه شده توسط رویترز،. “گذشته از این واقعیت است که وجود دارد سوء ظن در مورد این ویروس ایجاد شده توسط امریکا … پیشنهاد خود عجیب و غریب است از آنجایی که آنها در صورت کمبود در مبارزه خود را در برابر ویروس. ایران است که توانایی غلبه بر هر نوع بحران از جمله شیوع کروناویروس.”

3:15 pm: خطوط هوایی ترکیه می گوید 85 درصد از مسافران هواپیما نیستند استفاده می شود به دلیل ویروس

خطوط هوایی ترکیه روز یکشنبه گفت که 85 درصد از آن هواپیماهای مسافربری استفاده می شود با توجه به کروناویروس بحران است. گل سرسبد شرکت هواپیمایی ترکیه اداره می شود پروازها به 315 مقصد در سراسر جهان از سال 2019 آن را بزرگترین حامل در جهان توسط مسافر به مقصد است.

12:47 pm: اکوادور و بهداشت کار وزرا استعفا

11:54 am: سنگاپور میله کوتاه مدت بازدید کنندگان

سنگاپور خواهد نوار ورود و حمل و نقل به تمام کوتاه مدت بازدید کنندگان با شروع از 11:59 بعد از ظهر روز دوشنبه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

با استناد به “افزایش خطر” وارد coronavirus موارد وزارت گفت: این اندازه گیری است که به منظور “صرفه جویی در منابع, بنابراین ما می تواند تمرکز در سنگاپور.” در آن بیانیه وزارت گفت: نزدیک به 80 درصد از موارد در سه روز گذشته وارد شد از ساکنان و یا دراز مدت دارندگان پاس بازگشت از خارج از کشور.

وزارت بهداشت همچنین گفت که سنگاپور را نیز محدود کردن هنگام ورود دوباره برای کار طولانی مدت دارندگان پاس و وابستگان خود را به کارگران ارائه “خدمات ضروری مانند بهداشت و درمان و حمل و نقل.” — کریستین وانگ

11:03 am: استرالیا رونمایی بیشتر محرک

استرالیا اعلام کرد یک دوم بسته محرک برای کمک به اقتصاد آب و هوا تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. این اقدامات جدید شامل 66.1 میلیارد دلار استرالیا (در حدود 38.3 میلیارد دلار) ارزش حمایت را برای خانواده ها و کسب و کار و کارگران است.

“بعد از چند ماه در حال رفتن به یک سفر دشوار است اما همه ما باید نقش بازی برای انطباق با تغییرات ما رو به پشتی تاثیر از آنچه که اتفاق می افتد و به جلو و با هم به طوری که ما می تواند گزاف گویی هنگامی که ما به طرف دیگر” نخست وزیر اسکات موریسون در بیانیه ای گفت.

خزانه دار جاش Frydenberg گفت: دولت در مجموع محرک 189 میلیارد دلار استرالیا (در حدود $109.5 میلیارد دلار) به مبلغ حدود 9.7 درصد از تولید ناخالص داخلی.

همانطور که از 6:30 صبح استرالیا تایید کرد در مجموع 1,098 موارد و هفت مرگ و میر. کشور وزارت بهداشت گفت: 224 از آن موارد تایید شدند در 24 ساعت گذشته. — کریستین وانگ

10:20 am: هند آغاز می شود 14 ساعت منع رفت و آمد

هند آغاز شده 14 ساعت حکومت نظامی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: مقررات منع رفت و آمد کمک خواهد کرد که هند آماده شدن برای مبارزه با این بیماری همه گیر. به عنوان حکومت نظامی راه اندازی شد برای شروع مودی گفت: آن “اضافه خواهد شد قدرت فوق العاده ای برای مبارزه با COVID-19 تهدید. مراحل ما را در حال حاضر کمک خواهد کرد که در آن بار آمده است.”

همانطور که از شنبه شب هند تایید کرده 315 موارد و چهار مرگ و میر. — کریستین وانگ

9:33 am: کره جنوبی گزارش دیگری 98 موارد مرگ و میر 2

کره جنوبی تایید 98 بیشتر موارد و بیشتر از مرگ و میر ناشی از شنبه. این کشور در حال حاضر 8,897 مورد تأیید و 104 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. — کریستین وانگ

9:25 am: چین گزارش 46 بیشتر موارد 6 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 46 جدید مورد تأیید و شش بیشتر مرگ و میر ناشی از شنبه. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,054 موارد و 3,261 مرگ و میر. از موارد جدید چین گفت: 45 وارد شد. — کریستین وانگ

افسران پلیس با پوشیدن لباس محافظ بررسی اطلاعات از یک ورودی مسافر در فرودگاه بین المللی Pudong در میان شیوع کروناویروس در مارس 20, 2020 در شانگهای چین است.

یین Liqin | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

9:16 pm: معاون رئیس جمهور مایک پنس تست منفی

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس و دوم خانم کارن پنس باید هر دو تست منفی برای coronavirus معاون مطبوعاتی وزیر گفت.

معاون رئیس جمهور گفت: در اوایل روز شنبه او را آزمایش coronavirus بعد از یک عضو دفتر خود را آزمایش مثبت است. این عضو هیات مثبت تشخيص جمعه اعلام کرد. — کوین Stankiewicz

6:00 pm: موارد بالا از 300 ، 000 در سراسر جهان به عنوان ما می شود یکی از بدترین آمار کشور

تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus یا COVID-19 تا عبور از 300000 به این بیماری همچنان به گسترش در سراسر جهان است با این وضعیت در ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا رو به وخامت حتی به عنوان همه گیر تثبیت شده در چین که در آن ویروس پدید آمده است.

حداقل 303,180 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در سراسر جهان به عنوان روز شنبه در 5:13 pm ET, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد موارد در ایالات متحده رسید به حداقل 24,148 ساخت آن را یکی از بدترین آمار کشور در جهان است. تنها چین و ایتالیا و اسپانیا در حال سخت تر ضربه از آمریکا — اسپنسر کیمبال اما Newburger

4:41 pm: ما باید تجمع G-7 ناتو و دیگر متحدان جهانی با هم در مبارزه با coronavirus کمپ می گوید:

آمریکا را باید با هم آن متحدان جهانی در یک هماهنگی مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اطلس شورای مدیر عامل فردریک کمپ نوشت: در CNBC op-ed.

“به عنوان رئیس فعلی G-7, ایالات متحده آمریکا می تواند تشکیل یک “ائتلاف مقابله با COVID-19′ که تجمع هفت پیشرو صنعتی دموکراسی اتحادیه اروپا و ناتو و شاید از همه مهمتر G-20,” کمپ نوشت.

“این امر نتیجه نیز شامل چین به عنوان یک مرکز و همکاری بازیگر در برابر یک دشمن مشترک” نوشت کمپ. — کوین Stankiewicz

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: FDA تایید اورژانس با استفاده از’ آزمون سراسری موارد بالا 300,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im