این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند. تمام بار زیر در پکن زمان.

  • جهانی در مورد: بیش از 597,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 27,300
  • بالا 5 کشور: ایالات متحده (104,661) ایتالیا (86,498) چین (81,946) اسپانیا (65,719) و آلمان (50,871)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان از 1:23 بعد از ظهر پکن زمان.

8:22 pm: دولت سوئیس گزارش 235 coronavirus مرگ و میر 13,213 موارد

سوئیس coronavirus تلفات رسیده 235 در روز شنبه و در مجموع 13,213 نفر تست مثبت برای ویروس, رویترز گزارش داد.

7:34 pm: ویتنام می گوید آن 174 موارد مرگ و میر

ویتنام وزارت بهداشت اعلام کرد 174 تایید coronavirus موارد در روز شنبه گفت این کشور تا به حال هیچ مرگ و میر تا کنون از ویروس.

7:11 pm: ژاپن شناسایی 57 مورد در مرکز برای معلولان

مقامات ژاپنی روز شنبه اعلام کرد آنها در بر داشت 57 جدید کروناویروس موارد در یک مرکز برای معلولان در کشور در استان چیبا در نزدیکی توکیو.

6:39 pm: اسپانیا coronavirus موارد تصویب 72,000, مرگ و میر بیش از 5600

اسپانیا coronavirus موارد افزایش یافته و به 72,248 در روز شنبه از 64,059 روز جمعه با مرگ و میر بالا رفتن به 5,690 از 4,858 در همان دوره آن به وزارت بهداشت گزارش شده است.

6:28 pm: ایرباس هواپیمای بازگشت به اسپانیا با 4 میلیون facemasks

یک هواپیمای ایرباس هواپیما توسط خدمه ایرباس لمس کردن در اسپانیا در اوایل صبح روز شنبه به وقت محلی با یک محموله چهار میلیون facemasks رویترز گزارش داد. اسپانیا بیش از 65,700 coronavirus موارد و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

5:40 pm: ایران موارد افزایش به 35,408 مرگ و میر تصویب 2,500

تایید coronavirus موارد در ایران افزایش یافته است به 35,408 با توجه به یک ایرانی سلامت رسمی ذکر شده توسط رویترز روز شنبه. رسمی گزارش 139 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن ایران مرگ و میر به 2,517.

5:50 pm: عربستان شرکت های هواپیمایی را به کار گیرند استثنایی پرواز به لندن اجازه می دهد تا اتباع انگلستان به بازگشت به خانه

عربستان شرکت های هواپیمایی را به کار گیرند استثنایی پرواز از Damma ریاض و جده در این هفته اجازه می دهد تا اتباع بریتانیا برای بازگشت به خانه و سفارت بریتانیا خبر داد. اولین پرواز را ترک جمعه و رفتن به فرودگاه هیترو لندن با پرواز اضافی به برنامه ریزی صورت لزوم

5:31 pm: آبه نخست وزیر ژاپن می گوید: یارانه ها برای شرکت ها افزایش خواهد یافت و برای محافظت از شغل

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز شنبه اعلام کرد, اقتصادی, اقدامات برای کمک به شرکت های ضربه سخت coronavirus بحران از جمله گسترش بدون بهره وام به بخش خصوصی شرکت ها و افزایش یارانه ها برای شرکت ها برای محافظت از شغل. ژاپن در آینده ‘بی سابقه’ بسته محرک آبه گفت: طول می کشد را به حساب این احتمال که دولت ممکن است یک وضعیت اضطراری اعلام کرد با توجه به رویترز گزارش.

“ما وضع خواهد شد یک بسته محرک حجم بی سابقه ای است که بیش از یکی پرسید لیمن بحران” آبه گفت: رسانه ها با توجه به ترجمه ارائه شده توسط رویترز،.

نخست وزیر گفت که او مخالف با ادعا می کند که ژاپن پنهان شد آن coronavirus موارد است. او همچنین پیشنهاد کرد یارانه نقدی به افراد نیازمند و هشدار داد که این بیماری را گسترش می تواند بدتر اگر مردم را مناسب اقدامات پیشگیرانه.

4:46 pm: ایالات متحده در تلاش برای بازگرداندن آمریکایی در عربستان سعودی

سفارت آمریکا در ریاض روز شنبه گفت در آن مشغول به کار بود با مقامات عربستان به ترتیب یک پرواز تجاری به بازگرداندن آمریکایی ها در این کشور پادشاهی.

“هیچ پرواز و یا خروج/ورود به مکان های تایید شده اند در این زمان” سفارت در بیانیه ای گفت. “این احتمال وجود دارد که پروازهای برنامه ریزی خواهد شد با کمی پیشرفت توجه کنید.”

4:42 pm: آلمان می افزاید: بیش از 6000 موارد مرگ و میر 55

آلمان coronavirus موارد شروع به پریدن کرد 6,294 در روز شنبه به کل تایید 48,582 موارد و مرگ و میر افزایش 55 برای رسیدن به 325 اعداد منتشر شده توسط آن موسسه ملی بیماری های عفونی شنبه نشان داد.

3:03 pm: توکیو گزارش رکورد روزانه مورد افزایش 60

پایتخت ژاپن در توکیو اعلام کرد 60 جدید کروناویروس موارد در شنبه رکورد افزایش روزانه را برای این شهرستان انتخاب شده است.

این عکس های هوایی نشان می دهد جاده های خلوت در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در دهلی نو در تاریخ 27 مارس سال 2020 است.

پراکاش سینگ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

1:12 pm: هند موارد بالا 800 به عنوان کشور باقی مانده در مستند

هند گزارش موارد جدید آورده است که این کشور تعداد کل عفونت به 873 با توجه به اطلاعات در وزارت بهداشت, سایت روز شنبه. در حالی که تعداد نسبتا کم در مقایسه با دیگر نقاط جهان هند نیز تست شده به مراتب کمتر از افراد به این بیماری است.

وجود دارد 775 فعال موارد در حال حاضر و حداقل 19 نفر کشته شده اند.

در اوایل این هفته بیشتر از هند 1.3 میلیارد نفر رفت به یک مستند به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای مهار این ویروس گسترش یافته است. وزارت مالیه اعلام کرد بیش از 22 میلیارد دلار در محرک برای کمک به خانواده های کم درآمد و روزانه دستمزد حقوق بگیران که گفته می شود بیشتر متاثر از خاموش کردن. Saheli روی Choudhury

11:53 am: صدها نفر در ایران مرده بعد از خوردن متانول

با توجه به رسانه های ایران نزدیک به 300 نفر کشته شده اند و بیش از 1000 متر کاهش یافته است بیمار پس از خوردن متانول و اشتباه اعتقاد داشتند این امر محافظت در برابر coronavirus آسوشیتد پرس گزارش داد. نوشیدن الکل ممنوع است در کشور است.

یک دکتر ایرانی به کمک به ایران در وزارت بهداشت گفت: اخبار سیم که مشکل این بود که بیشتر از آنچه بوده گزارش محلی; دکتر گفت حدود 480 نفر کشته و 2,850 مردم کاهش یافته است بیمار از مسمومیت با الکل AP گفت. جعلی درمان در سراسر رسانه های اجتماعی در کشور به عنوان افراد باقی می ماند مشکوک از دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر, اخبار سیم اضافه شده است.

ایران دارای بیش از 32,300 موارد گزارش شده و بیش از 2,300 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. به روشنی وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و در عین حال برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. Saheli روی Choudhury

11:30 am: هیوندای گسترش تولید تعلیق در ما گیاه

خودروساز هیوندای موتور, گفت که گسترش تولید تعلیق در آن مونتاژ و ساخت کارخانه در آلاباما تا مارس 10 “برای حفاظت از سلامت و رفاه ما دیگر اعضای تیم و جوامع است.” کارخانه تنظیم شده است برای از سرگیری تولید در آوریل 13.

“علاوه بر این ما باید تنظیم تولید خودرو برای مطابقت با پیش بینی های اقتصادی تاثیر این بیماری همه گیر” هیوندای موتور تولید آلاباما در بیانیه ای گفت.

تسهیلات مورد استخدام 3000 نفر که جبران خواهد تا آوریل 3 ، در زمان خاموش شدن حدود 100 نفر از کارکنان خواهد بود در سایت هر روز به رسیدگی توابع ضروری. تولید متوقف شد در 18 مارس پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19; تعلیق شد و سپس تمدید تا 31 مارس به دلیل پیش بینی کاهش تقاضا به دلیل بیماری همه گیر. فیل LeBeau, Saheli روی Choudhury

10:20 am: استرالیا به مرحله قرنطینه اقدامات برای بازگشت مسافران

نیمه شب در مارس 28, همه مسافران پس از رسیدن به استرالیا را تحت اجباری 14-روز خود انزوا در تعیین امکانات مانند هتل ها قبل از آنها مجاز به رفتن به خانه. نظامی مستقر خواهد شد برای حمایت از کشورها و مناطق در اطمینان مردم پیروی از جمله کسانی که در حال حاضر بازگشت و خود در حال منزوی در خانه.

استرالیا بیش از 3,100 موارد و 13 مرگ و میر; بسیاری از آنها گفته می شود “وارداتی” به عنوان ساکنان بازگشت از خارج از کشور.

برندان مورفی کشور افسر ارشد پزشکی در روز جمعه گفت که بزرگترین نگرانی این است که در مورد جامعه انتقال ویروس است. او گفت: وجود دارد جیب جامعه انتقال مشاهده شده در سیدنی و همچنین در کشورهای دیگر. Saheli روی Choudhury

9:44 am: کره جنوبی گزارش 146 جدید موارد مرگ و میر پنج

کره جنوبی گزارش 146 موارد جدید آوردن این کشور تعداد کل عفونت به 9,478 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. پنج نفر کشته هل دادن شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در کشور به 144 تا کنون.

انبوه, تست سخت قرنطینه اقدامات و اجتماعی فاصله تلاش و همچنین به عنوان نگه داشتن زبانه ها در بازدید از ورود به کشور کمک کرد تا نسبتا کاهش ميزان عفونت در کره جنوبی. ماه گذشته آن را یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در خارج از چین است.

مقامات التماس کرد با مردم در روز جمعه به ماندن در خانه و جلوگیری از اجتماعات بزرگ رویترز گزارش داد. Saheli روی Choudhury

9:36 am: ابوت دریافت تایید برای آزمون است که می تواند تشخیص coronavirus در 5 دقیقه

ابوت روز جمعه اعلام کرد با دریافت تایید برای یک تست است که قادر به ارائه نتایج مثبت از coronavirus در عنوان کمی تا پنج دقیقه و آن را شروع به ساخت این آزمون در دسترس ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هفته آینده.

آزمون تشخیص می تواند نتایج منفی در دقیقه 13. این شرکت گفت که قصد دارد به سطح شیب دار بالا تولید و پس از آن می تواند ارائه 50,000 آزمون در روز است.

“این COVID-19 همه گیر خواهد شد مبارزه در چند جبهه و قابل حمل مولکولی آزمون ارائه می دهد که نتایج در دقیقه می افزاید: به طیف گسترده ای از راه حل های تشخیصی مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس” ابوت افسر ارشد عامل رابرت فورد در بیانیه ای گفت.

این دومین ابوت آزمون برای coronavirus راه اندازی می شود. – سالوادور رودریگز

9:02 am: چین گزارش 54 مورد جدید از عفونت همه آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 54 مورد جدید از عفونت که همه بودند “وارداتی” به عنوان ساکنان بازگشت از خارج از کشور. سه مرگ و میر اعلام شد و همه آنها رخ داده است در هوبئی که در آن کروناویروس اولین بار گزارش شده است.

یک کارگر با پوشیدن کت و شلوار محافظ کنترل درجه حرارت بدن از یک کارمند در ورودی OrbusNeich پزشکی (Shenzhen) Co. با مسئولیت محدود در میان شیوع کروناویروس در تاریخ 6 مارس سال 2020 در شنژن در استان گوانگدونگ چین.

چن ون | چین سرویس خبری via Getty Images

شروع پنج شنبه, اتباع خارجی برگزاری معتبر ویزا یا اجازه اقامت برای چین نمی خواهد اجازه ورود به کشور چین, وزارت امور خارجه گفت: در روز پنج شنبه.

در مجموع چین می گوید که تا به حال 81,394 موارد تایید شده تا کنون; در میان آنها نزدیک به 75,000 بیماران بهبود یافته اند و 3,295 درگذشت. داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد هر دو ایالات متحده و ایتالیا پیشی گیرد و چین از نظر تعداد موارد گزارش شده. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:20 pm: رژیم صهیونیستی است. Cuomo, گارد ملی و FEMA تبدیل Javits Center به یک بیمارستان

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو جمعه اعلام کرد که ساخت و ساز موقت بیمارستان در Jacob K. Javits Center تکمیل شده با کمک FEMA و گارد ملی. نیویورک شهرستان, مرکز همایش که معمولا میزبان رویدادهای مانند New York Comic Con در حال حاضر خانه به 1000 تخت بیمارستان است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به بیمار سرریز ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موقت بیمارستان در Javits Center در منهتن است که فقط برای اولین بار از چندین خواهد شد که ساخته شده است در نیویورک. کومو قصد دارد به طور موقت بیمارستان در هر یک از شهر نیویورک پنج بخش نیویورک و همچنین در Westchester, Rockland, ناسائو و Suffolk در شهرستان. – هانا میلر آدم جفری

5:45 pm: ما coronavirus موارد بالا 100,000 دو برابر در سه روز

تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده پیشی گرفته 100,000 جمعه دو برابر در فقط سه روز به عنوان همه گیر شتاب و آمریکا رول گسترده تر اقدامات تست.

داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که تعداد کل coronavirus موارد به عنوان 101,707 و تعداد مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا به عنوان 1,544.

ویروس پدید آمده در ووهان چین در ماه دسامبر. از آن هنگام تاکنون به بیش از نیم میلیون نفر در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان و در ادامه به انتخاب کنید تا به سرعت سازمان بهداشت جهانی هشدار داد اوایل این هفته.

یک مرد در یک فولاد ماسک پیاده روی را از طریق منهتن در برادوی تئاتر منطقه پس از برادوی را نشان می دهد اعلام کرد آنها را به انصراف از اجرای برنامه با توجه به شیوع کروناویروس در منهتن شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 12 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

“این بیماری همه گیر است که شتاب” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز شنبه در یک نشست خبری از این سازمان در ژنو مقر. “از آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به 100,000 موارد و 11 ماه دوم 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد است.” – ویلیام Feuer

5 pm: تهمت نشانه 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه به عنوان ما در تلاش برای جلوگیری از ویرانی اقتصادی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de