Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کره جنوبی موارد پیش افتادن از 1000 نفر آن را به عنوان گزارش پرش از 169 عفونت

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:07 am: کره جنوبی گزارش داد یک پرش از 169 جدید موارد 1 اضافی مرگ

کره جنوبی گزارش داد یک پرش از 169 موارد جدید آوردن این کشور در مجموع به 1,146 آلوده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز یکشنبه است.

این گزارش یکی اضافی مرگ آوردن تعداد کل مرگ و میر به 11.

آمریکا CDC در این هفته مطرح شده در آن سطح هشدار برای سفر به کره جنوبی با استناد به شیوع بیماری وجود دارد.

بیش از نیمی از coronavirus موارد در کشور ترسیم شده است که Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, که در آن دولت تنظیم شده است برای انجام آزمایش در حدود 215,000 مردم است.

8:45 am: ایران در حال حاضر دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در خارج از چین تهدید گسترده تر در خاورمیانه

ایران وزارت بهداشت در روز سه شنبه تایید کرد 15 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیشترین مرگ و میر از هر کشور در خارج از چین که در آن کشنده بیماری نشات گرفته است. ایران نیز وجود دارد گفت: 95 زمان موارد است.

اکثریت ایران موارد مرتبط شده اند به قم عمده مذهبی مقصد زائران شیعه 85 مایل در جنوب تهران وزارت بهداشت گفت: در تلویزیون دولتی روز سه شنبه.

این ویروس را گسترش سریع در ایران سیگنال های در معرض خطر بیشتری برای گسترده تر منطقه است. و ایران با لینک کلیک کنید برای بقیه خاورمیانه از طریق سفر های مذهبی زائران و کارگران به عنوان به خوبی به عنوان آن وخیم وضعیت اقتصادی — آن را به خصوص آمادگی لازم برای رسیدگی به تشدید شیوع کارشناسان منطقه ای می گویند. — ناتاشا Turak

8:15 am: سهام آسیا, جست و خیز کردن

سهام آسیا کاهش یافت و در اوایل معاملات به عنوان وال استریت شاهد یکی دیگر از تار و مار یک شبه.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 1.07% در اوایل تجارت پس از حذف بیش از 3 درصد در روز سه شنبه. این شاخص Topix نیز شاهد 1.07% کاهش است. کره جنوبی Kospi سقوط 1.79% در حالی که Kosdaq کاهش یافته است 1.62%.

در استرالیا, S&P/ASX 200 پایین بود 1.74%. — Eustance هوانگ

8:00 am: رویال کارائیب, لغو 30, کشتی

کروز اپراتور رویال کارائیب می گوید آن را لغو 30 کشتی در جنوب شرقی آسیا به علت شیوع رویترز گزارش داد.

آن را نیز اصلاح چند برنامه در منطقه و برآورد لغو خواهد منجر به تاثیر از 90 سنت در هر سهم در سال 2020 با توجه به گزارش.

7:45 am: ژاپنی سهام مجموعه را به جست و خیز دوباره

بازارهای ژاپن شد و به جست و خیز در باز دوباره به عنوان وال استریت را دیدم دیگر شیرجه رفتن یک شبه ویروس ترس. شاخص Nikkei 225 تا به حال تعطیل بیش از 3 درصد در روز سه شنبه.

استرالیا سهام کاهش یافته و حدود 1.8 درصد در اوایل تجارت است.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:40 pm: داو از دست می دهد بیش از 800 امتیاز به عنوان سهام شیرجه رفتن برای دومین روز

سهام تار و مار ادامه داد: به عنوان غواصی بازده اوراق قرضه مطرح شده بیشتر نگرانی که اقتصاد جهانی رو به کاهش است به طور قابل توجهی به دلیل گسترش coronavirus. 10 سال عملکرد خزانه داری آمار یک رکورد کم به عنوان میانگین صنعتی داو جونز اضافه شده به روز دوشنبه 1000 نقطه رها کنید. نظرات از مقامات بهداشت هشدار ممکن است شیوع بیماری در آمریکا نیز spooked سرمایه گذاران باعث چرخش در سهام که باز کرده بود روز بالاتر است.

داو کاهش یافته است 879.44 امتیاز یا 3.1% به 27,081.36 پس از بیش از 180 امتیاز در یک نقطه و در مدت کوتاهی پس از باز کردن. این تضعیف 3 درصد به 3,128.21 در حالی که کاهش 2.8% به 8,965.61. روز دوشنبه جلسه بود بازار را بدترین در دو سال است. S&P 500 ارسال شده back-to-back کاهش حداقل 3 ٪ برای اولین بار از ماه نوامبر سال 2008 در طول بحران مالی, با توجه به قرار دادی گروه سرمایه گذاری.

3:52 pm: ما مقامات بهداشتی می گویند آزمایش های انسانی در coronavirus واکسن برای شروع در 6 هفته

آزمایش های انسانی, تست های بالقوه واکسن برای COVID-19 coronavirus انتظار می رود برای شروع در شش هفته ایالات متحده مقامات بهداشتی اعلام کرد. “ما در زمان حداقل و شاید حتی کمی بهتر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “امیدوارم هیچ بیشتر اشکالات.”

کاخ سفید گزارش کنگره خواسته در روز دوشنبه برای $1.25 میلیارد دلار بودجه اضافی برای تقویت آن coronavirus پاسخ از جمله پول را به توسعه یک واکسن و درمان برای درمان این ویروس. موسسه ملی بهداشت در حال کار با شرکت زیست فناوری به منظور توسعه یک واکسن با استفاده از جریان فشار از coronavirus. —Lovelace

3:49 pm: ما مقامات بهداشتی می گویند coronavirus به احتمال زیاد باعث همه گیر جهانی

از شیوع کروناویروس که توقیف تجارت در سراسر چین به احتمال زیاد تبدیل به یک جهانی همه گیر بالا متحده سلامت گفت:, و اضافه کرد که آن را فقط یک ماده از زمان قبل از وقوع شروع به گسترش در آمریکا “زمان جهانی شرایط نشان میدهد که به احتمال زیاد این ویروس باعث می شود که یک بیماری همه گیر” آن Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور تبدیل خواهد شد آلوده و چگونه بسیاری از کسانی که به توسعه شدید و یا پیچیده تر بیماری,” او اضافه شده است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر افزود: “ما نمی توانیم کامال مهر و موم کردن, ایالات متحده است.” آذر تایید کرد چهار مورد جدید از این ویروس از عودت مسافران کشتی کروز آوردن مجموع در آمریکا به 57.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: CDC به تشریح بیماری همه گیر برنامه ریزی به عنوان ترس ارسال سهام ياوه برای دومین روز

— CNBC Eustance هوانگ برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>