Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کره جنوبی گزارش یکی دیگر از 161 موارد آوردن مجموع به 763

یک پرستار مشغول به کار در انزوا بخش ارتباط با یک همکار در ترانزیستوری-walkie در Jinyintan بیمارستان تعیین شده برای COVID-19 بيمار در ووهان در مرکز چین هوبئی شنبه, فوریه. در 17 سال 2020 است.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:24 am: کره جنوبی موارد پیش افتادن از 760 مرگ و میر افزایش به هفت

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده اضافی 161 موارد در صبح روز دوشنبه آوردن مجموع به 763 در سراسر کشور. بسیاری از جدید تایید موارد گزارش شده در شهر Daegu.

اضافی دو نفر گفته اند که شمار کشته شدگان به هفت.

8:47 am: کره جنوبی سهام سقوط بیش از 2%

معیار شاخص Kospi پایین بود بیش از 2 درصد در اوایل تجارت در حالی که Kosdaq کاهش یافت 2.25%. ناگهانی سنبله در مورد (see 7 am به روز رسانی) spooked سرمایه گذاران به عنوان کارشناسان وزن در تاثیر اقتصادی این بیماری می تواند در کشور است.

“مشکل اقتصادی قریب الوقوع است” سیتی اقتصاددانان گفت: در صبح روز دوشنبه توجه داشته باشید. “ترس از ویروس در حال گسترش در سراسر کشور در نرخ بسیار سریع تر از ویروس خود را.” سیتی گفت: انتظار اقتصادی خرید اینترنتی به صورت محدود به برخی مناطق و شهرستانها. “مصرف رو به کاهش است که برای به حداقل رساندن تماس با انسان, & فروشگاه و کارخانه های در حال تعطیل به دلایل مختلف—قرار گرفتن در معرض ویروس; عدم تامین نهاده; و یا ادامه از دست دادن.”

8:15 am: رئیس جمهور یازدهم می گوید اپیدمی به عنوان یک بحران و ‘آزمون’ به صورت چین

Coronavirus شیوع عمده ای اضطراری برای بهداشت عمومی است که به سرعت در حال گسترش و تبدیل به مشکل شامل رئیس جمهور چین گفت: در یک جلسه در پکن روز یکشنبه رسانه های دولتی شین هوا گزارش شده است.

“این است که هر دو یک بحران و یک آزمون بزرگ برای ما” یازدهم گفت: در هر انتخاب را ترجمه از سخنان خود اضافه کرد که تلاش های انجام شده به درمان مردم از عفونت و کاهش نرخ مرگ و میر حفظ ثبات اجتماعی و تقویت چین اورژانس های پزشکی, لوازم و مایحتاج روزانه.

این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر چین توسعه اقتصادی و اجتماعی است که به طور موقت و به طور کلی کنترل, اما آن را معامله نسبتا ضربه ای در کوتاه مدت یازدهم گفت: با توجه به انتخاب. رئیس جمهور همچنین با تاکید بر اهمیت منظم از سرگیری کار و تولید.

7:18 am: رئیس صندوق بین المللی پول می گوید شیوع ویروس می تواند بهبود اقتصادی در معرض خطر

Coronavirus شیوع آغاز شد که در چین و پس از گسترش به بیش از 25 کشور قرار می تواند بهبود اقتصاد جهانی در معرض خطر, صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در بیانیه ای گفت: پس از یک G-20 در نشست وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در عربستان سعودی است.

“این یک فاجعه انسانی, اما آن را نیز منفی اقتصادی تاثیر” Georgieva گفت. “من گزارش G20 که حتی در مورد سریع مهار این ویروس رشد در چین و سایر نقاط جهان خواهد بود نهفته است. البته همه ما امیدواریم که برای V-shaped, بهبود سریع — اما با توجه به قطعیت این امر می تواند عاقلانه برای آماده شدن برای بیشتر حالات نامطلوب.”

ساعت 7 صبح: کره جنوبی در آماده باش کل موارد بالا 600

دولت کره جنوبی مطرح COVID-19 هشدار به بالاترین سطح پس از یک انفجار اخیر از تایید عفونت موارد است که در این کشور شمارش از 31 عنوان Feb. 18 به 602 روز یکشنبه. بسیاری از موارد جدید بودند از شهر Daegu که مربوط به یک وطنی گروه مذهبی Yonhap گزارش شده است. حداقل پنج نفر کشته شده اند از این ویروس با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

با مقایسه این الماس شاهزاده خانم کروز بود که قرنطینه در سواحل یوکوهاما ژاپن از اوایل فوریه تا به حال حداقل 634 مورد تأیید ژاپن گزارش وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است. بسیاری از کشورها شروع به تخلیه شهروندان خود از کشتی و برخی از افراد آزمایش مثبت پس از خروج از کشتی.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:18 pm: اسرائیل ممکن است به قرنطینه 200 کره جنوبی بازدید کنندگان

اسرائیل ممکن است به قرنطینه برخی از 200 بازدید کننده از کره جنوبی در یک پایگاه نظامی در یک شهرک در کرانه بیش از coronavirus نگرانی با توجه به اسرائیل “وای. نت” سایت خبری. اسرائیل وزیر کشور Veronique دری گفت به طور جداگانه به او دستور داده بود کره جنوبی و ژاپن به اضافه یک لیست از کشورهای آسیایی که به سفر به و از اسرائیل بودن محروم.

3:48 pm: اتریش توقف قطار ترافیک با ایتالیا

اتریش متوقف آموزش ترافیک با همسایه جنوبی آن نگرانی که دو مسافر بر در محدود قطار از ایتالیا با آلوده شدند coronavirus. ایتالیا دست و پنجه نرم کردن با بیشترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا با بیش از 130 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر.

1:08 pm: چهار مسافر تست مثبت برای coronavirus در انگلستان

چهار مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس در انگلستان پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن با توجه به افسر ارشد پزشکی کریس Ersin.

“چهار بیشتر بیماران در انگلیس آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل موارد در انگلستان به سیزده” در این بیانیه از افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: اتریش توقف قطار ترافیک با ایتالیا و ترکیه می بندد ایران مرز

— CNBC برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>