Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کره جنوبی گزارش 39 موارد بالاترین افزایش روزانه از اواخر فوریه

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,511,104
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 88,338
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (429,052) اسپانیا (148,220) ایتالیا (139,422) فرانسه (113,959) و آلمان (113,296).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:10 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:15 am: کره جنوبی گزارش 39 مورد جدید — پایین ترین میزان از اواخر ماه فوریه

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش داد 39 موارد جدید عفونت — کمترین تعداد از اواخر فوریه. وجود دارد چهار مرگ و میر.

کشور شده است به گزارش کمتر از یا حدود 50 موارد جدید از دوشنبه این هفته است.

در مجموع کره جنوبی گزارش کرده است 10,423 موارد عفونت و 204 نفر تسلیم به بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی است که به طور کلی ستایش تلاش خود را برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:15 am: چین گزارش 63 جدید موارد مرگ و میر 2

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش شده 63 مورد جدید و دو مرگ و میر به عنوان از آوریل 8. از موارد جدید این NHC نسبت 61 به مسافران از خارج از کشور.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,865 مورد تأیید و 3,335 مرگ و میر با توجه به NHC.

مسافران G4802 قطار با سرعت بالا صبر کنید برای خروج از ایستگاه راه آهن پکن غرب در پکن پایتخت چین, آوریل 8 سال 2020 است. G4802 اولین قطار با سرعت بالا خروج از ووهان از آنجا که این شهر از سر گرفته عازم ناحیه دور دست سفر وارد ایستگاه راه آهن پکن غرب در روز چهارشنبه.

Ju Huanzong | ایسنا | گتی ایماژ

به طور جداگانه به NHC گفت: وجود 56 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه در آوریل 1. — Huileng قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:07 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن بالا گرفتن تنش با کسی که بیش از coronavirus همه گیر تکرار تهدید به خودداری بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید تنش با سازمان بهداشت جهانی بار دیگر در انتقاد از آژانس در پاسخ به COVID-19 همه گیر و تهدید به خودداری از بودجه.

“بنابراین ما در حال رفتن به انجام یک مطالعه یک بررسی و ما در حال رفتن به یک عزم راسخ به آنچه که ما در حال انجام است. در ضمن ما در حال برگزاری بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. آن را بلافاصله روشن از رئیس جمهور نظر اگر او “برگزاری” در بودجه و یا پروب است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: دولت reevaluating که بودجه اضافه کرد که ایالات متحده آمریکا سازمان بهداشت نیست “به دست آورد آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام” به خصوص در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“سازمان باید به کار. آنها را مجبور به ارائه نتایج که برای آنها در نظر گرفته شده” Pompeo گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که نه تنها سازمان بهداشت جهانی اما هر سازمان بین المللی که ما پول مالیات دهندگان و آن را به آنها به نفع امریکا, ما نیاز به مطمئن شوید که آن را ارائه در کسانی که مالیات دهندگان دلار است.” —نوح Higgins-دان کوین Breuninger

6:51 pm: در حالی که پدر و مادر زوم خود بچه ها هجوم آوردند به یک برنامه به نام Roblox برای آویزان کردن و بازی بازی های 3D

میلیون ها نفر از پدر و مادر در سراسر کشور به طور ناگهانی مجبور به حقه بازی تمام وقت کار پدر و مادر و مدرسه در منزل, همه در حالی که نگه داشتن بچه ها خود را در داخل و دور از دوستان و امیدوارم عاقل. گسترده صفحه نمایش زمان اجتناب ناپذیر است و در بسیاری از خانواده ها اما Roblox پدید آمده است به عنوان یک جایگزین برای تجربه نامطلوب از اجازه دادن به کودکان و نوجوانان دیده بان بی پایان YouTube فیلم ها و کارتون.

Roblox ارشد کسب و کار افسر کریگ Donato گفت: استفاده از رسید 40 درصد در ماه مارس از ماه فوریه و برنامه مسیرهای پیاده روی تنها YouTube نظر از بزرگترین سازندگان پول در iOS با توجه به AppAnnie. آن را مخالف داستان از چه رو بسیاری از شرکت های بزرگ امریکا از جمله پس از شروع پرواز-یو پی اس مانند Airbnb, نان تست, ClassPass و پرنده که در حال کاهش هزینه ها و در بسیاری از موارد برش شغل.

دنتو گفت Roblox در حال حاضر انتظار از 1 میلیارد دلار در بیلینگز در این سال عمدتا از در برنامه خریدهای. این شرکت مستقر در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا می فرستد 25 درصد از این پول به توسعه دهندگان که با استفاده از نرم افزار به نام Roblox استودیو برای ساخت بازی برای این برنامه است. Roblox فاش نمی کند درآمد اما اطلاعات سایت SensorTower برآورد شده در ماه نوامبر است که فروش در سال 2019 به آن نقطه صعود کرده 30% از تمام سال 2018 به $435 میلیون. —Ari لوی

6:37 pm: Etsy مدیر عامل می گوید: 20,000 آن مغازه ها در حال حاضر به فروش ماسک صورت زیر CDC توصیه

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>