Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور DBS تایید یک کارمند آلوده شده است به عنوان جهانی موارد بالا 44,000

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

3:19 pm: سنگاپور DBS تایید یک کارمند آلوده شده است دیگران تخلیه از محل

DBS گروه گفت که یکی از کارکنان آن شده بود مبتلا به ذات الریه-مانند coronavirus پس از تست در فوریه. 11.

این بانک گفت: از آن مطلع شد صبح روز چهارشنبه و در 12 p. m. تخلیه کارکنان در بیاورد و کف در DBS اصلی مارینا بای مالی مرکز. DBS در بیانیه ای گفت که تماس با ردیابی شد و در حال انجام است و تحت تاثیر فضای اداری خواهد بود ضد عفونی.

با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط CNBC از 300 کارکنان شده بود تخلیه کردند. DBS بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

این بانک یکی از آسیا بزرگترین وام دهندگان است که با توجه به انتشار سه ماهه چهارم درآمد در روز پنج شنبه, فوریه. 13.

1:35 pm: مقامات وزارت امور خارجه آمریکا در نمایشگاه هوایی سنگاپور می گوید: ما به نظارت بر وضعیت منطقی

شیوع ویروس است که به کشته شدن بیش از یک هزار نفر عمدتا در چین باید تحت نظارت حرفه ای با استفاده از راهنمایی های پزشکی به جای تکیه بر شایعات و احساسات R. کلارک کوپر معاون وزیر سیاسی-نظامی امور در وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: CNBC.

توضیح هیئت نمایندگی ایالات متحده حضور در نمایشگاه هوایی سنگاپور با وجود بیش از 70 شرکت بیرون کشیدن در آخرین دقیقه از جمله دفاع سازنده لاکهید مارتین کوپر گفت: “(آنچه) در واقع تغذیه به حساب اینکه اینجا این است که حقایق واقعی و علم است.”

“ما بیشتر مردم در بازگشت به خانه در ایالات متحده در حال مرگ از آنفولانزا در حال حاضر, و به طوری که بسیار واقع گرایانه و عملی در مورد چه شرایطی هستند و چگونه است که مربوط نسبت به هر چیز دیگری,” او گفت:. روز دوشنبه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تایید 13th مورد عفونت در کشور شناسایی شده در کالیفرنیا است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:34 pm: بیشتر بانک های مرکزی صدای زنگ بیش از کوتاه مدت اقتصادی از coronavirus

مالزی بانک مرکزی گفت: در سه ماهه اول رشد خواهد بود تحت تاثیر شیوع بیماری که موجب خاموش شدن ناگهانی در چین در تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است. “کلی تاثیر این ویروس در مالزی اقتصاد خواهد شد اما بستگی به مدت و گسترش شیوع و همچنین سیاست پاسخ توسط مقامات” بانک نگارا مالزی در بیانیه ای گفت. برای آن بخشی مالزی موافقت کرده است به راه اندازی یک گروه کاری مشترک با همسایه سنگاپور برای هماهنگ کردن پاسخ به شیوع ویروس. (see 7:42 p. m. به روز رسانی)

نیوزیلند بانک مرکزی است که نگهداری آن در اروپا نرخ بهره را بدون تغییر در سطح 1% گفت این فرض کلی اقتصادی در کشور خواهد بود کوتاه و عمدتا متمرکز در نیمه اول سال 2020 است. فرماندار Adrian Orr پیش بینی کرد حدود شش هفته از اختلال با این فرض که برخی از عادی اتفاق می افتد بیش مارس و محدودیتهای سفر به چین برداشته رویترز گزارش داد.

هفته گذشته فیلیپین بانک مرکزی هشدار داد از “تاثیر منفی” در فعالیت های اقتصادی و ضریب اطمینان بازار در کوتاه مدت با توجه به شیوع.

10:09 am: چین گزارش های اضافی 97 مرگ و میر و 2,015 فتح کرد گرفته شد تایید موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 2,015 فتح کرد گرفته شد تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 97 اضافی مرگ و میر مرتبط با جدید فشار مرگبار از coronavirus بسیاری از آنها اتفاق می افتد در هوبئی استان است. (see 7:05 صبح روز رسانی) از سه شنبه شب دولت چین گفت: در مجموع 44,653 موارد تایید شده اند و 1,113 های مردمی در کشور است.

این NHC را فاش نمی کند اگر هر گونه تایید موارد حذف شده از چوب خط حساب کردن که از نیمه شب Feb. 11. در فوریه. 7 دولت چین ساخته شده و سیاست های اعلام شده است که به طور ضمنی بیمارانی که نمی, نمایشگاه, علائم ویروس دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود مورد تأیید. — چنگ

9:55 am: Rakuten نیش ترمزی میزند از کنگره جهانی موبایل بارسلونا

Rakuten در ارتباطات تلفن همراه, کسب و کار, Rakuten تلفن همراه گفت: آن را دیگر نمی خواهد شرکت در کنگره جهانی موبایل بارسلونا از Feb. 24 Feb. 27 با توجه به نگرانی از شیوع کروناویروس.

تعدادی از برجسته tech نام جیبش بین المللی مخابرات کنفرانس در روزهای اخیر از جمله Facebook, آمازون, سونی, Intel و Nvidia. سازمان GSMA خواهد شد که یک جلسه هیئت مدیره در روز جمعه برای بحث در مورد امکان لغو این رویداد گزارش رویترز با استناد به یک صنعت منبع.

9:28 am: چین ویروس به روز رسانی با توجه

به عنوان 9:28 صبح ملی چین کمیسیون بهداشت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در سطح ملی عفونت و مرگ و اعداد. قبلی موارد که تعداد کسانی که تا به حال منتشر شده است فقط قبل از ساعت 8 صبح پکن زمان. شماره های منتشر شده روز شنبه نشان داد مرگ و میر در کشور از شیوع کروناویروس در صدر 1,000.

8:50 am: Coronavirus بحران به سرعت در آمریکا و چین ‘افتراق بیشتر از جنگ تجارت

شیوع بیماری می تواند کمک به سرعت بخشیدن به اصطلاح “افتراق” بین ایالات متحده و چین پس از جنگ تجارت انجام hariri آسیا همکار Curtis چانه CNBC گفت. بحران جاری که به کشته شدن بیش از یک هزار نفر عمدتا در سرزمین اصلی چین خواهد شد تاکید به شرکت ها اهمیت تنوع عرضه زنجیره ای دور از چین است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:47 am: شیوع ویروس می تواند بر آمریکا-چین فاز یک معامله تجاری با ایران

این بیماری شیوع در چین به نظر می رسد مانند آن می تواند تاثیر در پکن تعهدات برای خرید در ایالات متحده تولید کشاورزی در سال جاری در کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در شورای آتلانتیک رویداد.

ایالات متحده کشاورزی خرید چین بخشی از فاز یک معامله تجاری دو کشور امضا شده در ماه گذشته به سهولت تجارت تنش بین دو کشور اقتصاد است. “انتظار ما این است که فاز یک معامله را اجازه خواهد داد که چین به واردات مواد غذایی بیشتر و باز کردن آن به بازارهای آمریکا کشاورزان” اوبراین گفت. “ما به عنوان دیده بان این coronavirus شیوع آشکار در چین می تواند تاثیر در کدام حداقل در این سال جاری را خرید.”

او همچنین گفت که ایالات متحده ارائه کرده است چین این “فرصت” را به آمریکا پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان در زمین برای کمک به مهار این ویروس گسترش یافته است. “که ارائه شده است در این نقطه, اما این برجسته ارائه,” او گفت:.

8:05 am: یکی دیگر از 39 نفر گزارش کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن

یکی دیگر از 39 نفر تست مثبت برای coronavirus در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر در قرنطینه دریا در سواحل ژاپن, کشتی اپراتور شاهزاده Cruises گفت: شنبه شب stateside. این شرکت اضافه شده است راهنمایی زیر از ژاپن وزارت بهداشت در برنامه ریزی برای تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای تازه موارد گزارش شده.

وزارت بهداشت در ژاپن نیز گفت: در وب سایت خود یکی از قرنطینه افسران آلوده شده با این ویروس.

شاهزاده Cruises روز دوشنبه تایید کرده بود 66 موارد اضافی آورده که تعداد کل عفونت به 136. این کشتی حامل بیش از 3,700 مسافر و خدمه بوده است قرنطینه از اوایل فوریه پس از یک مهمان قبلی آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از پیاده.

7:42 am: سنگاپور و مالزی به ایجاد یک گروه کاری مشترک برای مبارزه با کروناویروس

سنگاپور در روز سه شنبه گفت که همراه با مالزی آن را به ایجاد یک گروه کاری مشترک برای تقویت همکاری در جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی است که سازمان بهداشت جهانی به تازگی به نام COVID-19. ارشد بهداشت مقامات هر دو کشور را با هم طی چند روز آینده برای تعیین ترکیب و شرایط استفاده از منابع این گروه سنگاپور وزارت بهداشت گفت.

از شنبه ظهر سنگاپور گزارش داد 47 تایید موارد — 25 که به صورت محلی منتقل می شود. همسایه مالزی گزارش 18 مورد از عفونت است.

7:05 am: هوبئی استان گزارش اضافی 94 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 94 مرگ و میر و 1,638 به تازگی تشخیص داده و تایید موارد مربوط به پنومونی کشنده مانند coronavirus تا پایان روز سه شنبه.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 1,068 های مردمی در این استان از این بیماری وجود داشته است و در مجموع 33,366 موارد تایید شده تا کنون. بسیاری از این موارد و مرگ و میر رخ داده در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

یک زن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار یک دوچرخه در فوریه 11.2020 در ووهان. استان هوبی چین است. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و کشتی خدمات بسته شده اند برای بیستمین روز.

گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:08 pm: اولین آمریکایی evacuees از ووهان منتشر شده از فدرال قرنطینه

از 195 آمریکایی ها بودند که برای اولین بار تخلیه از ووهان در ماه گذشته منتشر شد از 14 روز قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در اوایل امروز. هیچ یک از evacuees آزمایش مثبت برای جدید coronavirus Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در اخبار توجیهی, هشدار در برابر تبعیض است. “آنها نمی نیاز به تست های اضافی آنها نیازی به دوری آنها ندارد و رمان coronavirus,” او گفت:. یکی از evacuees, Jarred ایوانز گفت CNBC پس از اخبار جلسه بود که او در یک اتوبوس به فرودگاه. — Feuer

4:05 pm: شیوع بیماری می تواند تحت تاثیر قرار Airbnb را IPO, وال استریت ژورنال گزارش

این شرکت اعلام عمومی در سال گذشته که آن را “انتظار برای تبدیل شدن به یک عمومی-داد و ستد شرکت در طول سال 2020 است.” وال استریت ژورنال گزارش داد که Airbnb به احتمال زیاد نمی خواهد بروید عمومی تا سه ماهه سوم این سال است. که زمان می تواند تحت تاثیر شیوع کروناویروس که جاروب در سراسر چین یک فرد ذکر شده در این گزارش است. چین یک کلید رشد منطقه برای Airbnb. این شرکت از بنیانگذاران Nathan Blecharczyk در حال حاضر به عنوان رئیس Airbnb چین است. — Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: آلمان تایید دو مورد جدید ویروس به احتمال زیاد از خفاش ها

— CNBC وندی نویسنده ساناز چنگ Huileng قهوهای مایل به زرد Weizhen قهوهای مایل به زرد و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>