Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور گزارش رکورد جدید 728 موارد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 2,152,647.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 143,802.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (667,801) اسپانیا (184,948) ایتالیا (168,941) فرانسه (147,091) و آلمان (137,698).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:05 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:05 am: استرالیا می تواند نگه دارید coronavirus محدودیت برای یک سال دیگر خود را نخست وزیر می گوید:

استرالیا می تواند در حفظ و اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس برای یک سال دیگر نخست وزیر آن اسکات موریسون گفت: با توجه به گزارش رویترز.

او گفت که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات مانند نیاز به مردم را به ایستادگی حداقل 1.5 متر از هم جدا می تواند در محل به صورت چند ماه بیشتر است.

“اجتماعی فاصله چیزی است که ما باید بسیار مورد استفاده قرار گیرد به” موریسون گفت: ایستگاه های رادیویی 3AW, با توجه به گزارش. “این می تواند یک سال, اما من نه گمانه زنی در مورد آن است.”

اما او تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی مدارس با استناد به توصیه های پزشکی که کودکان کم خطر انتقال گفت: این گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:35 am: سرمایه گذاران منتظر تولید ناخالص داخلی چین داده

چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی تعیین می شود منتشر شده در صبح روز جمعه خواهد بود از نزدیک تماشا به عنوان اقتصاددانان ارزیابی تاثیر از شیوع کروناویروس. تلاش ها برای مهار ویروس آمار چین کلید بخشهای تولیدی و بخش های دیگر اقتصاد بد است.

یک نظرسنجی رویترز نشان داد که اقتصاد چین است که پیش بینی منقبض شده 6.5 درصد در سه ماهه اول از یک سال پیش. که معکوس 6% رشد در سه ماهه قبلی و علامت کاهش برای اولین بار پس از حداقل سال 1992 به گزارش رویترز،. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:10 am: سنگاپور گزارش دیگری ثبت روزانه موارد جدید

سنگاپور گزارش داد 728 موارد جدید به عنوان از ظهر در مارس 16 و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه بالا این هفته و به شدت بالاتر از قبلی بالا از 447 گزارش روز چهارشنبه. این هفته از کشور جنوب شرقی آسیا گزارش کرده است افزایش در تعداد از عفونت پس از مدیریت به خاطر تعداد کم در اوایل شیوع.

بسیاری از موارد جدید بودند کارگران خارجی که در حال مستقر در خوابگاه در آن چندین عفونت خوشه قرار گرفته اند. مردان به طور معمول از دیگر کشورهای آسیایی کار عمدتا در بخش ساخت و ساز.

تعداد مرگ و میر کلی در شهر-دولت باقی مانده در 10 با تعداد کل موارد در حال حاضر در 4,427. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

کارگران خارجی دیده می شود و در بیرون اتاق خوابگاه در Cochrane تسلیم II بود که اعلام کرد به عنوان یک انزوای منطقه در 16 آوریل سال 2020 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله/گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:58 pm: دکتر دبورا Birx تشریح کاخ سفید به طرح بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

6:22 pm: داو آتی rip 700 امتیاز بالاتر در میان گزارش جلعاد مواد مخدر نشان دادن اثربخشی درمان coronavirus

5:14 pm: جلعاد انبار موج پس از گزارش می گوید مواد مخدر دادگاه نشان می دهد تشویق نتایج اولیه

Gilead Sciences سهام رسید بیش از 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از صنعت نشر گفت: Covid-19 بیماران تحت درمان با این شرکت داروی ضد ویروسی Remdesivir نظر می رسد که “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی.”

آمار خبر گفت: یک دکتر در حال اجرا شیکاگو بیمارستان انجام از نزدیک تماشا دادگاه در این دارو یافت که بسیاری از بیماران خود از بيمارستان مرخص شده بودند در کمتر از یک هفته.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان که از دوشنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین شده اند با استفاده از Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت این ویروس در بیماران است. —برکلی لاولیس جونیور

4:58 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن به رول کردن دستورالعمل به باز کردن قطعات از ما که در آن موارد کاهش و تست رمپ تا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به پرده گسترده جدید دستورالعمل های فدرال که پخش کردن شرایط برای بخش هایی از ایالات متحده برای شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جدید راهنمایی را شناسایی لازم است شرایطی برای مناطقی از کشور به کارکنان اجازه می دهد شروع به بازگشت به کار – اما این تصمیم در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط دولت فرمانداران دو منبع گفته CNBC.

متحده که باید اعمال خود را مهار اقدامات سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری هستند از نظر قانونی ملزم به پیروی از کاخ سفید ، اما راهنمایی های جدید با این وجود رمپ تا فشار بر فرمانداران به شل محدودیت های خود را حتی به عنوان کارشناسان بهداشت و رهبران کسب و کار به طور یکسان هشدار می دهند که استفاده گسترده از تست سیستم مورد نیاز قبل از اینکه آمریکایی ها با خیال راحت می توانید شروع به بازگشت به زندگی عادی خود.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس با ده ها تن از فرمانداران پنج شنبه بعد از ظهر, NBC News در گزارش با استناد به دو نفر گوش در تماس است.

با وجود این رئیس جمهور گفت: اوایل این هفته که به اعتقاد او برخی از ایالت ها ممکن است قادر به “بازگشایی” اقتصاد خود را قبل از, ممکن است, کاخ سفید, دستورالعمل های ارائه نمی دهد هر تاریخ خاص یک مقام کاخ سفید گفت: NBC. —Kayla Tausche کوین Breuninger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما coronavirus موارد بالا 667,000 به عنوان دکتر Birx تشریح مراحل بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>