Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور گزارش بیش از 300 مورد برای دومین روز متوالی

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.97 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 125,678
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (602,989) اسپانیا (172,541) ایتالیا (162,488) فرانسه (131,361) آلمان (131,359)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:43 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:36 am: چین گزارش 46 موارد دیگری می گوید: بسیاری از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 46 اضافی مورد عفونت که 36 بودند نسبت به مسافران از خارج از کشور. بسیاری از مسافران به احتمال زیاد اتباع چینی از چین مرزهای خود را بسته به بسیاری از خارجی ها در اواخر ماه گذشته. گزارش رسمی آنها مشخص نیست ملیت.

وجود دارد یک مورد مرگ گزارش شده در هوبئی استان است. چین همچنین گفت: وجود 57 مورد جدید از عفونت بدون علامت که در آن یک فرد آزمایش مثبت برای این ویروس می کند نشان می دهد هر یک از علائم معمول مرتبط با آن است.

در مجموع 82,295 تایید موارد گزارش شده توسط چین و 3,342 اند: پس از شیوع این بیماری آغاز شده است. — Saheli روی Choudhury

8:27 am: لیگ اصلی بیس بال انجام خواهد شد و این کشور بزرگترین coronavirus آزمایش پادتن در کارکنان

لیگ اصلی بیس بال می گوید: 27 تیم شرکت خواهد کرد در یک تست آنتی بادی مطالعه با دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

آزمون مورد استفاده در مطالعه است نه تشخیصی و آزمون مورد استفاده در تنظیمات بهداشت و درمان به شناسایی حضور این ویروس. بلکه این اقدامات که آیا مردم قرار گرفته است. اين مطالعه با استفاده از سریع آنتی بادی آزمون لیگ تایید به CNBC. ورزشی که قبلا گزارش شده است که از 10 ، 000 کارکنان از کسانی که در تیم های داوطلب برای شرکت.

هدف از این مطالعه این است که برای به دست آوردن یک حس شيوع Covid-19 عفونت در میان جمعیت ایالات متحده در امید کمک به محققان کشف کردن که چگونه بسیاری از مردم ممکن است در معرض شده اند اما دچار هیچ نشانه ای ندارند. این اطلاعات می تواند کمک به مقامات دولتی تعیین زمانی که آن را بی خطر به سهولت در محدودیت به معنای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. — جنیفر الیاس

7:37 am: جهانی گزارش شده مرگ و میر بیش از 125,600

حداقل 125,678 مردم در سراسر جهان باید تسلیم coronavirus بود که برای اولین بار منتشر شده در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. که با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

هاپکینز داده ها همچنین نشان داد این ویروس آلوده بیش از 1.97 میلیون نفر است. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد از موارد با بیش از 600 ، 000 بیماران.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان با حداقل 130,000 موارد در هر یک از کشورهای اروپایی است. بریتانیا نیز گزارش داد تعداد زیادی از موارد با موارد گزارش شده نوردی به بیش از 94,000 و مرگ و میر شکوه 12,100. — Saheli روی Choudhury

7:24 am: سنگاپور گزارش بیش از 300 مورد برای دومین روز متوالی

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: از 14 مارس ظهر وجود دارد 334 جدید تایید موارد Covid-19. بسیاری از آنها مربوط به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی.

ساکنان آن خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی به منظور حمایت از خانواده های خود را.

شهر-دولت گزارش بالاترین تک-بعد پرش در موارد یک روز زودتر زمانی که وجود دارد 386 موارد اضافی.

شده اند وجود دارد 3,252 تایید موارد پس از شروع شیوع; 611 بیماران درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان و جامعه انزوا امکانات و 10 نفر در سنگاپور را شکست به این بیماری است. — Saheli روی Choudhury, Ted کمپ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:08 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برخی از دولت اقتصاد ممکن است برای کسب و کار باز مه 1

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است برخی متحده قادر خواهد بود برای بلند کردن سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که باید تیره و تار اقتصاد خود را قبل از پایان ماه آوریل است.

“برنامه ای برای بازگشایی این کشور در حال رسیدن به نهایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در این ویروس در باغ گل رز.

“من خواهد بود صحبت کردن به تمام 50 فرمانداران بسیار در مدت کوتاهی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “و من خواهد شد و سپس اجازه هر فرد فرماندار هر فرد به پیاده سازی یک بازگشایی و بسیار قدرتمند بازگشایی برنامه دولت خود را در یک زمان و در یک شیوه ای به عنوان مناسب ترین است.”

“روز خواهد بود بسیار نزدیک به دلیل برخی از کشورهای خاص به عنوان شما می دانید که در یک وضعیت بسیار متفاوت هستند و در دنیایی بسیار متفاوت از کشورهای دیگر. آن را می شود بسیار بسیار نزدیک است. شاید حتی قبل از تاريخ آوریل 1st,” او گفت:. — کوین Breuninger

6:34 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار توقف به ما بودجه برای سازمان بهداشت جهانی در میان شیوع کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, مارس 14 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی آن را به عنوان ارزیابی آژانس را “نقش مهمی در شدت mismanaging” coronavirus همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد.

“امروز من دستور دولت برای توقف کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی سازمان بهداشت جهانی را به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد آژانس بین المللی واکنش به شیوع گفت: “یکی از خطرناک ترین و پر هزینه گیری از این بود که آن فاجعه تصمیم به مخالفت با محدودیت های مسافرتی از چین و کشورهای دیگر.” — برکلی لاولیس جونیور نوح Higgins-دان

5:20 pm: ما خطوط هوایی وزارت خزانه داری رسیدن به توافق در اصل بر میلیاردها دلار در coronavirus کمک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>