Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور قرنطينه نزدیک به 20 ، 000 کارگران کره جنوبی گزارش کمتر از 50 موارد جدید

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.27 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 69,300
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (337,072) اسپانیا (131,646) ایتالیا (128,948) آلمان (100,123) و فرانسه (93,773)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از ساعت 8 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:31 am: کره جنوبی گزارش کمتر از 50 مورد

کره جنوبی گزارش داد 47 مورد جدید از عفونت یکی از کمترین روزانه گزارش شماره برای کشور از اواخر فوریه که شیوع و گسترش تصاعدی در درون مرزهای آن.

وجود دارد سه اضافی مرگ و میر گزارش شده است. کره جنوبی در مجموع گزارش 10,284 موارد عفونت و 186 مردم باید در برابر این بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هنوز هم کره جنوبی است و به طور کلی ستایش تلاش خود را برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. Saheli روی Choudhury

9:28 am: American Airlines اسلش بیش از 90 درصد از نیویورک-منطقه پرواز به عنوان coronavirus کانون رشد می کند بیشتر جدا شده

8:55 am: چین گزارش 39 موارد جدید می گوید بسیاری از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 39 موارد تازه تشخیص داده شده عفونت; اما همه یکی بودند “وارداتی” موارد به عنوان ساکنان خانه بازگشت از خارج از کشور. نیز وجود دارد 78 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

یک نفر کشته در هوبئی استان NHC گفت. در مجموع چین می گوید وجود دارد بیش از 81,700 تایید موارد عفونت با بیش از 77,000 مردم تخلیه شده و حداقل 3,331 کشته از این بیماری است. Saheli روی Choudhury

8:51 am: ژاپن نخست وزیر خواهد شد بنا به گزارش اعلام وضعیت اضطراری در شهرهای بزرگ مثل توکیو و اوزاکا

ژاپن شینزو آبه قصد دارد تا با اعلام وضعیت اضطراری بیش از شیوع کروناویروس در کشور ژاپن تایمز گزارش به نقل از یک مقام دولتی.

افزایش عفونت فرا گرفته و توکیو و دیگر شهرهای بزرگ و آبه حرکت می تواند به عنوان اوایل روز شنبه با توجه به یکی دیگر از ژاپنی رسانه های محلی. در یک وضعیت اضطراری فرمانداران در سخت-آمار مناطق را از قدرت قانونی به درخواست مردم برای ماندن در خانه و برای کسب و کار به اما نه برای تحمیل محدود تر مستندات دیده می شود در دیگر کشورهای ژاپن تایمز گفت.

ژاپن بیش از 3,600 موارد گزارش شده و 85 مرگ و میر با توجه به JHU داده است. Saheli روی Choudhury

8:48 am: اپل تولید خواهد شد 1 میلیون سپر چهره هر هفته برای کارگران پزشکی

آی فون ساز تولید خواهد شد 1 میلیون سپر چهره در هفته های پزشکی کارگران مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت. او اضافه کرد که اپل را سپر صورت طراحی می تواند بسته بندی شده 100 به یک جعبه و مونتاژ می تواند در دو دقیقه.

پزشکان در سراسر ایالات متحده گفته اند که کمبود تجهیزات حفاظت شخصی مانند سپر چهره و ماسک آنها را قرار می دهد در معرض خطر در شیوع کروناویروس. اپل نیز اهدا 20 میلیون N95 ماسک به دولت ها و بیمارستان ها. Kif Leswing

7:38 am: سنگاپور قرار می دهد نزدیک به 20 ، 000 ساکن کارگران در قرنطینه و تحت انزوا

سنگاپور و وزارت بهداشت گفته است که در اطراف 19,800 خارجی مقیم کارگران قرار دارد در دو خوابگاه شده اند در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه با توجه به تعداد رو به رشد از تایید عفونت موارد از آن مکان.

بیشتر باشد خطر انتقال چند وزارت و گروه ضربت که دست زدن به سنگاپور در واکنش به شیوع کروناویروس گفت: دو خوابگاه شده اند “اعلام کرد که جداسازی مناطق” در محل با حمایت های پزشکی و ارائه مواد غذایی و لوازم ضروری. سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات مجموعه به اجرا در میان کارگران ساکن در بیاورد و خوابگاه و همچنین همه آنهایی که دیگر در سراسر کشور.

مردم راه رفتن در گذشته یک پوستر یادآوری به مردم برای نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر در گالری ملی سنگاپور در مارس 30, 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

سنگاپور گزارش بالاترین افزایش روزانه تعداد موارد تایید شده در یکشنبه; از ظهر به وقت محلی وجود دارد 120 موارد اضافی از COVID-19 با بسیاری از آنها بدون داشتن سفر اخیر سابقه در خارج از کشور. شهر-دولت بیش از 1300 موارد گزارش شده, شش کشته و 320 مردم شده اند به طور کامل تخلیه شده. جمعه گذشته سنگاپور اعلام کرد سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات برای مقابله با عفونت است. Saheli روی Choudhury

7:31 am: جهانی تعداد مرگ از coronavirus بالا 69,300

حداقل 69,309 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند از coronavirus عوارض مربوط با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از کسانی که مرگ و میر صورت گرفته در اروپا: ایتالیا گزارش کرده است 15,887 مرگ و میر در کشور اسپانیا گزارش داد 12,641 مرگ و میر و فرانسه گزارش داد 8,078 نفر کشته شده اند. انگلستان دیدم حداقل 4,934 و میر, JHU داده گفت:.

سرعت گسترش ویروس است که باعث بیماری COVID-19 تا تحت تاثیر قرار بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان است. این برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته در ایالات متحده به این ویروس آلوده شده است بیش از 335,500. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:32 pm: ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای coronavirus

یک ببر در باغ وحش برانکس در نیویورک دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

4-year-old female مالزی, ببر, نادیا در حال توسعه یک سرفه خشک و مورد آزمایش قرار گرفت “از فراوانی احتیاط” انجمن حفاظت از حیات وحش را به باغ وحش برانکس در بیانیه ای گفت.

تشخیص تایید شد توسط ایالات متحده وزارت کشاورزی ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه. این اولین تایید COVID-19 مورد در یک ببر, با توجه به وزارت کشاورزی.

چند ببر و شیر در باغ وحش نشان داد علائم یک بیماری تنفسی این وزارتخانه گفت.

ببر که تست مثبت است و اعتقاد به آلوده شدن توسط یک کارمند باغ وحش. ببر برای اولین بار شروع به نشان دادن علائم در مارس 27, USDA گفت. — کوین Stankiewicz

4:28 pm نخست وزیر بریتانیا: بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای آزمایش بیش از ‘persistent’ علائم کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و بستری به بیمارستان برای آزمایش 10 روز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

سخنگوی دولت گفت: این یک “گام احتیاطی” از آنجا که نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم ویروس.

صفحه نمایش گرفتن از نخست وزیر بوریس جانسون آدرس های کشور از 10 خیابان داونینگ لندن به عنوان او قرار می گیرد انگلستان در مستند به عنوان دولت به دنبال متوقف کردن گسترش coronavirus (COVID-19).

PA تصویری – PA تصاویر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>