Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور پیش بینی 25% تا 30% کاهش در سال 2020 بازدید کننده ورود

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11:45 am: سنگاپور گردشگری هیئت مدیره پیش بینی سال 2020 بازدید کننده ورود خواهد کرد با کاهش حدود 25% تا 30%

سنگاپور گردشگری هیئت مدیره در روز سه شنبه گفت: گردشگری ورود و رسید برای زمان تقویم سال در شهر-دولت را “ضربه قابل توجهی” با توجه به شیوع کروناویروس. بسیاری از کشورها از جمله سنگاپور تحمیل کرده اند سخت محدودیت های مسافرتی برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

در حالی که ورود از چین — در حدود 20 ٪ از بازدید کنندگان بین المللی به این کشور خواهد بود به خصوص تحت تاثیر قرار گردشگری هیئت مدیره گفت: دیگر بازارهای اصلی نیز انتظار می رود به کاهش به دلیل کاهش سفر اعتماد به نفس در سطح جهان است.

برای سال 2020 STB گفت: این انتظار ورود بازدید کننده به سقوط حدود 25 تا 30 درصد. STB اجرایی کیت قهوهای مایل به زرد گفت: سنگاپور را در بخش گردشگری است “رو به سوی بزرگترین چالش پس از سارس در سال 2003” و اشاره کرد که این کشور در حال حاضر آماده بهتر و بیشتر انعطاف پذیر.

10:51 am: ویتنام گزارش 15 مورد تایید شده — 3-ماه-نوزاد

ویتنام وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش 15 مورد تایید شده از جدید کروناویروس. آن گفت: بیمار به مدت سه ماه-کودک ساکن در بینه خوین منطقه در Vinh Phuc استان و به احتمال زیاد آلوده با پدربزرگ و مادر بزرگ. او آزمایش مثبت در فوریه. 9 با توجه به وزارت. بسیاری از گزارش های تایید موارد عفونت شد و از همان استان است. روز دوشنبه وزارت گفت که در مجموع از شش بیماران درمان شده بودند و مرخص شد.

10:10 am: چین برتر Li صندلی نشست چین در واکنش به شیوع ویروس

چین لی کچیانگ نخست وزیر ریاست جلسه گروه پیشرو وظیفه در پاسخ به این رمان coronavirus شیوع پنومونی است که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در سرزمین اصلی. (ببینید 8:17 am به روز رسانی)

در این جلسه تأکید کرد که تمام زیر مجموعه دولت های ملی و ادارات مربوطه باید تا تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر کار در تشخیص زود هنگام, گزارش, قرنطینه و درمان تایید موارد با توجه به چین, وزارت امور خارجه. این وضعیت در هوبئی استان و شهر ووهان باید یک اولویت در حالی که دولت های محلی آموزش داده شد به ارائه مالی و حمایت های مالی اقدامات این وزارتخانه گفت. نزدیک به 20 ، 000 پزشکی کارگران تا کنون فرستاده شده اند به ووهان و محلات دیگر در هوبئی از سراسر کشور است.

10:02 am: در اینجا این است که چگونه یکی دیگر از coronavirus اپیدمی تحت تاثیر اقتصاد چین نزدیک به 20 سال پیش

سرمایه گذاران و تحلیلگران اغلب نگاه به شیوع بیماری سارس در سال 2003 برای ارزیابی تاثیر بالقوه آخرین شیوع کروناویروس را در جهان به دومین اقتصاد است. سارس و یا سندرم حاد تنفسی شد و همچنین فشار از کروناویروس که به کشته شدن صدها نفر نزدیک به 20 سال پیش است. اما به تازگی مرگ و میر مربوط به بیماری جدید پیشی گرفته است.

در سال 2003 گسترش سارس کشیده پایین رشد اقتصادی چین از 11.1 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه اول سال تقویم به 9.1 درصد در سه ماه زیر با توجه به داده ها از اداره ملی آمار چین است. و سپس از ششم بزرگترین اقتصاد در جهان نیز شاهد رشد در فروش های خرده فروشی و تولید صنعتی, اما توسعه در صادرات آن ثابت باقی مانده است و در طول سال 2003 است. — لی

9:17 am: تایلند ممنوعیت مسافران کروز از پیاده

تایلند خودداری از اجازه برای مسافران پردازنده MS Westerdam کشتی کروز متعلق به Holland America Line, از پیاده گزارش رویترز با استناد به این کشور با وزیر بهداشت. عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در Facebook post “من دستور. اجازه پیاده رد کرد” با توجه به اخبار سیم.

روز دوشنبه کروز اپراتور ارسال شده یک سفر مشورتی که کشتی قایقرانی برای Laem Chabang, بانکوک, تایلند که در آن مسافران را پیاده روی پنج شنبه, فوریه. 13. “کشتی نیست در قرنطینه و ما هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد هر گونه موارد از coronavirus در هیئت مدیره با وجود گزارش های رسانه ها” شرکت گفت: در آن سفر مشورتی.

8:30 am: استرالیا حلزون اسلش ارشاد می گوید از آن انتظار یک کاهش در چین فروش با توجه به شیوع کروناویروس

شنیدن ایمپلنت ساز حلزون گفت: این کاهش چشم انداز خود را برای سال مالی سال 2020 با توجه به شیوع و تاثیر آن در منطقه بزرگ چین یکی از بازارهای اصلی برای این شرکت است. آن را کاهش اساسی سود خالص برای سال از 290 میلیون – 300 میلیون دلار استرالیا (در حدود 194 میلیون-200 میلیون دلار) به$270 میلیون – 290 میلیون.

بیمارستان ها “در حال حاضر به تعویق انداختن عمل جراحی از جمله کاشت حلزون به منظور محدود کردن خطر عفونت با کوروناویروس” شرکت گفت: در یک پرونده با استرالیا اوراق بهادار. مدیر عامل شرکت حفاری Howitt گفت: این شرکت هدایت عوامل در یک “کاهش قابل توجهی در فروش” برای منطقه چین در نیمه دوم. استرالیا در سال مالی شروع می شود در تاریخ Jul. 1 و ژوئن آینده به پایان می رسد. 30.

حلزون گفت: این فرض وجود خواهد داشت نه هر “مواد اختلال” به زنجیره تامین از جمله واردات قطعات از چین است.

8:17 am: چین گزارش های اضافی 108 مرگ و میر و 2,478 تایید موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 2,478 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 108 اضافی مرگ و میر بسیاری از آنها در هوبئی استان است. همانطور که از شنبه شب دولت گفت: در مجموع 42,638 موارد تایید شده اند و 1,016 های مردمی در کشور است.

7:07 am: هوبئی گزارش اضافی 103 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 103 مرگ و میر و 2,097 جدید تایید موارد مربوط به پنومونی کشنده مانند coronavirus تا پایان روز شنبه.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 974 نفر کشته شده اند در این استان با بسیاری از آنها در شهر ووهان که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. شده اند وجود دارد در مجموع 31,728 موارد تایید شده تا کنون در این استان است.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:48 pm: Coronavirus است یک “قوی سیاه” برای نفت و بازار انرژی

Coronavirus است “true” قوی سیاه برای نفت و بازار انرژی و قیمت نفت همچنان پایین حرکت می کند بدترین بیش از هنوز ممکن ند دیوید تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. تحلیلگر وارن پای به ذکر است که شیوع کاهش تقاضای چین برای نفت از 2 میلیون به 3 میلیون بشکه در روز است که به معنی “بازار نفت این است که به دنبال پایین بشکه در هیچ رشد تقاضا برای سال تقویم و آشکار تقاضا انقباض در حال حاضر بر روی میز است.” — استیونس

4:40 pm: XPO تدارکات برای ویروس تاثیر

XPO تدارکات عمل 8 میلیون فوت مربع از فضای انبار در آسیا از جمله بیش از 1 میلیون فوت مربع در چین به تنهایی. با این حال مدیر عامل شرکت Bradley جاکوبز گفت: شیوع کروناویروس و محدودیت های مسافرتی نیست ضعیف تقاضا برای تدارکات نشده است. “ما دیده نمی شود تاثیر قابل توجهی همانطور که در حال حاضر” جاکوبز گفت: “ما در حال تماشای آن است. هر چیزی که بدن افت می کند اقتصاد جهانی خوب نیست برای حمل و نقل و تدارکات صنعت است.” — هلند

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: چین کشته و بیش از 1,000, تولید ناخالص داخلی ایالات متحده طول می کشد یک ضربه

— CNBC ین ن لی, Pippa استیونس و فرانک هلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>