Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: خطوط هوایی سنگاپور کاهش پروازها با استناد به تقاضا کم

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار دوچرخه در خیابان نوری دره در 16 فوریه سال 2020 در ووهان هوبئی چین است.

Stringer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11:48 am: هند صنعت مرغداری ناودان به علت ویروس

11:35 am: خطوط هوایی سنگاپور کاهش پرواز مسیرهای که تقاضا کاهش می یابد

خطوط هوایی سنگاپور و شرکت تابعه آن SilkAir خواهد شد لغو برخی از پروازها به طور موقت به دلیل ضعف تقاضا به عنوان یک نتیجه از coronavirus شیوع این شرکت در بیانیه ای گفت. برخی از راه های متوقف شده اند به عنوان دور برگشت به عنوان ممکن است. 31 در حالی که دیگران در حال انتظار برای از سرگیری خدمات قبل از آن.

“تحت تاثیر قرار مشتریان اطلاع داده خواهد شد و دوباره جایگزین بر روی دیگر پرواز” خطوط هوایی سنگاپور گفت:, و اضافه کرد که تنظیمات بیشتری ساخته خواهد شد “را به عنوان لازم است.”

مسیرهای آسیب دیده شامل پرواز خدمات به نیویورک و لس آنجلس و سیاتل پاریس و فرانکفورت و لندن و توکیو و سئول, جاکارتا, تایپه, کوالالامپور و سیدنی است.

10:49 am: زمان برای آزمایش برای تشخیص ویروس به طور قطع از روز به ساعت چین می گوید:

زمان مورد نیاز برای نوکلئیک اسید تست جدید کروناویروس شده است به کاهش شدت — از دو روز فقط چهار تا شش ساعت با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت امور خارجه.

انتشار برشمرد بحث از یک جلسه به ریاست نخست وزیر چین لی کچیانگ که ملاقات در سطح ملی گروه وظیفه با پاسخ به COVID-19 شیوع در روز دوشنبه. “شیوع روند در جهت مثبت در این کشور به طور کلی اگر چه وضعیت اپیدمی در کانون ووهان و هوبئی همچنان سیال و پیچیده” با توجه به ترجمه رسمی از انتشار.

در این جلسه همچنین در مورد “نیاز به حمله به یک تعادل مناسب بین شیوع بیماری و کنترل و توسعه اقتصادی و اجتماعی” آزادی گفت. “در حالی که بیشتر به دنبال یک هدف شیوع پاسخ کار و تولید باید از سر گرفته منظم راه” به آن اضافه شده است.

10:09 am: بیش از 80 درصد از دولتی و شرکت های تولیدی تابعه از سر کار

از روز شنبه بیش از 80% مرکزی شرکت های دولتی’ تقریبا 20,000 تولید در شرکت های تابعه از سر کار با توجه به چین دولتی دارایی های نظارت و اجرایی کمیسیون.

این کمیسیون گفت که بیش از 95% از سر کار در نفت و پتروشیمی و مخابراتی و شبکه برق و تولید برق و حمل و نقل. در معدن و فولاد و تجهیزات ساخت و تولید بیش از 80% از سر کار. — چنگ

9:33 am: بیش از 450 نفر در الماس شاهزاده کشتی کروز تست مثبت

از مجموع 1,723 مسافران و خدمه تست شده بر روی هیئت مدیره قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن و 454 نفر تایید شده اند آلوده ژاپن وزارت بهداشت گفت. که شامل 189 حامل بدون علامت و یا کسانی که آزمایش مثبت اما نشان نداد علائم با توجه به وزارت.

کشورها از جمله ایالات متحده را آغاز کرده اند بازگرداندن خود را در رشته شهروندان در اجاره هواپیما. مقامات ایالات متحده گفته اند که متوجه 14 مسافر تا به حال آزمایش مثبت و به آنها اجازه داده شد برای تخلیه شود در حالی که نگه داشته در انزوا از دیگر مسافران.

کشتی شده بود به قرنطینه پس از Feb. 3 پس از یک مهمان قبلی آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از پیاده.

8:40 am: فولکس واگن تاخیر در بازگشایی برخی از کارخانجات چین

خودروساز آلمانی فولکس واگن CNBC گفت که آن سرمایه گذاری مشترک در چین مشغول به کار هستند به تولید بازگشت به خود در برنامه های عادی. SAIC فولکس واگن یک سرمایه گذاری مشترک با چین SAIC موتور به تعویق افتاد شروع مجدد تولید در گیاهان خود را تا فوریه. 24. فاو-فولکس واگن با همکاری گروه فاو شروع کار در برخی از کارخانه ها و انتظار برای از سرگیری کامل عملیات در روزهای آینده.

“ما در حال کار سخت در برگشت برای ما عادی تولید برنامه در حالی که رو به تاخیر به علت ملی زنجیره تامین و لجستیک چالش ها و همچنین محدود گزینه های سفر برای تولید کارکنان” سخنگوی گروه فولکس واگن چین گفت: CNBC. “امکان سنجی تولید در هر گیاه به صورت جداگانه بررسی می شود و در نتیجه شروع متفاوت ،

نماینده اضافه شده این است که “هنوز خیلی زود” را به پیش بینی های دقیق در مورد تاثیر این ویروس شیوع در این شرکت است. — وو, روی Choudhury

7:58 am: چین می گوید: مجموع تلفات از شیوع ویروس در 1,868 مردم

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 1,886 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 98 اضافی مرگ و میر مرتبط با جدید فشار مرگبار از coronavirus بسیاری از آنها اتفاق می افتد در استان هوبی (see 7 p. m. به روز رسانی). از Feb. 17 دولت چین وجود دارد گفت: در مجموع 72,436 مورد تأیید و 1,868 مردم فوت کرده اند تا کنون.

7:46 am: BHP هشدار در چشم انداز

استرالیا معدن غول پیکر BHP روز سه شنبه گفت: شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 70 ، 000 نفر عمدتا در چین یکی از عمده عدم قطعیت برای آینده شرکت می باشد.

“اگر شیوع ویروسی نیست آشکارا خوب موجود در مارس چهارم ما انتظار داریم به تجدید نظر ما انتظارات اقتصادی و تقاضای کالا رشد رو به پایین” این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده. BHP گفت: این پیش بینی “خالص تقاضا از دست دادن” با توجه به شیوع بیماری در کوتاه مدت.

BHP سهام ذکر شده در استرالیا معامله تا 0.35%.

7:00 am: هوبئی استان گزارش 93 اضافی مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 93 مرگ و میر و 1,807 به تازگی تایید موارد مربوط به کشنده coronavirus تا پایان روز شنبه.

تعداد کسانی که اندکی پایین تر در مقایسه با روز گذشته که در استان گزارش شده بود 100 اضافی مرگ و میر و 1,933 بیشتر موارد تایید شده به عنوان از Feb. 16.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 1,789 های مردمی در منطقه از عفونت وجود داشته است و در مجموع 59,989 موارد تایید شده تا کنون. بسیاری از آنها رخ داده است در ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر. در اطراف 7,862 مردم را نیز از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:30 p. m. اپل می گوید آن را به سه ماهه پیش بینی فروش و سرزنش coronavirus

اپل روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد دیدار سه ماهه خود را پیش بینی درآمد به دلیل محدود در سراسر جهان عرضه آن از اپل و کاهش تقاضای چین ناشی از شیوع ویروس.

این شرکت می گوید آیفون خود را شریک ساخت سایت تمام بازگشایی شد اما که آنها “ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود.”

“آی فون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان” اپل اضافه شده است.

اضافه کردن به این موضوع بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی از جمله سیب خود مغازه ها بسته شده اند و یا ارائه تنها کاهش ساعت برای چند هفته گذشته. — Cordova

2:05 بعد از ظهر دونده نفرین coronavirus به عنوان سازمان نزدیک توکیو ماراتن به غیر حرفه ای

دو هفته قبل از توکیو ماراتن شروع تفنگ بود که میله میله به آتش مسابقه دهندگان بوت غیر حرفه ای دونده دوی ماراتن. برخی از زمان به رسانه های اجتماعی به صدای خود را به سرخوردگی و ناامیدی بیش غرق ورود هزینه ها و هزینه های بلیط هواپیما و همچنین به عنوان به طور بالقوه از دست دادن زمان و تلاش آموزش. رایان Lederer شیکاگو CNBC گفت که در حالی که او در موافقت با اولویت ایمنی عمومی عدم توانایی خود را به اجرا در مارس احساس می کند مانند “یک بیت از یک زباله” پس از ماه مطبوع و رژیم غذایی. — Franck

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: اپل می گوید آن را از دست ندهید فصلنامه ارشاد در میان شیوع کروناویروس

— CNBC ساناز چنگ لیلیان وو الیزابت ساقی قرطبه و توماس فرانک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>