Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنا مکث کسب و کار کوچک نجات مذاکرات کالیفرنیا شهر به آزمون هر ساکن

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 168,500
  • ما موارد: بیش از 766,600
  • ما مرگ و میر: حداقل 40,931

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:25 pm: تحقیقات جدید نشان می دهد Covid-19 کمتر مرگبار اما گسترده تر

یک آمبولانس می رسد در یک beachside پارکینگ استفاده می شود با R. V را به عنوان یک انزوای منطقه برای مردم با COVID-19 مارس 1st, 2020, در Dockweiler دولت در لس آنجلس ،

جان Fredricks | NurPhoto | گتی ایماژ

یک مطالعه جدید نشان می دهد که Covid-19 پایین تر مرگ و میر است اما گسترده تر در لس آنجلس از آنچه قبلا فکر می کردم با توجه به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و L. A. وزارت بهداشت.

USC و وزارت بهداشت منتشر شد نتایج اولیه آنتی بادی آزمایش انجام شده برای مشترک خود را به مطالعه در روز دوشنبه. بر اساس دور اول تست تیم تحقیقاتی تخمین می زند که حدود 4.1 درصد از شهرستان و جمعیت دارای آنتی بادی ها به ویروس و که حدود 221,000 بزرگسالان به 442,000 بزرگسالان در شهرستان تا به حال عفونت است.این برآورد است 28 تا 55 بار بالاتر از 7,994 تایید موارد Covid-19 گزارش شده به این شهرستان در اوایل ماه آوریل. تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر پیشی 600, با توجه به وزارت بهداشت.

“اگر این نتایج نشان می دهد که خطر مرگ در میان کسانی که با عفونت از آنچه قبلا تصور, تعداد Covid مربوط به مرگ و میر در هر روز همچنان به کوه برجسته نیاز برای ادامه شدید پیشگیری و کنترل تلاش های” دکتر گفت: Paul Simon ارشد علوم افسر در L. A. County وزارت بهداشت و شرکت سرب در مطالعه, در بیانیه ای. —هانا میلر

4:05 pm: داو قطره بیش از 500 امتیاز به شروع هفته پس از تاریخی نفت

سهام به شدت کاهش یافت دوشنبه, عقب نشینی پس از بازگشت به عقب هفتگی سود به عنوان یک تاریخی کاهش در آمریکا قیمت نفت نگرانی در مورد آسیب های اقتصادی در حال انجام توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی. تاخیر در تامین بودجه برای تخلیه کسب و کار کوچک نجات برنامه وام نیز در وزن شدند.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 592.05 امتیاز پایین تر یا 2.5 درصدی 23,650.44. S&P 500 تضعیف 1.8% به 2,823.16. شاخص Nasdaq Composite با به عقب کشیده 1% به 8,560.73. (اینجا را کلیک کنید برای آخرین اخبار بازار.)

بوئینگ سقوط کرد بیش از 6 درصد منجر به داو پایین تر در حالی که شورون و اکسون موبیل کاهش یافته است بیش از 4 درصد در هر. انرژی, املاک و مستغلات, و آب و برق شدند و این بدترین نمایشی بخش در S&P 500 با کاهش بیش از 3 درصد در هر. —فرد ایمبرت

3:54 pm: نیویورک پرستاران اتحادیه شکایت دولتی و دو بیمارستان بیش از ‘منطقه جنگی’ شرایط

ایالت نیویورک انجمن پرستاران در زمینه کت و شلوار در برابر دولت و دو بیمارستان سیستم ادعا شرایط خطرناک قرار داده است که سلامت کارگران در خطر و ملتهب این کشور بزرگترین شیوع کروناویروس.

این اتحادیه که نشان دهنده 42,000 پرستاران سراسر نیویورک ادعا کرد که نیویورک وزارت بهداشت موفق به ارائه کارکنان بهداشتی با مناسب تجهیزات حفاظتی و کارگردانی سلامت کارگران باید بدانند Covid-19 به بازگشت به کار زودتر از توصیه می شود توسط دولت است. کت و شلوار واصل شد در نیویورک, شهرستان دیوان عالی کشور است.

“بیش از هفت در ده ما پرستاران گزارش قرار گرفتن در معرض COVID-19 و بسیاری از آنها هنوز تست نشده. این دعاوی واصل شد برای محافظت از ما پرستاران و بیماران ما و جوامع ما از شدت ناکافی و غفلت حمایت” NYSNA مدیر اجرایی پت کین در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم اجازه می دهد این شیوه های خطرناک را ادامه دهد.” —خواهد Feuer

3:45 pm: نیوجرسی سفارشات مشکل خانه سالمندان به توقف مصرف بیماران جدید پس از coronavirus مرگ و میر پایمال تسهیلات

نیوجرسی وزارت بهداشت سفارش اندوور تحت حاد مرکز توانبخشی به “بس همه پذیرش” و استخدام کارکنان اضافی مربوط به پرستاری و بیماری های عفونی پس از بیش از 70 مشکوک Covid-19 مرگ و میر غرق شدند.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli اعلام کرد در یک نشست خبری که در خانه سالمندان باید استخدام “مشاور مدیر مشاور مدیر پرستاری و کنترل عفونت حرفه ای است.” تسهیلات به گزارش پیشرفت آن و انتخاب کارکنان برای تصویب به گروه در پایان روز.

نیوجرسی دولت برداران بازرسی 21 تسهیلات مراقبت دراز مدت “به دنبال کنترل عفونت نیروی انسانی در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی و اجرای شیوع طرح پاسخ گفت:” Persichilli. همه امکانات که صادر شده است کمبود گزارش مورد نیاز خواهد بود برای ارائه به کارگردانی و برنامه های اصلاحی به وزارت بهداشت.

دولت گزارش 6,986 بستری شدن در بیمارستان از جمله تایید Covid-19 بیماران و افراد تحت بررسی و 177 جدید مرگ و میر.

“به طور کلی ما در كمربند 40 درصد همراه با تسهیلات مراقبت دراز مدت” گفت: Persichilli. —یاس کیم

3:04 pm: برادران وارنر shuffles فیلم تخته سنگ به عنوان تئاتر باقی می ماند بسته, تولید, توقف

Gal Gadot ستاره به عنوان Wonder Woman در برادران وارنر “Wonder Woman 1984.”

Warner Bros.

برادران وارنر که ساخت برخی از تغییرات استراتژیک به آن فیلم انتشار برنامه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. با سینما توقیف و تولیدات فیلم های آینده به حالت تعلیق در استودیو منتقل شده است تعدادی از انتشار آن تاریخ.

در حالی که کریستوفر نولان در “مستاجر” و دوم “Wonder Woman” فيلم باقی خواهد ماند و در ماه های ژوئیه و اوت تاریخ “شاه ریچارد” یک فیلم با بازی ویل اسمیت به عنوان ونوس و سرنا ویلیامز پدر رانده شده و از نوامبر سال 2020 به ماه نوامبر 2021. این تغییر می تواند به این فیلم شانس بهتری در تبدیل شدن به یک مدعی اسکار از آن معلوم نیست چه جوایز فصل خواهد لرزش در پی Covid – 19.

“در Sopranos” prequel فیلم “بسیاری از پرستاران از نیوآرک” نیز تحت فشار قرار دادند و از آن سال 2020 تاریخ انتشار و در حال حاضر آمار تئاتر در سال 2021.

برادران وارنر قهرمان تخته سنگ نیز بوده است حوصلگی. “بتمن” به نقل Oct. 1, 2021 از 25 ژوئن 2021; “فلش” را هم اکنون می رسند در ژوئن 2, 2022 به جای جولای 1, 2022; و “Shazam 2” منتقل شده است به Nov. 4, 2022 به جای مارس 1, 2022.

علاوه بر این, untitled الویس پریسلی biopic از Baz Luhrmann منتقل شده است به Nov. 5, 2021 از اکتبر. 1, 2021 و “در ارتفاعات” “Scoob” و “بدخیم” باقی می ماند و بدون تاریخ انتشار. —سارا Whitten

2:53 pm: کالیفرنیا شهر Bolinas تست شده است همه از 1600 ساکنان برای Covid-19

برای اولین بار از این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه زدن به آمریکا و کل شهر را آزمایش می شود صرف نظر از اینکه آیا یا نه کسی است که با نشان دادن علائم.

این آزمایش بخشی از یک پروژه تحقیقاتی توسط مارین کانتی جامعه Bolinas و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. چادر در حال راه اندازی در کنار شهر آتش نشانی و صبح روز دوشنبه داوطلبان و محققان را جمع آوری نمونه ها از همه 1,600 ساکنان جامعه نزدیک Stinson ساحل.

سازمان دهندگان این پروژه می خواهید بدانید که چگونه گسترده COVID-19 است که در شهر کوچک Bolinas و چگونه آنها می توانند با استفاده از این اطلاعات برای کمک به دیگر جوامع است. —NBC Bay Area

2:44 pm: نفت قرارداد آتی انقضای پنج شنبه رفت و منفی در حرکت عجیب قریب

آمریکا قیمت های نفت خام کاهش یافته است بیش از 100 درصد و منفی شد برای اولین بار در تاریخ. قیمت نزدیکترین آتی نفت قرارداد منقضی می شود که سه شنبه بود که سخت ترین ضربه جدا شدن از بعد از ماه آتی قرارداد که در ادامه به تجارت بالاتر از 20 دلار در هر بشکه رسید.

وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل سقوط کرد بیش از 100% به حل و فصل در منفی $37.63 در هر بشکه رسید. در ضمن بین المللی محک, قیمت نفت خام برنت که در حال حاضر نورد به ماه ژوئن قرارداد معامله 8.9 درصد کاهش در $25.58 در هر بشکه رسید. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد منقضی می شود که در مارس 19, کاهش یافت و در حدود 18% به تجارت در $20.43 در هر بشکه رسید. جولای قرارداد شد و در حدود 11 درصد کمتر در $26.18 در هر بشکه رسید. —Eustance هوانگ, Pippa استیونس

2:23 pm: سنا هیچ معامله در آینده coronavirus امداد لایحه اما مجموعه ممکن شنبه رای

سنا نیست رسیدن به یک توافق در آینده coronavirus امداد لایحه در زمان کوتاهی دوشنبه جلسه اما راه اندازی یک رای گیری به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر سه شنبه به پر کردن یک کلید کوچک کسب و کار کمک برنامه.

“در این ساعت ما دموکراتیک همکاران هنوز هم طولانی تر شدن بحث های خود را با دولت پس از سنا متاسفانه قادر خواهد بود به تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها حقوق امروز” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در طول pro forma جلسه دوشنبه.

او گفت: سنا را دوباره ملاقات در 4 p. m. روز شنبه به تلاش برای تصویب قانون برای دوباره پر کردن این برنامه است.

خانه را ملاقات خواهد کرد در اوایل روز شنبه به نظر اضطراری لایحه رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer روز یکشنبه گفت. —یعقوب Pramuk

1:55 pm: نفت خرد شدن با یک قرارداد آتی کردن 98% به رکورد پایین زیر $1

آمریکا قیمت نفت سقوط به پایین ترین سطح خود در تاریخ به عنوان معامله گران همچنان به اخم بیش از یک رکود در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قیمت نزدیکترین آتی نفت قرارداد منقضی می شود که سه شنبه بود که سخت ترین ضربه جدا شدن از بعد از ماه آتی قرارداد با افت بیش از 90% است. این نشان می دهد که برخی بر این باورند وجود دارد می تواند بازیابی بعد از آن در سال.

وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل چهار 95% یا $17.37, به تجارت در 90 سنت در هر بشکه پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده. در ضمن بین المللی محک, قیمت نفت خام برنت که در حال حاضر نورد به ماه ژوئن قرارداد معامله 6.2 درصد کاهش در $26.35 در هر بشکه رسید. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد منقضی می شود که در مارس 19, کاهش یافت و در حدود 10 ٪ به $22.54 در هر بشکه رسید. جولای قرارداد شد و در حدود 5% پایین تر در 28 دلار در هر بشکه رسید. —Eustance هوانگ, Pippa استیونس

1:39 pm: فرانسه تلفات عبور 20,000

فرانسه رسما ثبت نام بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس تبدیل شدن به چهارمین کشور به فراتر از آستانه است که پس از ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده آمریکا و با سرعت از افزایش مرگ و میر با سرعت بالا دوباره پس از چند روز کاهش.

اما تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش 12 روز متوالی پیشنهاد ملی مستند در جای خود قرار داده و بیش از یک ماه پیش است که با داشتن اثرات مثبت در مهار این بیماری است.

فرانسه و بهداشت عمومی رئیس جروم Salomon گفت: “ما جلسه coronavirus مرتبط با مرگ و میر شد تا 2.8% در 20,265 در مقابل افزایش 2.0% یکشنبه. —رویترز

1:37 pm: چرا coronavirus بعید است که منجر به حکومت نظامی در آمریکا

1:29 pm: که می گوید سیاست های حزبی و عدم همبستگی جهانی است سوخت رسانی بیماری همه گیر کوروناویروس

سازمان بهداشت جهانی بالا گفت: سیاست های حزبی و عدم همبستگی جهانی و کمک به سوخت coronavirus همه گیر ترغیب کشورها برای همکاری با یکدیگر به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

“شکاف بین مردم و شکاف بین احزاب است که سوخت آن” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر. “آیا استفاده از این ویروس به عنوان یک فرصت را به مبارزه در برابر یکدیگر و یا نمره امتیاز سیاسی است. این خطرناک است. آن را مانند بازی با آتش است.”

بدون همبستگی جهانی بدترین بیماری همه گیر است که هنوز هم “جلوتر از ما” گفت: Tedros. —برکلی لاولیس جونیور

1:09 pm: شاهدانه شرکت مالیات فدرال پرداخت اما در حال خاموش کردن از وام کسب و کار کوچک

گونه های مختلف شاهدانه نمایش داده می شود برای فروش در Harborside داروخانه در اوکلند, کالیفرنیا, ایالات متحده در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

مارس 20 است که به طور سنتی بزرگترین فروش روز از سال برای شاهدانه صنعت اما بعد از دیدن فروش قوی در شروع دولت shutdown سفارشات برخی از فروشگاه ها را دیده اند یک رکود فروش.

به خصوص ضربه مغازه ها در ایالات متحده به شدت وابسته به گردشگران و یا که در آن تنها ماری جوانا پزشکی تلقی شده است ضروری و نه تفریحی.

فروش در کلرادو گزارش کاهش یافت و 21 درصد در نیمه دوم ماه مارس سال جاری و نوادا فروش 15 درصد کاهش یافت.

“برخی از کسب و کار در حال اجرا هستند به آب متلاطم” گفت: تشکر. ارل Blumenauer D-سنگ.

اما این کسب و کار نمی تواند دسترسی فدرال کمک چرا که آنها غیر قانونی در دولت فدرال است. بنابراین Blumenauer و سه همکارانش از هر دو طرف در حال هل دادن برای دور بعدی مدیریت کسب و کار کوچک وام شامل حشیش میباشد.

“وجود دارد یک چهارم از یک میلیون نفر از کار در دولت-قانونی شاهدانه کسب و کار آنها پرداخت تقریبا 2 میلیارد دلار مالیات,” او گفت:, و اضافه کرد که این صنعت در واقع یک مقدار نامتناسبی در مالیات “از آنجا که دیوانه دولت فدرال قوانین اجازه نمی دهد آنها را به کسر تمام هزینه های کسب و کار.” —جین ولز

12:57 pm: نروژی هوا می گوید: 4,700 مشاغل در معرض خطر پس از واحد ورشکستگی و قرارداد axed

نروژی هوایی در گزارش روز دوشنبه که چهار سوئدی و دانمارکی تابعه را برای ورشکستگی زمینه و که آن را به حال به پایان رسید نیروی انسانی قرارداد در اروپا و ایالات متحده قرار دادن برخی از 4,700 شغل در معرض خطر است.

این شرکت هواپیمایی که به دنبال تبدیل بدهی به حقوق صاحبان سهام از سهامداران و نروژی تضمین دولت در تلاش برای زنده ماندن coronavirus بحران است.

اوایل روز دوشنبه ویرجین آتلانتیک گفت: این امر برای زنده ماندن همه گیر تنها در صورتی آن را دریافت حمایت مالی از سوی دولت بریتانیا در حالی که باکره استرالیا تعیین شده وارد داوطلبانه دولت با توجه به منابع نزدیک به این موضوع است.

نروژی هوا گفت: چهار شرکت تابعه در سوئد و دانمارک شرکت هایی که استخدام خلبانان و خدمه کابین. لغو موافقت نامه شامل شرکت هایی که ارائه خدمه مستقر در اسپانیا و انگلیس و فنلاند و سوئد و ایالات متحده است.

ترکیب آن گفت: برخی از 4,700 خلبانان و خدمه کابین اعضای تحت تاثیر قرار خواهد در حالی که حدود 700 خلبانان و 1300 کابین خدمه مستقر در نروژ و فرانسه و ایتالیا باقی مانده است و بی ریا. —رادیو فردا

12:49 pm: شرکت های بیمه در حال انکار coronavirus ادعا می کند. رستوران در حال مبارزه بازگشت

کارمند Carmelina را در انتهای شمال بوستون حمام کردن کاغذ در ویندوز رستوران است که به طور موقت بسته شدن در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 25 مارس سال 2020 است.

David L. رایان | بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends صنعت رستوران های بیمه در حال انکار رستوران شرکت ادعا می کند برای پرداخت است که می تواند کمک به کسب و کار خود را برای زنده ماندن.

متحده در سراسر کشور موظف اند که از eateries در خدمت مواد غذایی تنها از طریق takeout تحویل و یا از طریق درایو خطوط به سرعت گسترش coronavirus. برخی از رستوران ها را انتخاب کرده اند به شاتر به طور موقت برای ایمنی کارکنان خود و مشتریان در حالی که دیگران سعی در وفق دهند. رستوران معاملات فرو 41 درصد در هفته منتهی به سوم آوریل 5 از یک سال قبل از آن با توجه به NPD Group.

رستوران مانند بسیاری دیگر از صاحبان کسب و کار فکر وضعیت می تواند تحت پوشش کسب و کار وقفه بیمه را پوشش می دهد که از دست دادن درآمد رنج می برد توسط یک کسب و کار پس از یک فاجعه است. اما پس از شیوع سارس تنظیم کننده تایید شده یک استثنا در این سیاست ها برای ویروس ها و باکتری شیوع است.

حتی زمانی که یک استثنا است که مشخص نیست در سیاست های بیمه در حال انکار ادعا می کند با استفاده از این استدلال که این ویروس تلقی نمی شود و آسیب های فیزیکی به اموال.

اما فشار سیاسی است نصب در شرکت های بیمه به معکوس ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان داد که او معتقد است که کسب و کار وقفه سیاست های خاص بدون استثنا همه گیر باید پوشش ادعاهای مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. —آملیا Lucas

12:33 pm: نیویورک coronavirus مرگ و میر هنوز ‘horrifically بالا’ حتی به عنوان شیوع به نظر می رسد آهسته رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

Coronavirus مرگ و میر در نیویورک باقی می ماند “horrifically بالا” حتی اگر برخی از پیش بینی های دولت را نشان می دهد شیوع آن ممکن است در آستانه یک “تبار” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

برخی از 478 نیویورک درگذشت از این ویروس در روز یکشنبه کاهش از روزانه مرگ و میر در این بیماری را در اوج زمانی که نزدیک به 800 ساکنان یک روز به مرگ کومو گفت. در مجموع 507 نفر در وزارت امور خارجه درگذشت در روز شنبه و 540 مرگ و میر ثبت شد جمعه.

وجود دارد 1,380 جدید Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در نیویورک در روز یکشنبه کمی تیک تیک از 1,384 در شنبه کومو گفت: در کنفرانس خبری روزانه.

او با تاکید بر اهمیت تست اعلام کرد که دولت “شروع بزرگترین آنتی بادی آزمایش تا کنون انجام داده است.”

“تست است برای رفتن به هر کس نیاز به کار با هم” کومو گفت و اشاره کرد که تلاش خواهد شد نیاز به همکاری نزدیک بین ایالات و دولت فدرال است. —کوین Breuninger

12:20 pm: در اسپانیا, کروناویروس, مرگ, شمارش سریع و خشم و سردرگمی

یک coronavirus بیمار برداشته شده است به یک Ambuiberica آمبولانس و اورژانس تکنسین Marisa Arguello ده پائولا در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Llodio اسپانیا, مارس 19 سال 2020 است.

وینسنت غرب | رادیو فردا

اسپانیا در حال حاضر دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از coronavirus بیماری همه گیر. اما داده ها نشان می دهد درست است تعداد مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است سوخت رسانی خشم عمومی است و می تواند باعث مشکلات برای نخست وزیر پدرو سانچز شکننده دولت است.

اسپانیا در مجموع مرگ و میر افزایش به 20,852 در روز دوشنبه. اما این رقم نتواند به حساب برای کسانی که به احتمال زیاد بیش از درگذشت توسط ویروس اما هرگز مورد آزمایش قرار.

فرناندو سیمون ملی coronavirus پاسخ اضطراری رئیس اذعان کرده است که “تعداد واقعی از مرگ سخت است می دانم”.

این کشور شده است در سخت مستند از مارس 14, اگر چه محدودیت شده اند کاسته کمی از هفته گذشته.

اما بسیاری از مردم باقی می ماند cooped در خانه های خود. و گاهی اوقات خانواده ها دفن مرده خود را حتی برخی عزیزان خود درگذشت. در یک خانه سالمندان در نزدیکی بارسلونا 85 سال درگذشت در مارس 8 از “امکان” Covid-19 گفت: او دختر امپرو با استناد به یک دکتر گواهی فوت است.

Amparo, 56, که کاهش یافته است را به نام خانوادگی او گفت: مادر, آزمایش شد. او متهم به رهبران سیاسی و نه حفاظت از شهروندان و اخراج رسمی شمارش به عنوان بی فایده است.

“اضافی اند زیرا (سیاستمداران) ساخته شده است کافی تست ممکن است به طوری که ما می توانیم می دانیم واقعیت” او گفت:. “ما را ترک کرده اند آنها را به مرگ به تنهایی.”

دولت در دفاع از تعداد آن — که تنها شامل کسانی که تست شده — و گفت که پیگیری تایید مرگ اجازه می دهد تا آن را بهتر مطالعه وقوع تکامل در خط با سازمان بهداشت جهانی عمل است که تنها تعداد موارد تایید شده. مرگ و میر مشکوک باید تجزیه و تحلیل شود و در مرحله بعد دولت می گوید. —رادیو فردا

12:09 pm: در دفتر زوم بیشتر می شکند تست – دکتر اسکات Gottlieb ارائه مشاوره به بازگشایی کسب و کار

دکتر اسکات Gottlieb CNBC گفت که کارفرمایان نیاز به برنامه های خاص در محل برای چگونه با خیال راحت بازگشت کارگران به دفتر و یا مغازه طبقه.

که حتی می تواند به معنی انجام زوم تماس های تصویری در دفتر برای جلوگیری از داشتن جلسات بزرگ, رئیس سابق سازمان غذا و دارو گفت: “Squawk Box.”

“در دفتر کار شما می تواند تقسیم کارکنان خود را باید نیمی از آنها در خانه کار می کنند و نیمی از آنها را به دفتر متناوب در روز” گوتلیب اضافه شده است. “شما باید همچنان به تشویق telework که در آن شما می توانید.”

گوتلیب گفت: آن را سخت تر به حفظ اجتماعی فاصله در تولید گیاهان و دیگر محیط های تجاری بنابراین کارفرمایان باید به جای تجهیزات حفاظت شخصی. “اجازه دهید مردم ماسک اگر آنها می خواهند.”

“مردم نیاز به استراحت ، آنها نیاز به آمدن کف مغازه و رفتن به اتاق استراحت, اما شما ممکن است بخواهید به استراحت بیشتر در طول روز و تلو تلو خوردن آنها بیشتر به طور منظم به طوری که گروه های کوچکتر می تواند معافیت بنابراین شما لازم نیست که به عنوان مقدار تجمع” او توصیه می شود. —کوین Stankiewicz

12:01 pm: این بازار می تواند بیشترین کاهش قیمت خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Homebuying را تضعیف کرده است به طور چشمگیری در ماه گذشته به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

در حالی که برخی از آنها هنوز هم آنلاین خرید انجام تورهای مجازی از فصل بهار در اصل بیش از قبل از آن آغاز شده است. اگر چه فروش هستند راه را به پایین صفحه اصلی مقادیر ممکن است رنج می برند نیست آنجا جز در بازارهای خاص.

صفحه اصلی قیمت بسیار داغ در آغاز این سال و به عنوان بحران و انتظار این است که در حالی که این سود در ارزش به احتمال زیاد خواهد شد آهسته قیمت نمی سقوط خواهد کرد در سراسر کشور. چرا که بر خلاف دوران بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه که این سروز پر از خانه های برای فروش در حال حاضر وجود دارد به طور فزاینده ای شدید کمبود. ارزش خانه افتاد تا آنجا که 50 درصد در برخی از بازارها از یک دهه پیش اما پویایی بازار به مراتب مختلف در حال حاضر عرضه و تقاضا تعادل به نفع قوی تر قیمت.

در دو هفته اول ماه مارس, لیست جدید بودند تا 5 ٪ در سال به طور متوسط. دومین هفته از ماه آوریل آنها را 47 درصد با توجه به realtor.com. مارس است که معمولا قوی ترین ماه برای لیست جدید. —Trulia

11:53 am: Shake Shack مدیر عامل شرکت می گوید زنجیره تضمین کرده است ‘ثبات’ پس از بازگشت از 10 میلیون دلار PPP وام

Shake Shack مدیر عامل سفت Garutti گفت که این شرکت بازگشت آن 10 میلیون دلار وام از چک حفاظت برنامه پس از دسترسی به انواع دیگر سرمایه از طریق بازارهای عمومی است.

“ما به ما تضمین ثبات دراز مدت در حال حاضر از آن زمان برای ما برای کمک به دوستان ما در صنعت انجام همان” Garutti گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

برگر زنجیره ای افشا در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز جمعه که آن را دریافت کرده بود 10 میلیون دلار از برنامه فدرال. Shake Shack نیز روز جمعه گفت که این برنامه ریزی در فروش به مبلغ 75 میلیون دلار در سهام برای تقویت آن موقعیت نقدی.

Garutti گفت که این شرکت در ابتدا برای اعمال یک PPP وام به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان آن را به عنوان ممکن است. Shake Shack است furloughed کارکنان بیش از 1000 بسته و 17 شرکت-عمل ایالات متحده در مکان های که از جمعه.

در یکشنبه شب Garutti و Shake Shack بنیانگذار و رئیس دنی مایر که صاحب حدود 7.8 درصد از سهام این شرکت گفت که این زنجیره خواهد بود بازگشت 10 میلیون دلار. —آملیا Lucas

11:40 am: پس از یک دیوانه 12 ماه S&P 500 است در مورد بازگشت به جایی که از آن آغاز شده

گیج کننده دوره 12 ماهه در بازار دیده می شود تهدید از یک جنگ تجاری یک رکود اقتصادی جهانی و یا حتی رکود اقتصادی و oh yeah جهانی همه گیر بی بدیل در یک قرن تمام است که به میزان زیادی از چیزی حداقل برای سهام از شرکت های ایالات متحده.

در طول دوره های S&P 500 با کمی تغییر — پایین حدود 1 ٪ از رفتن به دوشنبه بازرگانی — با وجود یک سری از تهدیدات است که همچنین شامل تحول سیاسی و پایان دادن به طولانی ترین رالی در تاریخ ایالات متحده است. سال جمع شده است در نتیجه یک افزایش تدریجی به یک رکورد جدید Feb. 19 پس از سریعترین اسلاید در بازار, تاریخچه و سپس با 28% دوباره بجای اول برگشتن.

بازارهای دیگر اقدامات نیست خیلی خوش شانس بوده.

راسل 2000 که متشکل از شرکت های کوچک است حدود 22%. یک صندوق ارز داد و ستد است که آهنگ های بازار در اقتصادهای نوظهور مانند چین و هند و برزیل است 20 درصد در حالی که یکی دیگر از ETF است که به شرح زیر بین المللی سهام در خارج از ایالات متحده کاهش یافته است بیش از 16 درصد است. حتی خیابان اصلی مورد علاقه بازار شاخص میانگین صنعتی داو جونز است و پایین تر از 10 درصد بیش از سال گذشته است. —Jeff Cox

10:36 am: ما رستوران ها در مسیر از دست دادن $240 میلیارد دلار در پایان سال 2020 بررسی می گوید:

یک بسته نشانه های آویزان بر روی درب با نمای خالی رستوران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 14 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

راب کیم | گتی ایماژ

ایالات متحده رستوران ها در مسیر از دست دادن 50 میلیارد دلار در ماه آوریل با ضرر و زیان بالغ بر حدود 240 میلیارد دلار در پایان سال 2020 به عنوان coronavirus بحران نابسامانی صنعت با توجه به انجمن ملی رستوران نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

دو سوم از ایالات متحده رستوران کارگران — یا 8 میلیون نفر — گذاشته شده است خاموش و یا furloughed با بسته شدن 4 در 10 رستوران اما حداقل 60 درصد از اپراتورها می گویند موجود فدرال برنامه های امداد رسانی کمک خواهد کرد که آنها بیشتر جلوگیری اخراج این بررسی نشان داد. —رادیو فردا

10:31 am: خرده فروشان در حال التماس به دولت کمک کند — اما خزانه داری ممکن است گوش دادن

خرده فروشی است که وضعیتی وخیم به عنوان فروشگاه شاتر و هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود را در حالی که coronavirus گسترش می یابد. در حال حاضر وزارت خزانه داری باید تصمیم بگیرد که آیا خطر از صنعت سرنگونی است که ارزش قرار دادن پول مالیات دهندگان که در آن بسیاری از دیگران نمی خواهد. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داده اشتهای کمی برای خطر و ضرر و زیان و حتی به عنوان او تلاش برای حمایت از یک cratering اقتصاد است.

بسیاری از متوسط خرده نمی واجد شرایط برای برنامه های دولت شروع به رول کردن برای نجات بیمار شرکت. آنها بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام با هدف در شرکت های با کمتر از 10000 کارکنان و یا $2.5 میلیارد دلار در فروش. بدهی خود را بیش از حد مضطرب به واجد شرایط برای بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری با هدف در شرکت های بزرگتر.

این بدان معناست که شرکت هایی مانند میسی که حدود 25 میلیارد دلار در فروش اما اعتباری که بود کاهش داد و به آشغال قبل از همه گیر ممکن است از شانس اگر آنها می خواهند دولت را تسکین می دهد. خرده فروش در حال همکاری با بانک سرمایه گذاری Lazard به بازسازی بدهی های خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اطلاعات محرمانه است. آنها اضافه شده است که این شرکت با تمرکز بر ورشکستگی. —لورن هرش

10:15 am: نیویورک شهرستان گسترش لغو جشنواره های تابستانی, کنسرت, و راهپیمایی از طریق ژوئن

رژه شرکت کنندگان در طول WorldPride نیویورک 2019 مارس در 30 ژوئن 2019 در شهر نیویورک است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

شهر نیویورک لغو کنسرت جشنواره و رژه از جمله 2020 غرور مارس تا ژوئن به عنوان شهر به دنبال درایو کردن آن coronavirus عفونت رای شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه اعلام کرد.

روز جمعه De Blasio لغو غیرضروری حوادث طریق ممکن است و یک شهر-اسپانسر کنسرت سری که برنامه ریزی شده بود شروع به 22 ژوئن. در گسترش لغو طریق ژوئن de Blasio گفت: این یک تصمیم “ما را.” بسیاری از حوادث خواهد بود موکول کرد.

جدید لغو شامل 50 سالانه همجنسگرایان در رژه به مناسبت سال 1969 قیام در Stonewall مسافرخانه. —خواهد Feuer

10:08 am: Facebook فقط منتشر شد نشانه آن ردیابی نقشه

Facebook عرضه شده در اولین نقشه که آهنگ coronavirus علائم شهرستان شهرستان و برنامه ریزی برای به روز رسانی آن را به صورت روزانه در طول شیوع بیماری است.

Facebook همکاری با دانشگاه کارنگی ملون برای ایجاد یک انتخاب در نظر سنجی طراحی شده برای کمک به شناسایی Covid-19 نقاط قبل از این موارد را تایید کرد. نقشه تجزیه درصد از مردم در هر شهرستان که خود گزارش coronavirus علائم مانند از دست دادن بویایی و سرفه و تب است.

آن را نشان می دهد به عنوان مثال 1.45% از مردم در شهرستان نیویورک گزارش داده اند که علائم کروناویروس. اما بخش عظیمی از نقشه ندارد شرکت کنندگان به اندازه کافی برای نشان دادن هر گونه اطلاعات.

بیش از 1 میلیون نفر از مردم در پاسخ به این بررسی در دو هفته اول با توجه به Facebook. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: شرکت رول خواهد شد این نظر سنجی در سطح جهان در این هفته کمک خواهد کرد که آن را به ارائه یک تصویر کامل. —جسیکا Bursztynsky

9:46 am: Mohamed El-Erian ما را می بیند و اقتصاد پیمانکاری تا 14 درصد در سال جاری

Mohamed El-Erian 190326

Anjali Sundaram | CNBC

اقتصاد ایالات متحده می تواند تجربه یک درصد دو رقمی انقباض در سال 2020 با توجه به کروناویروس همه گیر Mohamed El-Erian گفت CNBC در روز دوشنبه نشان می دهد یک مقدار تندتر کاهش نسبت به بسیاری از اقتصاددانان دیگر.

“من فکر می کنم ما ممکن است در منفی 10 درصد به منفی 14 درصد رشد برای آمریکا” در آلیانز اقتصاددان گفت: “Squawk Box.” “این یک ضربه بزرگ است.”

El-Erian گفت: متمایز بودن این آمار اقتصادی — یک بحران بهداشتی — معنی سنتی چارچوب ممکن است قابل اجرا اقدام به عنوان یک مانع بیشتر برای دوباره بجای اول برگشتن. “مزایای شما انتظار می رود به طور معمول قیمت نفت پایین تر به معنی دلار بیشتر در مصرف کنندگان جیب حتی که کار نمی کند در این اقتصاد است. بنابراین من کمی نگران تر از آنچه که اجماع اقتصاددانان خارج وجود دارد در حال حاضر است.” —کوین Stankiewicz

9:35 am: داو قطره بیش از 400 امتیاز به عنوان کاهش قیمت نفت بر تقاضای انرژی نگرانی

9:29 am: شیوع در انرژی باد در داکوتای شمالی تعطیل تولید

شیوع Covid-19 در باد قدرت تسهیلات در داکوتای شمالی مجبور است آن را به طور موقت نزدیک, آخرین مثال از اینکه چگونه این بیماری همه گیر است که تأثیر بخش انرژی های تجدید پذیر.

بیش از آخر هفته داکوتای شمالی وزارت بهداشت گفت: وجود 110 تایید موارد coronavirus در افراد متصل به LM انرژی باد در چنگال — یک کل است که شامل کارکنان و “نزدیک خود را تماس با ما.” این سایت که تولید پره های روتور برای توربین های بادی و استخدام 900 نفر بسته شده روز شنبه پس از هشت کارگران آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در بیانیه سخنگوی جنرال الکتریک — که صاحب LM قدرت باد — گفت: Grand Forks تسهیلات خواهد بود به طور موقت بسته شده حداقل به مدت دو هفته به منظور “انجام گسترده ضد عفونی روند.” کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت “به طور معمول” در طول این زمان آنها اضافه شده است. —Anmar Frangoul

9:17 am: همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد ترک یک میراث ماندگار در خرده فروشی: کمتر فروشگاه

یک “به طور موقت بسته” نشانه های آویزان در پنجره Nordstrom, Inc. فروشگاه در Midtown محله نیویورک, ایالات متحده روز جمعه مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ | گتی ایماژ

قبل از Covid-19 آمار ایالات متحده و فروشگاه دچار مشکل بودند چرا که آنها تا به حال موفق به نگه دارید تا با خریداران تغییر سلیقه. این خرده فروشان شده است سرمایه گذاری در راه را به نفع خود به مشتریان.

در حال حاضر فروشگاه های خود را بسته به متوقف کردن گسترش ویروس. و هیچ کس نمی داند دقیقا چه زمانی این خواهد بود در این مورد.

برای J. C. Penney ورشکستگی تیک تاک ساعت است و پس از آن قلم اواسط ماه آوریل پرداخت بهره. آن چرخش طرح شده اند کنار coronavirus همه گیر است که مجبور به بسته شدن تمام فروشگاه های خود را. میسی با نقدینگی خشک شده tapped مشاوران در بانک سرمایه گذاری Lazard و حقوقی کرکلند & Ellis برای کشف گزینه های است که شامل جدید تامین مالی است. Nordstrom در اوایل ماه مارس مطرح شده 600 میلیون دلار با قرار دادن برخی از آن دارایی های املاک و مستغلات به یک شرکت مستقل و قرض گرفتن در برابر نهاد جدید با صدور اوراق قرضه.

بالا پایان بخش فروشگاه های زنجیره ای Neiman Marcus روز چهارشنبه از دست رفته پرداخت در برخی از اوراق قرضه خود را با توجه به نامه ارسال شده به خرده فروش مدیره از سنگ مرمر خط الراس سرمایه که صاحب بخش قابل توجهی از $137.7 میلیون دلار اوراق قرضه که در اکتبر 2021. Neiman Marcus در حال حاضر تا اواسط مارس به پرداخت بهره. پس از آن, در انتظار هیچ, پرداخت این شرکت می تواند تحت فشار قرار دادند به دادگاه ورشکستگی آن دارندگان اوراق قرضه. —توماس لورن

9:09 am: نوارتیس آمریکا داروی تنظیم کننده موافق به مالاریا مواد مخدر محاکمه در برابر Covid-19

نوارتیس برنده رفتن پیش از غذا و دارو برای انجام یک مطالعه تجربی تصادفی شده مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در برابر Covid-19 سوئیس در داروسازی روز دوشنبه گفت:.

نوارتیس در نظر دارد برای شروع استخدام 440 نفر در فاز 3 و یا اواخر مرحله آزمایشی در عرض چند هفته در بیش از یک دوجین سایت های ایالات متحده. نتایج خواهد شد در اسرع وقت این شرکت اضافه شده است.

استفاده از مواد مخدر نیز تایید شده برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید افزایش یافت پس از ترویج شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی نگران این دولت حمایت برای اثبات نشده دارو برای Covid-19 کوتاه مداری FDA نظارت روند. —رویترز

9:03 am: آسیای جنوب شرقی می تواند نقطه داغ بعدی — این نمودار نشان می دهد که چرا

تعداد coronavirus عفونت در آسیای جنوب شرقی افزایش یافته است به سرعت در هفته های اخیر با نصب نگرانی در میان کارشناسان است که این منطقه می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای سریع گسترش بیماری است.

این منطقه گزارش شده بیش از 28,000 موارد, یکشنبه, با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع و اندونزی و فیلیپین و مالزی و سنگاپور حساب 87.9 درصد از کل موارد گزارش شده در جنوب شرقی آسیا و داده ها نشان داد. —ین ن لی

8:53 am: United Airlines پست $2.1 میلیارد pretax از دست دادن به عنوان coronavirus roils کسب و کار بیشتر به دنبال کمک های فدرال

هواپیمایی متحده گزارش $2.1 میلیارد دلار ضرر برای سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سوار تقاضای سفر به پایین ترین سطح در چند دهه.

شرکت هواپیمایی گفت: این اعمال تا 4.5 میلیارد دلار در وام های دولت در بالای حدود 5 میلیارد دلار حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی و وام های آن انتظار برای دریافت به آب و بحران است.

ایالات اولین بار است که عمده ایالات متحده هواپیمایی به جزئیات نتایج این ویروس بر روی درآمد آن در سه ماه اول سال. بیماری و اقدامات خشن برای جلوگیری از گسترش آن از جمله اقامت در خانه دستور ویران کرده مسافرت هوایی و تقاضا باعث حامل بریده بریده بسیاری از پروازهای خود را. —لسلی Josephs

8:48 am: آلمان و دیگران نیاز به صندوق پست-ویروس بازیابی در سراسر اروپا و وزیر اسپانیا می گوید:

مادرید, اسپانیا – فوریه 26: وزیر امور اقتصادی و دیجیتال تحول نادیا کالوینو (calvino) حضور ‘Reino de España a la Trayectoria Empresarial’ جوایز افتخار Placido Arango ‘در بیاد’ در ال پرادو موزه تاریخ 26 فوریه سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez

آلمان نیاز به درک آن خواهد شد که به صندوق پست-همه گیر بازیابی در سراسر اروپا و وزیر اقتصاد اسپانیا گفت: CNBC در روز دوشنبه تنها چند روز پیش از یکی دیگر از محوری نشست اتحادیه اروپا است.

27 کشور اروپایی را تشکیل می دهند که اتحادیه اروپا باقی می ماند در مواجهه بیش از چگونه به کاهش شوک اقتصادی از Covid-19 با وجود قرار دادن با هم یک و نیم تریلیون یورو بسته به صورت فوری هزینه نیاز دارد در اوایل این ماه. خود را نگرانی اصلی در حال حاضر این است که به ارائه یک دوم طرح که مقابله با مقدار زیادی از ویروس های مربوط به بدهی است که انتظار می رود به خزش در سراسر منطقه است.

نادیا کالوینو (calvino) اسپانیایی امور اقتصادی وزیر و معاون نخست وزیر گفت: CNBC در روز دوشنبه که آلمان دارای مازاد بودجه است که آن را “کاملا مصمم” استفاده کنید. “در حال حاضر آنچه که ما نیاز است برای آنها را به درک که ما نیاز به همچنین صندوق بازیابی از بقیه (اتحادیه اروپا) و کشورهای که ما نیاز به صندوق بازیابی از کل اروپا,” او اضافه شده است. —سیلویا عمرو

7:38 am: پوتین می گوید روسیه هنوز به اوج خود رسیده

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که این کشور موفق شده است برای جلوگیری از Covid-19 بحران اما اوج شیوع این است که هنوز هم به آینده.

تعدادی از روسیه را تایید کرد coronavirus موارد پیشی گرفته 47,000 روز دوشنبه با مرگ و میر 405. (ببینید اضافی مطلب زیر در مورد روسیه است.) رادیو فردا

7:25 am: برگر, زنجیره ای, Shake Shack به بازگشت به $10 میلیون وام دولت

زاینده رود گفت: آن را بازگشت به $10 میلیون وام کسب و کار کوچک آن را دریافت کرده و از دولت ایالات متحده, ساخت, برگر, زنجیره ای عمده شرکت به دست برگشت پول با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک سوار کردن coronavirus بحران است.

این شرکت قادر به افزایش سرمایه اضافی مدیر عامل سفت Garutti و بنیانگذار دنی مایر گفت: در یک پست وبلاگ. در هفته گذشته مطرح شده آن حدود 150 میلیون دلار در سهام ارائه شده است.

دولت 2.2 تریلیون دلار کمک بسته است و با هدف کمک به شرکت های کوچک نگه داشتن پرداخت کارکنان خود را و صورتحساب های اساسی در آتن به طوری که آنها قادر به بازگشایی به سرعت زمانی که بهداشت عمومی اجازه می دهد تا.

Shake Shack گفت پول آن را دریافت می تواند مجددا اخذ به رستوران های مستقل “که به آن نیاز دارید (و) بدست نمی هر گونه کمک.” —رادیو فردا

6:50 am: ما بازار نیست و قیمت در یک ‘قابل توجه موج دوم’ می گوید: سیتی بانک خصوصی

عمده شاخص های سهام ایالات متحده ممکن است بهبود خود را از پایین ترین نرخ های اخیر اما سیتی بانک های خصوصی هشدار داد که این بدترین حالت ممکن است بیش از.

“در صورتی که ما باید یک کار بسیار مهم موج دوم بیماری در ایالات متحده آمریکا است که باعث بیشتر خاموش کردن اقتصاد … که واضح نیست قیمت به بازار” دیوید Bailin ارشد بانک سرمایه گذاری افسر گفت: “CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“چیز دیگری که ممکن است قیمت به بازار است این واقعیت است که این ویروس ممکن است یکی دیگر از 18 تا 24 ماه واقعا به چرخه را از طریق جهان و در نهایت باید یک واکسن,” او اضافه شده است. —ین ن لی

6:07 am: پوتین فاصله خود را از روسیه شیوع, اما آن را هنوز هم می تواند آسیب های سیاسی و اجتماعی

مردم در ماسک های پزشکی در میدان سرخ در مرکز مسکو در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در هفته در محل کار و خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus. کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید و پارک ها بسته در مسکو.

سرگئی Bobylev

روسیه را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر در حال آمدن است تحت افزایش نظارت و به طور بالقوه می تواند آسیب های اعتبار و مشروعیت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و کرملین ،

روسیه مسلما آهسته به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر شد از آمدن به این کشور و حتی آن را به عنوان به سرعت در حال گسترش در میان همسایگان خود و در ایتالیا و اسپانیا و آلمان و فرانسه است.

روز یکشنبه روسیه را دیدم و بزرگترین آن روزانه افزایش جدید تایید موارد با آن بحران پاسخ به گزارش مرکز 6,060 موارد جدید آوردن تعداد کل موارد به 42,853. تعداد مرگ و میر گزارش شده کم باقی مانده است, اما با مجموع مرگ و میر در 361. —هالی Ellyatt

5:37 am: اسپانیا تایید موارد پیش افتادن از 200,000, وزارت بهداشت می گوید:

بهداشت و درمان کارگران چرخ یک بیمار به یک تریاژ چادر در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است.

مایکل ناگل | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

تعداد افراد مبتلا در اسپانیا پیشی گرفته است 200,000 کشور وزارت بهداشت گفت.

وزارت گفت: تعداد موارد افزایش به 200,210 از 195,944 موارد در روز یکشنبه. تعداد کل مرگ و میر رسیده 20,852 از 20,453 روز قبل.

اسپانیا پیشی گیرد ایتالیا که 178,972 تایید موارد به عنوان بدترین آمار کشور در اروپا و دوم بدترین آمار کشور در جهان پس از آمریکا است که تقریبا 800000 تایید موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. —هالی Ellyatt

4:30 صبح: اتریش خواستار تعلیق قوانین اتحادیه اروپا در کمک به دولت در میان coronavirus بحران

قواعد اتحادیه اروپا در کمک به دولت به حالت تعلیق برای کشورهایی مانند اتریش که نشان داده اند همبستگی با آمار کشورهای عضو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اتریش وزیر دارایی Gernot Bluemel روز دوشنبه گفت:.

“این همبستگی را نمی توان یک خیابان یک طرفه است. ما همچنین می خواهید قادر به نشان دادن همبستگی ما با خود شرکت و در نتیجه تقاضا است که این بحران استفاده می شود برای همبستگی که ما تعلیق اتحادیه اروپا کمک های دولت رژیم برای مدت بحران” Bluemel گفت: در یک کنفرانس خبری رویترز گزارش داد. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا تایید موارد پیش افتادن از 200,000, وزارت بهداشت می گوید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>