این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 353,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 15,000
  • ما موارد: حداقل 35,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 470

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:57 pm: Tech دهندگان فشار برای یک قطعه از coronavirus کسب و کار کوچک نجات

تکنولوژی متمرکز وام دهندگان در حال لابی کردن به بخشی از یک محرک اقتصادی دولت برنامه ای برای صدمه زدن به کسب و کار از coronavirus رکود.

نوآوری مالی در حال حاضر — یک گروه صنعتی نمایندگی مربع, پی پال, Intuit, نوار و دیگر غیر-بانک شرکت های مالی — با ارسال نامه ای به کنگره در روز جمعه پرسیدن که اعضای خود را شامل می شود در هر شرایط اضطراری در ایالات متحده بودجه دولت است.

“کسب و کارهای کوچک هستند به خوبی توسط سنتی موسسات مالی و نه موجود فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه های تحویل بودجه به زودی به اندازه کافی” در این نامه می خواند. “هر فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه باید اهرم های دیجیتال پیشرفت در بازار به اطمینان حاصل شود که محرک می تواند به کسانی که کسب و کار بیشتر نیاز است.” —کیت رونی

12:45 pm: این بانک در حال ارائه coronavirus کمک های مالی

12:33 pm: شومر می گوید کنگره نزدیک به یک معامله در لایحه محرک

دموکرات ها و جمهوری خواهان ادامه مذاکرات بیش از یک محرک بودجه بسته است که موفق به دریافت رای کافی در یک کلید سنا رویه شمارش یکشنبه شب.

سنا رای گیری در مورد این لایحه در اصل برنامه ریزی شده برای 9:45 a. m. ET شده بود تحت فشار قرار دادند تا بعد از آن در روز. سنا در حال برنامه ریزی برای رای پس از سخنان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر از آن آغاز کرده بودند.

“ما بسیار نزدیک به رسیدن به یک معامله. بسیار نزدیک است. و هدف ما این است که برای رسیدن به یک معامله امروز” شومر گفت. “و ما امیدوار حتی اعتماد به نفس است که ما را به دیدار این هدف است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز دوشنبه است که کنگره “بسیار نزدیک” به یک محرک توافق و باید آن را انجام داده “امروز.” —لورن هرش

12:24 pm: David Tepper می گوید او را به خرید برخی از سهام فن آوری, اما بازار ممکن است 10 تا 15 درصد بیشتر به سقوط

12:13 pm: چگونه صاحبان کسب و کار کوچک در حال مقابله با پاندمی: ‘من وظیفه مدنی به بخشی از راه حل’

کسب و کارهای کوچک در سراسر آمریکا در حال حاضر احساس بحران مالی از coronavirus محدودیت های که میلیون ها نفر از مردم پناه از شیوع ویروس با ماندن در خانه و اجتناب از خرید غیر ضروری سفر.

چندین ایالت آمریکا در حال حاضر شروع الزامی است که غیر ضروری کسب و کار — در واقع چیزی فراتر از سوپر مارکت ها و داروخانه ها — بستن درهای خود را به مشتریان. اما حتی در کشورهای که در آن نیست که مورد نمرات کسب و کارهای کوچک در حال حاضر ساخته شده حرکت به جلو فروشگاه کاملا و یا کاهش ساعت خود را از کسب و کار به طور چشمگیری.

“من هرگز نمی تواند تصور کرده اند که بسته به روز و روز” می گوید: بارب Skupien از 51 ساله صاحب زینت دادن یک بوتیک طلا و جواهر در اشویل است که او اولین باز در سال 2015 پس قبلا در حال اجرا یک فروشگاه مشابه در شیکاگو برای حدود هفت سال است. —تام Huddleston جونیور

12:06 pm: شهرداران اولین پاسخ دهندگان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کمک به آنها را به تجهیزات حفاظتی ‘در حال حاضر’ برای مبارزه با بیماری همه گیر

پرسنل پزشکی از ریورساید (CA) دانشگاه سیستم های بهداشتی بیمارستان ها اداره Coronavirus آزمون به یک فرد در طول درایو-از طریق آزمایش در پارکینگ الماس ورزشگاه, مارس 22 سال 2020 در لیک ال سینور, کالیفرنیا.

باب Riha Jr | گتی ایماژ

گروه عمده به نمایندگی از ایالات متحده شهرداران شهرستان و مدیران پلیس و آتش فرماندهان و اولین پاسخ دهندگان اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از یک قانون فدرال — که او تا کنون خودداری کرده است به شیر به آنها را “ضروری تجهیزات حفاظت فردی” به سرعت به کمک به آنها پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ملت ما اولین پاسخ تماس شما به آدرس کمبود ضروری تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای نگه داشتن آنها را سالم و امن در حالی که در کار” گروه نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر ما از دست دادن پرسنل اورژانس به بیماری ما می توانیم حمل و نقل مردم به بیمارستان ها و محافظت از شهروندان ما” گفتند. —دن منگان

11:59 am: داو دستمال مرطوب تمام دستاوردهای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی اشاره به بازار سهام را با موفقیت تحت مدیریت خود را به عنوان یک ملموس حمایت از سیاست های اقتصادی بود و اغلب با افتخار در مورد میانگین صنعتی داو جونز است و سود پس از انتخابات خود را. که البته قبل از سرمایه گذاران دانست و در مورد جدید کروناویروس.

با COVID-19 و اقدامات برای مهار گسترش آن بذر اقتصادی احساس وحشت و نگرانی در سراسر جهان داو را شیب افت فشار 30-شاخص سهام در زیر سطح که در آن بسته شده در Nov. 8, 2016, روز تهمت برنده انتخابات 2016 بیش از دموکرات هیلاری کلینتون ،

فروش بخشی از بازار تاریخی بحران که فرستاده است داو پایین نزدیک به 40 درصد از ماه گذشته. —توماس فرانک

11:54 am: سهام زیان سرعت بخشیدن به داو می افتد 900 امتیاز

سهام به شدت کاهش یافت و حتی پس از فدرال رزرو پرده برداری از اقدامات جدید برای حفظ بازارهای کار به درستی. وال استریت انتظار واشنگتن قانونگذاران به توافق برسند به یک محرک اقتصادی و نجات طرح برای کوسن ضربه از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 952 امتیاز پایین تر و یا 5 درصد است. 30-میانگین سهام نیز به پایین ترین سطح خود در سه سال است. S&P 500 تضعیف 4.9% در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته است 3.6%. —فرد ایمبرت

11:45 am: فرماندار میشیگان enacts فرمان اجرایی به ماندن در خانه’

یک لیست در حال رشد از کشورهای سفارش ساکنان ماندن در خانه در طول coronavirus بحران به عنوان COVID-19 طول می کشد نگه دارید در ایالات متحده آمریکا میشیگان شد آخرین وضعیت صدور چنین محدودیت.

قبلا ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر صادر اورژانس را به همه غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“من صدور زیر اورژانس سفارش: موثر شنبه, مارس 24th, در ظهر همه غیر ضروری کسب و کار باید خود را ببندید فیزیکی محل کار و امکانات خود را به همه کارگران, مشتریان, و,” او گفت: در اخبار جلسه.

این اطلاعیه به شرح زیر دستور مشابه در ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و نیوجرسی. —خواهد Feuer

11:37 am: اقتصادی جهانی آمار از coronavirus احساس خواهد شد برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن,’ اقتصاد

یک معامله گر با دستکش و ماسک ترتیب برخی از محصولات در کیسه های پلاستیکی در داخل خود فروشگاه مواد غذایی در طول covid-19 بحران در 21 مارس سال 2020 در Pontecagnano Faiano ایتالیا.

ایوان Romano

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد شد احساس بسیار فراتر از تاثیر فوری ویروس OECD با رئیس جمهور گفت: CNBC.

“چیزی که شما در یک اثر اقتصادی در حال حاضر است که بسیار واضح است که رفتن به طولانی فراتر از دوره بیماری همه گیر” فرشته Gurria گفت CNBC “Squawk Box اروپا است.”

“ما امیدوارم خلاص شدن از این بیماری همه گیر در دو یا سه ماه و پس از آن این سوال است که چگونه بسیاری از بیکار (وجود خواهد داشت) چگونه بسیاری از کوچک و متوسط خواهد بود بسیار بسیار شدید وضعیت اگر نه ناپدید شد, در آن زمان,” او اضافه شده است. —هالی Ellyatt

11:29 am: نیویورک coronavirus موارد افزایش 38% یک شبه به 20,875

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صادر اورژانس را کارگردانی بیمارستان به افزایش ظرفیت خود را 50 درصد عنوان coronavirus موارد در سراسر کشور رسید 38% یک شبه به 20,875.

نیویورک است که سخت ترین ضربه دولتی در این کشور پشت نیوجرسی کومو گفت. شهر نیویورک به تنهایی حساب برای 12,305 تایید عفونت, او گفت:.

“این می تواند برای چند ماه” کومو گفت. حدود 13 درصد از تمام موارد بستری شده اند تا کنون 621 از بیماران به پایان رسید تا در ICU و 157 نفر کشته شده اند, او گفت:. —برکلی Lovelance جونیور نوح Higgins-دان

11:24 am: به روز رسانی نقشه COVID-19 نفر در ایالات متحده که در حال حاضر مجموع 35,345

11:14 am: G-7 نشست طرح coronavirus پاسخ تماس در روز سه شنبه

وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران از G-7 ثروتمند دموکراسی برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد خود coronavirus پاسخ تلاش های یک منبع آشنا با این طرح گفت.

تماس به رهبری وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول, به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه در یک بیانیه از G-7 دارایی مقامات, که باقی می ماند در نزدیک لمس و هماهنگی تلاش های خود را در این منبع به رویترز گفت. —رادیو فردا

11:10 am: پس از همه گیر به پایان می رسد کسب و کار ممکن است 6 ماه به عقب بر گردیم به حالت عادی CFO نظرسنجی می گوید:

بزرگترین وظیفه رو به جهان در حال حاضر است توقف گسترش coronavirus. اما حتی زمانی که جهانی بحران بهداشت عمومی تحت کنترل است و زنجیره تامین جهانی اختلالات ناشی از COVID-19 پایان بسیاری از شرکت های بزرگ انتظار می رود که کسب و کار خواهد شد و نه بازگشت به حالت عادی بین سه تا شش ماه.

که با توجه به آخرین CNBC جهانی CFO شورای بررسی که در آن از 40 درصد از شرکت های که در حال حاضر و یا در انتظار عرضه زنجیره ای مسائل گفت: آن می تواند بین سه و شش ماه برای کسب و کار بازگشت به حالت عادی پس از این مسائل پایان (25% گفت: شش ماه).

“این است که هرج و مرج کامل گفت:” اندرو شرمن یک شریک با Seyfarth شاو که با این نسخهها کار با فورچون 1000 مشتریان.

یک سوم از CFOs گرفتن CNBC بررسی حاکی از آن است که هنوز خیلی زود به می دانم که اگر وجود خواهد داشت زنجیره تامین اختلالات. —باربارا غرفه اریک روزنبام

10:37 am: تلاش دولت برای محدود کردن اقتصادی تخریب coronavirus

دولت فدرال مسابقه به سهولت درد رو به اقتصاد ایالات متحده به عنوان coronavirus همه گیر باعث می شود آن سریع محوری از بهداشت عمومی بحران مالی فاجعه است.

آسیب از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است که بر خلاف هر چیزی که در دوران مدرن. اقتصاددانان هشدار داده اند که خرید اینترنتی می تواند کوتوله 2008 رکود بدترین رکود که بسیاری از آمریکایی ها می توانید به یاد داشته باشید.

CNBC تا به لیستی از اقدامات انجام شده توسط دولت فدرال تا کنون شمارش اقدامات صورت گرفته توسط کنگره و قوه مجریه از جمله فدرال رزرو که در عمل به طور مستقل از مقامات سیاسی. —تاکر و هیگگینس

10:19 am: CVS سلامت به دنبال پر کردن 50,000 شغل برای دیدار با تقاضا

CVS سلامت گفت: این طرح به سرعت پر کردن 50,000 شغل در سراسر ایالات متحده به نگه دارید تا با تقاضا برای بیش از حد داروهای نسخه و موارد دیگر در طول شیوع کروناویروس.

در انتشار اخبار CVS نام آن را “جاه طلبانه ترین استخدام در درایو این شرکت در تاریخ است.”

عمده زنجیره داروخانه گفت به آن نیاز دارد بیشتر فروشگاه همکاران, تحویل خانه, درایور, مرکز توزیع و کارکنان خدمات مشتری های حرفه ای به صورت پاره وقت و تمام وقت و موقت نقش. CVS را با استفاده از کار مجازی, نمایشگاه, مجازی, مصاحبه و تکنولوژی را فعال کنید کار فايلهاي برای پیدا کردن حق نامزدها با توجه به انتشار اخبار. —ملیسا Repko

9:57 am: GE Aviation قصد دارد برای کاهش 10 درصد از آن ما نیروی کار به دلیل عدم کار

جنرال الکتریک واحد حمل و نقل هوایی است که باعث می شود برخی از جهان بیشتر مورد استفاده موتور هواپیما گفت: این تخمگذار 10 درصد از آن کارگران آمریکا — حدود 2600 نفر — به عنوان coronavirus لطمه می زند و تقاضا است.

حمل و نقل هوایی شده است و آمار به خصوص سخت توسط ویروس است که نابود مسافرت هوایی و تقاضا و درخواست شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا متحده و دیگران در سراسر جهان به پارک صدها هواپیما و تاخیر در تحویل هواپیماهای جدید در تلاش برای صرفه جویی در پول نقد.

جنرال الکتریک مدیر عامل لری Culp گفت: او را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را برای بقیه سال پس از شبیه حرکت های هواپیمایی مدیران در شرکت های هواپیمایی و در یکی از صنعتی کنگلومرا بزرگترین مشتریان جدید برای موتورهای: Boeing. —لسلی Josephs

9:53 am: در توییت طوفان تهمت سیاهی مشکوک ‘درمان’ و پتانسیل کاهش دستورالعمل برای تقویت اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هر طریقی با یک مجموعه از پست ها در توییتر پخش كردن, تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس در یک نقطه ترویج مشکوک مقاله که پیشنهاد یک درمان معجزه در دست بود.

“آنها باید نگاهی جدی در این…” چاک Callesto نوشت: در توییت ارسال شده به رئیس جمهور حساب با یک لینک به یک داستان با تیتر “گزارش: دکتر فرانسه گزارش 100 % نرخ درمان مالاریا با استفاده از مواد مخدر برای درمان کرونا ویروس است.”

وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و یا درمان برای coronavirus هر چند scammers به دنبال پول نقد در وحشت ناشی از آن است. —تاکر و هیگگینس

9:49 am: مد, خرده فروش, H&M وزن آن ده ها هزار نفر از کاهش شغل

نمای کلی از بسته H&M فروشگاه در Avenue des Champs Elysees در 8 ماهه از پاریس به عنوان شهر تحمیل اقدامات اضطراری برای مبارزه با کروناویروس COVID-19 شیوع در مارس 16, 2020 در پاریس, فرانسه.

ادوارد Berthelot | گتی ایماژ

سریع مد, خرده فروش, H&M گفته است که وزن تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از کارگران در سراسر جهان به طور موقت به عنوان آن را با این نسخهها کار از طریق وقفه برای کسب و کار خود را از coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت همچنین اعلام کرد که لغو آن سود سهام پیشنهادی است.

H&M است که مقر آن در سوئد است و یکی از بزرگترین خرده فروشان پوشاک در جهان است و برای هم بودن توقیف تمام فروشگاه های خود را در آن چند تن از بزرگترین بازارها از جمله آلمان و ایالات متحده در تمام فروشگاه ها در انگلستان بسته از این آخر هفته گذشته.

همانطور که از صبح روز دوشنبه این شرکت گفت: در مجموع 3,441 از آن 5,062 فروشگاه در سراسر جهان در حال بسته “که همراه با رام تقاضا در بازار است که هنوز هم باز است معنیداری تاثیر منفی بر فروش تا کنون در ماه مارس است.” —توماس لورن

9:45 am: GOP بهداشت ، پت Toomey: جدید فدرال اقدام نشان می دهد که چرا متوقف لایحه است ‘بنابراین ضروری’

سناتور. پاتریک Toomey گفت: فدرال رزرو در آخرین دور از اورژانس اقدام تأکید بر اهمیت coronavirus تسکین قانون در حال مذاکره در سنا است.

“بانک مرکزی مجاز به از دست دادن پول. همین دلیل است که ما قانون است بنابراین ضروری است” پنسیلوانیا جمهوری خواه گفت CNBC. “نکته این است که به ارائه نقدینگی را از طریق این لحظه وحشتناک,” Toomey گفت: مجلس سنا قانون. —کوین Stankiewicz

9:42 am: جراح عمومی دارای virus هشدار: ‘این هفته آن را به بد’

ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams هشدار داد شیوع کروناویروس بدتر خواهد شد و این هفته گفت که مردم در سراسر کشور در حال گرفتن این تهدید به طور جدی به اندازه کافی ان بی سی نیوز گزارش داد.

“من می خواهم به درک این هفته آن را به بد” آدامز گفت: در یک مصاحبه با “امروز” نشان می دهد.

این بیماری در حال گسترش است گفت: از آنجا که بسیاری از مردم — به خصوص جوانان — نه مطیع هدایت به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله. —NBC News

9:20 am: استارباکس افزایش پرداخت 3 دلار در یک ساعت

علامت های استارباکس مرکزی است و دیده می شود در فنجان به عنوان یک barista باعث می شود قهوه در پرچمدار جدید خود فروشگاه در پکن چین 30 ژوئن 2018.

Jason Lee | ایسنا

استارباکس baristas که در ادامه به کار خواهد دریافت اضافی $3 در هر ساعت به صورت شیفت از طریق مارس 19.

این شرکت در روز جمعه بسته بیشتر از آن شرکت عمل کافه ها در سراسر ایالات متحده و کانادا در حال حرکت به درایو از طریق و ارائه خدمات تنها. کارکنان که کار نمی کند را دریافت فاجعه پرداخت از طریق مارس 19.

جهانی قهوه زنجیره ای می پیوندد هدف تمام مواد غذایی و آمازون در ارائه پرداخت اضافی به کارکنان خود را در طول بحران. —آملیا Lucas

9:17 am: Rep. بن McAdams بستری پس از مثبت شدن تست

Rep. بن McAdams, D-یوتا که تست مثبت هفته گذشته برای این بیماری ناشی از کروناویروس گفت: یکشنبه شب که او در بیمارستان بستری شده است از روز شنبه به دلیل “شدید تنگی نفس” ان بی سی نیوز گزارش داد.

McAdams در بیانیه ای گفت که او تجربه بدتر شدن علائم جمعه شب و او به نام خط برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او گفت: به او گفته شد برای رفتن به بیمارستان.

“من بستری شده اند و دریافت اکسیژن به عنوان من تلاش برای حفظ اکسیژن خون در سطح مناسب. من در حال حاضر فعال اکسیژن و احساس نسبتا بهتر است و انتظار منتشر خواهد شد به محض این که پزشک تعیین می کند مناسب است,” او گفت: در بیانیه ای که در حساب توییتر خود را.

McAdams گفت: تجربه نشان داده او را “چگونه حیاتی آن است که به دنبال مشاوره از CDC و یوتا وزارت بهداشت به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس است.” —NBC News

9:04 am: Ken Langone انفجار واشنگتن خواستار عبور از بسته امداد

کن Langone رئیس یکی از برتر کشور بیمارستان ها هشدار داد هر دو احزاب سیاسی به “نجات خود” و عبور از coronavirus بسته محرک حق دور.

“به مردم ما در واشنگتن: دریافت کردن الاغ خود را! وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان به استدلال و فلسفه ، در حال حاضر ما نیاز به یک بد خون در امریکا است. و آنها بهتر است آن را انجام داده و بهتر است آن را انجام داده امروز,'” گفت: میلیاردر رئیس هیئت مدیره از مرکز پزشکی NYU Langone.

Langone سیاسی محافظه کار که شروع به کمک Home Depot و از تاسیس شرکت سرمایه گذاری Invemed همکاران گفت: مردم آمریکا در حال از نزدیک به تماشای آنچه که واشنگتن می کند. —Matthew J. کوشک

8:49 am: Global موارد بالا از 350 ، 000 مرگ و میر عبور از 15000 به عنوان همه گیر طول می کشد نگه دارید

پزشکی یک بیمار coronavirus آزمون طی یک محاکمه اجرا برای FEMA درایو از طریق coronavirus تست درمانگاه در CVS در 720 بوستون شاهراه در شروزبری MA در 19 مارس سال 2020 است.

جان Thlumacki | بوستون گلوب | گتی ایماژ

COVID-19 در حال حاضر آلوده بیش از 350,536 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و کشته شدن حداقل 15,328 مردم است.

جهانی موارد بیش از دو برابر در هفته گذشته, با توجه به سازمان بهداشت جهانی و مرگ و میر در سراسر جهان در حدود سه برابر شده است.

در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر در ایتالیا است که اکثر موارد تایید شده با نزدیک به 60 ، 000. —خواهد Feuer

8:29 am: فدرال رزرو فقط متعهد خرید دارایی با هیچ محدودیتی برای حمایت از بازار

فدرال رزرو گفت: آن را به راه اندازی یک مجموعه از برنامه های با هدف کمک به عملکرد بازار موثر تر در پی coronavirus بحران است.

از جمله طرح های است که تعهد خود را به ادامه برنامه خرید دارایی “در مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف به عملکرد بازار و موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی و اقتصاد است.”

دیگر شامل نامشخص برنامه اعطای وام برای خیابان اصلی کسب و کار و سرمایه-حمایت تسهیلات وام های اجرا شده در طول بحران مالی است. وجود خواهد داشت یک برنامه به ارزش 300 میلیارد دلار “حمایت از جریان های اعتباری” را به کارفرمایان مصرف کنندگان و کسب و کار و امکانات دو مجموعه به ارائه اعتبار به کارفرمایان بزرگ. —Jeff Cox

7:55 am: گسترده تست در سراسر ایالات متحده می تواند ماه به دور روشه مدیر عامل می گوید:

گسترده تست از هر آمریکایی, علائم یا نه هنوز هم می تواند “هفته اگر نه ماه” دور با توجه به سورین Schwan, مدیر عامل شرکت Roche توسعه داده است یک coronavirus تست استفاده می شود در ایالات متحده آمریکا

Schwan گفت: شرکت نورد در حدود 400,000 کیت های آزمایش در طول هفته گذشته. این کیت استفاده می شود در هر دولت, او گفت:. Schwan افزود که ایالات متحده تست ظرفیت است که هنوز هم بیش از حد کم است. “تقاضا همچنان بسیار بالاتر از عرضه” او گفت:. —خواهد Feuer

7:05 am: Cisco مرتکب $225 میلیون دلار به عنوان دره سیلیکون آغاز سرمایه گذاری حمله رعد اسا

ساعت 7 صبح: اسپانیا گزارش 462 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع تلفات به 2,182

یک توریست با پوشیدن ماسک محافظ طول می کشد یک عکاسی از خود در خارج از Sagrada Familia در بارسلونا در تاریخ 11 مارس سال 2020 پس از اسپانیا ممنوع تمام ترافیک هوایی از ایتالیا, مدارس بسته و مسدود طرفداران از مسابقات فوتبال پس از گرفتار کردن گارد توسط نزدیک به سه برابر از coronavirus عفونت در کمتر از 48 ساعت.

Lluis ژن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا وزارت بهداشت تایید 462 مرگ و میر یک شبه آوردن این کشور تعداد کل COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور به 2,182.

اسپانیا گزارش چهارم-بیشترین تعداد عفونت در سراسر جهان, به روز, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, پشت, چین, ایتالیا و ایالات متحده آمریکا بود. نخست وزیر پدرو سانچز یکشنبه اعلام کرد قصد خود را برای تمدید وضعیت اضطراری کشور توسط 15 روز است. —سام مردیت

6:58 am: بالا ما سلامت رسمی می گوید آن را ” نارس می گویند اگر ما شکست خورده است

Dr. Anthony Fauci صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول روزانه خبری در این بیماری همه گیر کوروناویروس وضعیت در کاخ سفید در 17 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس است مانند “مه جنگ” آمریکا سلامت رسمی دکتر Anthony Fauci گفت: در مصاحبه با مجله ساینس. او گفت که “زودرس” برای ارزیابی اینکه آیا آمریکا طرح شکست خورده است یا نه.

Fauci که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است در خط مقدم دولت در پاسخ به COVID-19 شیوع.

“این تقریبا مانند مه از جنگ. پس از جنگ است بیش از, شما پس از آن نگاه و می گویند, “وای, این طرح به عنوان بزرگ به عنوان آن را کاملا کار نمی کند زمانی که آنها آغاز شده است که در پرتاب نارنجک در آمریکا'” Fauci گفت. —Weizhen قهوهای مایل به زرد

5:10 am: لهستان خواستار بین المللی المپیک کمیته به تاخیر توکیو 2020 بازی

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس هستند دیده می شود در کنار حلقه های المپیک در مقابل ژاپن موزه المپیک در توکیو ژاپن, مارس 26 سال 2020 است.

Athit Perawongmetha | ایسنا

لهستان نمایندگان خواستار بین المللی المپیک کمیته به تاخیر توکیو 2020 بازی.

درخواست می آید کمتر از 24 ساعت پس از المپیک گفت: این امر گام تا برنامه ریزی خود را از این رویداد برای حفاظت از سلامت همه درگیر. بازی های المپیک برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24 از طریق Aug. 9 با پارالمپیک تنظیم برای اجرا از اوت. 25 سپتامبر. 6.

کانادا گفته است که نمی خواهد ارسال تیم به رقابت های المپیک و پارا المپیک در تابستان امسال گفت: “هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی.” —سام مردیت

4:30 صبح: بازارهای اروپایی جست و خیز کردن; Stoxx 600 پایین 4.5%

بازارهای اروپایی معامله پایین تر به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به عوارض آن بر جامعه بین المللی و بازارهای مالی است. پان-شاخص Stoxx 600 4.5% افت پیدا کرد در مدت کوتاهی پس از افتتاح بل با صنعتی ياوه 6 درصد منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس تضعیف عمیق به قلمرو منفی. —هالی Ellyatt

3:50 am: هنگ کنگ به ممنوعیت تمام گردشگران

یک گارد امنیتی پوشیدن دنده محافظ کنترل درجه حرارت بازدید کننده در ورودی تصادف و اورژانس در شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ به چین در فوریه. از 4 سال 2020 است.

بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im