Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سانوفی می گوید که می تواند تولید انبوه واکسن اگر آن را با این نسخهها کار; موارد در روسیه پرش

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,169,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 146,071
  • ما موارد: بیش از 671,400
  • ما مرگ و میر: حداقل 33,286

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:56 am: با نفوذ Covid-19 مدل ناقص با استفاده از روش ها و نباید راهنمای سیاست های آمریکا منتقدان می گویند

به طور گسترده ای به دنبال مدل برای طرح ریزی Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده است که نتایج تولید شده اند که تندرست بالا و پایین مانند غیر قابل پیش بینی و تب و در حال حاضر اپيدميولوژيستها در حال انتقاد از آن را به عنوان ناقص و گمراه کننده برای هر دو عمومی و سیاست گذاران. به طور خاص آنها هشدار می دهند برابر با تکیه بر آن به عنوان پایه و اساس دولت تصمیم گیری از جمله در “re-opening امریکا است.”

“این یک مدل است که بسیاری از ما در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی زمینه فکر می کنم مناسب است” به طرح Covid-19 مرگ و اپیدمیولوژی مارک Lipsitch از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت به خبرنگاران گفت: این هفته با اشاره به پیش بینی های موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است.

این IHME بینی استفاده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در توسعه ملی دستورالعمل برای کاهش شیوع. در حال حاضر آنها در حال بنا به گزارش موثر بر کاخ سفید فکر کردن در مورد چگونگی و زمانی که برای “re-open” این کشور به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک طرح برای روز پنج شنبه. —آمار

8:49 am: اگر شرکت سانوفی را coronavirus واکسن مدیر عامل شرکت می گوید: از آن می تواند به تولید 600 میلیون دوز در سال آینده

مدیر عامل شرکت سانوفی Paul Hudson, نوامبر 19 2019.

Gonzalo Fuentes | ایسنا

فرانسه داروسازی سانوفی انتظار به تولید 600 میلیون دوز از آن coronavirus واکسن در سال آینده اگر آن آزمایش های بالینی با GSK رفتن به عنوان برنامه ریزی شده مدیر عامل Paul Hudson روز جمعه گفت.

“ما یکی از معدود شرکت هایی که قادر خواهد بود برای ایجاد یک واکسن در مقیاس بزرگ او گفت:” طی مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.”

شرکت سانوفی و GSK اعلام کرد که آنها وارد یک توافق به طور مشترک ایجاد Covid-19 واکسن تا پایان سال آینده است. شرکت برنامه ریزی برای شروع آزمایشات بالینی در نیمه دوم سال 2020 و در صورت موفقیت آن را در دسترس برای عموم نیمه دوم 2021.

شرکت سانوفی و GSK یکی از چندین شرکت کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمانی برای درمان Covid-19 و داروسازان در مسابقه برای تولید یک واکسن است که انتظار می رود به 12 تا 18 ماه. —برکلی لاولیس جونیور

8:30 am: CVS, Rite Aid گسترش از طریق درایو تست

CVS سلامت راه اندازی Covid-19 درایو از طریق آزمایش در New Haven, کانکتیکات, در پارکینگ سابق دروازه جامعه دانشگاهی در بارانداز. سایت جدید ارائه خواهد شد ابوت Labs’ سریع coronavirus آزمون به بیمارانی که preregister و با معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این است CVS چهارم درایو از طریق تست سایت پس از باز کردن عملیات در گرجستان, رود آیلند و ماساچوست است. این شرکت با انجام 25,000 آزمون از مارس.

مناسک کمک حال راه اندازی جدید دو Covid-19 درایو از طریق تست سایت در فروشگاه پارکینگ یکی در والدویک نیوجرسی و دیگر در ولی کاتج, New York. این شرکت انتظار دارد به انجام 200 خود swabbing آزمون در هر روز بین ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر برای preregistered بیماران که با CDC معیار برای تست. —برتا کومبس

7:25 am: Procter & Gamble ما افزایش فروش به مصرف کنندگان با عجله به سهام تا در میان شیوع

Procter & Gamble گزارش داد که مالی خود را در سه ماهه سوم ایالات متحده به فروش رسید 10% به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در محصولات اساسی مانند کاغذ توالت پیش از شیوع کروناویروس.

P&G گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد خالص از $2.92 میلیارد دلار یا $1.12 هر سهم از 2.75 میلیون دلار یا $1.04 هر سهم سال قبل. به استثنای موارد صاحب چنین محصولات Charmin فضل و Pampers به دست آورده $1.17 هر سهم.

فروش خالص افزایش 5 ٪ به $17.21 میلیارد دلار است.

وال استریت پیش بینی درآمد هر سهم $1.13 بر درآمد حاصل از $میلیارد 17.46 بر اساس, بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv. —آملیا Lucas

7:13 am: سوئیس مرگ و میر می رسد 1,059 تایید عفونت پیشی بگیرد 27,000

سوئیس بهداشت عمومی سازمان ثبت 42 بیشتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در حالیکه در 24 ساعت گزارش رویترز از کشور مرگ به 1,059.

تعداد افرادی که آزمایش مثبت در سراسر کشور افزایش یافته و به 27,078 از 26,732. —سام مردیت

7:05 am: Google گفت: احترام به اروپا قوانین حریم خصوصی آن را به عنوان کار می کند در تماس با ردیابی نرم افزار

مقامات اروپایی در حال اعمال فشار و گوگل به دنبال نزدیک اتحادیه اروپا را داده و قوانین حریم خصوصی با کروناویروس ردیابی نرم افزار که آن را در حال توسعه با اپل.

تکنولوژی غول اعلام کرد همکاری خود را هفته گذشته به منظور توسعه ابزار است که کمک خواهد کرد که مسیر گسترش coronavirus از طریق تکنولوژی بلوتوث. ایده این است برای کاهش تعداد عفونت های جدید زمانی که مستند اقدامات برداشته و در ماه های آینده. با اعلام این خبر نگرانی از این که چنین فناوری می تواند نقض یک فرد حریم خصوصی.

“تماس با ردیابی نرم افزار می تواند مفید باشد برای محدود کردن گسترش coronavirus. اما خود را توسعه و همکاری باید به طور کامل احترام به ارزش های ما و حریم خصوصی” تیری برتون اتحادیه اروپا کمیسر بازار داخلی گفت: پس از نشست های ویدئویی با گوگل و یوتیوب اجرائی در روز چهارشنبه. —سیلویا عمرو

7:01 am: انگلستان گسترش معیارهای تست

یک درایو را از طریق مزرعه فروشگاه باز شده است در Tulley مزرعه که در آن پرداخت بدون تماس گرفته شده است در پایان از یک قطب به رعایت اجتماعی سوريه در مارس 03, 2020 در Turners Hill, انگلستان است.

مایک Hewitt

بریتانیا گسترش یافته تعداد افرادی که واجد شرایط هستند به آزمایش می شود برای Covid-19 شامل پلیس ، آتش نشانی و خدمات و قضائیه وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای همه اما رها کردن تست در اواسط ماه مارس اما Hancock گفت: این بخشی از استراتژی دولت به انبوه, تست چیزی است که می شود نزدیک به بریتانیا می سازد غربالگری ظرفیت.

“چالش این است که به عنوان اپیدمی نمایی افزایش یافته که در آن نقطه در اواسط ماه مارس. این بدان معنی است که بروز شیوع گسترده بود و این بدان معنی است که ما قادر به تست همه با علائم” هنکاک گفت: یک کمیته پارلمانی. “من می توانم امروز گسترش واجد شرایط بودن برای تست به پلیس آتش نشانی و خدمات کارکنان زندان انتقادی مقامات محلی و کارکنان قوه قضائیه و DWP (وزارت کار و بازنشستگی) کارکنان که به آن نیاز دارید.” —رویترز

6 صبح: در اسپانیا تعداد کل عفونت عبور 188,000

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد در کشور تا به حال شروع به پریدن کرد به 188,068 از 182,816 در روز پنج شنبه.

اسپانیا دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان در تعداد Covid-19 عفونت.

در اوایل روز شنبه اسپانیا تامین اجتماعی گفت: دولت سعی خواهد کرد برای پشتیبانی از تقریبا 1 میلیون نفر از فقیرترین خانوارها با ماهانه دستمزد پایه. صحبت به مقابله ایستگاه رادیویی گفت: سیاست های طراحی شده برای کمک به مردم آب و بحران است. —سام مردیت

4:55 am: اندونزی گزارش بیش از 400 مورد جدید مرگ و میر صعود به 520

مردم با پوشیدن ماسک صورت حضور در نماز جمعه در یک مسجد در سورابایا اندونزی در آوریل 20, 2020.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی وزارت بهداشت تایید 407 جدید کروناویروس موارد مصرف این کشور در مجموع تعداد عفونت به 5,923.

کشور جنوب شرق آسیا ثبت کرده است 520 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19. —سام مردیت

4:25 am: روسیه گزارش روزانه ضبط پرش در موارد

یک افسر پلیس با آنفولانزا ماسک بر چهره دیده می شود در یک chekpoint در جاده ها از ریگا در ورود به مسکو, روسیه, آوریل 15,سال 2020 است.

میخائیل Svetlov

روسیه گزارش 4,069 موارد جدید در 24 ساعت گذشته — یک رکورد در افزایش عفونت های جدید مهر گفت: با استناد به آژانس خبری اینترفاکس.

که به ارمغان می آورد کل موارد در روسیه به 32,007 با توجه به گزارش. —ین ن لی

4:20 am: چین روز رسانی ملی برای شمارش موارد و مرگ و میر پس از تجدید نظر در ووهان

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن را به روز کرده است مرگ و میر و تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی پس از شهر ووهان آن تجدید نظر شمارش به سمت بالا.

ملی چین مرگ و میر در حال حاضر در 4,632 تا از 3,342 که NHC ارائه شده در صبح روز جمعه. در ضمن کل تایید موارد تجدید نظر شده از 82,367 به 82,692 این NHC گفت. —ین ن لی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>