Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: روسیه به موارد بالا 10,000; ایتالیا راحتی می تواند مستند به زودی

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,511,104
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 88,338
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (429,052) اسپانیا (148,220) ایتالیا (139,422) فرانسه (113,959) و آلمان (113,296).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:10 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:50 pm: UK رهبر بوریس جانسون گفت: ‘بهتر’ به عنوان خرج شب سوم در بخش مراقبت های ویژه

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن با داشتن پذیرفته شده به صورت مداوم coronavirus علائم چه بیماری است گفت: به بهبود است.

وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden آخرین انگلستان نماینده مجلس به نظر جانسون وضعیت گفتن بی بی سی پنج شنبه صبح که نخست وزیر است و “ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان” و اضافه کرد “من فکر می کنم همه چیز برای او بهتر است.”

جانسون دریافت “مراقبت های عالی” در سنت توماس ” بیمارستان در لندن جایی که او در حال درمان وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: در دولت روزانه از نشست خبری جمعه بعد از ظهر. — هالی Ellyatt

4:20 pm: روسیه coronavirus موارد بالا 10,000

روسیه گزارش کرده است یک رکورد در یک روز افزایش 1,459 موارد جدیدی از کروناویروس یکشنبه, ساخت تعداد موارد تایید شده به 10,131.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 13 تا 76 ملی coronavirus بحران مرکز پاسخ گفت و اضافه کرد که آن را تا به حال انجام شده 1 میلیون و آزمون. — هالی Ellyatt

یک افسر پلیس و گشت های ترک میدان سرخ در طول بیماری همه گیر از رمان coronavirus (COVID-19).

والری Sharifulin

4:02 pm: ایتالیا می تواند استراحت مستند اقدامات در هفته

ایتالیا می تواند به کاهش برخی از آن دقیق مستند محدودیت در پایان ماه آوریل این کشور به نخست وزیر گفته است یک بار دیگر با دعوت از اروپا برای کمک به این کشور در مرکز قاره شیوع.

این می آید به عنوان ایتالیا به نظر می رسد برای غلبه بر در بدترین شرایط روزانه عفونت و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما اخیر به امید اوج جاهای دیگر در اروپا شده اند نقش برآب در روزهای اخیر.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: ملی مستند در ایتالیا در محل پس از 9 مارس تنها می تواند به تدریج کاسته.

“ما نیاز به انتخاب بخش هایی که می توانید راه اندازی مجدد فعالیت های خود را. اگر دانشمندان آن را تایید ما ممکن است شروع به استراحت و برخی از اقدامات در حال حاضر تا پایان این ماه” او به بی بی سی گفت. — هالی Ellyatt

3:40 pm: ما باید بیشتر هلیکوپتر پول’ به کوسن coronavirus تاثیر می گوید: Anthony Scaramucci

2:35 pm: این نمودار نشان می دهد که کشورهای اروپایی انتظار می رود که بالاترین coronavirus مرگ عوارض

بریتانیا خواهد بود ضربه سخت تر توسط coronavirus بحران بیش از هر کشور دیگر اروپایی, محققان پیش بینی کرده اند با انگلستان انتظار می رود برای دیدن بیش از 60 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

تحقیقات جدید از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) منتشر شده دوشنبه با یک حرکت اصلاحی صادر شده در روز سه شنبه هوا در مجموع 151,000 مرگ و میر در سراسر اروپا در “موج اول” از این بیماری همه گیر است که دانشمندان پیش بینی به پایان خواهد رسید و در آگوست 4.

با توجه به تجزیه و تحلیل بریتانیا بود و انتظار می رود برای رسیدن به آن قله روزانه مرگ و میر در مارس 17, زمانی که محققان پیش بینی می شود وجود دارد در مجموع 2,932 مرگ و میر در یک روز. این کشور در یک مسیر که در نتیجه در مجموع 66,314 مرگ و میر در آگوست 4, دانشمندان به این نتیجه رسیدند. — چوپان تیلور

2:10 pm: نگرانی های ایمنی بیش از واکسن برای coronavirus هنوز هم باقی می ماند ،

در حالی که تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن باید شتاب وجود دارد هنوز هم نگرانی های ایمنی با توجه به مدیر کل سازمان بین المللی واکسن موسسه.

“ما نمی دانیم که یک واکسن است که توسعه در چهار ماه — یا من حدس می زنم 12 تا 18 ماه است که این زمان تخمین می زنند — واقعا امن است” جروم کیم مدیر کل سازمان بین المللی واکسن موسسه (IVI) گفت: CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز دوشنبه.

به طور معمول روند توسعه واکسن طول پنج تا 10 سال اما کیم گفته شده است که “با سرعت بی سابقه ای” در مسابقه برای COVID-19 واکسن به عنوان یک نتیجه از تلاش جهانی برای جلوگیری از همه گیر و یک “مقدار قابل توجهی از بودجه” با توجه به شرکت ها برای دریافت واکسن آماده برای تست. به عنوان یک نتیجه, واکسن هم اکنون می توانید شروع به آزمایش های انسانی در 4 ماه — به جای استفاده از نمونه پنج تا 10 سال — و این که “واقعا یک نکته قابل توجه است,” او گفت:. — آدری Cher

1:45 pm: موارد جدید در آلمان پرش

تعداد موارد تایید شده در کشور آلمان شروع به پریدن کرد 4,974 در 24 ساعت گذشته به کل از 108,202 با توجه به داده ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

تعداد مرگ و میر اضافی افزایش 246 به کل از 2,107. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:50 pm: Coronavirus می تواند جرقه یک بحران مالی برای مبارزه کشورهای سنگاپور تجارت وزیر هشدار

تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر می تواند آبشار از سلامت فاجعه به یک بحران مالی در کشورهای در حال تلاش برای مقابله سنگاپور تجارت وزیر هشدار داد در روز پنج شنبه.

بسیاری از کشورها در حال حاضر “از لحاظ مالی به چالش کشیده” با چند داشتن سقف برای استقرار سیاست های پولی به عنوان در حال حاضر نرخ بسیار پایین چان چون آواز خواندن سنگاپور وزیر صنعت و تجارت گفت: CNBC. “این وضعیت خطرناک است,” او گفت:.

“آنچه که ما نگران این است که اگر ما مراقب باشید برخی از کشورها ممکن است به یک بحران مالی فراتر از یک بحران بهداشتی, فراتر از یک بحران اقتصادی” چان گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:07 pm: تایلند نیاز به همکاری بیشتر از شهروندان خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس می گوید: معاون نخست وزیر

با وجود همکاری از مردم تایلند کار بیشتر مورد نیاز است برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس تایلند, معاون نخست وزیر Anutin Charnvirakul گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز چهارشنبه.

Charnvirakul که همچنین تایلند با وزیر بهداشت اشاره به یک مطالعه که پیشنهاد نیاز به حداقل 80% از مردم در تایلند به عمل اجتماعی فاصله به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. — آدری Cher

11:40 am: کره جنوبی بانک مرکزی نرخ بهره را بدون تغییر نگه می دارد

بانک مرکزی کره جنوبی در سمت چپ آن نرخ پایه بدون تغییر در رقم 0.75% اما هشدار داد که رشد کشور در این سال می تواند به سقوط “بطور قابل توجهی کمتر” پیش از آن پیش بینی 2.1%.

بانک مرکزی نمی دهد یک به روز رسانی پیش بینی رشد در آخرین بیانیه سیاست پولی. اما رویترز گزارش داد BOK فرماندار لی Ju-yeol و گفت که آن را دشوار برای کشور به رشد بیش از 1 ٪ در این سال است.

کره جنوبی یکی از سخت ترین-آمار کشورهای آسیایی در این بیماری همه گیر است و گزارش 10,423 موارد در مجموع و 204 مرگ و میر. (ببینید 9:15 am به روز رسانی) — ین ن لی

10:38 am: استرالیا خانوارها و کسب و کار می تواند تحمل شوک اقتصادی می گوید بانک مرکزی

استرالیا خانوارها و کسب و کار خواهد شد در صورت افزایش استرس های مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما بسیاری از آنها به خوبی قرار داده شده برای آب و شوک اقتصادی کشور بانک مرکزی گفت.

“اکثر کسب و کارها و خانوارها وارد این دوره دشوار در سلامت مالی زیادی نقدی و/یا سهام بافر برای کمک به مقاومت در برابر موقت کاهش درآمد” بانک مرکزی استرالیا گفت: در آن ثبات مالی را نقد کنید.

استرالیا تایید کرده است 6,052 موارد و 50 و میر ناشی از شیوع این بیماری با توجه به بخش سلامت است. دولت و بانک مرکزی اعلام کرده اند چند اقدامات به جزر و مد در اقتصاد از طریق این بیماری همه گیر از جمله کاهش نرخ بهره و پرداخت یارانه دستمزد. — ین ن لی

9:15 am: کره جنوبی گزارش 39 مورد جدید — پایین ترین میزان از اواخر ماه فوریه

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش داد 39 موارد جدید عفونت — کمترین تعداد از اواخر فوریه. وجود دارد چهار مرگ و میر.

کشور شده است به گزارش کمتر از یا حدود 50 موارد جدید از دوشنبه این هفته است.

در مجموع کره جنوبی گزارش کرده است 10,423 موارد عفونت و 204 نفر تسلیم به بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی است که به طور کلی ستایش تلاش خود را برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:15 am: چین گزارش 63 جدید موارد مرگ و میر 2

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش شده 63 مورد جدید و دو مرگ و میر به عنوان از آوریل 8. از موارد جدید این NHC نسبت 61 به مسافران از خارج از کشور.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,865 مورد تأیید و 3,335 مرگ و میر با توجه به NHC.

مسافران G4802 قطار با سرعت بالا صبر کنید برای خروج از ایستگاه راه آهن پکن غرب در پکن پایتخت چین, آوریل 8 سال 2020 است. G4802 اولین قطار با سرعت بالا خروج از ووهان از آنجا که این شهر از سر گرفته عازم ناحیه دور دست سفر وارد ایستگاه راه آهن پکن غرب در روز چهارشنبه.

Ju Huanzong | ایسنا | گتی ایماژ

به طور جداگانه به NHC گفت: وجود 56 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه در آوریل 1. — Huileng قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:07 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن بالا گرفتن تنش با کسی که بیش از coronavirus همه گیر تکرار تهدید به خودداری بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید تنش با سازمان بهداشت جهانی بار دیگر در انتقاد از آژانس در پاسخ به COVID-19 همه گیر و تهدید به خودداری از بودجه.

“بنابراین ما در حال رفتن به انجام یک مطالعه یک بررسی و ما در حال رفتن به یک عزم راسخ به آنچه که ما در حال انجام است. در ضمن ما در حال برگزاری بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. آن را بلافاصله روشن از رئیس جمهور نظر اگر او “برگزاری” در بودجه و یا پروب است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: دولت reevaluating که بودجه اضافه کرد که ایالات متحده آمریکا سازمان بهداشت نیست “به دست آورد آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام” به خصوص در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“سازمان باید به کار. آنها را مجبور به ارائه نتایج که برای آنها در نظر گرفته شده” Pompeo گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که نه تنها سازمان بهداشت جهانی اما هر سازمان بین المللی که ما پول مالیات دهندگان و آن را به آنها به نفع امریکا, ما نیاز به مطمئن شوید که آن را ارائه در کسانی که مالیات دهندگان دلار است.” —نوح Higgins-دان کوین Breuninger

6:51 pm: در حالی که پدر و مادر زوم خود بچه ها هجوم آوردند به یک برنامه به نام Roblox برای آویزان کردن و بازی بازی های 3D

میلیون ها نفر از پدر و مادر در سراسر کشور به طور ناگهانی مجبور به حقه بازی تمام وقت کار پدر و مادر و مدرسه در منزل, همه در حالی که نگه داشتن بچه ها خود را در داخل و دور از دوستان و امیدوارم عاقل. گسترده صفحه نمایش زمان اجتناب ناپذیر است و در بسیاری از خانواده ها اما Roblox پدید آمده است به عنوان یک جایگزین برای تجربه نامطلوب از اجازه دادن به کودکان و نوجوانان دیده بان بی پایان YouTube فیلم ها و کارتون.

Roblox ارشد کسب و کار افسر کریگ Donato گفت: استفاده از رسید 40 درصد در ماه مارس از ماه فوریه و برنامه مسیرهای پیاده روی تنها YouTube نظر از بزرگترین سازندگان پول در iOS با توجه به AppAnnie. آن را مخالف داستان از چه رو بسیاری از شرکت های بزرگ امریکا از جمله پس از شروع پرواز-یو پی اس مانند Airbnb, نان تست, ClassPass و پرنده که در حال کاهش هزینه ها و در بسیاری از موارد برش شغل.

دنتو گفت Roblox در حال حاضر انتظار از 1 میلیارد دلار در بیلینگز در این سال عمدتا از در برنامه خریدهای. این شرکت مستقر در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا می فرستد 25 درصد از این پول به توسعه دهندگان که با استفاده از نرم افزار به نام Roblox استودیو برای ساخت بازی برای این برنامه است. Roblox فاش نمی کند درآمد اما اطلاعات سایت SensorTower برآورد شده در ماه نوامبر است که فروش در سال 2019 به آن نقطه صعود کرده 30% از تمام سال 2018 به $435 میلیون. —Ari لوی

6:37 pm: Etsy مدیر عامل می گوید: 20,000 آن مغازه ها در حال حاضر به فروش ماسک صورت زیر CDC توصیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>