این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 243,600
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.1 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 216,500) ایتالیا (بیش از 209,300) انگلستان (بیش از 183,000) فرانسه (بیش از 168,500)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 9:17 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

یک نقاشی دیواری خواندن “مبارزه!” در سایت ساخت و ساز از یک ساختمان جدید از Novomoskovsky چند منظوره مرکز پزشکی برای بیماران مشکوک از COVID-19 coronavirus عفونت و مسافران با حاد تنفسی عفونت های ویروسی (اروی) علائم ورود از کشورها با نامطلوب وضعیت اپیدمیولوژیک.

سرگئی Savostyanov | TASS | گتی ایماژ

3:32 pm: روسیه می بیند کمترین روزانه افزایش موارد هنوز در بیش از 10,600

روسیه گزارش بالاترین روزانه افزایش coronavirus موارد در عین حال روز یکشنبه خود مقامات بهداشتی اعلام 10,633 موارد جدید در مجموع 134,686.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 58 به 1,280 شکل نشان می دهد که کاهش مرگ و میر در روزهای اخیر است و هنوز هم نسبتا کم است که به بررسی همراه با کشورهای دیگر رویترز گزارش داد.

1:05 pm: آلمان گزارش 793 موارد جدید و 74 اضافی مرگ و میر

آلمان گزارش 793 موارد جدید و 74 اضافی مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام از رابرت کخ موسسه آژانس دولت فدرال مسئول کنترل و پیشگیری از بیماری.

وجود دارد 162,496 تایید موارد coronavirus در کشور و همچنین 6,649 مرگ و میر در کل. آلمانی تلفات به مراتب کمتر از کسانی که دیده می شود در دیگر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا و فرانسه است. در اطراف 130,600 مردم گفته اند بهبود از بیماری است. Saheli روی Choudhury

12:55 pm: هند مستند اقدامات مؤثر گوشت بوفالو صادرات ضربه رمضان, لوازم

هند به طور معمول به فروش می رساند بیش از 100 ، 000 تن گوشت بوفالو در هر ماه اما صادرات در ماه مارس کاهش یافته و به حدود 40,000 تن رویترز گزارش داد.

فروش به احتمال زیاد شده است و حتی پایین تر در ماه آوریل به عنوان بسیاری از کشور تحت مستند با گوشت گیاهان پردازش بسته و در آن پیش بینی شده است باقی می ماند و زیر نرمال و حتی به بخش هایی از اقتصاد دوباره باز می شود, رادیو فردا گفت: با استناد به دو صادر شده است.

عرضه بحران از هند تحت فشار قرار دادند تا قیمت عمده فروشی منجمد گوشت بوفالو در مالزی در طول ماه مبارک رمضان, جشنواره, رویترز گزارش داد. Saheli روی Choudhury

12:15 pm: موارد گزارش شده در هند نزدیک 40,000

هند تایید کرد حداقل 39,980 موارد عفونت تا کنون با توجه به آخرین داده های ارسال شده در وزارت بهداشت, وب سایت از ساعت 8 صبح به وقت محلی در روز یکشنبه. در میان آنها 1,301 اند: 10,632 هستند گفت: به بهبود است.

عفونت موارد بالا رفته رغم این کشور تحت مستند از اواخر ماه مارس است. که مستند در حال حاضر تمدید شده است برای بار دوم برای دو هفته دیگر پس از 4 مه.

کارگران مهاجر که با حضور در مینی دبیرخانه پس از یادگیری است که دولت در حال آماده سازی برای ارسال به کارگران مهاجر به کشورهای, on May 2, 2020 در Gurugram هند.

پروین کومار | Hindustan Times | گتی ایماژ

دستورالعمل جدید صادر شده در روز جمعه اجازه می دهد برخی از محدودیت به کاسته در منطقه است که کم خطر گسترش ویروس; آنها مشخص شده به رنگ سبز و نارنجی مناطق. هنوز برخی از فعالیت های ممنوع باقی می ماند در سراسر کشور از جمله جنبش عمومی مردم بین کشورهای در حال اجرا از مدارس و کالج ها و دوباره باز کردن مکان های بزرگ و مجامع عمومی مانند سینماها و مراکز خرید. Saheli روی Choudhury

11 صبح: Roche می گوید آن را دریافت FDA آمریکا اضطراری با استفاده از تایید برای Covid-19 تست آنتی بادی

سوئیس داروسازی Roche گفت: آن را دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا برای یک تست آنتی بادی است که می تواند تعیین اگر مردم را به حال شده است با آلوده coronavirus و توسعه آنتی بادی علیه آن.

روشه گفت: آن Elecsys ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش یک ویژگی بیشتر از 99.8% و که می تواند کمک به ارزیابی مردم پاسخ ایمنی به ویروس.

این شرکت گفت که در حال حاضر آغاز شده حمل و نقل جدید آنتی بادی آزمون به بالا آزمایشگاه در سطح جهان و به مرحله تولید به “بالا و دو رقمی میلیون ها نفر در هر ماه است.” Saheli روی Choudhury

10:51 am: چین گزارش دو مورد جدید می گوید یکی از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود دو عفونت موارد و یکی از آنها نسبت به یک مسافر از خارج از کشور. هیچ اضافی مرگ و میر گزارش شده است اما وجود دارد 12 new موارد بدون علامت.

در مجموع وجود داشته است 82,877 تایید موارد عفونت گزارش شده در سرزمین اصلی و 4,633 نفر کشته شده اند.

در مارس 17, تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای پس از بررسی در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار در گزارش اضافه شده 1,290 مرگ و میر. Saheli روی Choudhury

10:23 am: فرانسه به مجموعه تحمیل دو هفته ای قرنطینه برای مسافران

مردم سفر به فرانسه از جمله شهروندان بازگشت به خانه را اجباری 14 روز در قرنطینه و ممکن است در انزوا به محض ورود وزیر بهداشت گفت: رویترز گزارش داد.

جدید قرنطینه قوانین گنجانده خواهد شد در یک فرمان مشخص کردن اقدامات در یک لایحه تمدید وضعیت اضطراری تا جولای 24 است که اجازه می دهد دولت فرانسه برای محدود کردن آزادی حرکت رویترز گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر قرنطینه قوانین را تنها به اعمال مردم ورود از خارج باز-مرز شنگن منطقه که آیا آنها نیاز به خود منزوی در خانه و یا در هتل ها و برای چه مدت اقدامات گذشته خواهد بود رویترز گزارش داد.

فرانسه در میان یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار. بیش از 24,700 اند از ویروس هاپکینز داده ها نشان داد. Saheli روی Choudhury

9:48 am: کره جنوبی تایید 13 مورد جدید

وجود 13 مورد جدید از عفونت در کره جنوبی و هیچ اضافی مرگ و میر ناشی از صبح روز یکشنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

کره جنوبی است که تا کنون گزارش شده 10,793 موارد عفونت و 250 مرگ و میر. اجتماعی فاصله تلاش های توده تست و تکیه بر تکنولوژی کمک کرده حاوی ویروس’ گسترش در کشور بدون توسل به شدید مستند اقدامات در جای دیگر دیده می شود.

مردم با پوشیدن ماسک صورت بیش از precations در برابر covid-19 رمان coronavirus پیاده روی بیش از یک قبل از پل رودخانه هان و افق شهر در نزدیکی Yeouido منطقه سئول در مارس 25 سال 2020 است.

اد جونز | خبرگزاری گتی ایماژ

کارشناسان بیماری های عفونی در کره جنوبی روز پنج شنبه گفته بود مرده ویروس تکه شد و به احتمال زیاد علت بیش از 260 بهبود بیماران آزمایش مثبت دوباره کره هرالد گزارش شده است. Saheli روی Choudhury

9:06 am: مکزیک گزارش 1,349 موارد جدید و 89 اضافی مرگ و میر

مکزیک وزارت بهداشت گفت: وجود 1,349 جدید شناخته شده از موارد عفونت و دیگری 89 نفر در روز شنبه در نیجریه گزارش شده است. تعداد کل موارد در کشور می ایستد در 22,088 و حداقل 2,061 مرگ و میر.

ریکاردو شفیلد سر از مکزیک آژانس حفاظت از مصرف کننده گفت: در توییتر او آزمایش مثبت با توجه به انتخاب. Saheli روی Choudhury

8:58 am: Global موارد بیش از 3.4 میلیون مرگ و میر بیش از 243,600

بیش از 3.4 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 243,600 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1.1 میلیون عفونت و بیش از 66,000, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. اخیرا مرگ و میر از Covid-19 پیشی آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده آمریکا

شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:06 pm: بافت می گوید ما اقتصاد غلبه خواهد کرد coronavirus

مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی وارن بافت خطاب به بیماری همه گیر کوروناویروس در طول این شرکت سالانه سهامداران نشست و گفت: “هیچ چیز در واقع می تواند در جلوگیری از امریکا است.”

وارن بافت

جری میلر | CNBC

“آمریکا معجزه آمریکایی سحر و جادو همواره غالب و آن را به انجام این کار دوباره” بافت گفت: از اوماها است.

بافت نیز گفت: او مدیون کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci یک “بدهی بزرگ قدردانی” برای او آموزنده به روز رسانی در زمان وقوع.

سهامداران برگزار شد و تقریبا برای اولین بار در تاریخ شرکت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. بیشتر بخوانید درباره چه بافت گفت: در coronavirus از CNBC فرد ایمبرت. —سارا سالیناس

3:30 pm: تگزاس گزارش 1,000 موارد جدید پس از برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی

تگزاس گزارش شده بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد برای سومین مستقیم بعد به عنوان دولت سر به اولین آخر هفته از بازگشایی اقتصاد با اقدامات محدود.

تگزاس وزارت بهداشت گزارش 1,293 جدید موارد مثبت Covid-19 روز شنبه است که در آن دومین تک-بعد عفونت رای دادن. این نیز نشانه اولین بار در تگزاس به ثبت بیش از 1000 موارد سه روز در یک ردیف.

تگزاس در حال حاضر در مجموع از 30,552 موارد مثبت و 847 مرگ و میر. سنبله در ميزان عفونت پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در آوریل 28, اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی, on May 1.

در فروشگاه های خرده فروشی خدمات و ناهار خوردن در رستوران ها ممکن است به کار گیرند تا 25 درصد ظرفیت است. سینما و مراکز خرید نیز مجاز به کار گیرند تا 25 درصد از کل اشغال. فرماندار تصویب “stay-at-home” سفارش در 2 آوریل. —یاس کیم

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: تگزاس پست سوم مستقیم بعد از 1 ، 000 مورد جدید به عنوان دولت و بازگشایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de