این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 238,826
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,104,161) اسپانیا (213,435) ایتالیا (207,428) انگلستان (178,685) و فرانسه (167,305).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 5:05 pm پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:45 pm: روسیه روزانه مورد تأیید بازدید بالا

روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز گزارش 9,623 جدید تایید موارد Covid-19 روز شنبه به بالاترین شکل روزانه به تاریخ. آن را به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در کشور به 124,054.

اضافی 57 نفر در روسیه در این مرکز گفت: با در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 1,222.

ماه گذشته روسیه به دنبال فاصله خود را از یک دم اختلاف بین ایالات متحده و چین بیش از منشاء coronavirus. دیمیتری Peskov رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین, سخنگوی, گفت CNBC آن را نمی خواهد حمایت آمریکا تحقیقات مربوط به منبع ویروس است. — اسقف

یک زن و شوهر در صورت ماسک نگاهی به تلفن همراه خود را در یک ترک میدان سرخ در طول بیماری همه گیر از رمان coronavirus بیماری (COVID-19).

سرگئی Savostyanov

3:15 pm: سنگاپور گزارش 447 موارد جدیدی از کروناویروس

سنگاپور و وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش های اضافی 447 موارد جدید Covid-19.

آن گفت: “اکثریت” از مقدماتی مورد تأیید بودند “اجازه کار دارندگان ساکن در کارگر خارجی خوابگاه.”

شکل می گیرد و در کل در سنگاپور به 17,548. — اسقف

2:35 pm: نیویورک پرستاران درخواست برای حفاظت در برابر coronavirus را رد کرد توسط دادگاه آمریکا

یک درخواست توسط نیویورک پرستاران انجمن به ارائه مناسب تجهیزات حفاظتی در مبارزه با Covid-19 اخراج شده است توسط یک دادگاه منطقه ای ایالات متحده گزارش رویترز.

ایالت نیویورک انجمن پرستاران (NYSNA) را متهم کرده بود که نیویورک, وزارت بهداشت, مرکز پزشکی مونته فیور و شرکت مادر Westchester مرکز پزشکی از ارائه یک N95 ماسک ماسک هر روز به عنوان مورد نیاز است.

وزارت بهداشت و درمان و بیمارستان استدلال آنها در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از کارگران خود را با توجه به سلامت.

اما جسی Fruman ایالات متحده در منطقه قاضی برای منطقه جنوبی نیویورک در روز جمعه گفت که این احزاب بودند بهتر قرار داده شده برای رسیدن به توافق در موضوع خارج از دادگاه.

“هر دو طرف احتمالا به اشتراک گذاری هدف نهایی از به حداکثر رساندن برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم نبرد علیه باطل بیماری بدون به خطر انداختن مراقبت از بیمار” قاضی گفت: با توجه به رویترز.

“احزاب هستند که به سادگی در یک موقعیت بهتر از هر دادگاه یا داور برای پیدا کردن بهترین راه برای رسیدن به این هدف با وجود منابع محدود و همیشه در حال تغییر شرایط است.”

او خواست در بخش بهداشت و درمان و بیمارستان ها به سرعت عمل در پرداختن به دغدغه های پرستاران است. — اسقف

12:30 pm: سنگاپور باعث می شود برنامه به استراحت ‘مدار’ اقدامات

سنگاپور شروع خواهد شد کاهش برخی از جزئی مستند اقدامات این ماه به عنوان موارد جدید در جامعه گسترده تر کاهش یافته است و این کشور در وزارت بهداشت گفت.

انتخاب فعالیت هایی مانند صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و خدمات خشکشویی و آرایشگاه اجازه خواهد داشت برای از سرگیری عملیات در مارس 12, در حالی که دانش آموزان خواهد آورد بازگشت به مدرسه در گروه های کوچک شروع مارس 19. برخی از محل های کار نیز به تدریج باز است.

12:02 pm: این نمودار نشان می دهد که تعداد موارد گزارش شده در سطح جهان رشد کرده است

11:14 am: آلمان گزارش کمتر از 1000 موارد جدید

آلمان تایید موارد coronavirus بیماری یا Covid-19 گل رز با 945 به کل از 161,703 با توجه به آخرین داده ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش یافته 94 به 6,575 موسسه گفت. — ین ن لی

دو نفر با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت نشستن در فاصله بر نیمکت پارک در 16 آوریل سال 2020 در رگنسبورگ آلمان.

Isa Foltin | Gettu تصاویر

11:00 am: هند گسترش در سراسر کشور, مستند 2 هفته

هند و گسترش آن در سراسر کشور مستند — های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus — برای دو هفته دیگر پس از مه 4 گزارش رویترز روز جمعه به نقل از یک سخنگوی امور وزارت.

در این بیانیه گفته می شود وجود دارد “قابل توجه تسهیلات” در کاهش خطر ولسوالی این گزارش گفت:. اما برخی از فعالیت ها باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور از جمله سفر هوایی راه آهن و مترو با توجه به گزارش.

هند یکی از پرجمعیت ترین ملل گزارش کرده است بیش از 35,000 coronavirus موارد و 1,152 مرگ و میر ناشی از جمعه با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. — ین ن لی

10:40 am: تسلا می گوید furloughed کارگران به انتظار یک هفته یا بیشتر از بیکاری

تسلا braced آن furloughed آمریکا کارکنان در روز جمعه حداقل برای یک هفته دیگر از, بیکاری, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط CNBC.

داخلی, ارتباط, از تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر به دنبال یک expletive رنگ و لعاب انفجار توسط مدیر عامل Elon Musk در چهار شنبه درآمد تماس که در طی آن او گفت: Covid-19 سلامت سفارشات موثر کسب و کار خود بودند “فاشیست.”

در آالمدا کانتی به تسلا فرمونت ماشین کارخانه تسلا شده است مجبور به نگه داشتن آن امکانات عامل در یک “حداقل پایه” سطح از مارس 24 و قادر به تولید وسایل نقلیه الکتریکی. — Lora Kolodny

10:20 am: کره جنوبی می افزاید: 6 مورد جدید, 2 مرگ و میر بیشتر

کره جنوبی گزارش داد یکی دیگر از شش coronavirus موارد آوردن مجموع آن عفونت به 10,780 با توجه به آخرین داده ها توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

که چهارمین روز متوالی است که این کشور گزارش شده بود زیر 10 جدید روزانه موارد KCDC داده ها نشان داد.

وجود دارد بیشتر از مرگ و میر ناشی از مصرف کره جنوبی کشته شدگان به 250 پس از شیوع گفت: KCDC. — ین ن لی

9:50 am: چین گزارش 1 جدید, عفونت های اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: هیچ یک مورد تایید شده از coronavirus بیماری بود که “وارداتی” — و هیچ اضافی مرگ و میر.

در مجموع موارد تایید شده در چین بود در 82,875 و مرگ و میر در 4,633 با توجه به سازمان بهداشت. در مجموع 77,685 موارد را بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان گفت: این کمیسیون است.

این NHC همچنین گفت: وجود 20 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. این NHC گفت: وجود 989 چنین مواردی تحت آزمایشات پزشکی. — ین ن لی

9:19 am: مالزی را به سهولت نسبی مستند اقدامات در روز دوشنبه

از دوشنبه, مالزی را شل کنید برخی از جزئی مستند اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نخست وزیر Muhyiddin یاسین در روز جمعه اعلام کرد.

کسانی که اقدامات شده اند در محل پس از مارس 18. نخست وزیر گفت که این کشور در حال از دست دادن حدود 2.4 میلیارد مالزی ringgit ($558.5 میلیون) یک روز در طول جزئی مستند با از دست دادن کل برآورد به 63 میلیارد مالزی ringgit ($14.66 میلیارد دلار) تا کنون است.

Muhyiddin گفت: تقریبا در تمام بخش های اقتصادی و فعالیت های کسب و کار اجازه خواهد داشت به سر منوط به شرایط و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد گذاشته شده توسط مقامات. برخی از درون دولت سفر نیز اجازه داده شود او اضافه شده است.

اما, مذهبی, ورزشی و فعالیت های تفریحی که شامل اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع است و مدارس بسته باقی خواهد ماند گفت: نخست وزیر.

مالزی گزارش شده 6,071 coronavirus موارد به عنوان جمعه با 103 مرگ و میر با توجه به آن به وزارت بهداشت. — ین ن لی

ماموران پلیس با بررسی وسایل نقلیه در موانع در روز پنج جنبش کنترل نظم در میان COVID-19 شیوع در کوالا لامپور, مالزی, در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

Mohd داوود | NurPhoto | گتی ایماژ

8:58 am: مکزیک گزارش 1,515 موارد جدید, 113 مرگ و میر بیشتر

مکزیک گزارش 1,515 جدید کروناویروس موارد روز جمعه به وقت محلی در آوردن آن شمارش به 20,739 گزارش “رویترز” با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

وجود دارد 113 اضافی مرگ و میر است که مجموع تلفات به 1,972 پس از وقوع با توجه به گزارش. — ین ن لی

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:08 pm: Dr Fauci نخواهد شهادت در خانه شنوایی در coronavirus پاسخ

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت رسمی دکتر Anthony Fauci مسدود شده بود توسط کاخ سفید از شهادت در یک خانه شنوایی در ایالات متحده coronavirus پاسخ هفته آینده.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در حالی که دولت تلاش می کند برای مبارزه با این بیماری همه گیر “آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات.”

خواندن گزارش کامل در کاخ سفید حرکت از CNBC یعقوب Pramuk اینجا. —کریس Eudaily

4:30 pm: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید دولت ‘روز نه هفته’ به دور از تسهیلات

کالیفرنیا می تواند “روز نه هفته” دور از تغییرات قابل توجهی را به آن پناهگاه و محل سفارش دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

“من احساس می کنم برخی از اعتماد به نفس بیش از این دوره از هفته آینده ما در حال رفتن به قادر به ایجاد برخی از اطلاعیه ها که به مردم اعتماد به نفس بیشتری در توانایی برای کالیفرنیا به عقب بر گردیم در اقتصادی آن پا” Newsom گفت.

مقامات دولت هستند “بسیار نزدیک به ساخت برخی از اطلاعیه ها” که به نفع مردم در خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع از جمله رستوران ها ،

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب و فقط جلوگیری از وسوسه بازگشت و در جمع با مردم در راه که در آن ما می توانید یک افزایش در گسترش ما وجود دارد بسیار زودتر از بسیاری از مردم شاید فکر کنید” Newsom گفت: با توجه به گزارش CNBC نوح Higgins-دان. —Riya Bhattacharjee

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کالیفرنیا می تواند ‘روز’ دور از تسهیلات NBA به تعویق انداختن قرعه کشی درفت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net