این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.1 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 282,727
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,329,799) اسپانیا (224,350) انگلستان (220,449) ایتالیا (219,070) روسیه (209,688)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 3:32 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:48 pm: روسیه گزارش رکورد روزانه افزایش coronavirus موارد

روسیه گزارش کرده است که یک رکورد در افزایش تعداد روزانه coronavirus عفونت با 11,656 موارد جدید گزارش روز دوشنبه. تعداد کل موارد در روسیه در حال حاضر در 221,334 ساخت آن کشور با سوم بیشترین تعداد از موارد پس از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز همچنین گزارش 94 جدید مرگ و میر در آوردن کلی مرگ و میر به 2,009 مردم است. — هالی Ellyatt

4:29 pm: سنگاپور وزارت بهداشت تایید می کند 486 موارد جدید

4:10 pm: توکیو تایید 15 مورد جدید از عفونت کروناویروس گزارش های رسانه ها

توکیو تایید کرده است 15 مورد جدید از coronavirus دوشنبه اولین بار در 42 روز است که روزانه افزایش یافته است زیر 20 گزارش رویترز با استناد به فوجی تلویزیون. — هالی Ellyatt

3:40 pm: چین ماهانه خودرو افزایش فروش برای اولین بار در دو سال

چین گزارش 4.4% در سال بیش از سال افزایش در فروش خودرو به 2.07 میلیون در ماه آوریل — اولین افزایش از ماه ژوئن سال 2018 با توجه به گزارش رویترز با استناد به داده ها توسط چین انجمن تولید کنندگان خودرو.

پرش در ماه گذشته پس از 43 درصد سال بیش از سال سقوط در ماه مارس و 79% شیرجه رفتن در ماه فوریه به مقامات قفل شده است و شهرهای مختلف چینی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

اما اقتصاد چین — دومین در جهان — شروع به باز کردن. ایسنا گفت: خودروسازان فولکس واگن و جنرال موتورز در میان کسانی که ثبت رشد مربوطه مارس فروش. — ین ن لی

2:20 pm: نیوزیلند را بازگشایی مراکز سینماها از شنبه

نیوزیلند بیشتر کاسته محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که بیشتر منجر خواهد شد کسب و کار — از جمله مراکز سینما, کافه ها و سالن های ورزشی — شروع مجدد عملیات از روز شنبه گزارش رویترز،.

اما کسانی که کسب و کار باید به دنبال فیزیکی فاصله و دقیق بهداشت قوانین ایسنا گفت: با استناد به نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio. رهبر همچنین در این گزارش گفت: بازگشایی مدارس می توانند از دوشنبه آینده در حالی که میله را از سر عملیات از مارس 21.

مرزهای این کشور باقی خواهد ماند و بسته به جز برای بازگشت شهروندان و اجتماعات محدود به 10 نفر این گزارش گفت:.

نیوزیلند آغاز کاهش مستند اقدامات در اواخر ماه گذشته. کشور گزارش شده کمتر از 10 مورد جدید در هر روز بیشتر از گذشته یک ماه با مجموع تایید عفونت ایستاده در 1,147 با توجه به آن به وزارت بهداشت. — ین ن لی

1:25 pm: همه گیر خواهد شد و باعث کمبود در چین خرید از ما کالا در این سال

صادرات ایالات متحده کالا به چین سقوط خواهد کرد راه کوتاه از آنچه هر دو کشور توافق کردند در “فاز یک” معامله تجاری با توجه به پیش بینی مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

ایالات متحده به صادرات حدود 186.6 میلیارد دلار کالا به چین در این سال برای پکن برای پاسخگویی به تعهدات خود در قرارداد های تجاری. اما CSIS گفت: این رقم به احتمال زیاد بسیار پایین تر در 60 میلیارد دلار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید تقاضای چین.

“اهداف بودند هرگز واقع بینانه; آنها فقط پر زرق و برق اعداد به منظور تحت تاثیر قرار دادن. همه گیر ساخته شده غیر واقعی و غیر ممکن است” گفت: اسکات کندی, مشاور ارشد و امانت صندلی در کسب و کار و اقتصاد در CSIS.

در فاز یک توافقنامه ای که امضا شد و در ماه ژانویه چین توافق کردند که برای خرید $200 میلیارد اضافی ایالات متحده کالا و خدمات تا سال 2021 در بالای 2017 سطوح. — ین ن لی

1:05 pm: هند سوابق بزرگترین واحد-روز پرش در موارد

هند گزارش 4,213 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته را به آن چوب خط حساب کردن از تایید عفونت به 67,152 با توجه به آخرین داده ها توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

تعداد موارد جدید شد بزرگترین تک روز افزایش در هند گزارش CNBC-TV18. سنبله می آید به عنوان کشور وارد نهایی آن هفته در سراسر کشور مستند که مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 17.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 97 به 2,206 در حالی که تعدادی از بهبود شروع به پریدن کرد 1,559 به کل از 20,917 وزارت بهداشت داده ها نشان داد. — ین ن لی

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ نشسته روی یک نیمکت در 10 آوریل سال 2020 در دهلی نو به هند همچنان تحت بی سابقه مستند به دلیل شدت مسری بیماری کروناویروس.

Yawar Nazir | گتی ایماژ

11:40 am: آلمان گزارش 357 موارد جدید

آلمان در مجموع موارد شروع به پریدن کرد 357 به 169,575 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 22 به 7,417 داده ها نشان داد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:20 am: دیزنی لند شانگهای بازگشایی

بعد از سه ماه بسته شدن ناشی از کوروناویروس شیوع دیزنی لند پارک در شانگهای بازگشایی در روز دوشنبه با توجه به بیانیه ای در وب سایت خود را.

این بازگشایی با تعدادی از محدودیت های آن است. که شامل تعداد محدودی از بازدید کنندگان. معمولا که پارک می بیند اطراف از 80 ، 000 بازدید کننده در روز, اما دولت موظف دیزنی در عمل 30 درصد ظرفیت و یا در مورد 24,000 بازدید کنندگان است. پیشبرد رزرو مورد نیاز خواهد بود. اجتماعی فاصله در صف رستوران ها و دیگر امکانات در سراسر پارک را نیز تحمیل شود. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:15 am: کره جنوبی گزارش 35 موارد جدید

کره جنوبی گزارش داد 35 موارد آشکار ارتجاعی به عنوان کشور برطرف محدودیت. روزانه تعداد موارد کاهش یافته بود به تک رقمی یا صفر در هفته های اخیر.

این کشور گزارش جدید و رو به رشد شیوع مربوط به تعدادی از باشگاه شب. دولت تعطیل همه از جمله باشگاه ها و میله در سئول و هشدار داد موج دوم از عفونت. (نگاه کنید 8:10 a. m. به روز رسانی)

این موارد جدید گزارش روز دوشنبه به ارمغان آورد و کشور را در مجموع به 10,909 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. وجود نداشت جدید مرگ و میر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:50 am: یک کارگر آلوده 533 در کارخانه ماهی در غنا

یک کارگر آلوده 533 دیگران در یک ماهی-پردازش کارخانه در غنا طمع شهرستان با توجه به رویترز با استناد به غنا جمهور.

“همه 533 نفر آلوده توسط یک فرد” رئیس جمهور نانا Akufo-Addo گفت: با توجه به گزارش.

آورده است که این کشور غرب آفریقا در مجموع به 4,700, یکشنبه شب, بیشترین تعداد از موارد در غرب آفریقا و منطقه است. 22 نفر فوت کرده اند تا کنون. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:35 am: چین وام در معرض خطر به عنوان کشورهای مبارزه با بدهی نصب

بسیاری از کشورها تحت چین ماموت کمربند و جاده ابتکار در حال افزایش بدهی به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر رسید. با چند تا از این کشورها با داشتن قرض به شدت از چین برای تامین مالی پروژه های خود غول های آسیایی می تواند در حال حاضر پیدا کردن خود نیاز به نوشتن و یا گسترش بسیاری از کسانی که وام تحلیلگران می گویند.

چینی موسسات مالی را ارائه صدها میلیارد در بودجه به کشورهای درگیر در BRI یک پروژه بلند پروازانه است که با هدف ایجاد یک شبکه پیچیده ای از راه آهن و جاده و مسیرهای دریایی از چین به آسیای مرکزی و آفریقا و اروپا.

کشورهای کم درآمد تحت کمربند و جاده در حال حاضر درخواست چین برای تسکین بدهی. کشورهایی که امضا کرده اند و به اصطلاح “معاملات داد و ستد کالا” با چین “در حتی یک موقعیت دشوار” تحلیلگران می گویند. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:00: چین گزارش 17 جدید موارد مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش 17 نفر که 10 نفر به صورت محلی مقاربتی و هفت وارد شد و یا نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 82,918 موارد با توجه به NHC.

وجود نداشت جدید و میر NHC گفت: با مجموع تعداد مرگ و میر ماندن در 4,633. همچنین گفت: وجود 12 جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 780 بدون علامت در موارد زير پزشکی مشاهده است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:25 am: ژاپن قصد دارد دومین بسته برای مبارزه با تاثیر اقتصادی

ژاپن را به راه اندازی یک دوم بودجه برای کمک به این کشور جزر و مد بیش از اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است, به گزارش رویترز به نقل از روزنامه Nikkei.

اقدامات جدید شامل کمک به شرکت ها در تلاش برای پرداخت اجاره بها و بیشتر یارانه ها برای کسانی که آمار کاهش فروش با توجه به گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:10 am: کره جنوبی با هشدار نسبت به موج دوم از موارد به عنوان آن را خاموش شب باشگاه ها و میله

کره جنوبی روز یکشنبه هشدار داد موج دوم از موارد به عنوان یک کلاستر جدید شکل گرفته در اطراف تعدادی از باشگاه های شب با توجه به انتخاب. فقط در هفته گذشته در این کشور کاسته محدودیت به عنوان موارد در ادامه به سقوط اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی به تدریج و تجمعات را به محل.

اما روز شنبه این کشور تعطیل تمام باشگاه های شب بارها و دیسکو در پایتخت آن سئول پس از ده ها تن از عفونت در ارتباط بودند به باشگاه را برانگیخت با مقامات گفته بودند ردیابی یک لیست از 1500 نفر که رفته بود به این باشگاه. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی را از طریق خیابان در شب در Itaewon منطقه سئول کره جنوبی در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

7:45 am: Global موارد فراتر از 4 میلیون

تعداد مرگ و میر در سطح جهان پیشی گرفته 280,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. موارد در روسیه افزایش یافت, ساخت این کشور در میان پنج بدترین آمار در سطح جهانی و در حالی که فرانسه و آلمان کاهش یافته است پایین رتبه.

ایتالیا یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در گیر گزارش آن کمترین روزانه مرگ و میر بیش از آخر هفته و تعداد آن از روزانه موارد سقوط کرد زیر 1000 دلار برای اولین بار از اوایل ماه مارس به گزارش رویترز،. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ایتالیا گزارش کمترین روزانه ویروس مرگ و میر زنان بریتانیا تشریح ‘مشروط’ طرح به آرامی بازگشایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net