آوریل شغل گزارش نشان داد نرخ بیکاری در ایالات متحده شاید به 14.7% بدترین شغل زیان از آنجا که پس از جنگ جهانی دوم دوران به عنوان coronavirus محدودیت توقیف کسب و کار برای ماه قرار داده و میلیون ها نفر از کار. مقامات دولتی در حال تلاش برای نخ سوزن بین بازگشایی بخش از اقتصاد و جلوگیری از ظهور مجدد ویروس. در حالی که این ویروس به نظر می رسد کرم در برخی از کشور اولین نقاط داغ مانند نیویورک نیوجرسی و از Detroit-metro منطقه آن است که به دست آوردن سرعت در جاهای دیگر.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 269,881
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.2 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 75,852

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

1:45 pm: که می گوید: “تاخیر اپیدمی’ را در شرق اروپا به عنوان coronavirus موارد در روسیه افزایش یابد

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و افزایش مرگ و میر در روسیه با تاخیر بیماری همه گیر در حال شکل گرفتن نگه دارید از شرق اروپا در حالی که شیوع بیماری در غرب اروپا فروکش.

“روسیه است که فقط در یک مرحله از این بیماری همه گیر است و می تواند در یادگیری برخی از درس هایی که آموخته شده است در هزینه ها در آسیا و در آمریکای شمالی و در اروپای غربی” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بهداشت جهانی گفته مقامات این کشور را آزمایش کرده است نزدیک به 430,000 مردم و کوچک کردن آن در بهداشت عمومی اقدامات و آزمایشگاه تست در پاسخ به این بیماری همه گیر. —یاس کیم

12:54 pm: مشاور معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسد در طول یک نشست با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19) پاسخ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مه 7 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

یک کارمند برای معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به دومین کاخ سفید aide این هفته به قرارداد ویروس. روز پنج شنبه کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی نیز آزمایش مثبت است.

اخبار پنس کارمند شکست به عنوان نیروی هوایی دو در آسفالته در پایگاه نیروی هوایی اندروز را به پنس به Iowa. کاخ سفید دفتر پزشکی آغاز یک تماس ردیابی برنامه برای فرد و مجدد از افرادی که تا به حال تماس با آنها در حال انجام است NBC گزارش داد.

دو کارکنان’ مثبت نتایج آزمون تعمیق نگرانی در مورد کاخ سفید را سیاست رسمی و نه با پوشیدن ماسک با وجود دستورالعمل CDC. نه تهمت و نه پنس می پوشد یک و نه کارکنان در اطراف آنها در غرب گرا و اجرایی ساختمان های مجاور به کاخ سفید است. —کریستینا Wilkie

12:27 pm: ابوت آزمایشگاه تست آنتی بادی ارائه می شود بسیار دقیق نتایج, مطالعه می گوید

یک coronavirus آزمایش پادتن از Abbott Laboratories است بسیار به احتمال زیاد برای ارائه نتایج صحیح با توجه به شرکت.

آن را با ذکر یک دانشگاه دانشکده پزشکی مطالعه که در بر داشت که آزمایش پادتن تا به حال یک ویژگی نرخ 99.9% و حساسیت نرخ 100% رویترز روز جمعه گزارش داد. نتایج نشان می دهد احتمال کم از نادرست تشخیص یک فرد سالم و بدون احتمال منفی کاذب.

آنتی بادی آزمون در نظر گرفته شده بسیار مهم در گرفتن کشور بازگشت به کار به عنوان حضور آنتی بادی به طور بالقوه می تواند سیگنال ایمنی نسبت به عفونت مجدد. —هانا میلر

12:18 pm: ایتالیا می شود سومین کشور برای رسیدن به 30,000 مرگ و میر

اعضای حفاظت مدنی و Carabinieri حمل تابوت از Covid-19 مرد مرده در مارس 04, 2020 در برگامو, ایتالیا.

Anadolu Agency

ایتالیا گزارش 243 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و آن را سومین کشور برای رسیدن به 30,000, مرگ و میر, رویترز گزارش داد.

مدنی سازمان حفاظت گفت: مرگ و میر پس از وقوع ضربه زدن به کشور در ماه فوریه است 30,201 با توجه به انتخاب.

ایالات متحده دارای بیشترین مرگ و میر از این ویروس 75,852 و بریتانیا 30,689 مرگ و میر است و دومین, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —کریس Eudaily

11:18 am: Amtrak reinstates بیشتر آموزش سرویس در شمال شرق

Amtrak معرفی خواهد شد یک تغییر برنامه ریزی برای آن Acela قطار سرویس بین واشنگتن و بوستون شروع ژوئن 1. Amtrak خواهد بازگرداندن سه هفته Acela سفرهای دور و افزایش خدمات برای آن منطقه ای شمال شرق خطوط از هشت به 10 سفرهای دور.

راه آهن خدمات نیز اجرای جدید اقدامات ایمنی از جمله اجباری پرداخت cashless جدید موانع شیشه ای در ایستگاه دفاتر فروش بلیط و محدود صندلی ناهار خوری و کافه مناطق در قطار. Amtrak پنج شنبه اعلام کرد که این امر نیاز به کارکنان و مسافران به پوشیدن صورت پوشش بر روی قطار و ایستگاه های. —هانا میلر

11 صبح: بیشتر وام گیرندگان از دست ندهید پرداخت وام مسکن تحت مراقبت عمل نجات

حدود 4.1 میلیون صاحب خانه در حال پرش ماهانه پرداخت وام مسکن بسیار بالاتر از فرابورس می رود. فقط در هفته گذشته 225,000 بیشتر وام گیرندگان در زمان استفاده از وام مسکن دولت یونان با توجه به داده های شرکت شوالیه سیاه.

صاحب خانه می تواند قرار داده پرداخت به مدت 90 روز تحت مراقبت عمل می کنند و سپس درخواست الحاقات از یک سال است. تعداد کل forbearances نشان دهنده $890 میلیارد دلار در سال پرداخت نشده, اصلی, CNBC trulia گزارش. —هانا میلر

10:50 am: بیش از 78 درصد از کارگران دیدن اخراج موقت به عنوان یک ‘پوشش نقره ای’

نزدیک به 4 در 5 بیکار و کارگران خود را اخراج به عنوان موقت و اقتصاددانان می گویند که می تواند نشانه خوبی برای اقتصاد است. 18 میلیون نفر از کارگران که در توصیف خود را به عنوان به طور موقت گذاشته انتظار می رود به بازگشت به کار در شش ماه.

میشل مایر, بانک مرکزی امریکا سر از اقتصاد ایالات متحده گفت که “پوشش نقره ای” در ملال انگیز مارس شغل گزارش که نشان داد از دست دادن 20.6 میلیون دلار رسید. اما او گفت: “زمان است که از ذات” به آن دسته از کارگران به شغل خود را قبل از آنها در معرض خطر تبدیل شدن دائم اخراج. —پتی Domm

10:35 am: بلیط برای بازگشایی دیزنی شانگهای فروش

یک بازدید کننده با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در خارج از شانگهای دیزنی توچال که بسته خواهد شد در طول سال نو قمری چینی تعطیلات پس از شیوع کروناویروس جدید, در, شانگهای, چین, ژانویه 24 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

بلیط برای روز افتتاح دیزنی شانگهای پارک به فروش می رسد در عرض چند دقیقه از رفتن در فروش.

دیزنی لند شانگهای که بسته شده پس Jan. 25, دوباره باز خواهد شد به شنبه.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس پارک دیدم حدود 80.000 بازدید کننده در هر روز است. دولت موظف است که دیزنی در عمل 30 درصد ظرفیت و یا در مورد 24,000 بازدید کننده زمانی که آن را بازگشایی. با این حال مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek گفت: این پارک به شروع عملیات زیر که ظرفیت و سطح شیب دار تا 30% آستانه در طی چند هفته.

مهمان ملزم به خرید بلیط پذیرش قبل از ورود به پارک و نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در پارک به جز در هنگام غذا خوردن. —سارا Whitten

10:30 am: رستوران ها و کافه ها در صورت سنگی مسیر بهبودی

در حالی که برخی از رستوران ها و کافه ها را بازگشایی با ظرفیت محدود هر چه زودتر به جای بعد بخش است به احتمال زیاد به صورت گسترده نابودی با توجه به صنعت و کارشناسان بهداشت و درمان.

موسسات در حال حاضر صدمه دیده طولانی مدت بسته شدن به صورت شیب دار هزینه برای بازگشایی درهای خود را و تیز به کاهش حاشیه سود به دلیل ظرفیت محدود.

و حتی اگر رستوران پیدا کردن آن از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای بازگشایی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد آمریکایی ها احساس می کنید به اندازه کافی امن به نشان می دهد تا در شماره های لازم برای بازیابی. در واقع 68 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها احساس ناراحت کننده غذا خوردن در یک رستوران با توجه به اواخر مارس نظرسنجی از SAP Qualtrics کارمند مدیریت شرکت نرم افزاری. —الکس شرمن و آملیا Lucas

10:21 am: اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش از دست می دهد 47 درصد از مشاغل در ماه آوریل

اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی از دست داد 47 درصد از آن شغل در ماه آوریل به عنوان گسترده تر اقتصاد ایالات متحده ریختن بیشتر موقعیت ماه گذشته نسبت به هر گونه دیگر از قبل از جنگ جهانی دوم است. اکثریت قریب به اتفاق از بخش 7.7 میلیون کاهش متمرکز در صنعت مواد غذایی خدمات از جمله پیشخدمت سرآشپزها و صندوقداران. کسانی که کارگران به تنهایی دیدم خالص زیان کار مجموع 5.5 میلیون نفر است.

مراقبت های بهداشتی هم شاهد کاهش شیب 1.4 میلیون شغل به عنوان ارائه دهندگان متوقف اعمال جراحی الکتیو و معاینات منظم به اولویت بندی آماده سازی برای درمان و از Covid-19 بيمار. —توماس فرانک

9:57 am: سورنتو درمان کوه سینا توسعه آنتی بادی کوکتل

Biopharma شرکت سورنتو درمان و کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک اعلام کرد آنها ملحق شده اند نیروهای خود را برای توسعه یک آنتی بادی به نام کوکتل HLB-سپر امیدواریم که آنها را محافظت می کند در برابر coronavirus تا دو ماه.

این درمان طراحی شده است که مقاوم به آینده جهش ویروس پس از آن با استفاده از سه خنثی سازی آنتی بادی به دفع کردن بیماری است.

با استفاده از یک مورد تایید FDA تست تشخیصی تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز کوه سینا محققان به نمایش در حدود 15000 Covid-19 نقاهت بیماران به صورت بسیار متمرکز ویروس-آنتی بادی خنثی است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به تولید و درمان است.

هیئت منصفه هنوز در مورد نحوه موثر درمان آنتی بادی در برابر Covid-19. FDA در حال تلاش برای تشخیص چه سطح ایمنی مردم را پس از آنها بهبود از ویروس. —لری Ioannou

9:50 am: سهام با وجود افزایش سرسام آور زیان کار

9:32 am: Moderna مدیر عامل شرکت می گوید عرضه coronavirus واکسن خواهد بود محدود به ما کمک خواهد کرد که تصمیم می گیرید که می شود آن را برای اولین بار

مدرن پیش بینی آن کار خواهد کرد “بسیار نزدیک” با دولت ایالات متحده به تعیین خواهد شد که از دریافت اولین دوز از آن واکسن آزمایشی آن است که اگر ثابت به کار مدیر عامل استفان Bancel گفت CNBC. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان غذا و دارو پاک بالقوه آن واکسن برای فاز 2 آزمایش.

“همه ما خواهد بود عرضه محدود برای مدتی به این معنی که ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد به عنوان بسیاری از محصول را به عنوان مورد نیاز خواهد بود برای واکسینه کردن هر کس در این سیاره,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.”

خواندن کامل گزارش مدیر عامل شرکت مدرن استفان Bancel مصاحبه از CNBC ویلیام Feuer. —Melodie وارنر

9:13 am: تسلا, Fremont, گیاه سر گرفته خواهد شد ‘محدود عملیات’ روز جمعه

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

تسلا خواهد شد تلاش برای راه اندازی مجدد تولید در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت: کارکنان در یک e-mail ارسال یک شبه. این کارخانه از سر گرفته خواهد شد “عملیات محدود” با آوردن بازگشت حدود 30% از کارکنان که به طور معمول کار در شیفت تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر گفت: در یک ایمیل مجزا.

آالمدا کانتی که در آن گیاه واقع شده است و دارای یک پناهگاه در محل سفارش موثر از طریق مه 31, با توجه به بخش بهداشت عمومی اداره سایت.

خواندن گزارش کامل تسلا فرمونت عملیات کارخانه از CNBC Lora Kolodny. —Melodie وارنر

8:43 am: نرخ بیکاری جهش به 14.7% به عنوان یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل

بازار کار ایالات متحده در ماه آوریل کاهش یافته و به تاریخی سطح به 20.5 میلیون کارگران از کاهش اشتغال بخش غیرکشاورزی ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7 درصد به وزارت کار. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال برای ریختن به 21.5 میلیون نفر و نرخ بیکاری برای رفتن به 16٪.

ماه آوریل نرخ بیکاری در صدر پس از جنگ ثبت 10.8 درصد بود اما کوتاه از رکود بزرگ بالا در برآورد 24.9%. رکود بزرگ اوج بود 10 درصد در اکتبر 2009.

خواندن گزارش کامل به بازار کار ایالات متحده از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

8:10 am: نقاط داغ از موارد جدید در کشورهای جنوب شرقی

7:31 pm: که خواستار تحقیقات بیشتر به نقش ووهان بازار

این عکس گرفته شده در 15 آوریل سال 2020 نشان می دهد فروشنده با پوشیدن ماسک صورت به عنوان پیشنهاد میگو برای فروش در ووهان Baishazhou بازار در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. هکتور RETAMAL | خبرگزاری گتی ایماژ

هکتور RETAMAL

غذاهای دریایی بازار در ووهان چین نقش مهمی در شیوع اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا آن را منبع ویروس و یا یک “تقویت تنظیمات” سازمان بهداشت جهانی گفت: با توجه به رویترز.

که مقامات قبلا گفته coronavirus پدید آمده از دریایی بازار در ووهان و به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است. دانشمندان همچنان به اجرای آزمایش بر روی حیوانات مختلف اما تا کنون یافت نشد میزبان مسئول شیوع.

“بازار نقش مهمی در صورتی که روشن است. اما آنچه نقش [بود] ما نمی دانیم که آیا آن را منبع و یا تقویت محیط و یا فقط یک تصادف است که برخی از موارد شناسایی شده در داخل و اطراف آن در بازار گفت:” دکتر پیتر بن Embarek که متخصص در ایمنی مواد غذایی و زئونوز ویروس رویترز گزارش داد.

این است که در مذاکرات با چین برای ارسال یک پیگیری ماموریت به کشور به بررسی حیوانات منبع این ویروس که یک مقام رسمی گفت. —خواهد Feuer

7:03 am: اندونزی برطرف ممنوعیت سفر زودتر از برنامه ریزی

اندونزی هنرمند نقاشی دیواری Bayu Rahardian شمار در مقابل آثار هنری خود را در میان COVID-19 coronavirus همه گیر در دپک در 16 آوریل سال 2020 است.

Adek بری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی کاهش ممنوعیت های داخلی هوایی و دریایی سفر زودتر از برنامه ریزی شده با توجه به انتخاب.

این کشور دو هفته پیش در محل قرار داده ممنوعیت در برخی از مسافرت داخلی با قصد نگه داشتن محدودیت در محل تا پایان ماه مه. دولت برداشته کسانی که محدودیت برای اندونزی که در امنیت و دفاع و خدمات بهداشتی و درمانی; کسانی که اورژانس دلایل بهداشتی و کارگران مهاجر در بازگشت به خانه رویترز گزارش داد.

مسافران باید آزمایش منفی برای Covid-19 و باید یک نامه از کارفرمای خود. —سارا سالیناس

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا, به گزارش چشم انداز مثبت در روزانه مرگ و میر; استرالیا برنامه بازگشایی در 3 مرحله

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net