آوریل شغل گزارش نشان داد نرخ بیکاری در ایالات متحده شاید به 14.7% بدترین شغل زیان از آنجا که پس از جنگ جهانی دوم دوران به عنوان coronavirus محدودیت توقیف کسب و کار برای ماه قرار داده و میلیون ها نفر از کار. مقامات دولتی در حال تلاش برای نخ سوزن بین بازگشایی بخش از اقتصاد و جلوگیری از ظهور مجدد ویروس.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و افزایش مرگ و میر در روسیه با تاخیر بیماری همه گیر در حال شکل گرفتن نگه دارید از شرق اروپا در حالی که شیوع بیماری در غرب اروپا فروکش با توجه به این که. ایتالیا گزارش 243 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و آن را سومین کشور برای رسیدن به 30,000 مرگ و میر

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 269,881
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.2 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 75,852

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7 بعد از ظهر: بهبود اقتصادی وابسته به چگونه بسیاری از گذاشته شدن کارگران بازگشت به شغل خود

در حالی که دولت بررسی نشان داد که 4 در 5 گذاشته و کارگران در انتظار بازگشت به شغل خود برخی از اقتصاددانان فکر می کنم که کارفرمایان ممکن است قادر به rehire آن دسته از کارکنان است. اگر شرکت نیاز کمتر کارکنان آن می تواند گسترده تر اقتصادی آهسته تر و ناهموار CNBC پتی Domm گزارش.

اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری به 14.7%. —هانا میلر

6:42 pm: دموکرات ها در مجلس رول بعدی با کمک بیل اما جمهوری خواهان پمپ ترمز خودرو

لری Kudlow مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد صحبت می کند به اعضای رسانه ها در واشنگتن در روز جمعه, مه 8 سال 2020 است.

شاون Thew | سازمان حفاظت محیط زیست | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

آمریکا امید به رای بعدی خود را coronavirus لایحه به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

این قانون که می تواند بنا به گزارش رقیب به 2 تریلیون دلار برچسب قیمت بسته نجات گذشت در ماه مارس است که انتظار می رود عبارتند از: برای کمک به دولت های ایالتی و محلی و پول برای تست و ردیابی coronavirus, در میان دیگر اقدامات.

در یک انجمن تماس سهشنبه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: اعضای او امیدوار است برای در نظر گرفتن این پیشنهاد در هفته آینده و به قانونگذاران در حال حاضر در خارج از واشنگتن 72 ساعته قبل از رای گیری با توجه به دموکراتیک رهبری aide.

جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا و کاخ سفید نشان داده اند و نه همان فوریت به تصویب یکی دیگر از طرح امداد. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز جمعه گفت که مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره ها “به نوعی متوقف شده است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان داده است نگرانی در مورد هزینه های بیشتر پول مالیات دهندگان. او ابراز شک و تردید در مورد کمک به دولت و دولت های محلی به یک اولویت برای مجلس نانسی پلوسی. —یعقوب Pramuk

6:33 pm: سرمایه گذاران در انتظار گزارش های که روشن بازگشایی اقتصاد

چند کلید گزارش های اقتصادی منتشر شده در هفته آینده ارائه خواهد شد مهم بینش در مورد اقتصاد بازگشایی پیشرفت و انتظار می رود به تاثیر بازار است.

سرمایه گذاران خواهد شد بررسی و تحلیل مصرف کننده و تولید کننده تورم و ضریب اطمینان مصرف کننده و خرده فروشی در ماه آوریل CNBC پتی Domm گزارش. رئیس بانک فدرال جروم پاول نیز برنامه ریزی شده به صحبت می کنند در روز چهارشنبه. —هانا میلر

6:21 pm: United Airlines توقف $2.25 میلیارد دلار اوراق قرضه ارائه

6:16 pm: کشورهای مختلف به لغو محدودیت عمده در طی چند روز آینده

متحده در سراسر کشور در حال بلند کردن قابل توجهی کسب و محدودیت در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

  • سالن مو باز در تگزاس در روز جمعه تحت جدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل که شامل نگه داشتن شش پا را از فضای بین زیبایی ایستگاه.
  • نوادا را به حرکت در فاز اول آن طرح بازگشایی در روز شنبه پیش از مارس 15 تاریخ انقضا از آن اقامت در خانه سفارش دهید.
  • شروع دوشنبه هر دو آرکانزاس و آلاباما اجازه خواهد داد که شام خوردن در خدمات در رستوران ها تحت محدودیت های خاصی است.
  • کنتیکت نیز به دنبال به جلو به ماه های تابستان با اجازه دادن به اردوگاه باز ژوئن 29 زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل از جمله محدود کردن گروه به 10 بچه ها.

برای به روز رسانی بیشتری در آمریکا بازگشایی برنامه اینجا را کلیک کنید. —هانا میلر

6:05 pm: کالیفرنیا انتظار دارد که به کسری بودجه از طریق 2024

تظاهر کنندگان در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 1 مه سال 2020 در کالیفرنیا است.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کالیفرنیا ادامه خواهد داد به یک کسری بودجه از طریق حداقل تا سال 2024 با توجه به دولت قانونی تحلیلگر ، کسری بودجه می تواند در مجموع به 126 میلیارد دلار بسته به اینکه چگونه رکود اقتصادی توسعه آسوشیتد پرس گزارش.

با کسب و کار بسته تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش کالیفرنیا در حال حاضر نرخ بیکاری 18 درصد و قانونی تحلیلگر دفتر گفت: دولت انتظار می تواند به از دست دادن تا به $39 میلیارد دلار در سال درآمد این سال است. —هانا میلر

5:58 pm: باراک اوباما وجود دارد ‘دلایل منطقی’ که بالای واکسن دکتر حذف شد تلافی جویانه

ریک روشن معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ برای بهداشت و خدمات انسانی (HHS) صحبت می کند در طول یک خانه نظارت و تحقیقات فرعی شنوایی در واشنگتن در روز پنج شنبه 8 مارس 2018.

لاتویا Sarno, اردن | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

ریک روشن بالا فدرال واکسن متخصص بود که بوت از در حال اجرا یک سازمان درگیر در نظارت بر coronavirus پاسخ باید به طور موقت ابقاء در این پست به عنوان او به دنبال یک whistleblower شکایت یک دولت ناظر است گفت: با توجه به روشن وکلا.

روشن ادعا می کند او شتابزده حذف به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان در ماه گذشته پس از او حاضر به پذیرش فشار برای گسترش دسترسی به یک ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته می شود برای درمان Covid-19.

در اوایل این هفته, روشن, زمینه یک whistleblower شکایت با دفتر مشاور ویژه که گفته می شود او خود را به دیگری منتقل بهداشت فدرال آژانس در اقدامی تلافی جویانه برای مقاومت خود را به استفاده گسترده از داروی هیدروکسی کلروکین.

روشن وکلا گفت: OSC است به آنها گفت که “دلایل منطقی” که خود را حذف به عنوان بردا مدیر “تلافی جویانه بود.”

وکلای مدافع همچنین گفت که OSC برنامه ای برای توصیه به آژانس والدین ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی بخش که او را نگه داشته به عنوان مدیر اجازه می دهد تا زمان کافی برای ادعاهای خود باید بررسی شود. —دن منگان

5:15 pm: تسلا نیست پاک به ما بازگشایی کارخانه مقامات محلی می گویند

برق خودرو سازان تسلا در نظر گرفته شده برای بازگشایی آمریکا و کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در روز جمعه. مقامات محلی گفته است که آنها تا به حال داده نشده “چراغ سبز” به تسلا به بازگشایی و Covid-19 سلامت سفارشات بودند هنوز هم در جای خود حداقل برای یک هفته دیگر یا دو.

موقت افسر بهداشت برای آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت اریکا پان اشاره کرد در شهر هال در روز جمعه که حتی اگر فرماندار کالیفرنیا Newsom حال آرام Covid-19 محدودیت در سطح دولت “اگر محلی وجود دارد سفارشات هر کدام سختگیرانه تر غالب است.” —Lora Kolodny

5 pm: San Diego شهردار: انطباق با قوانین نشانه خوبی برای دولت کسب و کار بازگشایی

سن دیگو شهردار کوین Faulconer گفت: در CNBC “Squawk کوچه” که ساکنان هستند و پس از شهر, ساحل, محدودیت های که او استدلال نشانه خوبی است به عنوان کالیفرنیا تلاش می کند بیشتر به بازگشایی آن اقتصاد است.”

من در خارج وجود دارد در سواحل خودم هفته گذشته با ما نجات غریق. شما می توانید راه رفتن شما می توانید گشت و گذار و شنا کردن در حال حاضر. بدون نشستن. برای دیدن که پذیرش من فکر می کنم نشانه بسیار خوبی برای زمانی که ما شروع به بازگشایی کسب و کار ما” Faulconer گفت.

Faulconer را به عنوان کالیفرنیا خرده فروشان که فروش محصولات از قبیل اسباب بازی کتاب و لباس مجاز به شروع به ارائه منظقه خدمات. شهردار گفت که او معتقد است سن دیگو ساکنان در حال حاضر مطابق با محدودیت به دلیل آنها نمی خواهند به عقب دستاوردهای عظیم است که ما فداکاری است که ما در طول این شش هفته است.” – کوین Stankiewicz

4:45 pm: فرماندار کالیفرنیا می گوید: همه ثبت نام رای دهندگان می توانند رای از طریق پست در ماه نوامبر

گاوین Newsom, فرماندار کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ساکرامنتو کالیفرنیا در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | AP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در دولت برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر.

این حرکت به عنوان چند متحده وزن چگونه به انجام آنها باقی مانده 2020 انتخابات در حالی که رای دهندگان امن از انقباض و گسترش مرگبار coronavirus.

“من یک فرمان اجرایی را امضا,” Newsom گفت: “که اجازه خواهد داد که هر ثبت نام رای دهندگان در کالیفرنیا برای دریافت یک پست الکترونیکی-در انتخابات.”Newsom که اعلام کرد که این حرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که در کالیفرنیا هنوز هم ارائه یک فرصت برای مردم به رای دادن در فرد در یک مرکز رای گیری. “که پست الکترونیکی-در انتخابات مهم است اما آن را منحصر به فرد جایگزین به مکان های فیزیکی,” او گفت:. —جنیفر الیاس

4:30 pm: Nordstrom بسته است 16 فروشگاه. اینجا جایی که آنها هستند

Nordstrom اعلام کرده بود در اوایل این هفته برنامه های خود را به طور دائم بسته 16 فروشگاه ها آن را به عنوان طول می کشد یک ضربه با دیگر خرده فروشان از coronavirus بیماری همه گیر. CNBC را تایید کرد لیست کامل از آن محل جمعه. این تعطیلی شامل فروشگاه در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا. 16 فروشگاه نمایندگی حدود 14 درصد از Nordstrom را در ناوگان خط کامل فروشگاه های بزرگ. —توماس لورن

4:15 pm: گوگل شروع به بازگشایی ادارات در ماه ژوئن

الفبای مدیر عامل سوندار پیچای حرکات در طول یک جلسه در مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در نشست سالانه در داووس در ژانویه 22 سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

الفبای مدیر عامل سوندار پیچای آغاز خواهد شد بازگشایی دفاتر در سطح جهان به عنوان اوایل ماه ژوئن با هدف قرار دادن 10-15 درصد ظرفیت او گفت: در یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC.

“ما سطح شیب دار را به دفتر خواهد بود آهسته عمدی و افزایشی,” او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت کمتر از 5 درصد از کارکنان جهانی کار از دفاتر در حال حاضر و برخی از سایت های در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در حال حاضر در 30 درصد از ظرفیت.

اکثر افرادی که از خانه کار می کنند ادامه خواهد داد به انجام این کار “بالقوه” از طریق پایان سال, اگر چه آنها به شما اجازه داده می شود به در حال حاضر و پس از آن. پیچای همچنین خطاب فرسودگی شغلی کارکنان تشویق کارکنان به یک روز در اواخر ماه مارس. —جنیفر الیاس

ساعت 4: نیویورک شهرستان, همکاران Salesforce برای انجام تماس ردیابی

بیل د Blasio, شهردار نیویورک می پوشد یک ماسک محافظ در حالی که تور مالیا میلز شنا کارخانه که دارای چرخد و به تولید پلی پروپیلن روپوش پزشکی کارگران در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده آمریکا, در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر را شریک با Salesforce برای استقرار مرکز تماس و همچنین ارتباط با مشتری و سیستم مدیریت پرونده کمک خواهد کرد که مقامات پیگیری و منزوی موارد بالقوه Covid-19.

د Blasio گفته است که ردیابی افرادی که در تماس با افراد آلوده خواهد شد بسیار مهم برای کاهش محدودیت ها و بازگشایی این شهرستان است. این شهرستان در حال اجرای یک “تست و ردیابی سپاه” خواهد شد که وظیفه تست نیویورکی برای عفونت و ردیابی تمام موارد و اطلاعات تماس شناخته شده مثبت عفونت de Blasio گفت.

هدف این است که به استخدام 2,500 بهداشت عمومی “سربازان” در ماه ژوئن که آموزش داده خواهد شد با استفاده از تماس با ردیابی برنامه چراغ سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. —نوح Higgins-دان

3:30 pm: Coronavirus به ارمغان می آورد عدم قطعیت برای رستوران شغل تابستان

یک کارمند در داخل یک رستوران منتظر ورود مشتریان برای وانت در آلهامبرا کالیفرنیا در 7 مه سال 2020 است.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر را معرفی کرده است جدی عدم اطمینان به صنعت رستوران ترک سوال در مورد چگونه بسیاری از مشاغل در دسترس خواهد بود در این تابستان. در حالی که بسیاری از رستوران ها در حال حاضر تنها ارائه carryout, منظقه وانت و تحویل خدمات به طور کامل بازگشایی می شود برای اضافه کردن شغل تابستان در یک زمان از بالا, بیکاری, CNBC کیت راجرز و بتسی بهار گزارش. برای چند سال گذشته صنعت رستوران به طور معمول اضافه شده بیش از 500 ، 000 شغل هر یک از تابستان است. —هانا میلر

3:10 pm: اپل به بازگشایی برخی از فروشگاه ها در ایالات متحده

مردم با پوشیدن ماسک صورت با نگاهی به تلفن همراه در خارج از فروشگاه اپل در طول یک روز تعطیل در شانگهای در آوریل 1 سال 2020 است.

هکتور Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اپل گفت که آن را بازگشایی آن در فروشگاه های خرده فروشی در آیداهو, کارولینای جنوبی آلاباما و آلاسکا شروع هفته آینده. فروشگاه ها را محدود کردن تعدادی از مشتریان در یک زمان و تمرکز بر روی سرویس های شکسته و محصولات.

اپل انجام خواهد شد متوسط چک و کارکنان را به پوشیدن ماسک به عنوان بخشی از بازگشایی روند. در هفته های اخیر چند مکان بازگشایی در کشورهایی مانند کره جنوبی و استرالیا و آلمان است. —Kif Leswing

2:50 pm: تیم NFL دیدن اوایل بلیط تقاضا با وجود coronavirus همه گیر SeatGeek می گوید:

خدمه آزمون معماری نور روبان و خارجی نشانه روشنایی به عنوان ساخت و ساز همچنان در Allegiant ورزشگاه دلار 2 میلیارد شیشه گنبدی شکل خانه های آینده از لاس وگاس اظهارات در آوریل 23, 2020 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر | گتی ایماژ

فروش از لیگ ملی فوتبال بلیط ها تا 234% سال بیش از سال در مقایسه با 12 ساعت اول پس از برنامه انتشار در سال گذشته با وجود نگرانی های اطراف بهداشت جهانی بحران. این شرکت که متخصص در تلفن همراه مبتنی بر بلیط فروش گفت: آن شگفت زده است از جمله فعالیت های زود هنگام به خصوص به عنوان coronavirus در ادامه به تاثیر عدم قطعیت در اطراف رویدادهای ورزشی زندگی می کنند.

“در حالی که ما قطعا فرض وجود خواهد داشت برخی از سطح تقاضای ما شگفت زده شده اند را ببینید که چگونه قوی آن است که به عنوان طرفداران نگاه به جلو به فوتبال این سقوط” کریس Leyden یک SeatGeek ارتباطات رسمی گفت: CNBC از طریق ایمیل. —یاس کیم

2:45 pm: شرکت های رسانه ای در حال انتظار سختی چهارم برای تبلیغات تلویزیونی

باب Bakish مدیر عامل Viacom

اسکات Mlyn | CNBC

شرکت هایی مانند فاکس Corp. و AMC شبکه ها هشدار در مورد تبلیغات تلویزیونی کاهش در سه ماهه پیش رو است.

کشت و شرکت های رسانه ای باید سود گزارش شده در روزهای اخیر نشان داد که چگونه تلویزیون است روند به عنوان تبلیغ کشیدن صرف و یا به تعویق انداختن مبارزات تا بعد از آن در سال. با بسیاری از مصرف کنندگان در خانه گیر کرده مصرف کنندگان تنظیم به خطی تلویزیون است که انتظار می رود به اضافه کردن 8.3 میلیون متحده بینندگان این سال اولین بار بینندگان شاهد رشد مثبت پس 2011, eMarketer گفت: در پیش بینی جدید این هفته.

اما که بینندگان نیست equaling نشانه. “در زمانی که مقدار زیادی و تعداد زیادی از شرکت ها در حال کاهش آگهی خود را بودجه و یا حداقل توقف آنها در حال حاضر عرضه مشاهده زمان و یا آگهی موجودی بیش از تقاضا از تبلیغ برای پر کردن آن” eMarketer تحلیلگر راس Benes گفت CNBC. “آن را برای مردم به سازمان دیده بان را نشان می دهد اما هر بیننده است که پولی بسیار کمتر از آنها ماه پیش.” —مگ گراهام

2:30 pm: مرگ نیویورک فرزند دهید بررسی تاثیر را بر کودکان و نوجوانان

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در جلسه توجیهی روزانه در کالج پزشکی نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در سالن پذیرایی خدای اودین نیویورک, مه 7 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

نیویورک وزارت بهداشت در حال بررسی است که آیا کروناویروس که باعث شدید بیماری التهابی در کودکان بعد از 5 سال در شهر نیویورک درگذشت پنج شنبه, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

کشورهای دیگر از جمله انگلیس گزارش داده اند که کودکان مبتلا به این ویروس که دچار این علائم هستند که شبیه به کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی. سازمان جهانی بهداشت خواسته است تا شبکه های جهانی خود از پزشکان به “هشدار” برای چنین مواردی در سراسر جهان است.

Coronavirus قبلا اعتقاد بر این بود که بیشتر به فراغت کودکان است. اخیرا مشاهده شده شرایط در کودکان باقی می ماند اما نشان می دهد که این ویروس ارائه یک تهدید برای بچه های جوان است.” این کابوس هر پدر و مادر مناسب است ؟ که فرزند خود را در واقع ممکن است تحت تاثیر این ویروس. اما این چیزی است که ما باید در نظر به طور جدی در حال حاضر” کومو گفت. —ویلیام Feuer

2:15 pm: خانواده های مرده Covid-19 قربانیان ممکن است به عقب محرک چک

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

به هزاران نفر می میرند در آمریکا از coronavirus میلیون ها نفر از 1200 دلار محرک چک در حال گرفتن ارسال توسط دولت است.

که باعث سوال: آیا خانواده های کسانی که به تازگی فوت کرد با توجه به Covid-19 وادار به حفظ $1,200 چک ساخته شده است به مرحوم? این پاسخ معلوم است و نه روشن.

IRS این هفته گفت که این بیشتر انتظار محرک چک فرستاده شده به مرحوم برگردانده می شود. اما یک استثنا وجود دارد و بر اساس زمان بندی از مرگ و هنگامی که محرک چک دریافت شد. “پرداخت شده به کسی که جان قبل از دریافت پرداخت باید بازگشت به IRS توسط زیر دستورالعمل در مورد بازپرداخت” آژانس متحده در وب سایت خود را.

دو نفر در همان روز در سال 2020 ، یکی دریافت محرک پرداخت از طریق واریز مستقیم روز قبل از آنها می میرند. دیگر است که هنوز هم در حال انتظار برای یک بررسی در پست الکترونیکی. یکی از اولین خانواده خواهد بود قادر به نگه داشتن پول است. که ممکن است مورد دوم خانواده است. “من پیش بینی می کنم راهنمایی بیشتر. من پیش بینی تغییرات در این زمینه گفت:” جانت Holtzblatt ارشد همکار در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز. در حال حاضر Holtzblatt گفت: خانواده ها در این وضعیت باید نگه دارید در صرف که پول محرک است. —Lorie Konish

2 ساعت: ملیندا گیتس می گوید ما coronavirus پاسخ ‘هرج و مرج’

ملیندا گیتس از بنیانگذاران بنیاد بیل و ملیندا گیتس

Chesnot | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

ملیندا گیتس, co-رئیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و به آن درجه از D-منفی.

ایالات متحده ندارد رهبری ملی برای ارائه به اندازه کافی تست دنده محافظ و تجهیزات لازم مورد نیاز و از جمله عدم پاسخ ایجاد “هرج و مرج” در کشور گفت: دروازه جمعه در ان بی سی “امروز” نشان” در یک مصاحبه جداگانه با سیاسی در پنجشنبه گیتس گفت: “در حال حاضر ما 50 های مختلف وطنی دولت راه حل به جای پاسخ ملی” داد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت D-منهای درجه. —یاس کیم

1:45 pm: که می گوید: “تاخیر اپیدمی’ را در شرق اروپا به عنوان coronavirus موارد در روسیه افزایش یابد

مردم ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس در میدان سرخ در مسکو, روسیه در 17 مارس سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و افزایش مرگ و میر در روسیه با تاخیر بیماری همه گیر در حال شکل گرفتن نگه دارید از شرق اروپا در حالی که شیوع بیماری در غرب اروپا فروکش.

“روسیه است که فقط در یک مرحله از این بیماری همه گیر است و می تواند در یادگیری برخی از درس هایی که آموخته شده است در هزینه ها در آسیا و در آمریکای شمالی و در اروپای غربی” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بهداشت جهانی گفته مقامات این کشور را آزمایش کرده است نزدیک به 430,000 مردم و کوچک کردن آن در بهداشت عمومی اقدامات و آزمایشگاه تست در پاسخ به این بیماری همه گیر. —یاس کیم

12:54 pm: مشاور معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسد در طول یک نشست با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19) پاسخ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مه 7 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

یک کارمند برای معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به دومین کاخ سفید aide این هفته به قرارداد ویروس. روز پنج شنبه کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی نیز آزمایش مثبت است.

اخبار پنس کارمند شکست به عنوان نیروی هوایی دو در آسفالته در پایگاه نیروی هوایی اندروز را به پنس به Iowa. کاخ سفید دفتر پزشکی آغاز یک تماس ردیابی برنامه برای فرد و مجدد از افرادی که تا به حال تماس با آنها در حال انجام است NBC گزارش داد.

دو کارکنان’ مثبت نتایج آزمون تعمیق نگرانی در مورد کاخ سفید را سیاست رسمی و نه با پوشیدن ماسک با وجود دستورالعمل CDC. نه تهمت و نه پنس می پوشد یک و نه کارکنان در اطراف آنها در غرب گرا و اجرایی ساختمان های مجاور به کاخ سفید است. —کریستینا Wilkie

12:27 pm: ابوت آزمایشگاه تست آنتی بادی ارائه می شود بسیار دقیق نتایج, مطالعه می گوید

یک coronavirus آزمایش پادتن از Abbott Laboratories است بسیار به احتمال زیاد برای ارائه نتایج صحیح با توجه به شرکت.

آن را با ذکر یک دانشگاه دانشکده پزشکی مطالعه که در بر داشت که آزمایش پادتن تا به حال یک ویژگی نرخ 99.9% و حساسیت نرخ 100% رویترز روز جمعه گزارش داد. نتایج نشان می دهد احتمال کم از نادرست تشخیص یک فرد سالم و بدون احتمال منفی کاذب.

آنتی بادی آزمون در نظر گرفته شده بسیار مهم در گرفتن کشور بازگشت به کار به عنوان حضور آنتی بادی به طور بالقوه می تواند سیگنال ایمنی نسبت به عفونت مجدد. —هانا میلر

12:18 pm: ایتالیا می شود سومین کشور برای رسیدن به 30,000 مرگ و میر

کشیش دون مارچلو برکت تابوت به انتظارنشسته بودند در کلیسای سن جوزپه انتظار به ارمغان آورد به کوره های جسد سوزی توسط ارتش ایتالیا در مارس 28, 2020 در سریت ایتالیا.

اسکله مارکو Tacca | Anadolu Agency | گتی ایماژ

ایتالیا گزارش 243 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و آن را سومین کشور برای رسیدن به 30,000, مرگ و میر, رویترز گزارش داد.

مدنی سازمان حفاظت گفت: مرگ و میر پس از وقوع ضربه زدن به کشور در ماه فوریه است 30,201 با توجه به انتخاب.

ایالات متحده دارای بیشترین مرگ و میر از این ویروس 75,852 و بریتانیا 30,689 مرگ و میر است و دومین, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —کریس Eudaily

11:18 am: Amtrak reinstates بیشتر آموزش سرویس در شمال شرق

Amtrak معرفی خواهد شد یک تغییر برنامه ریزی برای آن Acela قطار سرویس بین واشنگتن و بوستون شروع ژوئن 1. Amtrak خواهد بازگرداندن سه هفته Acela سفرهای دور و افزایش خدمات برای آن منطقه ای شمال شرق خطوط از هشت به 10 سفرهای دور.

راه آهن خدمات نیز اجرای جدید اقدامات ایمنی از جمله اجباری پرداخت cashless جدید موانع شیشه ای در ایستگاه دفاتر فروش بلیط و محدود صندلی ناهار خوری و کافه مناطق در قطار. Amtrak پنج شنبه اعلام کرد که این امر نیاز به کارکنان و مسافران به پوشیدن صورت پوشش بر روی قطار و ایستگاه های. —هانا میلر

11 صبح: بیشتر وام گیرندگان از دست ندهید پرداخت وام مسکن تحت مراقبت عمل نجات

حدود 4.1 میلیون صاحب خانه در حال پرش ماهانه پرداخت وام مسکن بسیار بالاتر از فرابورس می رود. فقط در هفته گذشته 225,000 بیشتر وام گیرندگان در زمان استفاده از وام مسکن دولت یونان با توجه به داده های شرکت شوالیه سیاه.

صاحب خانه می تواند قرار داده پرداخت به مدت 90 روز تحت مراقبت عمل می کنند و سپس درخواست الحاقات از یک سال است. تعداد کل forbearances نشان دهنده $890 میلیارد دلار در سال پرداخت نشده, اصلی, CNBC trulia گزارش. —هانا میلر

10:50 am: بیش از 78 درصد از کارگران دیدن اخراج موقت به عنوان یک ‘پوشش نقره ای’

نزدیک به 4 در 5 بیکار و کارگران خود را اخراج به عنوان موقت و اقتصاددانان می گویند که می تواند نشانه خوبی برای اقتصاد است. 18 میلیون نفر از کارگران که در توصیف خود را به عنوان به طور موقت گذاشته انتظار می رود به بازگشت به کار در شش ماه.

میشل مایر, بانک مرکزی امریکا سر از اقتصاد ایالات متحده گفت که “پوشش نقره ای” در ملال انگیز مارس شغل گزارش که نشان داد از دست دادن 20.6 میلیون دلار رسید. اما او گفت: “زمان است که از ذات” به آن دسته از کارگران به شغل خود را قبل از آنها در معرض خطر تبدیل شدن دائم اخراج. —پتی Domm

10:35 am: بلیط برای بازگشایی دیزنی شانگهای فروش

یک بازدید کننده با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در خارج از شانگهای دیزنی توچال که بسته خواهد شد در طول سال نو قمری چینی تعطیلات پس از شیوع کروناویروس جدید, در, شانگهای, چین, ژانویه 24 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

بلیط برای روز افتتاح دیزنی شانگهای پارک به فروش می رسد در عرض چند دقیقه از رفتن در فروش.

دیزنی لند شانگهای که بسته شده پس Jan. 25, دوباره باز خواهد شد به شنبه.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس پارک دیدم حدود 80.000 بازدید کننده در هر روز است. دولت موظف است که دیزنی در عمل 30 درصد ظرفیت و یا در مورد 24,000 بازدید کننده زمانی که آن را بازگشایی. با این حال مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek گفت: این پارک به شروع عملیات زیر که ظرفیت و سطح شیب دار تا 30% آستانه در طی چند هفته.

مهمان ملزم به خرید بلیط پذیرش قبل از ورود به پارک و نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در پارک به جز در هنگام غذا خوردن. —سارا Whitten

10:30 am: رستوران ها و کافه ها در صورت سنگی مسیر بهبودی

در حالی که برخی از رستوران ها و کافه ها را بازگشایی با ظرفیت محدود هر چه زودتر به جای بعد بخش است به احتمال زیاد به صورت گسترده نابودی با توجه به صنعت و کارشناسان بهداشت و درمان.

موسسات در حال حاضر صدمه دیده طولانی مدت بسته شدن به صورت شیب دار هزینه برای بازگشایی درهای خود را و تیز به کاهش حاشیه سود به دلیل ظرفیت محدود.

و حتی اگر رستوران پیدا کردن آن از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای بازگشایی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد آمریکایی ها احساس می کنید به اندازه کافی امن به نشان می دهد تا در شماره های لازم برای بازیابی. در واقع 68 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها احساس ناراحت کننده غذا خوردن در یک رستوران با توجه به اواخر مارس نظرسنجی از SAP Qualtrics کارمند مدیریت شرکت نرم افزاری. —الکس شرمن و آملیا Lucas

10:21 am: اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش از دست می دهد 47 درصد از مشاغل در ماه آوریل

اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی از دست داد 47 درصد از آن شغل در ماه آوریل به عنوان گسترده تر اقتصاد ایالات متحده ریختن بیشتر موقعیت ماه گذشته نسبت به هر گونه دیگر از قبل از جنگ جهانی دوم است. اکثریت قریب به اتفاق از بخش 7.7 میلیون کاهش متمرکز در صنعت مواد غذایی خدمات از جمله پیشخدمت سرآشپزها و صندوقداران. کسانی که کارگران به تنهایی دیدم خالص زیان کار مجموع 5.5 میلیون نفر است.

مراقبت های بهداشتی هم شاهد کاهش شیب 1.4 میلیون شغل به عنوان ارائه دهندگان متوقف اعمال جراحی الکتیو و معاینات منظم به اولویت بندی آماده سازی برای درمان و از Covid-19 بيمار. —توماس فرانک

9:57 am: سورنتو درمان کوه سینا توسعه آنتی بادی کوکتل

Biopharma شرکت سورنتو درمان و کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک اعلام کرد آنها ملحق شده اند نیروهای خود را برای توسعه یک آنتی بادی به نام کوکتل HLB-سپر امیدواریم که آنها را محافظت می کند در برابر coronavirus تا دو ماه.

این درمان طراحی شده است که مقاوم به آینده جهش ویروس پس از آن با استفاده از سه خنثی سازی آنتی بادی به دفع کردن بیماری است.

با استفاده از یک مورد تایید FDA تست تشخیصی تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز کوه سینا محققان به نمایش در حدود 15000 Covid-19 نقاهت بیماران به صورت بسیار متمرکز ویروس-آنتی بادی خنثی است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به تولید و درمان است.

هیئت منصفه هنوز در مورد نحوه موثر درمان آنتی بادی در برابر Covid-19. FDA در حال تلاش برای تشخیص چه سطح ایمنی مردم را پس از آنها بهبود از ویروس. —لری Ioannou

9:50 am: سهام با وجود افزایش سرسام آور زیان کار

9:32 am: Moderna مدیر عامل شرکت می گوید عرضه coronavirus واکسن خواهد بود محدود به ما کمک خواهد کرد که تصمیم می گیرید که می شود آن را برای اولین بار

مدرن پیش بینی آن کار خواهد کرد “بسیار نزدیک” با دولت ایالات متحده به تعیین خواهد شد که از دریافت اولین دوز از آن واکسن آزمایشی آن است که اگر ثابت به کار مدیر عامل استفان Bancel گفت CNBC. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان غذا و دارو پاک بالقوه آن واکسن برای فاز 2 آزمایش.

“همه ما خواهد بود عرضه محدود برای مدتی به این معنی که ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد به عنوان بسیاری از محصول را به عنوان مورد نیاز خواهد بود برای واکسینه کردن هر کس در این سیاره,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.”

خواندن کامل گزارش مدیر عامل شرکت مدرن استفان Bancel مصاحبه از CNBC ویلیام Feuer. —Melodie وارنر

9:13 am: تسلا, Fremont, گیاه سر گرفته خواهد شد ‘محدود عملیات’ روز جمعه

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

تسلا خواهد شد تلاش برای راه اندازی مجدد تولید در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت: کارکنان در یک e-mail ارسال یک شبه. این کارخانه از سر گرفته خواهد شد “عملیات محدود” با آوردن بازگشت حدود 30% از کارکنان که به طور معمول کار در شیفت تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر گفت: در یک ایمیل مجزا.

آالمدا کانتی که در آن گیاه واقع شده است و دارای یک پناهگاه در محل سفارش موثر از طریق مه 31, با توجه به بخش بهداشت عمومی اداره سایت.

خواندن گزارش کامل تسلا فرمونت عملیات کارخانه از CNBC Lora Kolodny. —Melodie وارنر

8:43 am: نرخ بیکاری جهش به 14.7% به عنوان یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل

بازار کار ایالات متحده در ماه آوریل کاهش یافته و به تاریخی سطح به 20.5 میلیون کارگران از کاهش اشتغال بخش غیرکشاورزی ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7 درصد به وزارت کار. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال برای ریختن به 21.5 میلیون نفر و نرخ بیکاری برای رفتن به 16٪.

ماه آوریل نرخ بیکاری در صدر پس از جنگ ثبت 10.8 درصد بود اما کوتاه از رکود بزرگ بالا در برآورد 24.9%. رکود بزرگ اوج بود 10 درصد در اکتبر 2009.

خواندن گزارش کامل به بازار کار ایالات متحده از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

8:10 am: نقاط داغ از موارد جدید در کشورهای جنوب شرقی

7:31 pm: که خواستار تحقیقات بیشتر به نقش ووهان بازار

این عکس گرفته شده در 15 آوریل سال 2020 نشان می دهد فروشنده با پوشیدن ماسک صورت به عنوان پیشنهاد میگو برای فروش در ووهان Baishazhou بازار در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. هکتور RETAMAL | خبرگزاری گتی ایماژ

هکتور RETAMAL

غذاهای دریایی بازار در ووهان چین نقش مهمی در شیوع اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا آن را منبع ویروس و یا یک “تقویت تنظیمات” سازمان بهداشت جهانی گفت: با توجه به رویترز.

که مقامات قبلا گفته coronavirus پدید آمده از دریایی بازار در ووهان و به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است. دانشمندان همچنان به اجرای آزمایش بر روی حیوانات مختلف اما تا کنون یافت نشد میزبان مسئول شیوع.

“بازار نقش مهمی در صورتی که روشن است. اما آنچه نقش [بود] ما نمی دانیم که آیا آن را منبع و یا تقویت محیط و یا فقط یک تصادف است که برخی از موارد شناسایی شده در داخل و اطراف آن در بازار گفت:” دکتر پیتر بن Embarek که متخصص در ایمنی مواد غذایی و زئونوز ویروس رویترز گزارش داد.

این است که در مذاکرات با چین برای ارسال یک پیگیری ماموریت به کشور به بررسی حیوانات منبع این ویروس که یک مقام رسمی گفت. —خواهد Feuer

7:03 am: اندونزی برطرف ممنوعیت سفر زودتر از برنامه ریزی

اندونزی هنرمند نقاشی دیواری Bayu Rahardian شمار در مقابل آثار هنری خود را در میان COVID-19 coronavirus همه گیر در دپک در 16 آوریل سال 2020 است.

Adek بری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی کاهش ممنوعیت های داخلی هوایی و دریایی سفر زودتر از برنامه ریزی شده با توجه به انتخاب.

این کشور دو هفته پیش در محل قرار داده ممنوعیت در برخی از مسافرت داخلی با قصد نگه داشتن محدودیت در محل تا پایان ماه مه. دولت برداشته کسانی که محدودیت برای اندونزی که در امنیت و دفاع و خدمات بهداشتی و درمانی; کسانی که اورژانس دلایل بهداشتی و کارگران مهاجر در بازگشت به خانه رویترز گزارش داد.

مسافران باید آزمایش منفی برای Covid-19 و باید یک نامه از کارفرمای خود. —سارا سالیناس

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا, به گزارش چشم انداز مثبت در روزانه مرگ و میر; استرالیا برنامه بازگشایی در 3 مرحله

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net