Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: رکورد تک-بعد سنبله در موارد; Gottlieb می گوید: 1 در 150 آمریکایی ها آلوده

ماسک ها مهم ترین چیز برای اقتصاد در حال حاضر تغذیه ایران

با پوشیدن ماسک های مهم تر برای بهبود اقتصادی در این نقطه از مالی و یا سیاست های پولی با توجه به رابرت کاپلان, رئيس جمهور از فدرال رزرو دالاس منطقه.

“اگر همه ما عینک ماسک این امر قابل ملاحظه ای قطع انتقال این بیماری و ما را به رشد سریع تر” بانک مرکزی گفت: با توجه به فاکس کسب و کار.

فدرال رزرو و کنگره ارائه سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد اما کاپلان گفت: مطمئن شوید coronavirus موجود است در حال حاضر بسیار مهم است. او انتظار دارد که رشد را انتخاب کنید تا در نیمه دوم اما گفت: توقف این بیماری از طریق ماسک-پوشیدن است “اصلی سیاست های اقتصادی.” —Jeff Cox

کارناوال جهش پس از گفت آینده تقاضا همچنان قوی

سهام کارناوال رسید 9.5% پس از کروز اپراتور گفته است که از دیدن تقاضا برای سفرهای در سال 2021 با اکثریت رزرو جدید بودن و نه از تغییر زمان و راه اندازی مجدد خواهد شد voyages از آلمان در ماه اوت است. این شرکت همچنین گفت: در یک کنفرانس تلفنی که می توان آن را جریان نقدی شکستن حتی در یک ظرفیت بین 30% و 50% و CNBC سیما Mody گزارش. — جسی پوند

OSHA فاقد رهبری به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود, بازگشایی, اتحادیه شارژ

یک Tyson Foods کارمند قرار می دهد در یک دوم ماسک محافظ در خارج از شرکت برای پردازش گوشت گیاهی است که در برخورد با یک بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در واترلو, آیووا, ایالات متحده آمریکا

جفری Becker | ایالات متحده آمریکا امروز شبکه | ایسنا

بهداشت حرفه ای یک مسئله مهم به عنوان کسب و کار نگاه کنید به کارگران اما نگرانی که از طریق طرح دعوی در دادگاه برجسته نگرانی که وجود دارد نه به اندازه کافی قوی حمایت در محل برای کارگران CNBC تیم Mullaney گزارش.

اتحادیه های کارگری یعنی AFL-CIO را مطرح پرچم قرمز با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش رهبری اداره ايمنی و بهداشت شغلی و یا OSHA. موقعیت بالا در OSHA باقی مانده است پر نشده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

OSHA صادر کرده است تنها یک ویرایش برای نقض ایمنی و بهداشت محیط کار, قوانین مرتبط با Covid-19 با توجه خود را برای شهادت در کنگره. استناد درگیر گرجستان خانه سالمندان که شکست خورده که به گزارش یک کارمند در بیمارستان بستری شده بود.

AFL-CIO نیز خواست قوانین اضطراری برای این بیماری همه گیر. اختلاف بین اتحادیه های کارگری و از دولت موقت حمایت رفته است به دادگاه تجدید نظر سیستم به عنوان AFL-CIO خواسته است برای درخواست تجدید نظر اصلی حاکم است که طرفه با OSHA. –الکس Harring

جلعاد می گوید remdesivir کاهش خطر مرگ در برخی بیماران

Gilead Sciences اعلام کرد یافته های جدید درباره سایر مزایای بالینی داروی ضد ویروس remdesivir و گفت که این کاهش خطر مرگ به شدت بیمار coronavirus بیماران با 62 درصد در مقایسه با استاندارد مراقبت به تنهایی.

این شرکت گفت که این یافته آمده از تجزیه و تحلیل مقایسه ای از دو گروه از ویژگی های مشابه و شدت بیماری. اما جلعاد گفت: یافته های آن حکم مطالعه بیشتر و مستقل تایید.

این یافته ها نشان می دهد که 7.6 درصد از بیماران تحت درمان با remdesivir درگذشت در مقایسه با 12.5 درصد از بیماران در این تحلیل که دریافت نمی remdesivir درمان است. این تحلیل همچنین نشان داد که 74.4 درصد از بيمارانی که درمان با remdesivir بهبود روز 14 در مقایسه با 59 درصد از بیمارانی که دریافت مراقبت استاندارد به تنهایی. —خواهد Feuer

به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 150 نفر در آمریکا مبتلا به ویروس Dr. Gottlieb برآورد

دکتر اسکات Gottlieb, کمیسر غذا و دارو

گتی ایماژ

دکتر اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: در CNBC “Squawk Box” او معتقد است به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 150 نفر در آمریکا مبتلا به کوروناویروس.

“ما باید بیش از 700,000 عفونت یک روز حتی اگر ما فقط تشخیص حدود 60000 گفت:” گوتلیب که اضافه شده است که هنگامی که ایالات متحده تا به حال در مورد 20,000 جدید تشخیص عفونت در هر روز حدود 1 در 200 نفر بودند در واقع اعتقاد به توان و حذف. “در حال حاضر باید آن را بالاتر از آن است.”

گوتلیب گفت: خواسته آمریکا بود و بیشتر هماهنگ در واکنش به افزایش عفونت سطح نشان می دهد استراتژی در مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا در حال حاضر خطر ابتلا به ایالت در شمال شرقی و در میشیگان است که “به دنبال سرکوب ویروس مانند کشورهای آسیایی مانند اروپای غربی است.”

“این است برای رفتن به یک کار دشوار است برای کشورهایی که می خواهند به سعی کنید به استقامت سود آنها پرداخت بسیار بزرگ قربانی برای سرکوب ویروس به آن نمی شود reimported به کسانی متحده در معنی اعداد و دیدن شیوع عنوان به سقوط” گفت: Gottlieb. —کوین Stankiewicz

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

سهام باز مسطح به عنوان امیدوار کننده coronavirus درمان اخبار جبران سنبله در موارد

سهام ایالات متحده باز در امتداد flatline به عنوان معامله گران وزن اخبار مثبت در مورد یک پتانسیل coronavirus درمان و رکورد دیگری سنبله در ویروس موارد گزارش CNBC فرد ایمبرت. میانگین صنعتی داو جونز معامله فقط 10 امتیاز بالاتر یا کمتر از 0.1٪. S&P 500 و Nasdaq Composite نیز صاف است. —Melodie وارنر

ایالات متحده به قیمت تولید به طور غیر منتظره در ماه ژوئن سقوط

ایالات متحده به قیمت تولید به طور غیر منتظره ای کاهش یافت و در ماه ژوئن به عنوان افسرده تقاضا در میان Covid-19 همه گیر کتک اقتصاد است.

وزارت کار گفت: شاخص قیمت تولید کننده برای نهایی تقاضا کاهش یافته است 0.2% در ماه گذشته پس از بازگشت 0.4% در ماه مه رویترز گزارش داد. در 12 ماه منتهی به ماه ژوئن شاخص بهای تولیدکننده کاهش یافته است 0.8% پس از کاهش 0.8% در ماه مه.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود که PPI خواهد صعود 0.4% در ماه ژوئن سقوط 0.2% در سال در سال پایه. —Melodie وارنر

ویروس ‘احتمال’ انتقال از طریق ذرات در هوا, مقامات بهداشتی می گویند

Coronavirus است “به احتمال زیاد” انتقال از طریق ذرات در هوا با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

جوزپ Jansa گروه رهبر پاسخ در ECDC گفت CNBC “Squawk Box اروپا” روز جمعه که آن را “به احتمال زیاد وجود دارد بالقوه برای انتقال آئروسل” از Covid-19. او افزود که ECDC هرگز دور انداخته و این به عنوان یک امکان و گفت: هیچ شواهد coronavirus در حال گسترش بیشتر به راحتی در محیط های بسته و یا زمانی که افراد شرکت کننده در فعالیت های مانند گروه کر آواز.

سازمان بهداشت جهانی گفت: در این هفته آن است که با بررسی شواهد جدید در مورد اینکه آیا Covid-19 گسترش می تواند از طریق ذرات در هوا.

این ECDC که انتظار coronavirus موارد برای شروع به افزایش دوباره در اروپا در ماه های آینده توصیه می کند با پوشیدن پوشش صورت ترکیب با سایر اقدامات پیشگیری برای کاهش گسترش این بیماری است.

“آن را به ترکیبی از آنجا که با استفاده از ماسک و قرار دادن آن به عنوان اصلی و مرکزی اندازه گیری می تواند این حس کاذب از ایمنی” Jansa گفت CNBC. “(مردم فکر می کنم) ‘در حالی که من با استفاده از یک ماسک من نمی نیاز به انجام هر چیز دیگری که این مورد نیست. بنابراین روشن تهویه فضاهای تنفسی و مقررات همراه با سایر اقدامات که راه رو به جلو است.” —چوپان تیلور

ایتالیا ب. ظ می گوید: وضعیت اضطراری به احتمال زیاد به گسترش فراتر از جولای 31

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته هشدار داده است که این کشور خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز به گسترش آن وضعیت اضطراری فراتر از زمان مهلت ژوئیه 31.

چشم انداز از یک فرمت به معنی ایتالیا خواهد بود قادر به باقی می ماند “در یک موقعیت برای ادامه در نظر گرفتن اقدامات لازم” کونته گفت: با توجه به رویترز.

منطقه یورو سومین اقتصاد اعلام کرده بود شش ماه وضعیت اضطراری در پایان ژانویه هموار کردن راه برای دولت به سرعت وارد عمل شده و برای پاسخ دادن به شیوع کروناویروس.

ایتالیا ثبت بیش از 240,000 موارد از coronavirus با 34,926 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

نوادا به reimplement محدودیت در میله

نوادا افسر گشت بزرگراه هدایت وسایل نقلیه به عنوان آنها در خط صبر کنید در خیابان های اطراف تخته سنگ ایستگاه هتل و کازینو برای رسیدن به یک درایو از طریق سه مربع بانک مواد غذایی اضطراری و توزیع مواد غذایی سایت در پاسخ به افزایش تقاضا در میان coronavirus همه گیر در 29 آوریل سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

دیوید بکر | خبرگزاری گتی ایماژ

نوادا قصد دارد به reshutter میله در برخی استان ها با رشد شیوع رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد.

که هنوز رتبهدهی نشده است شده صادر خواهد اثر را در 11:59 p. m. روز شنبه, Sisolak گفت: اواخر پنج شنبه. او اضافه کرد که منظور خواهد reimplement محدودیت های شبیه به آن دیده می شود تحت فاز یک دولت را بازگشایی طرح که در آنها مجاز به باز باقی می ماند برای منظقه وانت.

“ما می دانیم COVID-19 می تواند به راحتی گسترش زمانی که مردم در حال تجمع برای مدت طولانی از زمان” Sisolak گفت: در یک صدای جیر جیر. “به تازگی دکتر Fauci ما را بالا عفونی-بیماری, متخصص, توصیه تجمع در کافه ها یکی از خطرناک ترین چیزهایی که مردم می تواند انجام دهد. ما باید توجه خود را توصیه.” —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: هند می بیند رکورد روزانه افزایش موارد هنگ کنگ به تمام مدارس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>