متحده در سراسر ایالات متحده در حال بازگشایی پس از coronavirus-اجرا مستندات در حالی که تظاهرات پیاپی در مکان های که در آن اقامت-در-صفحه اصلی قوانین در محل باقی می ماند. در کالیفرنیا و میشیگان گروه خواستار کاهش محدودیت. یک هفته از درآمد هستند و با تکنولوژی غول های اپل, Alphabet, آمازون, Facebook, Microsoft و تسلا باید همه گزارش ارائه اولین نگاه کنید که چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر برخی از بزرگترین شرکت ها در ایالات متحده

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 239,090
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 65,068

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:30 am: ما خودروسازان صورت عمده موانع در بازگشایی گیاهان

ورودی decommissioned گیاه که در آن جنرال موتورز تولید پزشکی ماسک صورت در میشیگان نمایش coronavirus روش های ایمنی در کنار یک میز با ضد عفونی کننده دست و ماسک و عینک ایمنی.

مایکل Wayland / CNBC

ایالات متحده خودکار گیاهان شروع به بستن در ماه مارس و برخی از خودروسازان تنها انتظار بسته شدن به آخرین روز یا هفته.

اما اکثر خودکار گیاهان بسته شد از طریق آوریل و بازگشایی خرما یک هدف در حال حرکت.

تولید خودرو مواجه است تعدادی از موانع برای بازگشایی, از ایمنی کارگر و محلی حکم به زنجیره تامین لجستیک و منابع.

“بسیار پیچیده” فورد موتور افسر ارشد عامل جیم فارلی گفت.

“این مهم است که ما این راه اندازی مجدد حق” Farley گفت. شروع کاذب بیشتر می تواند تنظیم صنعت, پشت, CNBC مایکل Wayland گزارش که می تواند مخاطره می اندازد زندگی و مسائل پیچیده و حتی بیشتر. —کریس Eudaily

10:03 am: معترضان چالش مستند سفارشات تقاضا است که کسب و کارهای در حال بازگشایی

تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل پوستر با فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom خارج از شهر لس آنجلس در سالن مه 1 سال 2020 به تقاضای پایان دادن به دولت را تعطیل, به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

فردریک J. BROWN | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معترضان در حداقل 10 متحده در روز جمعه خواستار آن شدند که دولت آسانسور stay-در-خانه سفارشات و دیگر اقدامات اضطراری را در محل به سرعت گسترش coronavirus.

در میان کشورهایی که شاهد تظاهرات کالیفرنیا کلرادو, دلاور, فلوریدا, ایلینوی, New Jersey, New Mexico, New York, تنسی و واشنگتن است.

معترضان که اغلب عکس نمی پوشیدن پوشش صورت خواست دوباره باز کردن کسب و کار در خود فرد متحده تکان دادن علائم با پیام های علیه دولت و رهبری است. در میان اصلی خود را حامیان شده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی کلمات تشویق به تظاهرات در حمایت از دوباره باز کردن کسب و کار در سراسر کشور برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است که ویران شده است با این بیماری همه گیر.

اما با وجود اعتراضات متعدد فرمانداران باید گفت که آنها تعیین خواهد کرد که آیا دوباره خود را باز متحده تنها زمانی که آنها خیال آن را بی خطر به انجام این کار. —یلنا Dzhanova

9:48 am: به روز رسانی نقشه از ما coronavirus نقاط به عنوان عفونت در حال حاضر مجموع 1,104,345

9:41 am: برکشایر هاتاوی طول می کشد تا 50 میلیارد دلار رسید از همه گیر

برکشایر هاتاوی است سود عملیاتی افزایش یافت اما وارن بوفه شرکت های ارسال شده از دست دادن خالص از نزدیک به 50 میلیارد دلار به عنوان Covid-19 همه گیر برخورد یک ضربه عمده به سهام عادی سرمایه گذاری رویترز گزارش داد.

برکشایر نوشته شده در سه ماهه اول از دست دادن خالص $49.75 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس یک سهم که منعکس $54.52 میلیارد ضرر و زیان از سرمایه گذاری های عمده سهام عادی با توجه به انتخاب.

سه ماهه سود عملیاتی افزایش 6 ٪ به $5.87 میلیارد دلار است. —کریس Eudaily

9:17 am: CDC رسمی می گوید ما از دست رفته شانس به سرعت ویروس

آن Schuchat مدیر مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در حال سخنرانی در سنای آمریکا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی شنوایی در کنگره در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اوایل محدود تست و عدم سفر هشدار برای مناطق خارج از چین منجر به افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد در ماه فوریه یک مقام عالی رتبه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز جمعه گفت آسوشیتد پرس گزارش.

“ما به وضوح به رسمیت نمی شناسد کامل کند واردات است که اتفاق می افتد” دکتر آنه Schuchat های شماره 2 رسمی در CDC گفت: AP.

CDC چاپ مقاله توسط Schuchat جمعه تجزیه و تحلیل آمریکا در واکنش به شیوع داشت که آژانس سلامت در کشور از دست رفته شانس به سرعت گسترش با توجه به AP. —کریس Eudaily

9:01 am: بازارهای کشاورزان تغییر در میان همه گیر

کشاورزان و دیگران درگیر در باز هوا بازار مجبور به ایجاد تغییرات برای انطباق با جهان است که دارای ایمنی بالا از ذهن آسوشیتد پرس گزارش.

برخی از مکانهای نهاد تنظیم باز کردن بار و یا روز رانندگی-thrus و نرده ها با توجه به AP.

“جمعیت کوچک هستند و وجود ندارد بسیاری از فروشندگان” جانی Gyergyou که فروش کالا در شرق بازار در دیترویت برای 12 سال گفت: AP. Gyergyou گفت که آن را مقرون به بارهای 33 مایل از خانه خود را به بازار که در آن آنها ممکن است نه فروش. —کریس Eudaily

8:30 am: ما در بیمارستان ها افزایش اقدامات ایمنی

یک “مستعد تیم” پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تبدیل یک COVID-19 بیمار بر روی معده اش در استمفورد بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در آوریل 24 سال 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات.

جان مور | گتی ایماژ

به عنوان بخش هایی از ایالات متحده شروع به باز کردن پس از coronavirus stay-در-خانه سفارشات و بیمارستان در حال قرار دادن بیشتر روش های ایمنی در محل برای کمک به اطمینان مردم را در آینده برای دیگر انواع درمان رویترز گزارش.

بیمارستان ها با استفاده از پلکسی گلاس, تقسیم, تست بیماران در پیشبرد و محدود کردن آسانسور ترافیک به عنوان بخشی از ایمنی فشار قبل از شروع روش انتخابی و غیر ضروری عملیات که در بیمارستان ها در برخورد با یک خرد Covid-19 موارد رویترز گزارش داد.

“ما برای انتقال به مردم است که ما امن هستند … و به تسلیم مراقبت های پزشکی در شرایط اضطراری را باعث آسیب بیشتر” مارک Solazzo chief operating officer در Northwell سلامت نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به رویترز گفت.

ارائه دهندگان خدمات پزشکی شروع به گفتن بیماران که آنها می توانید برای غیر coronavirus روش. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه گزارش بالاترین روزانه افزایش موارد; سنگاپور آماده به سهولت نسبی مستند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de