Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: فرانسیس گزارش آزمایش منفی برای ویروس

شهر واتیکان, واتیکان – فوریه 02: پاپ فرانسیس در جشن توده مقدس در جشن ارائه خداوند در کلیسای سنت پیتر در فوریه 02, 2019 در شهر واتیکان, واتیکان.

Alessandra Benedetti – Corbis | Corbis اخبار | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

3:35 pm: مالزی بانک مرکزی باعث کاهش نرخ بهره

مالزی بانک مرکزی را قطع کرده است خود را یک شبه سیاست نرخ 25 واحد درصد به 2.5 درصد در نور ضعیف جهانی شرایط اقتصادی با توجه به کروناویروس.

بانک نگارا مالزی در بیانیه ای گفت که شیوع خواهد رسید رشد اقتصادی کشور در سه ماهه اول با گردشگری مرتبط و بخش های تولید در میان بزرگترین قربانیان.

“اگر چه داخلی رشد است و انتظار می رود به تدریج بهبود در نیمه دوم سال وجود دارد کلید خطراتی عمدتا ناشی از تحول طبیعت و طولانی مدت تاثیر COVID-19 شیوع و ادامه داد: ضعف در کالا های مربوط به بخش” آن را گفت. — لی

3:00 pm: رشد اقتصادی در هلند مجموعه به سرعت در سال 2020

هلند’ تولید ناخالص داخلی رشد این سال است انتظار می رود به در آمده 1.4% — اما می تواند سقوط به زیر است که اگر coronavirus بودند به گسترش به طور گسترده تر و گذشته تا نیمه دوم سال 2020 گفت: این کشور سیاست اصلی مشاور.

“تاثیر اقتصادی coronavirus بسیار نامشخص” گفت: CPB هلند برای اداره سیاست های اقتصادی, تحلیل, در بیانیه ای.

اقتصادی فعلی پیش بینی توسط CPB فرض بر این است که شیوع موجود است به سرعت با محدود تاثیر بر اقتصاد است. — لی

2:40 pm: فرانسیس گزارش آزمایش منفی برای coronavirus

پاپ فرانسیس را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید گزارش رویترز با استناد به روزنامه ایتالیایی Il Messaggero.

یک سخنگوی واتیکان تا به حال هیچ اظهار نظر فوری گزارش رویترز،.

83 ساله پاپ روز یکشنبه اعلام کرد که او را به جست و خیز یک روزهای پرهیز و روزه عقب نشینی معنوی با ارشد واتیکان مقامات در نزدیکی رم برای اولین بار در خود پاپی چون او را با سرد است. — لی

1:55 pm: برخی از موارد جدید در چین از خارج از کشور

از روز دوشنبه 11 جدید تایید مواردی که گزارش شده خارج از مرکز استان هوبی هفت آمد از مسافران بازگشت از ایتالیا به استان ژجیانگ با توجه به دولت های محلی.

در هفته گذشته چین به نسبت شش تایید ویروس موارد به مسافران از خارج از کشور. شهر پکن و Ningxia منطقه خودمختار هر گزارش دو مورد تأیید از افرادی که در بازگشت از ایران. 35 سال سفر بازگشت از انگلستان تایید شد در شنژن و یک مرد که مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت در یک رستوران در ایتالیا گزارش شد در روز یکشنبه.

به عنوان ویروس در کره جنوبی و اروپا و دولت های محلی در سرزمین اصلی چین با تشدید محدودیت های مسافرتی برای آن دسته از بازگشت از خارج از کشور. — وو

12:50 pm: G-7 انتظار می رود که به صدور بیانیه ای در مقابله با ویروس تاثیر

گروه هفت قدرت صنعتی است که انتظار می رود به صدور بیانیه ای در روز سه شنبه یا چهارشنبه در مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس گزارش رویترز،.

در پیش نویس بیانیه ای در حال حاضر در آثار G-7 کشورها را متعهد به همکاری با یکدیگر برای کاهش آسیب به اقتصاد خود از سرعت گسترش بیماری بر اساس این گزارش به نقل از یک مقام رسمی با آگاهی از این مذاکرات.

پیش نویس می کند تماس های جدید در هزینه های دولت و یا هماهنگ نرخ بهره توسط بانک مرکزی اما زبان این بیانیه منوط به تغییر به عنوان آن است که هنوز هم مورد بحث رویترز گزارش داد.

آمریکا در این سال G-7 صندلی و گفت: وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران برگزار خواهد شد کنفرانس صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر و تاثیر اقتصادی آن. — لی

12:20 pm: شیوع کروناویروس نیروهای چین شروع یو پی اس به تجدید نظر در اولویت های خود را

Coronavirus شیوع تکان دادن تا چین سرمایه گذاری صنعت به عنوان شرکت تغییر کسب و کار خود را با ذهنیت در حالی که دیگران به دنبال فرصت های جدید است.

در حال حاضر برخی در این صنعت می گویند بیشتر شروع یو پی اس در حال تحقق اهمیت داشتن بیشتر سرمایه در دست در حالی که سرمایه گذاران در حال ارزیابی روند چه ویروس’ اختلال ممکن است سرعت بخشیدن به.

سرمایه گذاران صحبت می کنند به طور کلی از لغو جلسات و تاخیر در معاملات به عنوان یک نتیجه از ویروس. این فقط یک تکه از اثرات موج دار شدن این بیماری بسیار مسری است که با داشتن در اقتصاد چین ، — چنگ

11:55 am: استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به یک رکورد کم

استرالیا در بانک مرکزی قطع آن معیار نرخ نقدی با 25 واحد به رقم 0.5% و هشدار داد که رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه اول “است که به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای ضعیف تر از قبل می رود.”

“Coronavirus شیوع خارج از کشور است که با داشتن یک اثر قابل توجهی در اقتصاد استرالیا در حال حاضر به خصوص در آموزش و پرورش و سفر بخش” فیلیپ لاو, فرماندار بانک مرکزی استرالیا در بیانیه ای گفت:.

لاو اضافه شده است که آن را دشوار است برای پیش بینی میزان و مدت ویروس تاثیر بر اقتصاد با توجه به وضعیت در حال تحول. اما پس از وقوع است که شامل استرالیا انتظار می رود که اقتصاد به, بهبود, او گفت:. — لی

11:30 am: Tencent به تمدید گارانتی برای نینتندو سوئیچ در چین

چینی غول تکنولوژی Tencent گفت: آن را گسترش دهد با شش ماه گارانتی برای نینتندو سوئیچ های خریداری شده در چین قبل از Mar. 31.

این شرکت در بیانیه ای گفت که شیوع کروناویروس آمار فروش نینتندو سوئیچ و تدارکات و تبلیغات و کاربر تجربه در چین است.

Tencent به یک شریک نینتندو برای کنسول بازی فروش در چین به گزارش رویترز،. — لی

11:10 am: ما دولت گرجستان را تایید دو coronavirus موارد

دولت ایالات متحده از گرجستان خود را تایید کرده است دو مورد از این بیماری کروناویروس گفت: فرماندار برایان کمپ.

این دو نفر از همان خانواده, دولت, مقامات گفت. یکی از آنها تا به حال سفر به میلان, ایتالیا, آنها اضافه شده است. — لی

10:15 am: هنگ کنگ را پشت 533 شهروندان از ووهان

کری لام در هنگ کنگ اجرایی گفت: 533 شهروندان در حال حاضر در سرزمین اصلی چین در شهر ووهان را به بازگشت از طریق چهار پرواز چارتر.

پرواز را به بازگشت به هنگ کنگ روز چهارشنبه و پنج شنبه گفت: لام اضافه کرد که تمام مسافران این پرواز روبرو خواهد شد 14-روز قرنطینه در هنگام ورود خود را.

هنگ کنگ گزارش شده 100 تایید موارد جدید coronavirus از آن دو فوت کرده اند. — لی

9:15 am: کره جنوبی گزارش پرش از 600 موارد جدید

موارد جدید در کره جنوبی رسید با 600 عنوان از صبح روز سه شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

همچنین گزارش شش مرگ و میر بیشتر آوردن تلفات به 28 مرگ و میر برای کشور است. تعداد کل موارد در کشور است که در حال حاضر 4,812.

جدید موارد 519 بودند از بزرگترین چهارم شهر Daegu که در آن بسیاری از کشور مورد جدید گزارش شده است. بسیاری از موارد ترسیم شده است به پنهانی گروه مذهبی به نام Shincheonji.

شهردار سئول شکایت کرد کلید رهبران Shincheonji گروه مذهبی “برای قتل و صدمه و نقض پیشگیری و مدیریت بیماری های عفونی” با توجه به ترجمه از ان بی سی نیوز.

روز دوشنبه رهبر گروه زانو زد قبل از اینکه ملت ایران برای درخواست بخشش رکوع دو بار با توجه به گزارش رویترز. قهوهای مایل به زرد

9:00 am: توییتر ‘به شدت تشویق می کند” همه کارکنان به محل کار از خانه

توییتر گفت که شروع مارس 2, آن است که “به شدت تشویق همه کارکنان در سطح جهانی به کار از خانه اگر آنها قادر است.”

“هدف ما این است که برای کاهش احتمال گسترش COVID-19 coronavirus برای ما و جهان اطراف ما” را نوشت و در یک به روز رسانی.

“ما در حال کار برای اطمینان داخلی جلسات همه دست و دیگر وظایف مهم در حال بهینه سازی برای مشارکت از راه دور. ما می دانیم که کار از خانه است ایده آل برای برخی از توابع کار. برای آن دسته از کارمندانی که ترجیح می دهند و یا نیاز به مراجعه به دفاتر آنها باقی خواهد ماند و باز برای کسب و کار” رسانه های اجتماعی شرکت گفت.

کار از خانه برای کارکنان خود را در هنگ کنگ و ژاپن و کره جنوبی دفاتر اجباری خواهد بود اما آن را گفت. — قهوهای مایل به زرد

8:00 am: چین گزارش 125 موارد جدید, 31 مرگ و میر بیشتر

موارد جدید در چین به کاهش خود ادامه داد, با توجه به آخرین شماره از 2 مارس نشان داد که 125 جدید مورد تأیید و 31 مرگ و میر بیشتر. کشور گزارش 202 موارد جدید برای 1 مارس و 573 مورد جدید برای Feb. 29 با توجه به داده ها از ملی کمیسیون بهداشت.

تمام اضافی مرگ و میر در آخرین به روز رسانی شد از کانون هوبئی. جدید موارد 114 بودند در هوبئی. که به ارمغان می آورد چین در مجموع به 80,151 موارد و 2,943 مرگ و میر. — قهوهای مایل به زرد

7:50 am: چه کسی می گوید همه گیر كردن در خارج از چین از بزرگترین نگرانی’

به عنوان موارد دیگر در سراسر قاره موارد جدید در چین در حال سقوط که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.

خارج از چین تعداد کل موارد صدر 8,739 در سراسر 61 کشور از جمله 127 مرگ و میر با توجه به داده ها. حدود 81 درصد از موارد خارج از چین هستند از چهار کشور او اضافه شده است.

“شیوع در جمهوری کره, ایتالیا, ایران و ژاپن, ما بیشترین نگرانی” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. — لاولیس, Higgins-دان

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:38 pm: واشنگتن فرماندار می گوید مردم باید شروع به فکر کردن در مورد اجتناب از حوادث بزرگ’

واشنگتن فرماندار جی Inslee گفت که ساکنان “باید شروع به فکر کردن در مورد اجتناب از حوادث بزرگ و مجامع” به عنوان شیوع کروناویروس در دولت بدتر. محلی مقامات بهداشتی در حال حاضر در حال ساخت یک درخواست برای حوادث به لغو Inslee گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “مردم باید آماده برای که امکان و نیاز به فکر کردن در مورد آن,” او اضافه شده است. پیش از آن در روز واشنگتن مقامات دولتی گفت: حداقل چهار نفر از درگذشت COVID-19 آوردن تعداد کل مرگ و میر در ایالات متحده به حداقل شش. — Lovelace

6:35 pm: پنس می گوید coronavirus مربوط به سفر محدودیت ممکن است گسترش

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش مشاوره های مسافرتی برای ایتالیا و کره جنوبی خواهد بود بر اساس چگونه بسیاری از موارد آنها گزارش. “این اقدام رئیس جمهور مجاز در این آخر هفته بالا بردن مشاوره سفر مردم آمریکا باید بدانند ما گفت: شما نباید سفر به بخش های خاصی از ایتالیا و یا کره جنوبی. کسانی که مشاوره ممکن است گسترش, اما ما به شما اجازه می دهد تا caseload در این کشورها به تعریف که” او گفت: در کاخ سفید نشست خبری. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر توصیه می آمریکایی خودداری از بازدید از مناطق ایتالیا و کره جنوبی نهفته ویروس. —لاولیس, Breuninger

5:09 pm: مصرف کنندگان خرید بقا مواد غذایی مانند لوبیا خشک و ویتامین ها

مصرف کنندگان برای خرید بیشتر مواد غذایی با زندگی قفسه و بسته بندی اقلام به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در آمریکا افزایش می یابد با توجه به آخرین نیلسن داده است. در ایالات متحده فروشگاه های فروش میوه و تنقلات شد تا نزدیک به 13 درصد لوبیا خشک شد تا 10 درصد و چوب شور شدند تا 9 درصد در هفته است که به پایان رسید Feb. 22 با توجه به نیلسن داده است که در مقایسه با دوره به زمان مشابه سال قبل است. فروش نوشابه های انرژی زا, pet, طب مکمل های ویتامین و کیت کمک های اولیه نیز شاهد فروش سنبله. از سوی دیگر خرید و فروش میوه های تازه و سبزیجات کاهش یافته است. ماندارین شد پایین 4 درصد و کرفس پایین بود 16 درصد در هفته است که به پایان رسید Feb. 22. —Repko

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: سیاتل گزارش جدید کروناویروس, مرگ و میر, CDC منتشر شد که آزمایش مثبت

— CNBC برکلی لاولیس جونیور نوح Higgins-دان کوین Breuninger ملیسا Repko ساناز چنگ لیلیان وو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>