Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: پاپ لغو اصلی حضور به عنوان موارد افزایش در اروپا

پاپ فرانسیس استقبال مؤمنان به او می رسد به رهبری هفتگی مخاطبان عام در میدان سنت پیتر. به طور کلی مخاطبان برگزار می شود هر چهارشنبه در سنت پیتر مربع است که گنجایش حدود 80.000 نفر است.

SOPA تصاویر

این است CNBC 24 ساعت زنده وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت شرق. این به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • مجموع موارد در سراسر جهان: بیش از 102,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • مجموع مرگ و میر در سراسر جهان: حداقل 3,491 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • کل ایالات متحده در مورد: حداقل 340 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • مجموع مرگ و میر در ایالات متحده: حداقل 14 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز

10:26 am: Amtrak لغو nonstop Acela سرویس بین واشنگتن و نیویورک به دلیل ویروس

Amtrak لغو آن nonstop Acela سرویس بین واشنگتن و نیویورک به دلیل نگرانی بیش از ویروس. آن را به حالت تعلیق سرویس شروع روز سه شنبه از طریق مه 26 و تعلیق و تغییر هزینه های موجود و جدید برای رزرو بلیط های خریداری شده قبل از 30 آوریل.

“ما در حال نزدیک نظارت بر coronavirus و اقدام بر اساس راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی” شرکت گفت. — Newburger

9:24 am: 70 نفر به دام افتاده بعد از هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه فرو می ریزد در چین

حدود 70 نفر از مردم به دام افتاده در یک سقوط هتل در شهر گوانجو در جنوب شرقی استان فوجیان دولت در شهرستان گفت: در وب سایت خود را.

فرو هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه با توجه به رسمی روزانه مردم. این ساختمان فرو ریخت و در حدود 7:30 p. m. و تا 9 بعد از ظهر 23 نفر نجات داده شده اند دولت شهرستان گفت.

هیچ دلیلی برای سقوط داده شد. — فردا نیوز

9:20 am: DC مقامات بهداشتی می گویند هیچ شناسایی خطر ابتلا به AIPAC شرکت کنندگان پس از دو نفر تست مثبت برای ویروس

مقامات روز جمعه تایید کرد که دو نفر که به تازگی با حضور در این کنفرانس توسط آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته در سی تست مثبت برای ویروس. هزاران نفر از مردم با حضور در همایش سیاست.

این سی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که وجود دارد شناسایی خطر برای افرادی که در این کنفرانس است.

“همه شرکت کنندگان و اعضای عمومی می خواست به دنبال به خوبی تثبیت راهنمایی پیشگیری مانند ماندن در خانه اگر بیمار و پیش فراخوانی برای یک ارائه دهنده خدمات بهداشت اگر دچار علائم” وزارت بهداشت گفت. – Newburger

8:59 am: پاپ لغو اصلی ظاهر عمومی و جریان آنها را آنلاین

پاپ فرانسیس نمی خواهد آدرس جمعیت از معمول خود را در پنجره مشرف به میدان سنت پیتر واتیکان گفت: شنبه با حضور منظم در حال جریان آنلاین به جای.

این حرکت تلاشی است برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری به عنوان coronavirus همچنان به گرفتن ایتالیا با حداقل یک مورد تایید شده در شهر واتیکان.

“این انتخاب لازم برای جلوگیری از خطرات ناشی از گسترش COVID-19 با توجه به جمع آوری” بیانیه ای گفت:.

پاپ نیز نمی خواهد خود را نگه دارید به طور کلی مخاطبان از میدان سنت پیتر در روز چهارشنبه. هر دو آدرس معمولا دیدن هزاران نفر از مردم جمع آوری به شنیدن صدای پاپ. – اسقف

8:37 am: فرانسوی موارد پرش با 103 در یک روز بیش از دو مرگ و میر گزارش شده

دو نفر فوت کرده اند از coronavirus در فرانسه با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان آوردن تعداد کل مرگ و میر به 11. یکی از مرگ و میر بود که در شمال فرانسه و در نرماندی.

تعداد موارد در فرانسه شروع به پریدن کرد بیش از 103 روز گذشته با توجه به وزارت بهداشت. وجود دارد در حال حاضر در مجموع 716 مورد تأیید در فرانسه. کیمبال رویترز

8:28 am: فلوریدا می گوید 2 ساکنان درگذشت

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر جمعه که دو ساکنان درگذشت در شیوع کروناویروس. موارد اول شناخته شده مرگ و میر در کشور است.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان وجود داشته است 11 مثبت جدید کروناویروس موارد در دولت به عنوان جمعه در 9:57 p. m. ET. – وانگ

8:13 am: یکی دیگر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی مسافری درگذشت, ژاپنی گزارش های رسانه ها

یکی دیگر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی مسافری کرده و با توجه به NHK ژاپن پخش عمومی. این به ارمغان می آورد مرگ و میر از این کشتی به هفت.

الماس شاهزاده کشتی اعتقاد بر این است این سایت از چه ممکن است برای اولین بار عمده COVID-19 اپیدمی در خارج از چین است. آن را در قرنطینه یک پورت در فوریه. 4 پس از یک مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.— اسقف ایسنا

7:12 am: ایتالیایی سیاستمدار تست مثبت برای coronavirus

رهبر ایتالیا شرکت حاکم دموکراتیک پارتی, نیکولا Zingaretti, دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت: در یک ویدیو در Facebook شنبه.

“من خوب هستم اما من مجبور به ماندن در خانه برای چند روز آینده,” او گفت:.

ایتالیا در اروپا, کانون coronavirus با حداقل 4,636 مورد تأیید و 197 مرگ و میر ناشی از شنبه. — اسقف

3:39 am: پانزده گردشگران آمریکایی قرنطینه در بانک غرب بیت لحم هتل

پانزده آمریکایی ها شده اند و قرنطینه در بیت لحم هتل بیش از coronavirus نگرانی یک فلسطینی سخنگوی دولت به رویترز گفت.

سخنگوی ابراهیم Melhem وجود دارد گفت: یک هیئت آمریکایی در هتل “و آنها در حال برخورد با توجه به مقررات قرنطینه مثل همه دیگران است که وجود دارد.”

فلسطین در حال حاضر حداقل 22 مورد تأیید ویروس و اعلام وضعیت اضطراری است. — اسقف

3:13 am: دانشگاه استنفورد و عضو هیات علمی آزمایش مثبت; در کلاس های حضوری لغو

مقامات در دانشگاه استنفورد اعلام کرده اند که یک عضو هیات علمی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

مدرسه در تماس است کسانی که ممکن است در تماس با فرد و از آنها خواست تا از خود جدا کنند. این عضو هیات مشغول به کار در یک درمانگاه که بسته شده است برای تمیز کردن.

این عضو هیات علمی شده بود به کار پس از نشان دادن علائم دانشگاه استنفورد گفت.

در ضمن در نامه منتشر شده در اواخر پنجشنبه کشيش Persis Drell اعلام کرد که در دو هفته گذشته از زمستان سه ماهه آغاز مارس 9 کلاس در دانشگاه استنفورد نه در فرد.

“به حدی عملی ما خواهد شد در حال حرکت در کلاس های آنلاین به فرمت های در محل در شخص راهنما” Drell گفت. — اسقف

12:40 am: NBA می گوید تیم به دبستان در طرح های احتمالی برای بازی بدون طرفداران

انجمن ملی بسکتبال به توصیه مقامات برای آماده سازی طرح های احتمالی باید از شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش است. NBA گفت: تیم باید شناسایی “اقدامات مورد نیاز اگر آن را به لازم تبدیل شده به یک بازی با تنها ضروری کارکنان در حال حاضر” بدون طرفداران و یا رسانه ها با توجه به یک کپی از یادداشت های به دست آمده توسط CNBC.

این یادداشت گفت: تیم نیز باید “آماده شدن برای امکان اجرای متوسط چک های بازیکنان, تیم, هیات, داوران, و هر کس دیگری که ضروری است به انجام یک بازی در این تیم آرنا.”

یکی از لیگ های اجرایی گفت: CNBC لیگ نشده در نظر گرفته شده لغو و یا بازی کردن بازی ها بدون طرفداران, اما این یادداشت فرستاده شده به سازمان به عنوان یک احتیاط. — جوان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>