Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Pelosi می گوید قانونگذاران ‘نزدیک’ به جدید نجات مالی معامله به عنوان ما موارد بالا 735,000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 161,262
  • ما موارد: بیش از 735,200
  • ما مرگ و میر: حداقل 39,090

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:25 am: چگونه coronavirus و خرده فروشی تعطیلی تسریع ظهور آمازون

اگر آمازون تحت سلطه بازار خرده فروشی قبل از coronavirus همه گیر شروع خوب وجود دارد دلیلی برای باور کردن آن را از بحران ظهور و حتی قوی تر.

تحت دستور به ماندن در خانه میلیون ها نفر از آمریکایی ها تبدیل شده اند به بازار های آنلاین مانند آمازون سفارش بسیار مورد نیاز ملزومات مانند کاغذ توالت, مواد غذایی ضد عفونی کننده دست سرد و پزشکی است.

به جای سوپر مارکت محله مصرف کنندگان با تکیه بر مواد غذایی آنلاین تحویل خدمات مانند آمازون, تازه, در نتیجه یک آبشار از تاخیر و خارج از بورس اعلامیه در میان غیر منتظره افزایش در تقاضا. آمازون به استخدام بیش از 100,000 جدید انبار و تحویل کارگران از ماه مارس برای کمک به مدیریت افزایش سفارشات و این برنامه ریزی را در 75,000 بیشتر کارگران است.

تقاضای بی سابقه است رو سهام آمازون به اوج. سهام ضربه تمام زمان بالا در آوریل 16 می باشد و بیش از 28 درصد در سال در مقایسه با 11 درصد کاهش شاخص S&P 500. سرمایه گذاران رفتند به آمازون و دیگر stay-at-home سهام مانند Netflix و زوم در ماه های اخیر به عنوان مصرف کنندگان آمده بستگی دارد خدمات خود را در میان مستند.

چشم انداز روشن تر از همیشه برای آمازون. اما آن صعود است که اتفاق می افتد در برابر یک نگرانی در زمینه بحران مالی در صنعت خرده فروشی و اقتصاد گسترده تر. —آنی پالمر

9:13 am: ما در مجلس پلوسی می گوید آنها “بسیار نزدیک” به کروناویروس بودجه مقابله

معاون نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا صحبت می کند به اعضای رسانه ها پس از شرکت در مراسم امضای H. R. 748 ، Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در کنار کنگره رهبری در Rayburn اتاق ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

سارا Silbiger | بلومبرگ | گتی ایماژ

معاون نانسی پلوسی گفت که او معتقد است قانونگذاران بسیار نزدیک به یک معامله در تصویب پول اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر کوروناویروس.

توافق نهایی یک بن بست است که به طول انجامید بیش از یک هفته بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای اضافه کردن 250 میلیارد دلار به یک کسب و کار کوچک برنامه وام. کنگره راه اندازی این برنامه در ماه گذشته به عنوان بخشی از یک $2.3 تریلیون coronavirus اقتصادی طرح امداد اما آن را در حال حاضر در حال اجرا از پول است.

“ما در حال نزدیک” پلوسی گفت: در مصاحبه با ABC “این هفته” پخش در روز یکشنبه. “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک توافق است.

پلوسی و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر می گویند که آنها به نفع پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک اما همچنین می خواهید بیشتر coronavirus پاسخ بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان ها و همچنین کمک های غذایی برای فقرا است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را رسیدن به همه از امریکا کسب و کارهای کوچک. و ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که آن را عامل در یک جامعه که در آن ما پلیس و آتش ما کارکنان مراقبت های بهداشتی ما پزشکان و پرستاران و معلمان ما در حال جبران است و نه اخراج” پلوسی گفت.

“به همین دلیل ما در حال درخواست برای کمک های اضافی در بسته و همچنین برای بیمارستان ها, به طوری که ما می توانید انجام دهید, تست تست تست.” —رادیو فردا

9:02 am: انگلستان نه به فکر کاهش ویروس مستند اقدامات هنوز

دولت بریتانیا است نه فکر کردن در مورد کاهش و در عین حال که مستند به تصویب رسید تقریبا چهار هفته پیش برای کمک به کنترل شیوع کروناویروس ارشد وزیر گفت.

“حقایق و مشاوره روشن هستند در لحظه ای که ما نباید به فکر برطرف کردن این محدودیت ها هنوز” دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت اخبار آسمان. —رادیو فردا

8:44 am: پوتین می گوید coronavirus بحران تحت کنترل کامل با وجود افزایش رکورد در موارد

یک افسر پلیس با آنفولانزا ماسک بر چهره دیده می شود در یک chekpoint در جاده ها از ریگا در ورود به مسکو, روسیه, آوریل 15,سال 2020 است.

میخائیل Svetlov

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت که مقامات روسی بود coronavirus بحران تحت کنترل کامل است و همه چیز را با کمک خدا حتی به عنوان کشور روز یکشنبه با ثبت یک رکورد روزانه افزایش موارد این ویروس جدید است.

روسیه روز یکشنبه گزارش داد 6,060 جدید در موارد قبلی 24 ساعت آوردن آن در سراسر کشور شمارش به 42,853 هر چند رسمی مرگ و میر 361 باقی می ماند نسبتا پایین در مقایسه با سایر کشورهای مشابه با تعدادی از موارد است.

در یک پیام ویدئویی تبریک به مسیحیان در کنیا پوتین گفت: جشنواره مذهبی را تقویت روسها امید و ایمان به این دلیل که رستاخیز مسیح قدرتمند بود نماد تولد دوباره و یک یادآوری است که زندگی می رود.

رهبر روسیه که نگاه آرام او در مقابل یک شومینه در خارج از شهر مسکو اقامت کشور گفت: تا به حال تمام منابع لازم برای انجام آنچه که مورد نیاز برای سلامت مردم و اقتصاد است.

“همه سطوح قدرت در حال کار در یک سازمان مسئول و موقع راه” گفت: پوتین بود که flanked توسط رنگ تخم مرغ عید پاک سنتی ارتدوکس Kulich نان شیرین و یک قوری بزرگ چای.

“وضعیت تحت کنترل کامل است. همه جامعه ما این است که ایران در مقابل تهدید مشترک.” —رادیو فردا

8:26 am: استرالیا خواسته coronavirus درخواست اضافه کردن به فشار بر چین

استرالیا روز یکشنبه به اضافه فشار در حال رشد در چین بیش از دست زدن به آن از رمان coronavirus سوال آن شفافیت و خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های این ویروس و چگونگی گسترش آن.

Coronavirus اعتقاد بر این است که ظهور در یک بازار فروش حیات وحش در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این گسترش در سراسر جهان آلوده کردن برخی از 2.3 میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به 160,000 از آنها با توجه به رویترز محاسبات.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: نگرانی در مورد چین شفافیت بود “بسیار بالا نقطه”.

“مسائل اطراف coronavirus مسائل برای بررسی مستقل و من فکر می کنم که مهم است که ما انجام می دهیم که” Payne تلویزیون ABC گفت. —رادیو فردا

8:14 am: کره جنوبی شل شدن برخی از, اجتماعی, فاصله, قوانین جدید ویروس موارد سقوط

یک کره جنوبی پوشد دستکش های پلاستیکی و درجه حرارت خود را چک پس از ورود بازیگران به او رای برای انتخابات پارلمانی میان شیوع کروناویروس در 15 آوریل سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ)

کره جنوبی تمدید اجتماعی آن فاصله سیاست برای یکی دیگر از 16 روز یکشنبه اما ارائه برخی از کمک برای کلیساها و ورزشی و وسایل آن را به عنوان گزارش فقط هشت جدید کروناویروس عفونت کمترین میزان در دو ماه.

کمی آرام دستورالعمل معنی در معرض خطر امکانات مانند کلیساها را دیگر باید دید در حالی که مسابقات ورزشی مانند فوتبال می توانند رزومه و بدون مخاطب. “این است که امن ترین برای حفظ فشرده اجتماعی فاصله اما از آن آسان است نه در واقع. ما نیاز به پیدا کردن وسط زمین” نخست وزیر چانگ Sye Kyun گفته تلویزیونی ملاقات با مقامات دولتی.

“اگر ما می تواند حفظ ثبات مدیریت در سطح کنونی ما تغییر خواهد کرد به روال اجتماعی فاصله’ از مارس 6,” چانگ گفت.

مقامات بهداشتی باید گفت این امر اجازه می دهد تا بازگشایی اقتصاد در حالی که حفظ دستورالعمل ضد عفونی و جلوگیری از گسترش این ویروس در افراد در زندگی روزمره.

این اولین بار پس از فوریه. 18 که کره جنوبی گزارش تک رقمی روزانه افزایش عفونت های جدید. این رقم به ارمغان می آورد کل آن موارد به 10,661. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا می بیند کمترین تعداد مرگ افزایش در یک ماه جهانی در صدر تلفات 160,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>