Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شیوع مرداب نیویورک 911, سیستم, ویروس, نابسامانی طبقه نیواورلئان مردی Gras گروه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,709,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 103,536
  • ما موارد: بیش از 501,600
  • ما مرگ و میر: حداقل 18,777

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:39 am: عید پاک و عید فصح را جشن گرفتند در یک “جهان وارونه’ به کلیساها و کنیسه نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

کلیسای جامع سنت جان الهی به عنوان تصویر در 7 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

BRYAN R. SMITH

سنت جان الهی یکی از بسیاری از مسیحی و یهودی در خانه عبادت است که توقیف این هفته به عنوان جماعت جشن عید پاک و تعطیلات عید فصح آنلاین در میان پناهگاه در محل سفارشات و اجتماعی-فاصله اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از بیماری کروناویروس از گسترش و حتی بیشتر به خصوص در سخت-آمار شهر نیویورک است. وجود دارد 94,409 تایید coronavirus موارد در این شهرستان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز حسابداری برای حدود 20 ٪ از سراسر کشور مورد مجموع 501,615.

Brooklyn Heights کنیسه وابسته به اتحادیه اصلاحات یهودیت است پخش شبات خدمات به عبادت در ایمنی از خانه های خود را از طریق جریان زندگی می کنند. خاخام ارشد سرژ Lippe برگزار عید فصح Seder با ده ها تن از شرکت کنندگان از طریق ویدئو کنفرانس بر روی پلت فرم زوم. در حالی که Lippe, 55 بود سپاسگزار برای تعامل با جامعه خود او در مقایسه با تجربه به زیر آب با توجه به تاخیر زمانی و محدودیت در شنوایی.

“عید فصح شده است کاهش یافته و محدود” Lippe گفت. “این یک روز تعطیل که برای یهودیان صحبت از آزادی و آزادی, اما ما نه احساس به خصوص آزاد یا آزاد در این فصل است.” —اسپنسر کیمبال

9:31 am: اسپانیا مرگ و میر کاهش می یابد و جلوتر از مستند شل شدن

اسپانیا ثبت شده پایین آن یک روز افزایش در مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از مارس 23 روز شنبه به عنوان هزاران نفر از کسب و کار آماده برای بازگشایی زیر یک شل از سراسر کشور مستند محدودیت.

یک شبه مرگ و میر 510 آورده تعداد کل مرگ و میر به 16,353 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. تایید موارد عفونت صعود به 161,852 از 157,022 یک روز پیش از آن.

کاهش سرعت یک نشانه امیدوار اسپانیا است که دچار سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس پس از ایتالیا و ایالات متحده است.

در آغاز آوریل, شبانه, مرگ, شمارش رز به عنوان بالا به عنوان 950 قریب به اتفاق خدمات بهداشت ملی و وادار کردن مقامات منطقه ای برای راه اندازی سردخانه موقت در یک سالن هاکی روی یخ و منسوخ ساختمان های عمومی. –رادیو فردا

9:16 am: هر 15 ثانیه: شیوع تحت الشعاع نیویورک اضطراری سیستم

نمایی از یک گروه از پرستاران رفتن به تغییرات خود را در NYU Langone بیمارستان در منهتن شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول coronavirus همه گیر در 10 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

Coronavirus بحران مالیات شهر نیویورک 911 سیستم مانند قبل از هرگز.

اپراتورهای جدید تماس در هر 15.5 ثانیه است. دست پاچه صدای بگویم از عزیزان در کاهش سلامت. وجود انبوه قلبی دستگیری و تنفسی شکست و دیگران که نیاز به اطمینان که صرف عطسه نیست نشانه آنها آلوده شده است.

این سیستم آنقدر غرق در این شهرستان آغاز شده است ارسال متن و صدای هشدار خواست مردم تنها به 911 تماس بگیرید “برای تهدید کننده زندگی شرایط اضطراری است.”

به عنوان شهر مبهوت از طریق آن مرگبارترین هفته از این بیماری همه گیر آن پاسخ اضطراری سیستم و ارتش از اپراتورهای کنندگان و خدمه آمبولانس در حال تحت فشار قرار دادند به آستانه.

سازمان آتش نشانی گفت: به طور متوسط بیش از 5,500 آمبولانس درخواست هر روز حدود 40 درصد بالاتر از حد معمول گرفتی کل حجم تماس در سپتامبر. 11, 2001.

“هنگامی که شما قطع با یک تماس با یکی دیگر میآید در” گفت: اپراتور 911 Monique قهوه ای است. “هیچ وقت برای یک دقیقه استراحت.”

“آن را بازگشت به عقب nonstop” گفت: اعزام ویرجینیا Creary. —آسوشیتد پرس

8:55 am: بوریس جانسون ساخت بسیار خوب پیشرفت’

نخست وزیر بوریس جانسون ساخت “بسیار خوب پیشرفت” در بهبودی خود را از Covid-19 میگویند.

جانسون بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های پس از سه شب در روز پنج شنبه و داونینگ استریت در روز جمعه گفت: او موفق شده بود شروع به راه رفتن اگر چه خود را بازیابی شد و در مرحله اولیه است.

“نخست وزیر همچنان به بسیار خوب پیشرفت” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت. —رویترز

8:39 am: چرا متحده در حال مناقصه در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای دریافت مهم لوازم پزشکی

به عنوان تولید کنندگان در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای ماسک و دستکش و روپوش برای حرفه ای پزشکی متحده در حال مناقصه در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای تامین.

وضعیت اقتصادی آمریکا توانایی برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول زمان نیاز شدید در حالی که همچنین رانندگی کردن هزینه ها.

“همه در تلاش برای خرید همان چیزهایی است که یک راه موثر برای انجام این کار گفت:” کیسی صدا, معاون مدیر, لوئیزیانا, فرماندار, دفتر امنیت کشور و آمادگی در موقعیت های اضطراری. در گذشته شرایط اضطراری مانند توفان کاترینا در دولت مشغول به کار از نزدیک با مقامات منطقه ای برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و با اتکا بر آژانس برای تهیه لوازم. اما در یک وضعیت بی سابقه ای است که اثرات نه فقط لوئیزیانا اما کل کشور, نقشه راه است murkier.

“واقعی وجود دارد عدم شفافیت یا نه دولت فدرال قادر خواهد بود به فشار از سطح خود را پایین حداقل به ما حالت” صدا گفت. —لورن Feiner

8:32 am: S&P 500 به بازگشت 25% در کمتر از سه هفته با بهبود چشم انداز در شیوع

8:24 am: Coronavirus نابسامانی طبقه New Orleans, مردی گراس, گروه

در یک شهر ویران شده توسط coronavirus شیوع اعضای Zulu krewe یکی از گروه هایی که حامیان مردی Gras رژه و توپ باید پرداخت قیمت سنگین. چهار برادرانه سازمان اعضای درگذشت از coronavirus مربوط به عوارض گفت: Zulu جمهور Elroy A. James. دو نفر دیگر را نیز درگذشت و پس از همه گیر آغاز شد هر چند معلوم نیست اگر مرگ خود باعث شد توسط ویروس, او گفت:.

اضافی از 20 آزمایش مثبت است. برخی از آنها خود quarantining در برخی بیمارستان بستری شد و منتشر شد در حالی که دیگران هنوز در بیمارستان بستری جیمز گفت.

“کاربران در حال تماس هر روز چک کردن هر یک از دیگر:” چگونه این عضو انجام می دهند ؟ چگونه این عضو خانواده انجام شده است؟'” او گفت:.

آن را نیز گرفته و تلفات مالی. بسیاری از Zulu اعضای کار در بخش مهمان نوازی و از کار هستند و جیمز گفت: یک مشکل گسترده در یک شهر با اقتصاد ارتباط تنگاتنگی با رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در حال حاضر تا حد زیادی توقیف با توجه به این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“زولو واقعا کوچک از شهر New Orleans” گفت: دولت بهداشت ، تروی کارتر دیرین Zulu عضو. “ما ساخته شده است تا از هر اجتماعی و اقتصادی در پس زمینه است که شما می توانید تصور کنید. اعضای ما از همه اقشار مختلف از زندگی است.” —آسوشیتد پرس

8:15 am: هند به گسترش در سراسر کشور مستند

جانبازان پوشیدن facemasks نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 رمان coronavirus رسیدن به دعا در معبد طلایی در امریتسار در 13 مارس سال 2020 است.

Narinder Nanu | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نارندرا نخست وزیر هند تصمیم گرفته است به گسترش در سراسر کشور مستند به مقابله با گسترش coronavirus دهلی دولت رئیس جمهوری گفت: بدون گفتن چه مدت تمدید خواهد بود.

مودی قبلا در این روز برگزار می شود یک ویدیو کنفرانس با چند دولت وزیران. دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: مودی به حال “گرفته شده است (یک) درست تصمیم به گسترش است () مستند” بدون به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر.

“اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر تمام دستاوردهای از دست رفته خواهد بود. به تحکیم آن است که imp (مهم) برای گسترش آن” Kejriwal گفت در توییتر.

هند 21-day مستند به پایان می رسد در روز سه شنبه اما چند متحده بود خواست مودی به گسترش آن حتی به عنوان نگرانی افزایش یافته است که خاموش است قرار داده و میلیون ها نفر از مردم فقیر از کار و مجبور به خروج از کارگران مهاجر از شهرها به روستاها. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ما موارد تصویب 500,000 اسپانیا تلفات آبشار سوم بعد مستقیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>