این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:28 am: چین ویروس به روز رسانی با توجه

به عنوان 9:28 صبح ملی چین کمیسیون بهداشت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در سطح ملی عفونت و مرگ و اعداد. قبلی موارد که تعداد کسانی که تا به حال منتشر شده است فقط قبل از ساعت 8 صبح پکن زمان. شماره های منتشر شده روز شنبه نشان داد مرگ و میر در کشور از شیوع کروناویروس در صدر 1,000.

8:50 am: Coronavirus بحران به سرعت در آمریکا و چین ‘افتراق بیشتر از جنگ تجارت

شیوع بیماری می تواند کمک به سرعت بخشیدن به اصطلاح “افتراق” بین ایالات متحده و چین پس از جنگ تجارت انجام hariri آسیا همکار Curtis چانه CNBC گفت. بحران جاری که به کشته شدن بیش از یک هزار نفر عمدتا در سرزمین اصلی چین خواهد شد تاکید به شرکت ها اهمیت تنوع عرضه زنجیره ای دور از چین است. — قهوهای مایل به زرد

8:47 am: شیوع ویروس می تواند بر آمریکا-چین فاز یک معامله تجاری با ایران

این بیماری شیوع در چین به نظر می رسد مانند آن می تواند تاثیر در پکن تعهدات برای خرید در ایالات متحده تولید کشاورزی در سال جاری در کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در شورای آتلانتیک رویداد.

ایالات متحده کشاورزی خرید چین بخشی از فاز یک معامله تجاری دو کشور امضا شده در ماه گذشته به سهولت تجارت تنش بین دو کشور اقتصاد است. “انتظار ما این است که فاز یک معامله را اجازه خواهد داد که چین به واردات مواد غذایی بیشتر و باز کردن آن به بازارهای آمریکا کشاورزان” اوبراین گفت. “ما به عنوان دیده بان این coronavirus شیوع آشکار در چین می تواند تاثیر در کدام حداقل در این سال جاری را خرید.”

او همچنین گفت که ایالات متحده ارائه کرده است چین این “فرصت” را به آمریکا پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان در زمین برای کمک به مهار این ویروس گسترش یافته است. “که ارائه شده است در این نقطه, اما این برجسته ارائه,” او گفت:.

8:05 am: یکی دیگر از 39 نفر گزارش کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن

یکی دیگر از 39 نفر تست مثبت برای coronavirus در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر در قرنطینه دریا در سواحل ژاپن, کشتی اپراتور شاهزاده Cruises گفت: شنبه شب stateside. این شرکت اضافه شده است راهنمایی زیر از ژاپن وزارت بهداشت در برنامه ریزی برای تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای تازه موارد گزارش شده.

وزارت بهداشت در ژاپن نیز گفت: در وب سایت خود یکی از قرنطینه افسران آلوده شده با این ویروس.

شاهزاده Cruises روز دوشنبه تایید کرده بود 66 موارد اضافی آورده که تعداد کل عفونت به 136. این کشتی حامل بیش از 3,700 مسافر و خدمه بوده است قرنطینه از اوایل فوریه پس از یک مهمان قبلی آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از پیاده.

7:42 am: سنگاپور و مالزی به ایجاد یک گروه کاری مشترک برای مبارزه با کروناویروس

سنگاپور در روز سه شنبه گفت که همراه با مالزی آن را به ایجاد یک گروه کاری مشترک برای تقویت همکاری در جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی است که سازمان بهداشت جهانی به تازگی به نام COVID-19. ارشد بهداشت مقامات هر دو کشور را با هم طی چند روز آینده برای تعیین ترکیب و شرایط استفاده از منابع این گروه سنگاپور وزارت بهداشت گفت.

از شنبه ظهر سنگاپور گزارش داد 47 تایید موارد — 25 که به صورت محلی منتقل می شود. همسایه مالزی گزارش 18 مورد از عفونت است.

7:05 am: هوبئی استان گزارش اضافی 94 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 94 مرگ و میر و 1,638 به تازگی تشخیص داده و تایید موارد مربوط به پنومونی کشنده مانند coronavirus تا پایان روز سه شنبه.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 1,068 های مردمی در این استان از این بیماری وجود داشته است و در مجموع 33,366 موارد تایید شده تا کنون. بسیاری از این موارد و مرگ و میر رخ داده در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

یک زن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار یک دوچرخه در فوریه 11.2020 در ووهان. استان هوبی چین است. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و کشتی خدمات بسته شده اند برای بیستمین روز.

گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:08 pm: اولین آمریکایی evacuees از ووهان منتشر شده از فدرال قرنطینه

از 195 آمریکایی ها بودند که برای اولین بار تخلیه از ووهان در ماه گذشته منتشر شد از 14 روز قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در اوایل امروز. هیچ یک از evacuees آزمایش مثبت برای جدید coronavirus Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در اخبار توجیهی, هشدار در برابر تبعیض است. “آنها نمی نیاز به تست های اضافی آنها نیازی به دوری آنها ندارد و رمان coronavirus,” او گفت:. یکی از evacuees, Jarred ایوانز گفت CNBC پس از اخبار جلسه بود که او در یک اتوبوس به فرودگاه. — Feuer

4:05 pm: شیوع بیماری می تواند تحت تاثیر قرار Airbnb را IPO, وال استریت ژورنال گزارش

این شرکت اعلام عمومی در سال گذشته که آن را “انتظار برای تبدیل شدن به یک عمومی-داد و ستد شرکت در طول سال 2020 است.” وال استریت ژورنال گزارش داد که Airbnb به احتمال زیاد نمی خواهد بروید عمومی تا سه ماهه سوم این سال است. که زمان می تواند تحت تاثیر شیوع کروناویروس که جاروب در سراسر چین یک فرد ذکر شده در این گزارش است. چین یک کلید رشد منطقه برای Airbnb. این شرکت از بنیانگذاران Nathan Blecharczyk در حال حاضر به عنوان رئیس Airbnb چین است. — Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: آلمان تایید دو مورد جدید ویروس به احتمال زیاد از خفاش ها

— CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su