یک زن با پوشیدن یک ماسک دیده می شود به عنوان کشور آمار شیوع رمان coronavirus در شانگهای چین در فوریه 10 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

تعداد موارد تایید شده: بیش از 45,000
مجموع مرگ و میر: حداقل 1,115

8:14 am: اوپک کاهش تقاضا برای نفت پیش بینی

اوپک به طور چشمگیری کاهش پیش بینی خود را برای رشد تقاضای نفت در سال جاری با استناد به چین شیوع کروناویروس به عنوان “عامل اصلی” در پشت تصمیم گیری آن است. در نزدیک تماشا گزارش ماهانه منتشر شده پنج شنبه, شرق میانه تحت سلطه تولید گروه downwardly تجدید نظر در چشم انداز خود را برای تقاضای جهانی نفت رشد به 990,000 بشکه در روز در سال 2020 است. که توسط 230,000 بشکه از ماه قبل تخمین می زنند. اصلاح پیش بینی شده است که به احتمال زیاد به تقویت این مورد برای اوپک و متفقین غیر اوپک تولید کنندگان از جمله روسیه برای تحمیل اضافی خروجی کاهش هر چه زودتر به جای بعد. “تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد چین اضافه شده است به ابهامات پیرامون رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 و با گسترش جهانی نفت رشد تقاضا در سال 2020” اوپک گفت: در گزارش.

7:55 am: الماس شاهزاده کشتی کروز موارد صعود به 175

یکی دیگر از 39 نفر تست مثبت برای coronavirus در الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن با یک افسر قرنطینه نیز آلوده آوردن مجموع به 175 وزارت بهداشت گفت. در مورد 3,700 مردم در هیئت مدیره کشتی کروز که معمولا دارای یک خدمه 1,100 و یک مسافر ظرفیت 2,670. وزیر بهداشت Katsunobu کاتو در پارلمان گفت که او می خواست برای گسترش آزمایش به تمام مسافران و خدمه در هیئت مدیره است که مقامات می تواند جمع اوری منابع به انجام بیش از 1000 آزمون در روز, با توجه به ملی پخش NHK. انگلیسی-پرچم الماس شاهزاده توسط شاهزاده خطوط کروز یکی از بزرگترین خطوط کروز و یک واحد از کارناوال Corp.

7:50 am: موتور مسابقه-جایزه بزرگ چین به تعویق افتاد

فرمول یک جایزه بزرگ چین به تعویق افتاده است با توجه به های اخیر شیوع کروناویروس در کشور organiaers گفت. از FIA و فرمول یک در بیانیه ای گفت که آنها تا به حال به طور مشترک تصمیم به
به تعویق انداختن مسابقه بود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 در شانگهای بین المللی مدار. “به عنوان یک نتیجه از ادامه نگرانی های سلامت و با سازمان جهانی بهداشت اعلام coronavirus به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی از FIA و فرمول 1 گرفته اند این اقدامات” دو بدن گفت. — رویترز

7:10 am: کشتی کروز سرگردان در دریا گزارش شده مجاز به حوض در کامبوج

یک کشتی کروز که تبدیل شده بود به دور از تعدادی از کشورهای مختلف بیش از ترس کسی در هیئت مدیره ممکن است با آلوده coronavirus دریافت مجوز برای بارانداز در کامبوج گزارش رویترز روز شنبه به نقل از Holland America Line. MS Westerdam کشتی کروز که گزارش شده است که 1,455 مسافران و 802 خدمه در هیئت مدیره خواهد حوض در کامبوج اجازه می دهد تا مسافران پیاده. کشتی است که گفت: آن را ندارد هر بیمار مسافران تبدیل شده بود به دور از ژاپن و فیلیپین و تایوان و تایلند و جزیره قلمرو گوآم.

6:30 am: سنگاپور ایران در خارج از کشور بانک نگه می دارد $2.2 میلیارد دلار گذشته برای شرکت در برخورد با کروناویروس

سنگاپور ایران در خارج از کشور بانک اختصاص 3 میلیارد دلار سنگاپور (2.2 میلیارد دلار) برای ارائه کسب و کار در شهر-دولت با کمک های چین را coronavirus همچنان به گسترش در سطح بین المللی. “در این صورت به احتمال زیاد اقتصادی خرید اینترنتی و تاثیر آن در صنایع و کسب و کار UOB می بیند نیاز به کمک آن مشتریان شرکت ها به ویژه شرکت های کوچک و متوسط) در پرداختن به خود را در کوتاه مدت نقدینگی نیاز دارد” این بانک در بیانیه ای گفت: گزارش رویترز روز شنبه.

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم یک شبه در اینجا: چین هشدار ‘گریم’ بازار کار برای فارغ التحصیلان مرگ و میر در 1,113.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im