Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شهردار نیویورک پنجه نرم می کند برای کمک های پزشکی به عنوان ما موارد در ادامه به افزایش

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,139,207
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 60,874
  • ما موارد: حداقل 278,458
  • ما مرگ و میر: حداقل 7,159

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:30 pm: کانادا ترودو نمی تلافی بر ما مسدود کردن ماسک واردات

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو کشور گفت: نبود برنامه ریزی برای تلافی بیش از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به بلوک 3M Co صادرات از N95 ماسک ماسک برای استفاده توسط پزشکان و پرستاران.

ترودو گفت: در طول روزانه خود را به آدرس که او انتظار می رود به صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای آینده و این که مقامات کانادا بودند و با داشتن “بسیار سازنده” بحث و گفتگو با دولت ایالات متحده. —رویترز

11:55 am: چگونه برای محافظت از خودتان در حالی که خرید مواد غذایی

11:45 am: چین اهدا 1,000 هواکش برای کمک به نیویورک

دولت چین تسهیل اهدای 1000 هواکش به نیویورک را تنظیم می رسند در فرودگاه JFK امروز فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در روز شنبه.

“این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. ایالت اورگان نیز ارسال 140 هواکش به نیویورک که تبدیل به یک کانون coronavirus. —اما Newburger

11:40 am: چراغ تیره هستند در لاس وگاس

بسیاری از خارجی ساختمان چراغ در پاریس لاس وگاس از جمله در آن 50-داستان ماکت برج ایفل خاموش هستند به جز خیمه به عنوان بخش هایی از لاس وگاس به تیره به عنوان یک نتیجه از ایالت shutdown در 19 مارس سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر | گتی ایماژ

لاس وگاس شده است یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها پس از نوادا دستور داد تمام هتل ها و قمار و کافه ها و رستوران ها بسته شده و لغو تمام کنوانسیون ها و کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی در تلاش جلوگیری از گسترش ویروس.

Coronavirus فرو برد و بسیاری از چراغ های همراه وگاس, ترک هزاران نفر از کارگران سراسر این صنایع بیکار و یا furloughed. اتمام یک نمایش اسلاید است که از تاثیر coronavirus داشتن در شهر گناه آن را به عنوان چنگ زدن با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. —آدم جفری

11:00 ET: مدیر CDC می گوید coronavirus نمی خواهد یک بار دشمن

Coronavirus نشان دهنده یک “فاجعه بالقوه جهانی” در راه خود را به نیمکره جنوبی با توجه به رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در مصاحبه با آمار و اخبار او در مورد اینکه آیا ویروس ثابت خواهد کرد فصلی و آنچه که می تواند برای واکنش جهانی.

او همچنین لمس چرا CDC شده است تا حد زیادی غایب از جلسات در طول ماه گذشته و هشدار می دهد که COVID-19 خواهد بود در اطراف بیش از چند هفته آینده. “اما من می خواهم بگویم [اگر] ما به اندازه کافی خوش شانس است که ما نیاز به دریافت بسیار آماده زیرا بعدی اواخر پاییز و اوایل زمستان مانند بسیاری از ویروس های تنفسی ، coronavirus 19 خواهد بود دشمن است که ما قصد داریم به صورت دوباره,” او گفت:. —خواهد Feuer

10:35 am: شهردار نیویورک پنجه نرم می کند برای بیشتر پزشکان و پرستاران: ‘بدترین است که در واقع پیش رو”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در روز شنبه ادامه تماس های خود را برای یک ملی نام نویسی برنامه برای پزشکان و پرستاران برای رسیدگی به افزایش coronavirus موارد در تیره و تار سیستم بهداشت و درمان در نیویورک و سراسر کشور.

شهر نیویورک تایید 305 جدید مرگ و میر در جمعه مارک یکی از بزرگترین روز پرش تا کنون و در آوردن شهر مرگ و میر به حداقل 1,867. این شهرستان دارای حداقل 57,159 موارد شامل نزدیک به یک چهارم از موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

“ما هنوز نمی باید حمایت کنیم به ویژه از دولت فدرال” د Blasio گفت: در MSNBC. “بدترین است که در واقع پیش رو است.”

این FDNY اطلاعات منتشر شده در اوایل هفته نشان می دهد که حدود یک چهارم از آن اورژانس کارگران است بیمار. شهر در شب جمعه ارسال بی سیم هشدار اضطراری درخواست پزشکی کارگران به داوطلب برای حمایت از بهداشت و امکانات مبارزه با ویروس.

د Blasio تاکید کرد که نیاز به فشار تهمت و دولت را به بهره گرفتن بیشتر پرسنل پزشکی برای کار در غرق بیمارستان. وی متحده در عین حال به ایجاد خود را نام نویسی سازه به حرکت کارگران پزشکی به اتاق اورژانس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. —اما Newburger

9:50 am: مشکلات ناسازگار بودن در یک تغییر ؟ رئیس می خواهد به دانستن درجه حرارت خود را

9:35 am: جی پی مورگان گزارش تحت فشار معامله گران برای رسیدن به محل کار; 20 آزمایش مثبت

از اوایل ماه مارس زمانی که نیویورک شروع به نزدیک غیرضروری کسب و کار و تشویق اجتماعی فاصله JPMorgan است تحت فشار معامله گران در آن شهر نیویورک مقر به گزارش وظیفه به عنوان coronavirus گسترش در سراسر صفوف وال استریت ژورنال گزارش شده است. معامله گران و فروشندگان گفت: مجله آنها احساس فشار به در آمده و مدیران باید به آنها یادآوری کرد که غرامت خود را به عملکرد.

در سه هفته گذشته حدود 20 کارمند در طبقه تجاری دارای آزمایش مثبت و دیگری 65 در قرنطینه با توجه به مجله. این مجله گزارش داد که یک جی پی مورگان سخنگو گفت: بیش از 80 درصد شرکت معامله گران در حال کار از راه دور و کسانی که در اتاق هستند فاصله شش فوت از هم جدا.

“ما می دانیم که چگونه استرس زا این است که برای کسانی که کارکنان خط مقدم که در حال حمایت از بازارهای جهانی” سخنگوی گفت: با توجه به مجله. جی پی مورگان کاهش یافته است به نظر در گزارش. —خواهد Feuer

9:03 am: ما موارد در ادامه به افزایش سریع تر از کشورهای دیگر

8:58 am: این بیماری شکارچیان’ توسعه تکنیک رمان برای ردیابی بیماری های همه گیر پس از 9/11 اما از دست بودجه مناسب قبل از COVID-19

زمانی که دکتر فرزاد Mostashari شد دستیار کمیسر شهر نیویورک وزارت بهداشت در اوایل 2000s او چیزی بی سابقه است.

به نگه داشتن زبانه ها در گسترش بیماری در منطقه Mostashari خواسته نیویورک بیمارستان ها برای دسترسی به یک خوراک از داده های خود را از جمله علائم گزارش شده توسط برخی از بیماران بدحال. تیم خود را در کنار هم قرار دادن یک وب سایت که جمع آوری ناشناس اطلاعات از اتاق های اورژانس در سراسر کشور ساخته شده و آن را باز برای هر کسی که به پرس و جو.

نزدیک به دو دهه بعد در تاریخ 11 مارس سال 2020 کار خود را به طور ناگهانی به دست آورد ارتباط جدید. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان coronavirus جهانی همه گیر و پیش بینی کرد که SARS-CoV-2 ویروس می تواند کشتن بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است.

در اوایل ماه مارس Mostashari آغاز شده به دنبال حوادث بیماران شکایت از علائم شبه آنفولانزا که خارج از محدوده نرمال برای اوایل بهار است. در مارس 4, او را دیدم سنبله در داده ها از نیویورک که نگران او. برای سه روز آینده او بررسی می شود و دوباره بررسی کردیم وب سایت برای اطمینان از نبود یک تصویری بر روی صفحه رادار. با چهارمین روز او می دانست که چیزی اشتباه بود.

“مقدس s – – -” او به یاد می آورد تفکر است. “آنفولانزا پایین بود اما بيمار شروع به آمدن به اورژانس با شدت من تا به حال دیده نشده در 15 یا 20 سال.” —کریستینا فار

6:16 am: اسپانیا روزانه coronavirus تلفات سقوط برای دومین روز متوالی

اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus رز به 11,744 شنبه از 10,935 روز گذشته وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

این دومین روز متوالی است که تعداد مرگ و میر کاهش یافته است. تعداد 809 نفر از این بیماری بیش از 24 ساعت گذشته از 932 روز قبل ارقام نشان داد.

اسپانیا در حال حاضر 124,736 تایید موارد بالا از 117,710 در روز جمعه (که n افزایش 7,026). — هالی Ellyatt

6:10 am: ایران coronavirus تلفات به 3,452 بهداشت وزارت می گوید

ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس صعود به 3,452 در روز شنبه با 158 بیشتر مرگ و میر ثبت شده طی 24 ساعت, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpur گفت: رویترز گزارش داد.

تعداد موارد مبتلا به این بیماری رسیده 55,743 از آنها 4,103 در وضعیت بحرانی گفت: در تلویزیون دولتی. ایران بدترین کشور تحت تاثیر این بیماری همه گیر در خاورمیانه است. — رویترز

5:12 am: فرانسه سبقت چین به عنوان تعداد موارد تایید شده بالای 83,000

فرانسه در حال حاضر بیشتر موارد از coronavirus از چین به تعداد مورد تأیید رسیده 83,029 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در روز شنبه.

چین که در آن شیوع اول شناسایی شده در ماه دسامبر به 82,526 تایید موارد اگر چه رقم واقعی می تواند به مراتب بالاتر است. — هالی Ellyatt

3:57 am: انگلستان بعید به استراحت مستند اقدامات تا پایان مارس بالا اپیدمیولوژی می گوید:

انگلستان نمی خواهد بود قادر به بلند کردن آن سخت اجتماعی-دورى قوانین تا پایان مارس با توجه به اپیدمیولوژی انگلیسی, نیل فرگوسن, که همچنین منجر به دولت مشاور گزارش رویترز روز شنبه.

“ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است که ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر” فرگوسن گفت: بنا به گزارش رادیو بی بی سی. فرگوسن استاد در دانشکده پزشکی در دانشکده سلامت عمومی در امپریال کالج لندن است.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار در جریان است به دنبال در چگونه ما می تواند جایگزین برخی از بسیار شدید اجتماعی فاصله در حال حاضر در محل با یک رژیم بیشتر بر اساس فشرده, تست بسیار سریع دسترسی به, تست, تماس, ردیابی از قرارداد او گفت:” با توجه به انتخاب. “اما به منظور جایگزین است که رژیم برای آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر ما نیاز به تعداد مورد پایین.”

بریتانیا در حال حاضر 38,690 موارد گزارش شده از COVID-19 و مرگ و میر پیشی گرفته است 3,600 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. دولت با قرار دادن این کشور تحت مجازی مستند از مارس 23. همه غیر ضروری ساختمان های عمومی و مکان های بسته و تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم عروسی و تعمید متوقف شده است.—جوانا قهوهای مایل به زرد

2:32 am: Xi آگهی ملی بعد از عزاداری به عنوان چین افتخارات کشته شدگان در طول همه گیر

رئیس جمهور چین به رهبری کشور خود و رهبران آن در عزاداری در روز شنبه به عنوان کشور مشاهده سه دقیقه سکوت به افتخار کسانی که کشته شدند در طول این بیماری همه گیر به گفته دولت خبرگزاری تابناک.

یازدهم ایستاده بود و با رهبران این کشور از جمله نخست وزیر لی کچیانگ و اعضای حزب کمونیست چین در Zhongnanhai رهبری مرکب در پکن در ساعت 10 صبح به وقت محلی شین هوا گزارش شده است.

دولتی جهانی بار تلخیص اجرا شده توسط حزب کمونیست رسمی روزانه مردم شده فیلم Xi و رهبران ایستاده هم با سر خود را متمایل در سکوت. هر عینک سفید گل دوخته به قفسه سینه خود را در جیب شد و رو به چینی ها پرچم که پرواز را نیمه افراشته. در سراسر کشور مردم می تواند دیده می شود ایستاده در مربع دفاع هوایی آژیر blared و شاخ در ماشین و قطار و کشتی شد صدا.

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: فرانسه بیشتر موارد از چین در حال حاضر, اما اسپانیا روزانه مرگ و میر کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>