Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Nike بسته همه ما فروشگاه های خطوط هوایی آمریکا تعلیق مسافت های طولانی پرواز

یک مسافر به نظر می رسد در تلفن خود را در حالی که با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت در ققنوس فرودگاه بین المللی در 14 مارس سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. مسافران در حال پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus (COVID-19).

کارول کوئیلو

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 156,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 5,833 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 2,952 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • ایالات متحده و میر: حداقل 57 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز

8:30 am: بازی های المپیک 2020 مشعل تحویل در پشت درهای بسته در آتن

توکیو 2020 المپیک شعله تحویل در آتن در هفته آینده انجام خواهد شد در پشت درهای بسته میان شیوع کروناویروس یونانی کمیته ملی المپیک گفت.

یونان در روز جمعه لغو مانده از داخلی رله مشعل المپیک از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت یک روز پس از توکیو بازی شعله روشن شد در باستانی المپیا. —رویترز

8:18 am: خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق تقریبا تمام مسافت های طولانی پروازهای بین المللی

خطوط هوایی آمریکا شروع خواهد شد مرحله به مرحله تعلیق تقریبا همه آن مسافت طولانی پروازهای بین المللی از ایالات متحده شروع دوشنبه شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. پرواز تحت تاثیر عبارتند از کسانی که در آسیا و اقیانوسیه اروپا و آمریکای جنوبی است.

آخرین حرکت اجرا خواهد شد از 16 مارس تا مه 6 و بین المللی را کاهش دهد ظرفیت 75% در سال در سال حامل گفت. آن را می آید به دولت آمریکا تحمیل محدودیت های مسافرتی بیش از شیوع کروناویروس که در حال حاضر ضعیف تقاضا است.

7:23 am: Nike بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده

نایک بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده آمریکا همراه با دیگر نقاط جهان به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید این شرکت گفت: صبح روز یکشنبه.

آن مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپای غربی و استرالیا و نیوزیلند را از روز شنبه از طریق مارس 27 شرکت گفت. —توماس لورن

7:12 am: سلامت رسمی می گوید: ایران در مرگ و میر در 724

علیرضا Vahabzadeh مشاور ایران به وزیر بهداشت است گفت: بنا به گزارش جدید coronavirus را کشته است بیشتر 113 نفر در 24 ساعت گذشته.

مرگ و میر در حال حاضر در 724 با مجموع عفونت در 13,938 با توجه به انتخاب. — مت پرچ

3:23 am: پاپ در عید پاک خدمات برگزار می شود بدون وفادار حضور: واتیکان

پاپ فرانسیس’ عید پاک خدمات در ماه آوریل برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه مؤمنان را در حضور و غیاب در تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش واتیکان روز یکشنبه گفت.

پاپ هفتگی یکشنبه نعمت خود ادامه خواهد داد برگزار می شود از طریق اینترنت و تلویزیون تا آوریل 12, واتیکان گفت: در وب سایت رسمی خود را. عید پاک خدمات به طور معمول جذب ده ها هزار نفر از خدمه به رم و واتیکان.

2:50 am: کره جنوبی اعلام فاجعه در مناطق در مناطق سخت ضربه توسط ویروس

دولت کره جنوبی ماه Jae-در اعلام کرد این کشور در سخت ترین-آمار مناطق از coronavirus به عنوان “فاجعه در مناطق” روز یکشنبه اعلام 76 موارد جدید و سه مرگ و میر, در کاهش موارد جدید به دو رقم برای اولین بار در سه هفته سلامت گزارش شده است.

در این بیانیه برای اولین بار بود به اتفاق می افتد در کره جنوبی تحت چارچوب یک بیماری است و اجازه می دهد تا دولت به یارانه تا نیمی از هزینه های مرمت و تخلیه ساکنان از آنها نیاز به پرداخت مالیات و قبوض آب و برق. این کشور دارای 8,162 تایید موارد جدید کروناویروس و 75 مرگ و میر بالاترین در آسیا پس از چین است.

1:48 am: همسر نخست وزیر اسپانیا آزمایش مثبت

همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس گزارش رویترز با استناد به ساعت ، هر دو سانچز و همسرش, Begona گومز در حال انجام خوب این خبرگزاری گفت.

خبر می آید که اسپانیا تحمیل 15 روز در سراسر کشور مستند آغاز شد که در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 6,391 مردم در این کشور تا کنون با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا در حال حاضر دومین شماره از تایید COVID-19 مورد در اروپا پس از ایتالیا. —جوانا قهوهای مایل به زرد

1:14 am: استرالیا به اعمال 2-هفته خود قرنطینه در هر ورود از خارج از کشور

استرالیا تحمیل خواهد شد دو هفته قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که از خارج از کشور, نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در روز یکشنبه. جدید اقدامات صورت گرفته به عنوان کشور جنگ شامل بسیار مسری coronavirus خواهد اثر را از نیمه شب. “همه مردم از آمدن به استرالیا مورد نیاز خواهد بود — مورد نیاز خواهد بود من استرس به خود منزوی برای 14 روز,” او گفت:.

علاوه بر این کشور خواهد بود محرومیت تمام کشتی های کروز از بنادر خارجی به صورت اولیه 30 روز بیشتر قبل از تصمیم گیری ساخته شده او گفت:.

وجود دارد 249 تایید موارد از جمله 3 مرگ و میر در استرالیا به عنوان 10:30 صبح به وقت محلی روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: در آخرین به روز رسانی. —جوانا قهوهای مایل به زرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>