Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیوزیلند آماده برای lockdown; دلار هنگ کنگ ممنوعیت گردشگران

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نگه می دارد تا informationon COVID-19 هشدار سطوح در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان اروپا در 21 مارس سال 2020 در ولینگتون, نیوزیلند.

هاگن هاپکینز | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 294,110 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 12,944 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:10 pm: لهستان خواستار بین المللی المپیک کمیته برای تغییر تاریخ از توکیو 2020 بازی

لهستان نمایندگان را به نام روز بین المللی المپیک (کمیته) برای تغییر تاریخ از توکیو 2020, بازی میان اوج ترس بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

می آید کمتر از 24 ساعت پس از المپیک گفت: این امر گام تا آن سناریو برنامه ریزی این رویداد برای حفاظت از سلامت همه درگیر.

بازی های المپیک در حال حاضر برنامه ریزی شده را از تاریخ 24 ژوئیه از طریق به 9 اوت با بازی های پارالمپیک تنظیم برای اجرا از 25 اوت تا سپتامبر 6.

کانادا گفته است که نمی خواهد ارسال تیم به رقابت های المپیک و پارا المپیک در تابستان امسال گفت: “هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی.” (نگاه کنید 10:15 a. m. به روز رسانی). — سام مردیت

حلقه های المپیک در تصویر در مقابل مقر کمیته بین المللی المپیک (IOC) در لوزان در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

4:30 pm: بازارهای اروپایی جست و خیز کردن به عنوان coronavirus در ادامه به عوارض آن; Stoxx 600 پایین 4.5%

بازارهای اروپایی کمتر بود صبح روز دوشنبه به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به عوارض آن بر جامعه بین المللی و بازارهای مالی است.

پان-شاخص Stoxx 600 4.5% افت پیدا کرد در مدت کوتاهی پس از افتتاح بل با صنعتی ياوه 6 درصد منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس تضعیف عمیق به قلمرو منفی. — هالی Ellyatt

3:50 pm: هنگ کنگ به ممنوعیت تمام گردشگران برای جلوگیری از گسترش ویروس

هنگ کنگ ممنوعیت تمام گردشگران به این شهرستان از روز شنبه به منظور شامل گسترش coronavirus رهبر کری لام اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

این شهر اجرایی نیز گفت: افرادی که از تایوان و ماکائو از جمله هنگ کنگ از ساکنان نیاز به قرنطینه شود.

همانطور که از دوشنبه وجود داشته است تقریبا 340,000 تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان با 14,717 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — سام مردیت

3:00 pm: سهام آسیا, شیرجه, هند, جست و خیز کردن باعث توقف تجارت

هند سهام کاهش یافته است بیش از 10 ٪ تحریک موقت وقفه معاملاتی قبل از آن. توسط این بعد از ظهر بسیار خوب 50 و BSE Sensex هنوز بیش از 11% پایین.

سنگاپور Straits Times شاخص سقوط بیش از 7 درصد در حالی که استرالیا سهام بسته 5.62% پایین. در بازار کره جنوبی و چین نیز شاهد تیز کاهش می یابد. به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن کاهش یافت و شاخص 5.19%. — Eustance هوانگ

1:45 pm: استرالیا, نیوزیلند حرکت به lockdown mode

نیوزیلند گفت: آن را در حال حرکت به بالاترین سطح هشدار و قرار دادن در محل خود انزوا اقدامات و همچنین نیاز همه خدمات غیر ضروری و مدارس و ادارات را تعطیل بیش از 48 ساعت آینده.

مستند اقدامات در زمان اثر در کشور همسایه استرالیا در حالی که صف های طولانی تشکیل شده در خارج از دفاتر اصلی آن رفاه آژانس به ثبت نام برای پرداخت تأمین اجتماعی به عنوان تاثیر اقتصادی بحران رسید, با توجه به گزارش رویترز.

“وجود خواهد داشت نه بیشتر رفتن به میخانه پس از کار بیش رفتن به سالن ورزش در صبح و نشستن برای صبحانه در کافه” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: مجلس در روز دوشنبه. او هشدار داد استرالیایی آنها باید آماده برای مستندات است که می تواند شش ماه گذشته.

استرالیای غربی اجازه ورود به سوئیس متعلق به کارشناس Magnifica کروز کشتی حامل بیش از 1700 مسافر که 250 شکایت از علائم تنفسی در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:45 pm: ما سرویس مخفی کارمند تست مثبت

یک سرویس مخفی ایالات متحده کارمند دارای آزمایش مثبت است و در حال حاضر در قرنطینه با توجه به بیانیه ای از سازمان.

این سازمان گفت: آن را انجام داده است جامع تماس با ردیابی و پیدا کردم که آلوده کارمند نداشته هر گونه تماس با کارکنان دیگر و یا کسانی که به آنها اختصاص داده شده برای محافظت از نزدیک به سه هفته است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:10 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که درمان نمی شود ‘بدتر’ از مشکل

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

در پایان 15 روز یک تصمیم ساخته خواهد شد که به عنوان راه رفتن او گفت: بدون گفتن آنچه او با اشاره به. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 22, 2020, در واشنگتن, DC.

اریک Baradat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:00 pm: ژاپن آبه گزارش نکات است که بازی های المپیک توکیو می تواند به تعویق افتاد

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه اشاره کرد که توکیو در المپیک می تواند به تعویق افتاد اما رد کرد احتمال لغو این رویداد ورزشی جهانی با توجه به چندین گزارش رسانه های محلی در روز دوشنبه.

در این گزارش آمده است یک روز پس از کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که این پله تا آن سناریو-برنامه ریزی برای این رویداد به کمک شامل گسترش جدید کروناویروس و حفاظت از سلامت آن درگیر است. — Eustance هوانگ

10:48 am: امارات متحده عربی می گوید مردم به ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است

امارات متحده عربی خواست به ماندن در خانه و محدود کردن ارتباطات اجتماعی مگر زمانی که از خرید وسایل ضروری مانند غذا و دارو و یا انجام ضروری مشاغل, به گزارش خبرگزاری دولتی.

“مردم نیز خواست تا به استفاده خود و خانواده اتومبیل با حداکثر سه نفر در هر وسیله نقلیه. آنها همچنین توصیه به بازدید از اماکن عمومی و حفظ اجتماعی فاصله پروتکل در جمع های خانوادگی به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی گرفته شده برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی” وزارت کشور و ملی اضطراری و بحران و بلایای طبیعی اداره گفت: یک بیانیه مشترک.

مردم نیز گفت: برای جلوگیری از بازدید از بیمارستان ها به جز در مواقع اضطراری و برای استفاده از ماسک صورت. دستورالعمل استفاده از حمل و نقل عمومی تاکسی و سایر وسایل حمل و نقل به علت صادر می شود بعد از آن بیانیه ای گفت:. موارد نقض مجازات از جمله جریمه و حبس باشد.

ورودی و خروجی پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در امارات متحده عربی نیز به حالت تعلیق به مدت دو هفته به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دولت خبرگزاری گفت. حمل و تخلیه اضطراری پرواز معاف خواهد بود. — پاتریک آلن جاناتان استیتن, Saheli روی Choudhury

10:29 am: مبارزه با این بیماری همه گیر است مانند “مه جنگ’ می گوید Fauci

مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس است “تقریبا مانند مه جنگ” گفت: مشهور بالا متحده سلامت رسمی Anthony Fauci در مصاحبه با مجله ساینس.

“پس از جنگ, بعد از آن شما نگاه به عقب و می گویند این طرح به عنوان بزرگ به عنوان آن را کاملا کار نمی کند زمانی که آنها آغاز شده است که در پرتاب نارنجک دستی به ما گفت:” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

تست برای coronavirus در سراسر ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته به طرز غیر قابل قبولی ناکافی و کند. ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از فرانسه یا کره جنوبی به عنوان تعدادی از تایید عفونت افزایش یافت و به 15,168 با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز یکشنبه.

“چرا که ما قادر به بسیج در یک مقیاس گسترده تر? اما من فکر نمی کنم ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر. من فکر می کنم آن را زودرس. ما واقعا نیاز به نگاه رو به جلو” Fauci گفت: در این مصاحبه اضافه کرد که آزمایش یک مسئله ای است که نیاز به reexamined. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:24 am: سابق گلدمن مدیر عامل می گوید: مردم با کاهش خطر باید مجاز به بازگشت به کار

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein گفت در توییتر که اقدامات شدید برای پهن کردن کروناویروس “منحنی” به طور موقت برای کاهش فشار بر سلامت زیرساخت های معقول. اما او گفت: “اقتصاد خرد کردن شغل و روحیه نیز یک مسئله بهداشتی-و فراتر از آن.”

او همچنین خواست که “در چند هفته اجازه دهید کسانی که با کاهش خطر ابتلا به بیماری بازگشت به کار.” — Saheli روی Choudhury

10:15 am: کانادا می گوید: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران به بازی های المپیک توکیو

کانادا ارسال خواهد شد تیم به رقابت های المپیک و پارا المپیک در تابستان امسال با توجه به کشور و کمیته ملی المپیک. این خواست کمیته بین المللی المپیک (IOC) بین المللی پارالمپیک کمیته و سازمان بهداشت جهانی برای به تعویق انداختن حوادث برای یک سال.

“ما آنها را حمایت کامل خود در کمک به حرکت تمام پیچیدگی که تغییر زمان بازی ها به ارمغان خواهد آورد” کانادا کمیته المپیک در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی.”

کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه گفت که ارزیابی وضعیت در کنار توکیو 2020 کمیته سازماندهی و مقامات ژاپنی و اشاره کرد که به تعویق افتادن می تواند یک گزینه است. اما لغو است “و نه در دستور کار است ، — Saheli روی Choudhury

10:09 am: چین با هدف ثبات زور به عنوان بازارهای مالی جهانی باقی می ماند فرار

در چهره جدید کروناویروس’ شوک به بازارهای مالی جهانی چین با هدف ثبات نیروی ابتدا با خود بازار.

به عنوان تماس از رهبران جهانی برای بیشتر همکاری های بین المللی رشد آن هنوز معلوم نیست تا چه حد این امکان وجود دارد در این نقطه چین برای تبدیل شدن به یک نیروی ثبات است. و وقتی که می آید به جهان و دومین اقتصاد وجود دارد با فشار دادن مسائل داخلی است که مقامات نیاز به در نظر بگیرید مانند سطح بدهی بالا نیاز به سرمایه خارجی و کاهش رشد اقتصادی است.

هنوز هم در چین برای اولین بار به دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 و در روزهای اخیر تا حد زیادی گزارش جدید وارداتی موارد در حالی که دیگر کشورهای دست به گریبان با سرعت گسترش بیماری های همه گیر در درون مرزهای خود را. — ساناز چنگ

9:31 am: خطوط هوایی سنگاپور اعلام ظرفیت بیشتر کاهش با توجه به رشد مرز محدودیت

خطوط هوایی سنگاپور گفت: آن را قطع 96 درصد از ظرفیت آن بوده و در اصل برنامه ریزی شده از طریق مارس با استناد به سختگیرانه تر مرز محدودیت در سراسر جهان است. کشور با تشدید محدودیتهای سفر در هفته های اخیر با بسیاری از آنها محرومیت غیر مقیم خارجی از ورود به مرزهای خود را.

به عنوان یک نتیجه سنگاپور حامل ملی را زمین اطراف 138 هواپیما از مجموع ناوگان 147. آن کم هزینه واحد لیز خوردن را به حالت تعلیق در بسیاری از شبکه ها و زمین 47 از آن 49 هواپیما.

“معلوم نیست که SIA گروه می توانید شروع به از سرگیری عادی خدمات با توجه به عدم قطعیت به عنوان زمانی که دقیق کنترل مرز برداشته خواهد شد” این شرکت در بیانیه ای گفت. — Saheli روی Choudhury

9:22 am: کره جنوبی می گوید: 64 موارد جدید و 7 اضافی مرگ و میر

کره جنوبی گزارش 64 مورد جدید از COVID-19 آوردن این کشور در مجموع به 8,961 با توجه به آخرین داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. یکی دیگر از هفت نفر کشته شده اند بالا بردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 111.

هنوز هم کره جنوبی ستایش شده است در سطح جهانی برای تلاش های خود برای مهار این ویروس گسترش زیر اولیه سنبله در موارد بسیاری از آن گزارش شد در شهر Daegu. تست توده از افراد و دیگر دقیق اقدامات انجام شده توسط سئول پایین آورده تعداد موارد جدید گزارش روزانه در هفته های اخیر. — Saheli روی Choudhury

8:40 am: لوکس در Kering برای اهدای 3 میلیون فولاد ماسک به فرانسه

لوکس گروه Kering گفت: آن را خرید 3 میلیون فولاد ماسک از چین و اهدا آنها به خدمات سلامت.

“در ضمن این کارگاه های آموزشی از Kering خانه Balenciaga و ایو سن لوران در حال آماده سازی برای تولید ماسک در حالی که مطابق با دقیقترین سلامت اقدامات حفاظتی برای کارکنان خود را با تولید شدن جریان به عنوان به زودی به عنوان فرایند تولید و مواد تایید شده توسط مقامات مربوطه” شرکت در بیانیه ای گفت.

فرانسه حداقل 14,296 موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. آن را تعطیل غیرضروری فروشگاه ها و گفت: مردم به ماندن در خانه به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. — Saheli روی Choudhury

8:35 am: چین گزارش 39 موارد جدید می گوید: همه آنها وارداتی

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 39 موارد جدید را وارد و 9 اضافی مرگ به عنوان پایان مارس 22. این همه مرگ و میر اتفاق افتاده در استان هوبی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده برای آن بخش هوبئی گزارش نشده هر مورد جدید از COVID-19 چین گفت. در مجموع این کشور 81,093 موارد گزارش شده که 72,703 درمان شده است و 3,270 نفر کشته شده اند. — Saheli روی Choudhury

8:05 am: ایتالیا تلفات عبور 5,000

ایتالیایی وزارت بهداشت گفت: از 6 بعد از ظهر به وقت محلی در مارس 22, حداقل 5,476 مردم فوت کرده اند با توجه به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. وجود دارد 59,138 موارد گزارش شده در کل, که در آن در مورد 7,024 مردم بهبود یافته اند.

در تلاش برای سعی و حاوی ویروس, رم, در حال حاضر دستور داد که همه کسب و کار است که ارائه لوازم ضروری و یا خدمات باید تا آوریل 3 رویترز گزارش داد.

ایتالیا در حال حاضر تحت سنگین مستند که در آن جنبش عمومی محدود شده است و بسیاری از موسسات بسته شده است. — Saheli روی Choudhury

پرسنل پزشکی حمل و نقل اولین بیمار مبتلا COVID-19 به ويژه چادر یک samaritan’s Purse اورژانس بیمارستان صحرایی در مارس 20, 2020 در کرمونا در نزدیکی میلان ایتالیا بود.

امانوئله Cremaschi | گتی ایماژ

7:38 am: آسیا و اقیانوسیه سهام مجموعه برای یک روز دیگر کاهش می یابد

سهام در استرالیا کاهش یافت در اوایل تجارت روز دوشنبه به دلیل نگرانی از تاثیر اقتصادی جهانی شیوع کروناویروس در ادامه به وزن به شدت در تمایلات سرمایه گذار.

S&P/ASX 200 کاهش یافته است 7.65 درصد در اوایل تجارت به عنوان بخش بیشتر کاهش یافت. به شدت وزن مالی subindex شیرجه بیش از 9 درصد سهام این کشور به اصطلاح بزرگ چهار بانک همه فروش شدت: استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی کاهش یافت 9.61%, بانک مشترک المنافع استرالیا کاهش یافته است 8.01%, Westpac کاهش یافته است 10.27% در حالی که بانک ملی استرالیا تضعیف 10.15%. — Eustance هوانگ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7 بعد از ظهر: امارات متحده عربی تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز و از کشور, اخبار استان آژانس می گوید

امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز به و از این کشور به مدت دو هفته بیش از coronavirus نگرانی دولت خبرگزاری WAM گفت: با استناد به ملی اضطراری و بحران و سازمان هواپیمایی کشوری.

وام اضافه شده تصمیم گیری خواهد اثر را پس از 48 ساعت و برای دو هفته موضوع را به بررسی و ارزیابی است. –رادیو فردا

6:45 pm: Coronavirus محرک لایحه نتواند در کلید سنا رویه رای

عظیم بودجه بسته برای مبارزه با تاثیر از coronavirus نمی توانید به اندازه کافی رای در یک کلید سنا رویه رای جمعه شب.

بن بست آمد ساعت پس از رهبران دموکرات هشدار داد که این لایحه بود نه به شهوت و میل خود را به خاطر آنها گفت: آن را بیش از حد به قید وثیقه شرکت ها و نه به اندازه کافی برای کمک به کارگران است. آتی سهام حفره حفره به عنوان دو طرف نتوانستند به توافق برسند و در شرایط بسته است.

هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی است که قانونگذاران در نهایت رسیدن به یک معامله. “من فکر می کنم شما وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری مدت کوتاهی پس از رای نهایی شد. –لورن Hirsch, Leslie Josephs

6:30 pm: ایرباس می گوید گیاهان را بازگشایی در کندتر میزان تولید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>