این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:40 pm: ایران, وزیر بهداشت, گزارش تلفات به 34 تعداد کل coronavirus موارد در 388

یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت تایید کرده است 34 نفر فوت کرده اند به دلیل عفونت کروناویروس گزارش رویترز روز جمعه به نقل از یک اطلاعیه در تلویزیون دولتی.

تعداد کل عفونت در کشور با صعود به 388 سخنگوی اضافه شده است.

ایران در کانون شیوع این بیماری در خاورمیانه ثبت بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در خارج از چین است. — مردیت

5:50 pm: بهداشت و درمان بریتانیا مقامات تایید 19 coronavirus موارد در سراسر کشور

انگلستان دارای 19 مورد از coronavirus مقامات بهداشت و درمان گفت: روز جمعه پس از ولز و ایرلند شمالی هر دو تایید اولین مورد از COVID-19.

“ویروس منتقل می شد در ایران و بيماران منتقل شده اند به متخصص بیمه خدمات درمانی عفونت در مراکز سلطنتی رایگان بیمارستان” انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در بیانیه ای گفت.

“تعداد کل موارد در انگلستان است که در حال حاضر 17. پس موارد تایید شده در ایرلند شمالی و ولز تعداد کل انگلستان موارد 19 است,” او اضافه شده است. — مردیت

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای protestion در برابر Coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در, لندن, انگلستان, انگلستان.

مایک کمپ

5:40 pm: سوئیس ممنوعیت حوادث در مقیاس بزرگ برای جلوگیری از گسترش coronavirus

دولت سوئیس اعلام کرد به ممنوعیت حوادث رود برای جمع آوری جمعیت بیش از 1000 نفر برای کمک به مقابله با گسترش coronavirus.

“با در نظر گرفتن وضعیت کنونی و گسترش coronavirus فدرال در شورای طبقه بندی این وضعیت در سوئیس به عنوان ‘ویژه’ از نظر شیوع عمل دولت در بیانیه ای گفت.

“حوادث در مقیاس بزرگ شامل بیش از 1000 نفر هستند ممنوع می باشد. این ممنوعیت می آید را به اثر فوری و اعمال خواهد شد حداقل تا 15 مارس.”

از روز شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19 در سوئیس. — مردیت

4:55 pm: خطوط هوایی اروپا مسئله سود هشدارهای به عنوان coronavirus نگرانی تشدید می شود

بریتیش ایرویز-صاحب IAG و فنلاند Finnair پیوست تعداد فزاینده ای از شرکت های هواپیمایی اروپایی به یک هشدار ضربه به full-سال درآمد در روز جمعه به عنوان یک نتیجه از اختلال سفر با توجه به کوروناویروس.

IAG که صاحب خطوط هوایی بریتانیا ایبریا و Aer Lingus روز جمعه گفت که مداوم و عدم اطمینان از تاثیر و مدت COVID-19 شیوع معنای آن را نمی تواند دقیق سود ارشاد به سرمایه گذاران خود را. اما آن را هشدار سریع گسترش آنفولانزا مانند ویروس خواهد رسید درآمد این سال است.

سهام IAG سقوط بیش از 8% صبح روز جمعه.

در همین حال شرکت هواپیمایی ملی فنلاند روز جمعه گفت که انتظار می رود به سقوط قابل توجهی در سود عملیاتی در سال 2020 است. Finnair نیز گفت: این امر ضایعات ظرفیت آن رشد, هدف, بررسی کاهش هزینه ها تا 50 میلیون یورو (55 میلیون دلار) و در نظر گرفتن اقدامات از جمله موقت اخراج.

سهام Finnair شد پایین 3% صبح روز جمعه. — مردیت

یک بریتیش ایرویز هواپیما از آمستردام فرودگاه Schiphol.

نیکولاس Economou | NurPhoto | گتی ایماژ

4:40 pm: سهام اروپا سقوط یکی دیگر از 3 درصد و نزول بیشتر به اصلاح خاک به عنوان coronavirus مدتها بازار

سهام اروپا در تمدید تاریخی هفته از ضرر و زیان در صبح روز جمعه به عنوان coronavirus شیوع همچنان به کوبیدن بازارهای جهانی به اصلاح خاک.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافت 3 ٪ در اوایل تجارت, سفر و اوقات فراغت سهام انداختن 3.5 درصد منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به شدت به قرمز است.

شاخص های سهام اروپا وارد اصلاح خاک در روز پنج شنبه کاهش 10% پایین تر از رکورد دیده می شود در فوریه. 19 سال گذشته به عنوان گسترش سریع coronavirus فراتر از چین باعث بازارهای جهانی به nosedive. — Smith

4:35 pm: کره جنوبی گزارش 571 بیشتر coronavirus موارد آوردن تعداد کل عفونت به 2,337

کره جنوبی گزارش داد 571 موارد coronavirus در جمعه Yonhap news agency گزارش آوردن این کشور تعداد کل عفونت به 2,337.

شیوع این بیماری — که به کشته شدن 13 نفر در کره جنوبی — بزرگترین خارج از چین که در آن اپیدمی آغاز شده در پایان سال گذشته است.

کره جنوبی Kospi بود در میان هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام بازار در اصلاح خاک در روز جمعه ، — مردیت

تصحیح: در این پست وبلاگ به روز شد نشان می دهد کره جنوبی KOSPI کاهش یافت و به اصلاح خاک در روز جمعه.

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت هیئت مدیره یک اتوبوس در Yeouido مالی منطقه گرگ و میش در سئول کره جنوبی در روز پنج شنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

ساعت 4: آلمان گزارش قرنطينه 1000 نفر در خانه به عنوان coronavirus موارد گسترش

رسانه های آلمان روز جمعه اعلام کرد که حدود 1000 نفر بوده است در قرنطینه خانه در غرب آلمان در شهر دویسبورگ.

آن است که تصور می شود یک اقدام احتیاطی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع سریع-پخش coronavirus.

از روز شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) تا به حال تایید کرد 21 نفر از COVID-19 در آلمان با مرگ و میر. آلمان دومین شماره از موارد کشنده آنفولانزا مانند ویروس در اروپا است.

ایتالیا تایید کرده 400 مورد از coronavirus تا کنون با 12 مرگ و میر. — مردیت

3:22 pm: چینی سهام افت 5%

بازار در سراسر آسیا سقوط توسط در بعد از ظهر جمعه به عنوان ویروسی ترس spooked سرمایه گذاران.

چین شنژن سهام led ضرر و زیان در میان بازارهای عمده منطقه ای به عنوان آنها بسته به شدت پایین تر است. شنژن جزء کاهش 4.8% در حالی که شنزن کامپوزیت سقوط نزدیک به 5 درصد است. شانگهای کامپوزیت پایین بود 3.71%.

ژاپن و کره جنوبی و استرالیا بازارهای شیرجه. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 3.67% در حالی که شاخص Topix کاهش یافت 3.65%. کره جنوبی Kospi پایین بود 3.3% در حالی که S&P/ASX 200 در استرالیا سقوط 3.25%. — Weizhen قهوهای مایل به زرد Eustance هوانگ

2:50 pm: هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام در بازار سقوط کرده به اصلاح خاک

افزایش coronavirus موارد خارج از چین ارسال کرده است بازارهای سهام در سراسر جهان تانک با دیوار خیابان های عمده انداختن به اصلاح خاک در روز پنج شنبه.

سهام در آسیا این قاره با بالاترین تعداد موارد تایید شده در سطح جهان قطعا در امان نیست.

در اینجا یک لیست از شاخص ها در حال حاضر در اصلاح خاک از بعد از ظهر جمعه در تجارت:

12:50 pm: نیوزیلند گزارش اولین مورد از coronavirus

نیوزیلند تایید آن coronavirus مورد در روز جمعه با توجه به آن به وزارت بهداشت.

در بیانیه گفته شده است که اولین مورد است که یک فرد که در بازگشت از ایران و وارد Auckland در امارات متحده عربی پرواز در فوریه. 26.

نیوزیلند دلار کاهش یافت و در حدود 1 ٪ در برابر دلار ایالات متحده آمریکا در پشت این خبر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مسافران پس از رسیدن به پوشیدن ماسک محافظ در فرودگاه بین المللی در ژانویه 29, 2020 در اوکلند, نیوزیلند.

دیو بسوزم/گتی ایماژ

12:40 pm: شانس یک بیماری همه گیر کوروناویروس دو برابر شده و به 40% می گوید مودی تجزیه و تحلیل

با موارد جدید بیماری کروناویروس افزایش سرعت فراتر از چین شانس وقوع تبدیل به یک بیماری همه گیر در حال حاضر دو برابر شده — از 20 درصد به 40 درصد مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در یک گزارش.

قبلی ما فرض است که این ویروس شامل می شود در چین ثابت کرد خوش شانس از یک بیماری همه گیر در حال افزایش” نوشت: اقتصاددانان از تحقیق و مشاوره بازوی مودی شرکت.

آنها قبلا پیش بینی شده 20% شانس یک بیماری همه گیر. — لی

12:10 pm: هیوندای موتور بسته کارخانه کارگر پس از آزمایش مثبت

هیوندای موتور بسته یک کارخانه در کره جنوبی در شهر اولسان پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, با توجه به گزارش رویترز.

کره جنوبی خودروساز دارای پنج کارخانه ماشین در اولسان که حساب برای نزدیک به 30 درصد از تولید جهانی این گزارش گفت:. اولسان کمتر از یک ساعت به دور از تعجب که در آن تعداد زیادی از موارد در کشور ترسیم شد ،

موارد در کره جنوبی باید به طور مستمر و مشخصی بیش از 2000 روز جمعه.

سهام هیوندای موتور از گذشته پایین نزدیک به 5 درصد است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:50 am: کره ای هوا می گوید نمی خواهد اجازه می دهد تا مسافران با درجه حرارت بالاتر از 37.5 درجه سانتیگراد به پرواز به ما

همه پروازهای خروج از سئول فرودگاه بین المللی اینچئون به ایالات متحده در حال حاضر خواهد شد نیاز به بررسی دمای مسافران, یک کره ای, ایر, سخنگوی, گفت, NBC News.

“مسافران با دمای بالاتر از 37.5 درجه (99.5 درجه فارنهایت) که یکی از علائم COVID-19 خواهد بود را تکذیب کرد, شبانه روزی,” او گفت:. دوربین های تصویربرداری حرارتی و دماسنج دستی استفاده خواهد شد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد ان بی سی Stella Kim

11:15 am: مالزی اعلام $4.7 میلیارد محرک برای نرم کردن آمار اقتصادی

مالزی نخست وزیر موقت Mahathir Mohamad اعلام روز پنج شنبه 20 میلیارد ringgit ($4.7 میلیارد دلار) بسته محرک برای مقابله با این آمار از شیوع کروناویروس.

اقدامات اعلام شده شامل معافیت های مالیاتی و برای کمک به شرکت های آسیب دیده بخش گردشگری از جمله وام به کوچک و متوسط و همچنین به عنوان یارانه نقدی به افراد است.

جنوب شرق آسیا, اقتصاد, که در میانه یک بحران سیاسی است که انتظار می رود رشد در سرعت کندتر از 3.2 درصد به 4.2 درصد در سال جاری — را از دولت قبلی برآورد 4.8 درصد Mahathir.

مالزی گزارش 23 مورد از بیماری کروناویروس, 22 که مرخص شده از بیمارستان و با توجه به وزارت بهداشت — Lee

11:03 am: کره جنوبی وزیر فرهنگ می پرسد گروه های مذهبی را به حالت تعلیق خدمات

10:52 am: توکیو دیزنی به از Feb. 29 مارس 15

توکیو دیزنی توچال اپراتور OLC گروه گفت: آن را نزدیک پارک از شنبه تا مارس 15. اوقات فراغت و گردشگری شرکت گفت: این تصمیم پس از در نظر گرفتن خطر ابتلا به عفونت از رویدادهای عمومی که جذب جمعیت زیادی.

اعلام می آید پس از ژاپن در روز پنج شنبه به حالت تعلیق در تمام مدارس ابتدایی راهنمایی و دبیرستان در این کشور از مارس 2 از طریق شکستن بهار (به طور معمول در اطراف پایان ماه مارس). — وانگ

به روز رسانی: این مطلب به روز شده با زمینه بیشتر.

10:30 am: نیجریه را تایید اولین مورد

نیجریه فدرال وزارت بهداشت را تایید کرد اولین بار در کشور مورد جدید کروناویروس. این سازمان گفت: پرونده تایید شد یکشنبه در لاگوس دولت است. — وانگ

9:48 am: BTS لغو 4 کنسرت در سئول

کره جنوبی پسر گروه BTS لغو چهار کنسرت در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 11, 12, 18 و 19 در ورزشگاه المپیک سئول.

در بیانیه این گروه برچسب ضربه بزرگ سرگرمی گفت: کروناویروس “ساخته شده آن را غیر ممکن است در این زمان به پیش بینی مقیاس شیوع در طول تاریخ از این کنسرت در ماه آوریل است.” آن گفت: ticketholders را دریافت کامل بازپرداخت.

ضربه بزرگ سرگرمی گفت: آن را به حال انتظار می رود 200,000 مردم را به شرکت در آن را نشان می دهد.

9:10 am: کره جنوبی گزارش اضافی 256 موارد

کره جنوبی تایید اضافی 256 جدید کروناویروس موارد آوردن این کشور در مجموع به 2,022 دفاع کند گرفته شد, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آژانس گزارش نشده هر مرگ و میر ترک تلفات بدون تغییر در 13 نفر است.

از موارد جدید, 182 بودند واقع در جنوب شرقی شهر دائگو با توجه به KCDC داده است. بیش از نیمی از موارد در کره جنوبی شده اند به Shincheonji کلیسای عیسی در دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان. — وانگ

8:44 am: شرکت گزارش ‘عمده کاهش در تقاضا از چین بررسی می یابد

بسیاری از شرکت های بزرگ می گویند که آنها در حال حاضر گرفته شده از یک ضربه بزرگ در سال 2020 از coronavirus با “عمده کاهش” تقاضا از چین اشاره کرد 40 درصد از افسران ارشد مالی در پاسخ به یک فلش نظرسنجی CNBC جهانی CFO شورای.

اکثر افسران ارشد مالی در جهانی CFO شورای گویند coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 ایجاد کرده یا عرضه یا تقاضا اثر خود را در کسب و کار, اما از آن است که کاهش تقاضا از سوی چین که بزرگترین تاثیر است. در همه 62.5 درصد می گویند آنها دیده می شود کاهش تقاضای چین — 21.9 درصد از شرکت های مورد بررسی توصیف یک “میتار” در تقاضا.

این CNBC جهانی CFO شورا نشان دهنده برخی از بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی در جهان در مجموع مدیریت بیش از $5 تریلیون دلار در ارزش بازار در سراسر طیف گسترده ای از بخش های. — روزنبام

7:58 am: چین گزارش 44 اضافی مرگ و میر بسیاری از آنها در هوبئی

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 327 جدید مورد تأیید و 44 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 27. از جمله موارد تایید شده از عفونت 318 گزارش شده در هوبئی استان, کانون شیوع در حالی که 41 نفر نیز درگذشت وجود دارد از بیماری های مرتبط با ویروس. پکن همچنین گزارش داد دو مرگ.

در مجموع چین 78,824 تایید موارد و مرگ و میر در 2,788. — Roy Choudhury

یک کره جنوبی کارگر بهداشت اسپری های ضد عفونی کننده به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 coronavirus در یک منطقه مسکونی در نزدیکی Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu در 27 فوریه سال 2020 است.

JUNG YEON-JE | خبرگزاری گتی ایماژ

7:48 am: مودی می گوید یک بیماری همه گیر خواهد در نتیجه جهانی و آمریکا رکود اقتصادی در نیمه اول

مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در روز شنبه توجه داشته باشید که وجود دارد این است که 40% شانس که شیوع کروناویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر — هنگامی که یک بیماری همه گیر در سطح جهان گسترش می یابد و بر تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان — و اگر چنین شرایطی مطرح می شود و سپس آن را “نتیجه در جهانی و ایالات متحده رکود در نیمه اول این سال است.”

“اقتصاد در حال حاضر شکننده قبل از وقوع و آسیب پذیر به هر چیزی که نمی چسبد به اسکریپت” مودی گفت که این ویروس جدید که از هیچ جا آمد است “راه script.” اعتبار آژانس گفت که این ویروس به شمار خطر حرکت نزولی به اقتصاد ایالات متحده و اگر محدودیتی وجود دارد به سیاست های پولی فدرال رزرو “ممکن است نیاز (به) در نهایت مرحله است.” که گفت: اورژانس کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو بعید است مودی گفت. — Roy Choudhury

7:36 am: بازارهای سهام جهانی به فروش می رسد داو کاهش یافت و تقریبا 1200 امتیاز

بازارهای جهانی سهام فروخته شده در روز پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز کاهش حدود 1200 امتیاز — بزرگترین آن روز نقطه قطره تا کنون. شاخص های سهام ایالات متحده وارد اصلاح خاک در کنار سهام اروپا. در صبح روز جمعه آتی با اشاره به کاهش در ژاپن و استرالیا به عنوان ASX 200 کاهش یافته است بیش از 3 درصد در اوایل تجارت است.

“حرکت های افراطی را وادار بسته شدن پوزیشن و عدم قطعیت در طول مدت و اقتصادی تاثیر COVID-19 همچنان به رشد” تحلیلگران در ANZ تحقیقات نوشت: صبح جمعه. “عدم قطعیت حاکم است, تغذیه نوسانات اما ساده ریاضی به عنوان COVID-19 را گسترش خارج از چین به معنی بدتر شدن ویروس در اخبار آمده است.” — Roy Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:03 pm: CDC برای تست بیشتر موارد مشکوک پس از تجدید نظر در دستورالعمل

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: تجدید نظر در دستورالعمل آن اجازه می دهد تا پزشکان در سراسر ایالات متحده برای تست بیشتر افراد مظنون به حمل جدید کروناویروس. زیر قبل از دستورالعمل های فدرال پزشکان می تواند تست مشکوک COVID-19 بيمار اگر آنها سفر کرده بود به تازگی از چین و یا تا به حال شده است در تماس با کسی که شناخته شده است به توان و حذف. برخی از نمایندگان مجلس با انتقاد از CDC راهنمایی های قبلی به عنوان بیش از حد محدود. دستورالعمل جدید که ارسال شده به CDC, وب سایت دوشنبه, به نظر می رسد به جای قدرت بیشتر در دست پزشکان بهداشت محلی برای تعیین این که چه کسی باید آزمایش شده است. — Feuer

ساعت 4: Goldman Sachs می پرسد: برخی از مشتریان به جست و خیز نیویورک کنفرانس

گلدمن ساکس است که به درخواست مشتریان به جست و خیز یک کنفرانس میزبانی آن سرمایه گذاری بانک هفته آینده اگر آنها به تازگی از سفر به کشورهای بدترین ضربه coronavirus. هشدار برای گلدمن هشتم سالانه مسکن و امور مالی مصرف کننده در کنفرانس برگزار شده در بانک نیویورک مقر بود فقط اضافه شده به این رویداد ثبت نام سایت. “با توجه به شیوع اخیر از رمان coronavirus COVID-19 گلدمن ساکس به تصویب چند اقدامات احتیاطی برای اطمینان از رفاه مشتریان ما و مردم ما” بانک گفت. — پسر

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم; سهام ادامه سقوط آزاد

— CNBC ین ن لی, اریک Rosenbaum, ویلیام Feuer و هیو پسر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im