Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک آماده نیست به سهولت و محدودیت های آلمان سیگنال برای کمک به مبارزه کارگران و کسب و کار

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 161,262
  • ما موارد: بیش از 735,200
  • ما مرگ و میر: حداقل 39,090

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

11:00 am: پنسیلوانیا مصرف کنندگان در معرض خطر بزه در حالی که عبور از خطوط دولت به سهام تا

یک نظر مردم از انتظار در خط در چوب پنبه و بطری مشروب فروشی در 1st خیابان به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 21 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

بی نظیر تصمیم یک ماه پیش به دولت متعلق به فروشگاه که فروش تقریبا همه پنسیلوانیا مشروب و خیلی از آن شراب باعث شد برخی از مردم به رانندگی در سراسر خطوط دولت به سهام تا, خطر اتهام بزه.

اگر چه اوهایو, غرب ویرجینیا و دلاور را سرکوب وسایل نقلیه با Pennsylvania دسته ادامه به جمعیت liquor store پارکینگ در نیویورک نیوجرسی و مریلند, شهرهای مرزی میان ادامه محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیبریا تام گرگ شروع به بسته شدن کسب و کار در ماه مارس و Liquor Control Board پس از مشورت با او به زودی خود را تعطیل, رسانه های خرده فروشی. بسیاری از مشروب کابینت در حال اجرا هستند کم و پنسیلوانیا Liquor Control Board محوری به فروش آنلاین بوده است برای بسیاری از ورزش در نا امیدی در حالت نزدیک به 13 میلیون نفر است.

“اکثر مردم لازم نیست که یک فروشگاه بزرگ مشروب در خانه خود را. برای یک چیز گران است” گفت: الکل نویسنده Lew Bryson از Langhorne. “من فکر می کنم مردم در حال اجرا هستند از مصرف روزانه خود را و قرار دادن فشار بر روی.”

چند هفته پس از اين مجرا بسته مشروب هیئت مدیره راه اندازی مجدد آن ناچیز آنلاین فروش سیستم ramping تا این هفته با آوردن برخی از کارگران برای پر کردن جعبه برای تحویل خانه. قبل از همه گیر دولت مشروب هیئت مدیره را در مورد 180,000 معاملات روزانه اما به عنوان کارگران شروع به بازگشت آن به حال تنها قادر به پر کردن بیش از 4000 سفارشات آنلاین در روز است.

روز شنبه هیئت مدیره اعلام کرد 175 از نزدیک به 600 فروشگاه را شروع به گرفتن سفارشات از طریق تلفن شروع دوشنبه برای منظقه سرویس با هر مشتری محدود به شش بطری. —آسوشیتد پرس

10:46 am: به عنوان coronavirus محدودیت کشیدن, آمریکایی ها تغییر آنلاین هزینه از انباشت سرگرمی

پس عجله برای مواد غذایی و تمیز کردن وسایل بیشتر آمریکایی ها به دنبال نرم افزار باز کردن کتاب.

به عنوان افراد باقی می ماند پناه در خانه های خود با توجه به شیوع کروناویروس, خرید آنلاین تا رسید به عنوان جایگزینی برای قدیمی سفر به فروشگاه. در علاوه بر این به طور کلی رونق در تجارت الکترونیکی هزینه های فروش داده ها نشان می دهد که زیر اولیه انباشت کالا, بسیاری از خریداران آنلاین را تغییر تمرکز خود را به سرگرمی, محصولات مانند کتاب ها و بازی ها به عنوان آنها تنظیم به حالت عادی زندگی در قرنطینه.

E-commerce هزینه در ایالات متحده است تا بیش از 30 درصد از ابتدای ماه مارس تا اواسط ماه آوریل در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به تحقیقات بازار شرکت Rakuten هوش. که به طور قابل توجهی بیشتر رشد حدود 50% بیشتر از سالانه 20 درصد رشد در خرید آنلاین این شرکت تبدیل شده اند عادت کرده اند به دیدن در سال های اخیر است.

این تصویر کلی از اقتصاد رنگ های یک عکس از هر آنچه که آمریکایی ها در حال خرید و چه خریداران اولویت های منتقل شده در طول دوره تمدید دوره قرنطینه. —Nate Rattner

10:39 am: ناامید ورزشی bettors در حال تبدیل به پیش نویس NFL و بحث ریاست جمهوری به عنوان لغو کشیدن

توا Tagovailoa آلاباما مصاحبه در اولین روز از NFL سراغ ترکیب در Lucas نفت ورزشگاه در فوریه 25 سال 2020 در Indianapolis, Indiana.

Alika Jenner | گتی ایماژ

ورزشی دیگر ممکن است وافغان بر صفحه تلویزیون در سراسر کشور, اما نه بازداری برخی از قماربازان از قرار دادن شرط در هر چیزی که آنها می توانند شانس — تنیس روی میز, نظرات در بحث ریاست جمهوری و حتی بازی های ویدئویی مسابقات ورزشی.

در این سال قرار بود یک فرصت رشد برای سایت های مانند FanDuel و DraftKings که در حال هل دادن برای گرفتن مجوز در بیشتر کشورهای در سراسر کشور است. هفده متحده باید قانونی شرط بندی های ورزشی و بسیاری دیگر پیشنهاد دولت لوایح را که آنها حقوقی در سال آینده است. DraftKings هل دادن به جلو با یک طرح برای تبدیل شدن به یک داد و ستد عمومی نهاد از طریق ادغام معکوس با الماس عقاب کسب Corp. یک هدف ویژه خرید شرکت.

اما قبل از این بود که Covid-19 coronavirus همه گیر تعطیل تقریبا هر رویداد بزرگ ورزشی.

قماربازان هیچ جای دیگری به نوبه خود به عنوان ایالات متحده قمار بسته هستند بنابراین آنلاین کتاب های ورزشی در حال جستجو برای جدید و خلاق, شرط برای حفظ مشتریان مشغول اند.

این ماه در پیش نویس NFL ارائه خواهد شد افزایش است.

Sportsbooks را با حدود 150 مختلف گزاره شرط در اطراف NFL Draft-حدود سه برابر بیشتر از همیشه قبل از گفت چاد Milmann اقدام ارشد شبکه محتوای افسر. —الکس شرمن جباری جوان

10:31 am: تالار فناوری همه گیر نیت تور نمی حمل وزن در ضد تراست پروب, کارشناسان می گویند

10:19 am: آلمان سیگنال های بیشتر برای کمک به کسب و کار و کارگران در حال مبارزه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

سیاستمداران در صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل ائتلاف دولت نشانه حمایت بیشتر برای مبارزه کسب و کار و مصرف کنندگان در coronavirus بحران با تمرکز بر هتل ها و رستوران ها و پرداخت به صورت کوتاه مدت کارگران است.

Dehoga یک انجمن صنعت که شامل سهم زیادی از اغلب کوچک متعلق به خانواده عملیات گفت: Bild am Sonntag که برخی از 70,000 رستوران و هتل اپراتورها که استخدام 223,000 مردم می تواند در صورت عجز از پرداخت دیون به آنها ایستاده بود به از دست دادن تا 10 میلیارد یورو از فروش تا پایان ماه آوریل است.

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier از مرکل حزب محافظه کار گفت: در مصاحبه با همان روزنامه موافقت خود را با بخش پشتیبانی مورد نیاز به دریافت تا بر روی پای خود را دوباره.

“روشن است که ما نیاز به کمک های اضافی برای جلوگیری از بخش بزرگی از این شرکت ها دادن و ناپدید شدن از بازار است.” —رادیو فردا

9:53 am: Coronavirus مرگ و میر در نیویورک اما مقامات می خواهیم هوشیاری

یک مرد با پوشیدن یک ماسک عبور می کند یک نقاشی دیواری در مارس 13 سال 2020 در شهر نیویورک است. – نیویورک فرماندار اعلام مارس 13 سال 2020 که “بدترین است” برای آن شیوع کروناویروس ارائه دولت حرکت معقول با وجود گزارش خود شمار کشته شدگان را گذرانده بودند 10,000.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نیویورک روزانه تلفات از coronavirus مرگ و میر و آمار آن در پایین ترین نقطه در بیش از دو هفته اما هنوز مقامات هشدار می دهند که شهر نیویورک و بقیه دولت آماده نیست به سهولت در خاموش شدن ناگهانی از مدارس کسب و کار و تجمعات.

همانطور که از شنبه تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته و تحت 550 برای اولین بار در بیش از دو هفته به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش است.

اما بحران به مراتب بیش از: بیمارستان هنوز گزارش نزدیک به 2000 جدید COVID-19 بيمار در هر روز و پرستاری در خانه باقی می ماند “feeding frenzy برای این ویروس” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

در حالی که له از بیماران کاسته است تا حدودی در اتاق اورژانس “این بدان معنا نیست که روز تولدت اینجا هستید دوباره” کومو گفت: در اخبار جلسه. “ما در یک نقطه زمانی که ما در حال رفتن به بازگشایی هر چیزی را بلافاصله.”

دولت وارد 540 مرگ و میر جمعه از COVID-19 کمترین تعداد از آوریل 1.

حدود 13,000 نیویورک فوت کرده اند پس دولت اول coronavirus مورد گزارش شد 1 مارس فرماندار گفت. دولت کل را شامل نمی شود بیش از 4000 شهر نیویورک مرگ و میر است که مقصر این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست. —آسوشیتد پرس

9:39 am: اکثر رای دهندگان حمایت از دولت گرفتن یک نقش بزرگتر در اقتصاد در طول coronavirus بحران, NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال می گوید:

دولت فدرال خم آن عضله به بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اکثر رای دهندگان به مداخله.

به عنوان کنگره به نظر می رسد برای ساخت بزرگترین اورژانس هزینه های طرح در تاریخ ایالات متحده 63 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها به تایید از گسترش نقش دولت در اقتصاد در پاسخ به شیوع یک NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت. 30 درصد دیگر از پاسخ دهندگان گفت: آنها مخالف.

این نظرسنجی نشان دهنده راحتی با فدرال نفوذ در اقتصاد در طول بحران معمولا نهان در طول آرامتر دوره زمانی که بیشتر رای دهندگان صدای زنگ در مورد کسری بودجه و یا نفس بیش از حد. حتی پس از آن را به طور کامل تبخیر در طول زمان اقتصادی باقی بمانند.

نزدیک به نیمی یا 48 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که نگرانی بیشتر در مورد هزینه های دولت بیش از حد پول به شناور اقتصاد و رانندگی تا کسری بودجه این نظرسنجی در بر داشت. یکی دیگر از 40 درصد از رای دهندگان گفت: آنها نگران بودند که ایالات متحده خواهد پرداخت بیش از حد کمی پول و گسترش رکود اقتصادی. —یعقوب Pramuk

9:25 am: چگونه coronavirus و خرده فروشی تعطیلی تسریع ظهور آمازون

اگر آمازون تحت سلطه بازار خرده فروشی قبل از coronavirus همه گیر شروع خوب وجود دارد دلیلی برای باور کردن آن را از بحران ظهور و حتی قوی تر.

تحت دستور به ماندن در خانه میلیون ها نفر از آمریکایی ها تبدیل شده اند به بازار های آنلاین مانند آمازون سفارش بسیار مورد نیاز ملزومات مانند کاغذ توالت, مواد غذایی ضد عفونی کننده دست سرد و پزشکی است.

به جای سوپر مارکت محله مصرف کنندگان با تکیه بر مواد غذایی آنلاین تحویل خدمات مانند آمازون, تازه, در نتیجه یک آبشار از تاخیر و خارج از بورس اعلامیه در میان غیر منتظره افزایش در تقاضا. آمازون به استخدام بیش از 100,000 جدید انبار و تحویل کارگران از ماه مارس برای کمک به مدیریت افزایش سفارشات و این برنامه ریزی را در 75,000 بیشتر کارگران است.

تقاضای بی سابقه است رو سهام آمازون به اوج. سهام ضربه تمام زمان بالا در آوریل 16 می باشد و بیش از 28 درصد در سال در مقایسه با 11 درصد کاهش شاخص S&P 500. سرمایه گذاران رفتند به آمازون و دیگر stay-at-home سهام مانند Netflix و زوم در ماه های اخیر به عنوان مصرف کنندگان آمده بستگی دارد خدمات خود را در میان مستند.

چشم انداز روشن تر از همیشه برای آمازون. اما آن صعود است که اتفاق می افتد در برابر یک نگرانی در زمینه بحران مالی در صنعت خرده فروشی و اقتصاد گسترده تر. —آنی پالمر

9:13 am: Mnuchin, Pelosi می گویند: “بسیار نزدیک” به یک معامله در دور دوم از وام کسب و کار کوچک

معاون نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا صحبت می کند به اعضای رسانه ها پس از شرکت در مراسم امضای H. R. 748 ، Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در کنار کنگره رهبری در Rayburn اتاق ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

سارا Silbiger | بلومبرگ | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که کاخ سفید و کنگره می تواند رسیدن به یک معامله امروز در متمم بودجه برای چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک.

$349 میلیارد نجات برنامه وام از پول روز پنج شنبه تنها دو هفته پس از آن راه اندازی شد. جمهوری خواه و دموکرات از رهبران مبارزه کرده اند به توافق در مورد چگونگی بازگرداندن وجوه مالی خود را به عنوان یک کشت از آمریکا کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند از خاموش کردن از ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که او امیدوار معامله در یکی دیگر از $300 میلیارد دلار در سرمایه گذاری کسب و کار خواهد بود به تصویب در سنا در روز دوشنبه و در خانه در روز سه شنبه.

قرارداد جدید شامل 50 میلیارد دلار برای فاجعه وام 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای فدرال تست برنامه. پول برای دولت های ایالتی و محلی را شامل نمی شود در بسته Mnchunin گفت.

معاون نانسی پلوسی گفت: در مصاحبه با ABC “این هفته” او بر این باور قانونگذاران بسیار نزدیک به یک معامله در تصویب پول اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال نزدیک” پلوسی گفت. “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک توافق است.

پلوسی و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر می گویند که آنها به نفع پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک اما همچنین می خواهید بیشتر coronavirus پاسخ بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان ها و همچنین کمک های غذایی برای فقرا است. —اما Newburger

9:02 am: انگلستان نه به فکر کاهش ویروس مستند اقدامات هنوز

بریتانیا نیست با توجه به لغو مستند تحمیل تقریبا چهار هفته پیش به کنترل شیوع کروناویروس داده “عمیقا نگران کننده” افزایش مرگ و میر ارشد وزیر گفت.

بریتانیا است که در نزدیکی یا اوج یک بحران بهداشتی است که در آن بیش از 15000 نفر کشته شده اند — بالاترین پنجم ملی کشته و یک بیماری همه گیر مرتبط حداقل 150,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: Buzzfeed گزارش که دولت با توجه به لغو این مستند در مراحل ماه های آینده درست شد.

“حقایق و مشاوره روشن هستند در لحظه ای که ما نباید به فکر برطرف کردن این محدودیت ها هنوز” گوو گفت اخبار آسمان. —رادیو فردا

8:44 am: پوتین می گوید coronavirus بحران تحت کنترل کامل با وجود افزایش رکورد در موارد

یک افسر پلیس با آنفولانزا ماسک بر چهره دیده می شود در یک chekpoint در جاده ها از ریگا در ورود به مسکو, روسیه, آوریل 15,سال 2020 است.

میخائیل Svetlov

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت که مقامات روسی بود coronavirus بحران تحت کنترل کامل است و همه چیز را با کمک خدا حتی به عنوان کشور روز یکشنبه با ثبت یک رکورد روزانه افزایش موارد این ویروس جدید است.

روسیه روز یکشنبه گزارش داد 6,060 جدید در موارد قبلی 24 ساعت آوردن آن در سراسر کشور شمارش به 42,853 هر چند رسمی مرگ و میر 361 باقی می ماند نسبتا پایین در مقایسه با سایر کشورهای مشابه با تعدادی از موارد است.

در یک پیام ویدئویی تبریک به مسیحیان در کنیا پوتین گفت: جشنواره مذهبی را تقویت روسها امید و ایمان به این دلیل که رستاخیز مسیح قدرتمند بود نماد تولد دوباره و یک یادآوری است که زندگی می رود.

رهبر روسیه که نگاه آرام او در مقابل یک شومینه در خارج از شهر مسکو اقامت کشور گفت: تا به حال تمام منابع لازم برای انجام آنچه که مورد نیاز برای سلامت مردم و اقتصاد است.

“همه سطوح قدرت در حال کار در یک سازمان مسئول و موقع راه” گفت: پوتین بود که flanked توسط رنگ تخم مرغ عید پاک سنتی ارتدوکس Kulich نان شیرین و یک قوری بزرگ چای.

“وضعیت تحت کنترل کامل است. همه جامعه ما این است که ایران در مقابل تهدید مشترک.” —رادیو فردا

8:26 am: استرالیا خواسته coronavirus درخواست اضافه کردن به فشار بر چین

استرالیا روز یکشنبه به اضافه فشار در حال رشد در چین بیش از دست زدن به آن از رمان coronavirus سوال آن شفافیت و خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های این ویروس و چگونگی گسترش آن.

Coronavirus اعتقاد بر این است که ظهور در یک بازار فروش حیات وحش در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این گسترش در سراسر جهان آلوده کردن برخی از 2.3 میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به 160,000 از آنها با توجه به رویترز محاسبات.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: نگرانی در مورد چین شفافیت بود “بسیار بالا نقطه”.

“مسائل اطراف coronavirus مسائل برای بررسی مستقل و من فکر می کنم که مهم است که ما انجام می دهیم که” Payne تلویزیون ABC گفت. —رادیو فردا

8:14 am: کره جنوبی شل شدن برخی از, اجتماعی, فاصله, قوانین جدید ویروس موارد سقوط

یک کره جنوبی پوشد دستکش های پلاستیکی و درجه حرارت خود را چک پس از ورود بازیگران به او رای برای انتخابات پارلمانی میان شیوع کروناویروس در 15 آوریل سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ)

کره جنوبی تمدید اجتماعی آن فاصله سیاست برای یکی دیگر از 16 روز یکشنبه اما ارائه برخی از کمک برای کلیساها و ورزشی و وسایل آن را به عنوان گزارش فقط هشت جدید کروناویروس عفونت کمترین میزان در دو ماه.

کمی آرام دستورالعمل معنی در معرض خطر امکانات مانند کلیساها را دیگر باید دید در حالی که مسابقات ورزشی مانند فوتبال می توانند رزومه و بدون مخاطب. “این است که امن ترین برای حفظ فشرده اجتماعی فاصله اما از آن آسان است نه در واقع. ما نیاز به پیدا کردن وسط زمین” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفته تلویزیونی ملاقات با مقامات دولتی.

“اگر ما می تواند حفظ ثبات مدیریت در سطح کنونی ما تغییر خواهد کرد به روال اجتماعی فاصله’ از مارس 6,” چانگ گفت.

مقامات بهداشتی باید گفت این امر اجازه می دهد تا بازگشایی اقتصاد در حالی که حفظ دستورالعمل ضد عفونی و جلوگیری از گسترش این ویروس در افراد در زندگی روزمره.

این اولین بار پس از فوریه. 18 که کره جنوبی گزارش تک رقمی روزانه افزایش عفونت های جدید. این رقم به ارمغان می آورد کل آن موارد به 10,661. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا می بیند کمترین تعداد مرگ افزایش در یک ماه جهانی در صدر تلفات 160,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>