Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: فرماندار نیویورک می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیج ارتش, شهردار نیویورک خواستار شیوع ‘جنگ’

سرباز گارد ملی به گوش فرماندار نیویورک اندرو کومو به عنوان مردم منتظر به آزمایش می شود و در دولت اول درایو را از طریق COVID-19 موبایل مرکز آزمون در گلن جزیره پارک در نیو راشل, نیویورک, مارس 13 سال 2020 است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 156,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 5,833 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 2,952 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • ایالات متحده و میر: حداقل 57 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز

12:11 pm: بانک مرکزی امریکا برایان Moynihan — “ما در جنگ برای مهار این ویروس’

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت: coronavirus متحد جهان آن را به عنوان تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“ما در جنگ برای مهار این ویروس” Moynihan گفت: در CBS. “نکته جالب این است که همه در همان دشمن مشترک در سراسر جهان است. پس از آن یک سوال از ما چگونه انجام است که به عنوان کارفرمایان؟”

Moynihan اشاره کرد که بانک مرکزی آمریکا همراه با سایر بانک ها است که کمک به مصرف کنندگان را تحت تاثیر شیوع ویروس با پرداخت deferrals در کارت های اعتباری و وام های مسکن است.

“شما نمی خواهید مردم به جریمه” از آنجا که از virus او اضافه شده است.—فرد ایمبرت

12:01 pm: اپل اجازه می دهد تا مشتریان به جست و خیز مارس پرداخت کارت

اپل اعلام کرده یک مشتری کمک برنامه برای اپل کارت اعتباری به منظور کمک به افرادی که قادر به خود را در مارس پرداخت میان فشار از coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه به مردم اجازه می دهد به جست و خیز این ماه پرداخت بدون تحمیل هزینه های بهره است.

“ما درک می کنیم که به سرعت در حال تکامل COVID-19 وضعیت به شمار چالش های منحصر به فرد برای هر کس و برخی از مشتریان ممکن است مشکل ساخت پرداخت های ماهانه خود را” شرکت در بیانیه ای گفت. “اپل کارت متعهد به کمک به شما منجر به یک سالم زندگی مالی.” —اما Newburger

11:55 am: Kudlow می گوید دولت فدرال ممکن است ضمانت وام به شرکت های هواپیمایی

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: دولت فدرال ممکن است به شرکت های هواپیمایی ضمانت وام به آب و کاهش تقاضا در میان شیوع کروناویروس.

“ما در حال صحبت کردن به خطوط هوایی” Kudlow گفت: CBS. “ما در حال رفتن به رفتن به تپه های این هفته است. ما باید تعدادی از طرح های جدید با توجه به خطوط هوایی است.”

هواپیمایی سهام سقوط کرده در هفته های اخیر به کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی و مصرف کنندگان لغو در نظر دارد با توجه به شیوع است و همچنین صدمه زدن به دیگر بخش های اقتصاد جهانی است.

“این یک داستان است که می تواند بسیار چالش برانگیز در کوتاه مدت” Kudlow گفت. “اما این یک داستان از سال است. این یک داستان از هفته و ماه است.” —فرد ایمبرت

11:38 am: بالا NYC رسمی خواستار شهر خاموش

شهر نیویورک حسابرسی Scott M. Stringer خواستار خاموش شدن این شهر به عنوان نگرانی بیش از این شهر نسبتا آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
 
مقامات منتخب را مطرح هشدار دهنده که شهر در حال حرکت است به سرعت به اندازه کافی به جای محدودیت در مکان هایی مانند کافه ها و رستوران ها که بسیاری از آنها هنوز هم پر از مردم در شنبه شب. کافه ها و رستوران ها در حال حاضر می تواند باز بماند اگر آنها در نیمی از حداکثر ظرفیت.
 
“تنها خدمات ضروری باید باز باقی می ماند. هیچ میله, رستوران ها و یا فیلم تئاتر” Stringer در توییتر نوشت. “و من دوباره خواستار نیویورک مدارس تعطیل شود. ما نمی توانیم با کسب و کار به عنوان معمول است.” —اما Newburger

11:30 am: ما در معرض خطر از ‘ووهان سبک شیوع تونس FDA کمیسر

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: ایالات متحده آمریکا است که در معرض خطر یک “ووهان سبک شیوع” در شهرهای متعدد در سراسر کشور. شیوع چنین شدت در یک شهر مانند نیویورک را “پایمال کردن سیستم خود را,” او گفت: در طول یک مصاحبه با CBS’ “چهره ملت است.”
 
Coronavirus سرچشمه در چین در شهر ووهان و کشته شدن بیش از 3000 نفر در سرزمین اصلی چین است. مقامات بهداشتی می گویند چین coronavirus اپیدمی اوج خود را سپری کرده به عنوان موارد همچنان به گسترش به مناطق دیگر جهان است.
 
“وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از آن اما این خطر است که ما در حال حاضر” گوتلیب گفت و افزود که ایالات متحده را “قطعا” باید ده ها هزار نفر از ویروس موارد است. او گفت: تحقیقات نشان می دهد وجود دارد به احتمال زیاد 10 – 40,000 موارد در حال حاضر در سراسر کشور توزیع شده است. —اما Newburger

11:19 am: آمریکا تبدیل به ذخایر نقدی به عنوان بودجه تیره و تار

متحده در سراسر ایالات متحده در حال اختصاص صدها میلیون دلار برای پاسخ به coronavirus حتی به عنوان دولت ایالات متحده آماده به ارسال میلیاردها بیشتر در راه خود را.

بسیاری از ایالت ها ساخته شده است تا قابل ملاحظه ذخایر خود را در “روز بارانی” وجوه در طول چندین قوی سال از مالیات مجموعه. برخی از فرمانداران و قانونگذاران ایالتی در حال حاضر در حال بهره برداری در آن پس انداز برای هزینه های اضطراری. دیگران به دنبال کنار گذاشته و حتی بیشتر در ذخیره ترس اقتصادی عدم قطعیت ناشی از کوروناویروس می تواند ارسال درآمدهای مالیاتی به اضمحلال رود.

ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان شده اند در خط مقدم از پاسخ مانیتورینگ و تست کسانی که مشکوک به داشتن ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است. هزینه نصب برای کارکنان و تجهیزات پزشکی.

اما متحده نیز نیروبخش به صورت بالقوه اثر موج دار شدن در درآمد خود را. لغو مهم ورزشی و سرگرمی حوادث می تواند به معنای کمتر مالیات درآمد حاصل از گردشگران و ساکنان محلی است. دستورات را به کار و مطالعه در خانه به جای در ادارات و مدارس و کالج ها می تواند به معنای درآمد کمتر از سوخت مالیات و کرایه حمل و نقل عمومی.

و اگر برخی از کارکنان نمی توانند به کار است که می تواند با قرار دادن یک دمپر در درآمد دولت و خودداری از مالیات در حالی که رانندگی تا هزینه های عمومی برای برنامه های رفاهی از جمله بیمه بیکاری و پزشکی دولتی برنامه مراقبت های بهداشتی. —آسوشیتد پرس

10:46 am: Cuomo تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیج نظامی

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیج نیروهای فدرال و ترجمه و بومی سازی تست برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.
 
“هر کشور متاثر از این بحران به کار گرفته شده در آن بر اساس ملی. ایالات متحده نه” کومو نوشت در نیویورک تایمز. “دولت و دولت های محلی به تنهایی و به سادگی نمی باید ظرفیت و منابع به انجام آنچه لازم است و ما نمی خواهیم یک لحاف چهل تکه از سیاست.”
 
کومو خواست دولت اجازه متحده به گواهی طیف گسترده ای از تست های آزمایشگاه و همچنین federalize خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است. او همچنین با اشاره به “شکست قریب الوقوع بیمارستان سیستم” به عنوان موارد کوه و استدلال کرد که سپاه مهندسان ارتش باید در خدمت به عنوان موقت مراکز پزشکی.

“ما اعتقاد داریم که استفاده از فعال وظیفه ارتش سپاه پرسنل خواهد نه نقض قانون فدرال به دلیل این است که یک فاجعه ملی,” کومو نوشت. “انجام این کار هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی تخت های مراقبت ويژه اما این بهترین امید ما است.” —اما Newburger

10:24 am: Mnuchin نمی کند انتظار رکود

استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در این جلسه در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

شاو Thew | بلومبرگ | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری با اعتماد به نفس است که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد و در این رکود از شیوع کروناویروس اشاره کرد او انتظار ندارد یک رکود است.

“بعد از آن در سال, بدیهی است که فعالیت های اقتصادی را انتخاب کنید تا به عنوان ما به مقابله با این ویروس” Mnuchin گفت: در ABC. او همچنین گفته فاکس نیوز یکشنبه او انتظار یک “جهش بزرگ بعد از این سال است.”

اما نه هر کس است که به عنوان اعتماد به نفس Mnuchin که اقتصاد را سوار از شیوع کروناویروس.
آلن چشم بند اسب یک اقتصاددان و رئیس سابق فدرال رزرو معاون رئیس گفت: CNBC در هفته گذشته که اقتصاد است که احتمالا در حال حاضر در رکود است.

گری کوهن سابق شورای اقتصاد ملی مدیر نیز فکر می کند که ایالات متحده در حال حاضر در رکود است. —فرد ایمبرت

10:14 am: ‘این است که معادل یک جنگ’ de Blasio می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام دولت فدرال ایالات متحده به “بیدار” و با سرعت بالا coronavirus تست ظرفیت و کار با مکان در کشور است که به فوریت نیاز به تجهیزات بیشتری مانند پنکه فولاد ماسک و ضد عفونی کننده دست.

“اگر دولت فدرال درک نمی کند این است که معادل یک جنگ در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد که ایالات متحده و محلات می توانید تمام تنظیمات ما نیاز به او گفت:” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “ما همه ما را در راه های بسیاری.”
 
شهردار تحت فشار به منظور بسته شدن رستوران ها و مدارس در شهر نیویورک برای مبارزه با گسترش ویروس. گردهمایی بیش از 500 نفر ممنوع شده است اما رستوران ها و کافه ها می تواند باز بماند در نیمی از حداکثر ظرفیت. — اما Newburger

10:00 am: آمریکایی ها از بازگشت از خارج از کشور صورت ساعت-صف های طولانی در فرودگاه های ایالات متحده

مسافران بازگشت زود هنگام از سفر به پاریس, فرانسه با توجه به ایالات متحده سفر هوایی ممنوعیت در ورود بین المللی در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020

کیت Munsch | ایسنا

هزاران نفر از آمریکایی ها در بازگشت به خانه با آن مواجه تنگ واردان سالن و ساعت-انتظار طولانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید کروناویروس نمایش فیلم در برخی از شلوغ ترین فرودگاه در کشور جرقه برخی نگران هستند که این بیشتر می تواند گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ممنوع اکثر اروپایی ها از سفر به ایالات متحده برای 30 روز در تلاش برای مهار این ویروس. بی سابقه محدودیت ایجاد هرج و مرج در فرودگاه های اروپایی به آمریکایی ها شتافت به خانه قبل از شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده و کشورهای اروپایی خود را به اقدامات شدید برای مبارزه با این بیماری است.

بازگشت شهروندان آمریکایی و اقامت دائم را “افزایش ورود غربالگری مسافر که در آن خواسته می شود در مورد تاریخچه پزشکی, شرایط فعلی و در خواست اطلاعات تماس محلی, مقامات بهداشت و درمان” وزارت امنیت داخلی در روز جمعه گفت.

پس از ورود به ایالات متحده و برخی از مسافران منتظر بیش از چهار ساعت برای غربالگری. — لسلی Josephs

9:30 am: صدها نفر از هزاران نفر می میرند Fauci هشدار

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: صدها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند از coronavirus به عنوان تعدادی از موارد است که انتظار می رود در سراسر ایالات متحده
 
“ما به وضوح به بیش عفونت او گفت:” در سی ان ان “چهره ملت”. “چالش ما در حال حاضر این است که چگونه ما بلانت است.”
 
“ما باید واقع بینانه و صادقانه. ما چالش ما این است که سعی کنید و از آن نمی افتد. اما فکر می کنم اگر ما در مورد زندگی روزمره ما و نه نگرانی در مورد هر چیزی که آن را به اتفاق می افتد — از آن می تواند اتفاق می افتد. و این می تواند بدتر شود,” او گفت:.
 
در حالی که این ویروس به شدت تحت تاثیر افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط بهداشتی Fauci هشدار داد که افراد جوان می تواند بیمار و گسترش این ویروس به افرادی که بیشتر در معرض خطر. او همچنین اشاره کرد که نقاط داغ در ایالات متحده باید در نظر اختتامیه هنوز شلوغ کافه ها و رستوران ها.
 
“من می خواهم برای دیدن چشمگیر کاهش از تعامل شخصی ما در رستوران ها و کافه,” او گفت:. “قصد دارد به افرادی که جوان هستند که در حال رفتن به باد گرفتن به طور جدی بیمار است.”
 
مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایالات متحده به عنوان دولت محدود اجتماعات بزرگ و مسافرت از خارج از کشور است. —اما Newburger

8:30 am: بازی های المپیک 2020 مشعل تحویل در پشت درهای بسته در آتن

توکیو 2020 المپیک شعله تحویل در آتن در هفته آینده انجام خواهد شد در پشت درهای بسته میان شیوع کروناویروس یونانی کمیته ملی المپیک گفت.

یونان در روز جمعه لغو مانده از داخلی رله مشعل المپیک از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت یک روز پس از توکیو بازی شعله روشن شد در باستانی المپیا. —رویترز

8:18 am: خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق تقریبا تمام مسافت های طولانی پروازهای بین المللی

خطوط هوایی آمریکا شروع خواهد شد مرحله به مرحله تعلیق تقریبا همه آن مسافت طولانی پروازهای بین المللی از ایالات متحده شروع دوشنبه شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. پرواز تحت تاثیر عبارتند از کسانی که در آسیا و اقیانوسیه اروپا و آمریکای جنوبی است.

آخرین حرکت اجرا خواهد شد از 16 مارس تا مه 6 و بین المللی را کاهش دهد ظرفیت 75% در سال در سال حامل گفت. آن را می آید به دولت آمریکا تحمیل محدودیت های مسافرتی بیش از شیوع کروناویروس که در حال حاضر ضعیف تقاضا است. —رویترز

7:23 am: Nike بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده

یک توریست می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او حمل چمدان گذشته یک بسته نایک فروشگاه در لاس Ramblas در 15 مارس سال 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

نایک بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده آمریکا همراه با دیگر نقاط جهان به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید این شرکت گفت: صبح روز یکشنبه.

آن مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپای غربی و استرالیا و نیوزیلند را از روز شنبه از طریق مارس 27 شرکت گفت. —توماس لورن

7:12 am: سلامت رسمی می گوید: ایران در مرگ و میر در 724

علیرضا Vahabzadeh مشاور ایران به وزیر بهداشت است گفت: بنا به گزارش جدید coronavirus را کشته است بیشتر 113 نفر در 24 ساعت گذشته.

مرگ و میر در حال حاضر در 724 با مجموع عفونت در 13,938 با توجه به انتخاب. — مت پرچ

3:23 am: پاپ در عید پاک خدمات برگزار می شود بدون وفادار حضور: واتیکان

پاپ فرانسیس’ عید پاک خدمات در ماه آوریل برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه مؤمنان را در حضور و غیاب در تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش واتیکان روز یکشنبه گفت.

پاپ هفتگی یکشنبه نعمت خود ادامه خواهد داد برگزار می شود از طریق اینترنت و تلویزیون تا آوریل 12, واتیکان گفت: در وب سایت رسمی خود را. عید پاک خدمات به طور معمول جذب ده ها هزار نفر از خدمه به رم و واتیکان.

2:50 am: کره جنوبی اعلام فاجعه در مناطق در مناطق سخت ضربه توسط ویروس

دولت کره جنوبی ماه Jae-در اعلام کرد این کشور در سخت ترین-آمار مناطق از coronavirus به عنوان “فاجعه در مناطق” روز یکشنبه اعلام 76 موارد جدید و سه مرگ و میر, در کاهش موارد جدید به دو رقم برای اولین بار در سه هفته سلامت گزارش شده است.

در این بیانیه برای اولین بار بود به اتفاق می افتد در کره جنوبی تحت چارچوب یک بیماری است و اجازه می دهد تا دولت به یارانه تا نیمی از هزینه های مرمت و تخلیه ساکنان از آنها نیاز به پرداخت مالیات و قبوض آب و برق. این کشور دارای 8,162 تایید موارد جدید کروناویروس و 75 مرگ و میر بالاترین در آسیا پس از چین است.

1:48 am: همسر نخست وزیر اسپانیا آزمایش مثبت

همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس گزارش رویترز با استناد به ساعت ، هر دو سانچز و همسرش, Begona گومز در حال انجام خوب این خبرگزاری گفت.

خبر می آید که اسپانیا تحمیل 15 روز در سراسر کشور مستند آغاز شد که در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 6,391 مردم در این کشور تا کنون با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا در حال حاضر دومین شماره از تایید COVID-19 مورد در اروپا پس از ایتالیا. —جوانا قهوهای مایل به زرد

1:14 am: استرالیا به اعمال 2-هفته خود قرنطینه در هر ورود از خارج از کشور

استرالیا تحمیل خواهد شد دو هفته قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که از خارج از کشور, نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در روز یکشنبه. جدید اقدامات صورت گرفته به عنوان کشور جنگ شامل بسیار مسری coronavirus خواهد اثر را از نیمه شب. “همه مردم از آمدن به استرالیا مورد نیاز خواهد بود — مورد نیاز خواهد بود من استرس به خود منزوی برای 14 روز,” او گفت:.

علاوه بر این کشور خواهد بود محرومیت تمام کشتی های کروز از بنادر خارجی به صورت اولیه 30 روز بیشتر قبل از تصمیم گیری ساخته شده او گفت:.

وجود دارد 249 تایید موارد از جمله 3 مرگ و میر در استرالیا به عنوان 10:30 صبح به وقت محلی روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: در آخرین به روز رسانی. —جوانا قهوهای مایل به زرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>