Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک, مرگ, پرش USNS راحتی crewmember تست مثبت

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,359,300
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 75,945
  • ما موارد: حداقل 368,449
  • ما مرگ و میر: حداقل 10,993

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:24 pm: Cramer: وال استریت ‘در گزارش ها’ داستان چیزی نیست که من شنیدن در خیابان اصلی

CNBC جیم کرامر گفت که او معتقد است که وال استریت اخیر خوش بینی بیش از یک آشکار رکود در coronavirus موارد به اشتراک گذاشته شده است توسط بسیاری از آمریکایی ها در خیابان اصلی.

“وجود دارد یک روز خوشحال هستند در اینجا دوباره وال استریت تصور در مقابل آنچه من می شنوم … مردم گفت:” می توانم ، چگونه می توانم یک ماسک? من می خواهم یک N95?'” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.”

با استناد اخیر COVID-19 مورد داده های جی پی مورگان را Marko Kolanovic به تازگی گفته مشتریان است که “محدود بازگشایی” از اقتصاد ایالات متحده می تواند به زودی اتفاق می افتد.

“من آن را دوست دارم. من عاشق خوش بینی … اما من نمی خواهم گرفتن بیمار” کرامر گفت او احساس می کند بیشتر وجود دارد بیم و هراس نسبت به راه اندازی مجدد چیزی شبیه زندگی عادی از بازار سهام حرکت های اخیر در حال نشان دادن است. —کوین Stankiewicz

12:08 pm: سنا به رأی به تصویب بیشتر کسب و کار کوچک کمک پنج شنبه, مک کانل می گوید:

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که او امیدوار است برای تصویب بودجه بیشتر برای وام کسب و کار کوچک برنامه این پنج شنبه.

“من کار خواهد کرد با Mnuchin و رهبر شومر و امیدواریم به تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه” او در بیانیه ای گفت.

مارکو روبیو سناتور. پرچم این خبر در یک صدای جیر جیر لحظات قبل از مک کانل ، —لورن هرش یعقوب Pramuk

11:58 am: آمریکا اصرار بوئینگ به فدرال کمک به گیاهان تعطیل بیش از coronavirus همه گیر

ایالات متحده آمریکا به نمایندگی از واشنگتن خواسته اند که بوئینگ برای پذیرفتن کمک دولت برای کمک به آب و coronavirus همه گیر پس از هواپیما ساز ارشد اجرایی خودداری کردند در امکان دولتی سهام عدالت در بورس برای تسکین.

“با توجه به آسیب شدید ملت صنعت هوا و فضا و زحمتکش مردان و زنان در شرکت بوئینگ در حال تجربه در طول این همه گیر ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید با استفاده از کمک های اقتصادی ارائه شده توسط مراقبت در عمل برای حفاظت از هزاران شغل در شرکت بوئینگ در ایالت واشنگتن و در سراسر کشور” گفت: نامه ارسالی دوشنبه به بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون از Rep. Rick Larsen واشنگتن دموکرات و رئیس خانه حمل و نقل هوایی فرعی و شش تن دیگر از نمایندگان مجلس از دولت که در آن بوئینگ در مورد استخدام 70,000 مردم است.

بوئینگ هنوز تصمیم نگرفته که آیا آن را برای درخواست فدرال کمک های اولیه است و در انتظار راهنمایی از وزارت خزانه داری در مورد شرایط و الزامات مورد نیاز برای امداد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. —لسلی Josephs

11:49 am: بازارهای کاملا آمادگی برای چه مدت اقتصاد را به عادی پس از coronavirus اقتصاددان می گوید:

بازارهای سهام هستند “کاملا آمادگی” برای چه مدت اقتصاد را به عادی پس از coronavirus بحران یک استراتژیست گفت CNBC.

بازارهای جهانی فرو شده است به آشفتگی در ماه های اخیر به عنوان سرمایه گذاران در واکنش به افزایش coronavirus بحران است. این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در هر دو پایین حدود 20 درصد بیش از سه ماهه اول این سال در حالی که بازارهای سهام اروپا ارسال شده بدترین سه ماهه از سال 2002. بسیاری از شاخص های بسیج در روزهای اخیر به عنوان داده پیشنهاد گسترش COVID-19 در اروپا و ایالات متحده می تواند شروع به کند.

اما Steen Jakobsen اقتصاددان ارشد در Saxobank گفت: خوش بینی می تواند زودرس ادعا و سرمایه گذاران از عدم قیمت در دراز مدت عواقب بحران است.

“من هنوز هم فکر می کنم بازار کاملا آماده برای آنچه در حال آمدن است در شرایط زمانی که ما باز تا گفت:” CNBC “Squawk Box اروپا” سه شنبه. “بازار جشن و بسیار درستی است که ما باید صاف کردن منحنی سمت راست در حال حاضر از نظر مردم آلوده بودن اما واقعی اقتصادی درام خواهد بود زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر از این به دلیل باز شدن را ماه پس از ماه است.” —چوپان تیلور

11:25 am: نیویورک مرگ و میر شروع به پریدن کرد 731 دوشنبه, تک-بزرگترین افزایش روزانه Gov. کومو می گوید:

Coronavirus مرگ و میر در نیویورک رسید توسط 731 روز دوشنبه تنها-بزرگترین روزانه پرش در COVID-19 تلفات پس از وقوع آغاز شد که چند ماه پیش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

پرش در مرگ و میر می آید حتی به عنوان مراقبت های ویژه پذیرش شروع به کاهش دادن دولت مورد نیاز برخی از اتاق تنفس به سطح شیب دار تا منابع و کارکنان برای رسیدگی به انتظار موج از موارد بیش از چند هفته آینده, او گفت:. تا کنون 5,489 نفر در کشور فوت کرده اند از coronavirus حسابداری برای حدود نیمی از تمام مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از نیمی از موارد در دولت در شهر نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —برکلی لاولیس Jr., William Feuer نوح Higgins-دان

11:14 am: جف بزوس’ Blue Origin 3D چاپ قطعات سپر چهره

جف بزوس’ فضای سرمایه گذاری آبی منشاء اتحاد پیوست موشک دیگر شرکت های داوطلب تولیدی خود تخصص برای کمک به ایجاد محصولات مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس بحران است.

Blue Origin کارگران از آن بود-4 موتور موشک تیم خود داوطلبانه به قطعه پلاستیکی مورد نیاز برای سپر چهره های این شرکت گفت: در تصویری سه شنبه منتشر شد. موشک شرکت حدود 38 انواع پلاستیک است که آن را می توانید چاپ 3D در خانه با پرینتر کار روز و شب را به قطعات.

Blue Origin می پیوندد همکار موشک سازندگان باکره مدار و SpaceX در تولید تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز بیمارستان برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. —مایکل Sheetz

10:43 am: شهردار نیویورک, بیل د Blasio می گوید: تعدادی از بیماران نیاز به هواکش است ‘بهبود’

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: تعدادی از coronavirus بیماران قرار می گیرد هواکش در روزهای اخیر شده است بهتر از انتظار می رود به این شهرستان در وقت با ارزش برای ایمن سازی لوازم مورد نیاز برای یک موج از بیماران انتظار می رود به آمار بیمارستان های محلی در چند هفته آینده.

“باید ببینیم در روزهای آینده اگر آن چیزی که پایدار و چیزی که اظهارات او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل Alfred E. Smith, مکان عمومی, مدرسه ابتدایی در مرکز شهر منهتن در روز سه شنبه. “اما من می خواهم حداقل یک بهبود کوچک در چند روز گذشته و با تشکر از خدا برای آن است.”

وجود دارد حداقل 72,181 تایید COVID-19 موارد و 3,485 مرگ و میر در شهر نیویورک بدترین شیوع در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه صبح روز سه شنبه. حدود 22 درصد از موارد در شهر نیویورک به پایان رسید تا بستری با توجه به نیویورک در بخش بهداشت و درمان. که بیش از دو برابر جهانی میزان بستری شدن, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. —ویلیام Feuer نوح Higgins-دان

10:39 am: روسای دانشگاه ها, ورزشی مدیران را کاهش دستمزد با توجه به مشکلات مالی

دانشگاه استنفورد است تصویب 20% کاهش پرداخت برای کشيش Persis Drell و رئیس جمهور مارک Tessier-لوین در میان مالی به چالش کشیدن زمان او به عنوان دانشگاه تا به حال به صرف پول اضافی در پاسخ به کروناویروس همه گیر Drell اظهار داشت: در یک پیام به استنفورد جامعه است.

دانشگاه اورگان رئیس جمهور مایکل Schill همچنین اعلام کرد او را داوطلبانه 12% کاهش پرداخت. موسسه 10 معاون رئیس جمهور و مدیر ورزشی در حال گرفتن 10% کاهش در هر. این کاهش انتظار می رود به شش ماه گذشته اما می تواند تمدید به پایان 2020-2021 سال تحصیلی.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی پیوست در کاهش حقوق اعضای ارشد رهبری افسران. کارول Folt, دانشگاه, رئیس جمهور, را 20 درصد کاهش در حالی که کشيش ارشد معاون رئیس جمهور و رؤسای را 10% کاهش در هر.

“ما با وجود انعطاف پذیری و نقدینگی قدر از شوک قابل توجهی خواهد شد. ما در حال تجربه قابل ملاحظه هزینه های اضافی در ارتباط با توقف گسترش COVID-19 در ما 80,000 جامعه قوی و با ما درد و رنج کاهش قابل توجهی در بسیاری از منابع مهم درآمد” گفت: USC Provist Charles F. Zukoski و James M. استاتن معاون ارشد رئیس جمهور, سرمایه گذاری در یک بیانیه مشترک. —یاس کیم

10:10 am: آمریکا برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با پنس Fauci, Birx در coronavirus پاسخ

معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر اعضای کلیدی کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد شد برگزاری یک کنفرانس تلفنی با آمریکا در روز چهارشنبه به ارائه به روز رسانی و زمینه سوال در مورد ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر.

کاخ سفید تیم که رهبری پنس به روز رسانی خواهد شد خانه دموکراتیک حزبی در چندین جنبه از پاسخ تلاش از جمله وضعیت تامین و زنجیره تامین یک منبع آشنا با نیروی کار گفت: CNBC. این تیم را نیز شکست داده های کنونی و مدل سازی در ویروس این منبع گفت.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci و coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx نیز مجموعه ای به حضور در این کنفرانس تلفن است که برنامه ریزی شده برای 1 p. m. ET. —کوین Breuninger لورن هرش

9:47 am: هند اجازه می دهد تا محدود صادرات از ضد مالاریا مواد مخدر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از اقدامات تلافی جویانه هشدار

هند اصلی تامین کننده داروهای ژنریک روز سه شنبه گفت: این اجازه خواهد داد که محدود صادرات از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل سلاح در مبارزه با کروناویروس.

دولت هند تا به حال قرار داده و نگه دارید و بر روی صادرات هیدروکسی کلروکین و همچنین در مسکن پاراستامول و گفت: سهام شد تهی به دلیل ضربه به جهانی زنجیره تامین پس از coronavirus پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سخن نخست وزیر نارندرا مودی بیش از آخر هفته به دنبال تامین و در روز دوشنبه گفت: هند ممکن است به تلافی اگر آن را نمی برداشت ممنوعیت صادرات است.

هند همسایگان از جمله نپال نیز به دنبال ضد مالاریا مواد مخدر است. —رویترز

9:33 am: افزایش شاخص سهام برای دومین روز در میان نشانه هایی از کاهش سرعت ویروس جدید, موارد, Dow جهش 800 امتیاز

سهام بسیج در روز سه شنبه ساختمان های قوی سود از جلسه قبلی به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد کاهش جدید کروناویروس موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 846 امتیاز بالاتر در باز کردن و یا بیش از 3 درصد است. S&P 500 به 3.2% در حالی که نزدک کامپوزیت رسید 2.8%.

سهام رسید در روز دوشنبه به عنوان یک کشت از coronavirus عناوین با اشاره به پتانسیل تثبیت در ایالات متحده داو افزایش یافت 1,600 امتیاز های ارسال و ویرایش سوم آن-بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون. S&P 500 با افزایش 7 درصد به بالاترین سطح خود از مارس 13. با روز دوشنبه تجمع S&P 500 منعکس حدود 20 درصد از آن کم 52 هفته در 23 مارس. —فرد ایمبرت, یون لی

9:28 am: NJ دموکراتیک می گوید: باغ دولت مسطح است coronavirus منحنی

Rep. جاش Gottheimer D-N. J., CNBC گفت که روز پنجشنبه در نیوجرسی شروع به دیدن نشانه هایی که coronavirus بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن به اوج خود دولت است.

“آنچه ما در حال انجام کار” Gottheimer گفت: “Squawk Box.” “ما مرگ و میر است که هنوز هم راه بیش از حد بالا و آن را فقط افتضاح تعدادی از افرادی که بیمار هستند. … اما خبر خوب این است که به نظر می رسد وجود دارد این است که برخی از نور در افق.”

وجود دارد بیش از 41,000 تایید موارد COVID-19 در نیوجرسی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. بیش از 1000 نفر کشته شده اند.

Gottheimer که نشان دهنده بخشی از شمال نیوجرسی که شامل برگن و ساسکس شهرستان گفت: حدود 20 درصد از دولت را مورد شده اند در کنگره منطقه. —کوین Stankiewicz

9:24 am: ما coronavirus نتایج آزمون

9:12 am: Major League Baseball بحث در مورد برنامه ریزی برای بازی همه بازی ها در آریزونا پس از coronavirus توقف

لیگ اصلی بیس بال مورد بحث و بررسی امکان بازی در تمام بازی ها در آریزونا با تیم مستقر در محیط های محدود با توجه به گزارش های متعدد. باشگاه خواهد بازی در بهار آموزش ballparks در اطراف منطقه ققنوس به عنوان بخشی از MLB طرح برای از سرگیری عملیات پس از coronavirus همه گیر مجبور به تعلیق در سراسر جهان از ورزش است. تعقیب زمینه خانه آریزونا دایاموند بکس نیز یک گزینه است.

آسوشیتد پرس گفت: لیگ مقامات مورد بحث و بررسی این طرح با بازیکنان MLB انجمن در دوشنبه روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد آمریکا با ورزش در کمیسیون بررسی اثر اقتصادی این ویروس در لیگ.

تهمت ملاقات با خبرنگاران پس از تماس گفت او می خواهد برای دیدن طرفداران در عرصه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. —جباری جوان

8:42 pm: آخرین ما مورد شمارش

8:19 am: نخست وزیر بوریس جانسون ‘ثبات’ اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه

یک سخنگوی نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون گفت که او “پایدار” و “ارواح خوب” اما همچنان در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه بعد از ظهر.

صحبت با خبرنگاران, سخنگوی جانسون گفت: تا به حال دریافت اکسیژن درمان بود اما تنفس بدون هر گونه کمک. —هالی Ellyatt

8:09 am: Walgreens برای باز کردن 15 درایو از طریق آزمایش سایت برای coronavirus در سراسر 7 متحده

Walgreens برنامه ای برای باز کردن 15 درایو از طریق تست مکان برای coronavirus در سراسر هفت متحده شروع شد و این هفته است.

این سایت خواهد بود در آریزونا و فلوریدا, ایلینوی, کنتاکی, لوئیزیانا, تنسی و تگزاس داروخانه های زنجیره ای در انتشار اخبار گفت. آنها را با استفاده از Abbott Laboratories,’ سریع COVID-19 تست.

Walgreens در انتشار اخبار گفت که آن را به انتخاب سایت های جدید با وزارت بهداشت و خدمات انسانی بر اساس پیش بینی نقاط داغ برای موارد COVID-19. آن گفت که انتظار دارد برای تست تا 3000 نفر در هر روز در سراسر سایت.

تست رایگان برای افرادی که با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را معیار. سریع COVID-19 آزمون که در سایت استفاده خواهد شد ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در عرض 13 دقیقه. —ملیسا Repko

7:10 am: USNS راحتی crewmember تست مثبت

یک افسر نظامی در کنار USNS راحتی نیروی دریایی کشتی بیمارستانی واقع در اسکله 90 برای مراقبت از بیماران مربوط به dr. motte-19 در 31 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

پابلو Monsalve | گتی ایماژ

Crewmember در بیمارستان نیروی دریایی کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک به اصل درمان noncoronavirus بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه نیروی دریایی گفت.

“Crewmember است جدا شده از بيماران و دیگر crewmembers,” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت به NBC. “وجود دارد هیچ تاثیری به راحتی ماموریت و این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای آسایش برای دریافت بيماران است. کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه crewmembers و بیماران در هیئت مدیره است.”

راحتی که لنگر انداخت در منهتن طرف غرب مستقر شد برای از بین بردن این شهر بیمارستان از noncoronavirus بیماران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق روز دوشنبه اجازه می دهد تا 1000 تخت بیمارستان کشتی مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار.

کشتی تا به حال استفاده شده است برای درمان فقط تعداد انگشت شماری از بیماران بدون COVID-19 منجر به انتقاد شده است که آن را کم و یا هیچ کمک به بیمارستان بحران در نیویورک است. —خواهد Feuer

6:55 am: VW قصد دارد به بخشی از بازگشایی یک گیاه در اسپانیا در آوریل 20

فولکس واگن امیدوار است به بخشی از بازگشایی کارخانه خود را در اسپانیا, Navarra منطقه در 20 آوریل پس از بسته شدن آن در اواسط ماه مارس سخنگوی گفت.

این گیاه در شمال اسپانیا باید بازگشایی با یکی از آن روزانه سه شیفت کار چهار روز در هفته اول, گیاه سخنگوی گفت. هدف این است که برای اضافه کردن یک دوم تغییر هفته بعد بسته به اینکه چگونه به خوبی عرضه زنجیره ای کار می کند, او گفت:.

همه کارگران خواهد پوشیدن ماسک و دستکش و گیاه را ضد عفونی می تواند به شدت او اضافه شده است. این گیاه در اطراف 4,800 کارگران و تولید Polo T-Cross مدل. —رویترز

6:30 am: یکی دیگر از انگلستان وزیر خود ايزوله گزارش های رسانه ها

وزیر امور خارجه بوریس جانسون و محیط زیست, منشی, Michael Gove ترک 10 خیابان داونینگ در 15 ژوئن 2017 در لندن ،

Chris J Ratcliffe | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

انگلستان وزیر کابینه مایکل گوو رفته به خود انزوا به مدت هفت روز پس از یک عضو از خانواده اش پایین آمد با علائم COVID-19 اخبار آسمان و دیگر آژانس های خبری گزارش شده است.

گوو آخرین در یک رشته از انگلستان سیاستمداران و مقامات که از خود جدا و پس از آنها یا اعضای خانواده نمایش داده می شود علائم و نشانه های این ویروس است. نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه. —هالی Ellyatt

5:30 am: اسپانیا می بیند و چشم انداز مثبت در مرگ و میر روزانه

سردخانه کارکنان با پوشیدن ماسک صورت حمل و نقل یک تابوت از COVID-19 coronavirus قربانی در لا Almudena گورستان در مارس 04, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا گزارش 5,478 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد به 140,510 وزارت بهداشت گفت.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 743 موارد به 13,798 که بالاتر از 637 مرگ و میر ثبت شده از روز قبل ، —هالی Ellyatt

4:47 am: ژاپن اعلام وضعیت اضطراری آماده در نزدیکی $1 تریلیون محرک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد با اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس عفونت در مراکز عمده جمعیتی و پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990 میلیارد دلار).

آبه اعلام وضعیت اضطراری با هدف قرار دادن سرمایه توکیو و شش دیگر استان — حسابداری برای حدود 44 درصد از ژاپن جمعیت — برای یک دوره از حدود یک ماه رویترز گزارش داد.

“ما تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ما در نظر گرفته است که سریع گسترش coronavirus در سراسر کشور می توانست تاثیر زیادی بر روی زندگی و اقتصاد گفت: پیش از آن.

کابینه خود را نیز نهایی کردن بسته محرک — که برابر با 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی — به کوسن تاثیر بیماری همه گیر در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. — هالی Ellyatt

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>