دولت و مقامات وزارت بهداشت در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین بازگشایی اقتصاد و رفع موج دوم از عفونت. داروسازی مدرن دریافت “بسیار مهم” تایید اداره غذا و دارو به صورت فاز 2 محاکمات خود را کانديد واکسن. یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 264,111
  • ما موارد: بیش از 1.2 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 73,431

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:28 pm: حامل محموله مزایای برداشت از Covid-19, سفر, سقوط

این Covid-19 اپیدمی همه اما نابود مسافرت هوایی و تقاضا اما همه چیز به دنبال برای باری خطوط هوایی.

آنها برداشت پاداش تقاضا به سرعت دریافت تجهیزات پزشکی مواد غذایی فاسد شدنی و یک میزبان از دیگر محصولات در سراسر جهان به سرعت در حالی که ظرفیت می افتد.

مسافری خطوط هوایی پارک شده در حدود دو-سوم از ناوگان به عنوان آنها لغو هزاران پرواز و از بین بردن هواپیما-حلقه ظرفیت از محموله بازار است.

سهام حامل محموله Atlas Air و ATSG هستند تا 50 درصد و 17 درصد به ترتیب تا کنون در این سه ماهه در حالی که ایالات متحده بزرگترین مسافر شرکت های هواپیمایی باید هر از دست داده و بیش از 20٪. —لسلی Josephs

12:10 pm: چگونه ما می توانند یاد بگیرند از کره جنوبی و هنگ کنگ مبارزه موفق به مهار شیوع

این عکس تصویر نشان می دهد یک مرد نگه داشتن تلفن او را نشان اضطراری هشدار پیام های متنی اعلام مکان های که تایید COVID-19 بيمار سفر کرده اند در میان دیگران در سئول در مارس 10 سال 2020 است.

Jung Yeon-Je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان ایالات آمریکا دست و پنجه نرم کردن با پیچیدگی های متعادل بازگشایی کسب و کار و مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به نتایج متفاوت از کشورها در سراسر آسیا برای مبارزه با ویروس ارائه می دهد بینش به روش های اثبات شده از رانندگی کردن و بازگشت به ظاهر عادی.

از محدودیت های مسافرتی و داده های به هدف تست و ردیابی هر کشور دنبال استراتژی خود را دارد. در حالی که کره جنوبی و هنگ کنگ را مورد ستایش قرار داد خود را با موفقیت و سنگاپور و ژاپن و چین همچنان به دست و پنجه نرم کردن با دوباره صعودی شیوع است.

بهداشت عمومی متخصصان و اپيدميولوژيستها در سراسر منطقه صحبت کرد که با CNBC ابراز نگرانی کرد که سیاستگذاران ایالات متحده هستند با بهره گیری از فرصت به اینسو انسو جمع کردن درس هایی از آسیا است. هر یک از آنها پیش بینی های طولانی و مداوم مبارزه با Covid-19 در ایالات متحده —را Feuer

11:58 am: NIH مجموعه moonshot هدف به میلیون ها نفر از high-tech آزمون در دسترس تابستان تا پایان.

موسسه ملی بهداشت تعیین کرده است یک هدف بلند پروازانه به میلیون ها نفر از “دقیق و آسان به استفاده از” coronavirus آزمون در دسترس آمریکایی ها تا پایان تابستان.

NIH مدیر فرانسیس کالینز هشدار داد این است که یک “کشش هدف است که می رود فراتر از آنچه اکثر کارشناسان فکر می کنم ممکن خواهد بود.” هنوز کالینز گفت: یک کمیته مجلس سنا شنوایی که آمریکایی ها نیاز به آزمایش است که می تواند با دقت در ارائه نتایج در ساعت و همچنین می توانید با دستگاه های تلفن همراه برای انتقال اطلاعات یکپارچه.

“چنین تست صدا مانند داستان های علمی تخیلی هستند اما از نظر علمی امکان پذیر است,” او گفت:.

NIH به نام دانشمندان برای توسعه سریع فن آوری های تست که می توانید مقیاس به سرعت در سراسر کشور. کالینز گفت امیدوار کننده فن آوری را به حرکت در فاز اول که در آن NIH خواهد بودجه جایزه به مخترع و کمک به با ویژگی های بالینی ، —اسپنسر کیمبال برکلی Lovelace

11:25 am: نیویورک شهرستان به ارائه رایگان آنتی بادی آزمایش به هزاران نفر از ساکنان شهردار می گوید:

مراقبت های بهداشتی کارگران آماده به اداره یک درایو-از طریق coronavirus (COVID-19) آزمایش پادتن در بلمونت مراقبت های پزشکی در فرانکلین اسکوئر نیویورک در روز 30 آوریل سال 2020 است.

جی کنراد ویلیامز جونیور | Newsday via Getty Images

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان ارائه خواهد شد 140,000 رایگان آنتی بادی آزمایش به ساکنان در علاوه بر این به 140,000 anitbody آزمون به مراقبت های بهداشتی کارگران به منظور تعيين شيوع Covid-19 در این منطقه است.

او گفت که اولویت را به مردم داده شود در جوامع نزدیک به پنج تست سایت در ابتدا اگر چه این شهر برنامه ای برای اضافه کردن سایت های بیشتر به زودی. “این به نفع شما به عنوان یک فرد بلکه به ما اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد شده است با این بیماری بنابراین ما می تواند به مبارزه با آن” د Blasio گفت.

او گفت: تست همکاری با BioReference. ساکنان قادر خواهد بود به برنامه قرار ملاقات از طریق یک خط تلفن اختصاص داده شده شروع جمعه. —نوح Higgins-دان

11:15 am: کارشناسان برای پاسخ به سوالات خود را در مورد تماس با ردیابی در Facebook Live

چگونه تماس با ردیابی این بیماری همه گیر کوروناویروس? چه پیامدهای حریم خصوصی?

در 12 p. m. ET در Facebook Live, CNBC خواهد بود صحبت کردن به دو کارشناسان در زمینه: اد Bugnion سابق بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری افسر از VMWare و استاد در EPFL در سوئیس و Aneesh چوپرا سابق CTO برای دولت اوباما و رئیس بهداشت و درمان-مراقبت از تجزیه و تحلیل شرکت CareJourney.

یک سوال در تماس با ردیابی? ترک آن را در نظرات به Facebook پست و ما به درخواست بسیاری به عنوان ما می توانیم. CNBC سلامت-tech خبرنگار Chrissy فار میزبان. —لورا Edwins

10:59 am: دانشمند سابق ناسا می خواهد به مبارزه با ویروس ها با استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود مسخره بیرحمانه نشان می دهد که نور ماوراء بنفش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کشتن Covid-19 یک دانشمند سابق ناسا می گوید در حال حاضر او در بر داشت یک راه برای انجام آن است.

فرد Maxik بنیانگذار و رئیس علمی Healthe ادعا می کند او ایجاد اولین اشعه ماوراء بنفش نور فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با کروناویروس. Far-UVC است که یک نوع از اشعه ماوراء بنفش نور و قرار گرفتن در معرض نور ماوراء بنفش در فرکانس های خاص شناخته شده به علت عوارض جانبی مضر به پوست سرطان و کوری.

اما یک مطالعه که توسط دانشگاه کلمبیا نشان داد که دور UVC را باند باریک از طول موج کوتاه است به اندازه کافی برای جلوگیری از آسیب رساندن به سلول های انسانی, اما هنوز هم نفوذ و کوچک کشتن ویروس ها و باکتری ها بر روی سطوح و در هوا.

Maxik معتقد است که این تکنولوژی می تواند تابش از درگاه در بیمارستان ها و سایر مکان هایی که تمایل به بیمار decontaminating مو و پوست و لباس. —تری کالن

10:24 am: نشانه هایی که غیر اضطراری بیماران اجتناب از بیمارستان ممکن است کف

بیمارستان ها شاهد کاهش بیش از 60% در بیمار جلد در اوایل ماه آوریل با توجه به لغو غیر اضطراری روش اما تحلیلگران در Transunion می گویند نشانه هایی وجود دارد که آخرین ماه مارس مشخص شده اند پایین.

اطلاعات پرداخت را نشان می دهد سرپایی بیمارستان بازدید افزایش 4 درصد در طول دو هفته اول ماه مارس متوسط بردن علائم افزایش برای اولین بار در بیمار حجم از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر.

“ما در حال شروع به دیدن که تیک بازگشت تا به دلیل متحده را باز اقتصاد پناهگاه در محل سفارشات در حال برداشته و روش انتخابی شروع به قرار دادن در جعبه” جاناتان Wiik یک اصل در TransUnion مراقبت های بهداشتی استراتژی واحد است. او گفت: آن را می تواند سه ماه یا بیشتر برای بیمارستان ها به کار را از طریق انباشت از روش های به تاخیر افتاد و به عقب بر گردیم به حالت عادی غیر Covid بیمار جلد است.

چهار از 10 بيمار Transunion بررسی می گویند که آنها برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد روش به عنوان به زودی به عنوان ارائه دهندگان از سرگیری عملیات در حالی که نزدیک به یک در چهار نفر می گویند که شما صبر کنید تا زمانی که آنها بر این باورند که خطر ابتلا به کروناویروس را تصویب کرده است. —برتا کومبس

10:08 am: دانشگاه در نظر شهریه یخ در میان همه گیر

پیاده راه رفتن را از طریق هاروارد حیاط در بسته دانشگاه هاروارد و دانشگاه کمبریج در ماساچوست, ایالات متحده روز دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است.

آدم Glanzam | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان فشار اقتصادی بر خانواده ها بدتر برخی از کالج ها قول داده اند که برای حفظ شهریه برای همه دانش آموزان بدون تغییر برای سال آینده.

کالج ویلیام و مری دلاور دره در دانشگاه پنسیلوانیا, کانزاس, شهرستان دانشگاه و دانشگاه مرکزی میشیگان در میان سایر مدارس سراسر کشور به تازگی اعلام کرد اقدامات لازم برای توقف در مقطع کارشناسی شهریه و هزینه های.

هنوز شهریه یخ ممکن است به اندازه کافی برای جلب دانش آموزان به عنوان نگرانی های مالی تبدیل شدن به برترین. تعداد فزاینده ای از دانشجویان می گویند که از راه دور یادگیری است و نه فقط به ارزش هزینه. –جسیکا Dickler

10:00 am: گزارش موارد جدید در سواحل شرق

9:57 am: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قفسه دقیق CDC راهنمای برای بازگشایی این کشور

17-گزارش صفحه ایجاد شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تیم با گام به گام مشاوره به مقامات در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی رستوران ها و دیگر مکان های عمومی کنار گذاشته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسوشیتد پرس گزارش داد.

در این سند قرار بود منتشر شده جمعه گذشته اما دانشمندان گفتند که این گزارش “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” یک CDC گفت: با توجه به AP. به طور کلی آن است که CDC نقش به پیشنهاد دولت و مقامات محلی هدایت و علم مبتنی بر اطلاعات در بهداشت عمومی بحران.

سابق سازمان غذا و دارو رئیس و CNBC نویسندگان دکتر اسکات Gottlieb که قفسه بندی از این گزارش جالب و گفت: “طنز در اطراف CDC نه صدور آن را بازگشایی هدایت هر چه دلیل است که بسیاری از کسب و کار به معنای واقعی کلمه نمی تواند بازگشایی بدون آن به دلیل CDC یک بالفعل تنظیم کننده در بحران بهداشت عمومی. CDC باید نشر چتر آن سند به انتشار جزئیات بیشتر صنعت خاص هدایت است.” —تری کالن

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:45 am: شاخص Nasdaq Composite با چرخش مثبت برای سال داو جهش 300 امتیاز

شاخص ها در اوایل معاملات به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد ایالات متحده به زودی بازگشایی. میانگین صنعتی داو جونز معامله 304 امتیاز بالاتر و یا بیش از 1٪. S&P 500 به 1.5 درصد همراه با نزدک کامپوزیت. فناوری های سنگین نزدک نیز مثبت برای سال 2020 است.

جزئیات به روز رسانی در بازارهای آمریکا فعالیت توسط CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

9:22 am: منحنی از موارد گزارش شده نشان می دهد نشانه های مسطح

8:58 am: خطوط هوایی اروپا هشدار می دهند این می تواند سال برای تقاضا به گزاف گویی

IAG — شرکت مادر بریتیش ایرویز Vueling و ایبریا — و AirFrance-KLM انصراف خود را از درآمد پیش بینی برای سال به دلیل عدم اطمینان در مورد زمانی که سفر را به حالت عادی بازگشت.

“ما در حال برنامه ریزی برای یک معنی بازگشت به سرویس در جولای سال 2020 در اولین بسته کاهش مستندات و محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان” IAG مدیر عامل شرکت ویلی والش در بیانیه ای گفت.

“با این حال ما انتظار نداریم که تقاضای مسافر برای بازیابی به سطح 2019 قبل از 2023 در اولین.”

AirFrance-KLM همچنین هشدار داد که آن را “چندین سال” برای بازگشت به قبل از coronavirus تقاضای مسافر.

جزئیات بیشتر در AirFrance-KLM و IAG سه ماهه در نتیجه از CNBC سیلویا عمرو. —Melodie وارنر

8:30 صبح: یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری

یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی ظ مدعیان بیکاری پشتیبانی در هفته گذشته تعداد کل ادعا می کند در سراسر هفت هفته به بیش از 33 میلیون نفر است.

اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود شمارش از 3.05 میلیون. برای مطالعه بیشتر در این مدعیان اطلاعات از CNBC Jeff Cox. —سارا سالیناس

8:12 am: kohl’s آغاز می شود reopenings در سرعت به 25 درصد از فروشگاه های برگشت هفته آینده

کول اعلام کرد که بازگشایی فروشگاه در سراسر اضافی 10 متحده در روز دوشنبه داشتن بازگشایی شد در حال حاضر در چهار ایالت آرکانزاس کارولینای جنوبی یوتا و اوکلاهاما — در اوایل این هفته. مدیر عامل میشل Gass گفت: حدود 25 درصد از سرمه فروشگاه باز خواهد شد هفته آینده اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده.

ساعت های عامل تا اطلاع ثانوی خواهد بود به کاهش 11 صبح تا 7 بعد از ظهر این شرکت گفت: وجود خواهد داشت و اختصاصی, خرید ساعت در محل در خطر افراد از جمله حامله مشتریان هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 11 صبح تا ظهر. خرده فروش خواهد بود بستن تمام اتصالات اتاق تا اطلاع ثانوی.

کول همچنین گفت: هنوز هم خواهد بود و پذیرش آمازون بازده — یک برنامه نورد آن را به همه مکان های سال گذشته در یک بخش جداگانه ای از هر فروشگاه.

کول می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان از جمله macy’s, Nordstrom و شکاف که در حال قرار دادن برنامه در محل به فروشگاه ها را به بالا و در حال اجرا خاموش شدن ناگهانی در اواسط ماه مارس. آن باقی مانده است دیده می شود اگر خریداران آماده به عقب بر گردیم. —توماس لورن

7:41 am: FDA تایید مدرن واکسن برای مطالعه فاز 2

غذا و داروی آمریکا مورد تایید Covid-19 کانديد واکسن از داروسازی مدرن برای ورود به یک فاز 2 دادگاه.

آزمایشی را شامل 600 شرکت کنندگان و یک “گام مهم” نسبت به پتانسیل کامل ترخیص از دسته اول به عنوان اوایل به عنوان سال 2021 ، سهام مدرن رسید در اخبار.

بیشتر بخوانید درباره مدرن را اعلام و آینده محاکمه از CNBC را Feuer. —سارا سالیناس

6:20 am: مقامات آلمانی احتیاط بحران است و هنوز

مقامات آلمانی هشدار داده اند که coronavirus بحران است و هنوز با وجود تلاش های به طور فزاینده ای باز کردن اقتصاد و زندگی عمومی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید روند رو به پایین.

“ما در حال زندگی پس از بیماری همه گیر در حال حاضر — و نه ما در زندگی در وسط یک بیماری همه گیر است که با ما خواهد بود در حالی که — حداقل برای این سال و این که بسیار خوش بینانه” Helge براون آنگلا مرکل رئیس ستاد گفت Deutschlandfunk رادیو با توجه به گزارش رویترز.

آلمان ثبت کرده است 168,162 موارد ویروس و 7,275 مرگ و میر کمتری از مرگ و میر نسبت به سایر کشورهای اروپای غربی از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس

لارس Schaade معاون رئیس جمهور از رابرت کخ موسسه هشدار داده است که این امکان وجود دارد که این کشور می تواند موج دوم از عفونت به عنوان محدودیت ها برداشته و “هنگامی که رفتار انسان می شود آرام دوباره به طوری که وجود دارد این است که تعداد بیشتری از انتقال.”

آلمان شروع به لغو محدودیت چند هفته پیش این امکان کوچکتر مغازه ها به بازگشایی شده است. مدارس بازگشایی شد در اوایل این هفته. مرکل راه اندازی کرده است یک “ترمز اضطراری” مکانیسم اجازه می دهد برای تمدید محدودیت در مورد عفونت انتخاب کنید تا دوباره. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه نوشته های ثبت روزانه موارد جدید, انگلستان, اقتصاد می تواند کوچک در 14 ٪ در این سال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de