Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک موارد نشان می دهد نشانه هایی از کند شدن فرودگاه های ایالات متحده دیدن 10 میلیارد دلار در کمک های

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,949,200
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 123,348
  • ما موارد: بیش از 584,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 24,485

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

3:12 pm: 7.5 میلیون کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند از بسته شدن گزارش می یابد

نزدیک به 7.5 میلیون کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند از بسته شدن درهای خود را به طور دائم در طول چند ماه آینده اگر بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد, بر اساس یک نظرسنجی.

حدود دو سوم از کارآفرینان گفت: آنها ممکن است مجبور به تعطیل برای همیشه اگر کسب و کار اختلال همچنان در آن زمان رای به مدت پنج ماه بر اساس یک نظرسنجی که توسط خیابان اصلی امریکا شبکه ای از بیش از 1600 مناطق تجاری متشکل از 300 ، 000 کسب و کارهای کوچک.

بیش از 30 درصد در معرض خطر هستند اگر وضعیت موجود ادامه یابد تا دو ماه با توجه به بررسی های که آرای بیش از 5,850 صاحبان کسب و کار کوچک.

این آمار و ارقام نقطه به 3.5 میلیون کسب و کارهای کوچک و بسته شدن به طور دائم در دو ماه آینده و 7.5 میلیون دلار در مدت پنج ماه با توجه به خیابان اصلی امریکا است. —گرگ Iacurci

3:05 pm: Cisco خواهد اجازه دهید مشتریان تسلیم 95 درصد از پرداخت های خود را در محصولات جدید تا 2021

سیسکو اعلام کرد برنامه های تامین مالی است که به مشتریان اجازه تسلیم 95 درصد از پرداخت های خود را برای محصولات جدید تا 2021. سیسکو ارتکاب $2.5 میلیارد دلار برای پوشش تامین مالی برای تلاش.

این ارائه می تواند کمک به مشتریان حفظ پول نقد در میان کاهش فعالیت های اقتصادی در حالی که مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus. سپس هنگامی که شرایط بهبود یافته آنها خواهید بود در یک موقعیت بهتر برای پرداخت آنچه که آنها مدیون است.

سیسکو مشتریان نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای نرم افزار و سخت افزار و یا خدمات آنها خرید برای 90 روز تا زمانی که سفارشات قرار داده شده بین سه شنبه و تاریخ 25 ژوئیه. پس از 90 روز دوره آنها پرداخت 1 درصد در ارزش کل قرارداد در هر ماه تا پایان سال 2020 با توجه به وب سایت این شرکت. آنها را مجبور به پرداخت ماهانه در خط با شرایط آنها موافقت نامه پس از آن. متعلق به قبل از سیسکو محصولات نیز در دسترس برای پرداخت deferrals از طریق 2021. —اردن Novet

2:48 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن به تشکیل G7 رهبران در لینک ویدیو به بحث در مورد همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با G7 رهبران در روز پنج شنبه به منظور هماهنگی ملی در پاسخ به coronavirus همه گیر کاخ سفید گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که سر از G7 در این سال مجبور به انصراف از این گروه سالانه اجلاس که او در حال برنامه ریزی برای برگزاری در انتخابات ریاست جمهوری عقب نشینی از کمپ دیوید مریلند در ماه ژوئن.

گروه هفت سازمان ملل شامل آمریکا فرانسه و انگلیس و ایتالیا و کانادا و ژاپن و آلمان و همه هفت نفر از آنها را ضربه سخت شده توسط ویروس. نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد از یک بیمارستان لندن در این هفته پس از درمان برای ویروس که در سمت چپ او را در واحد مراقبت های ویژه برای چند روز.

“کار کردن با هم G7 است که مصرف یک کل-از-جامعه رویکرد برای مقابله با بحران در سراسر مناطق مختلف از جمله بهداشت, امور مالی, کمک های بشر دوستانه و علم و فناوری” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

پنجشنبه جلسه پیگیری به مارس 16 ویدئو کنفرانس, اولین بار G7 رهبران ملاقات کرده بود که در قالب به بیش از تلاش برای شکست coronavirus. در علاوه بر این به نشست این هفته جلسه دیگری است که انتظار می رود در ماه مه به ایجاد زمینه های مناسب برای ماه ژوئن ویدئو کنفرانس. —رویترز

2:38 pm: کالیفرنیا, نشانه های بالا بیش از 58,000 مردم برای پوشش بهداشت و درمان

کالیفرنیا امضا کرده است و بیش از 58,000 مردم برای پوشش بهداشت و درمان در دولت قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات در طول سه هفته اول این دوره ثبت نام ویژه راه اندازی شد در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

ثبت نام پنجره آغاز شد و در 20 مارس و دولت اجازه می دهد که قبلا ایجاد ساکنان به ثبت نام برای Obamacare قصد دارد از طریق ژوئن 30.

کالیفرنیا, نیویورک, ایالت و ناحیه کلمبیا در میان نزدیک به یک دوجین دولتی مبادلات که باز ویژه ثبت نام دوره های برای ایجاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقاومت کرده است باز کردن یک دوره ثبت نام ویژه در فدرال اجرا مبادلات و پیشنهاد کرده است که با استفاده از پول از $100 میلیارد بیمارستان امداد کمک های مالی برای بازپرداخت سیستم های سلامت برای درمان Covid-19 بيمار که در حال ایجاد. —برتا کومبس

2:25 pm: جنرال موتورز می گوید آن است که آماده برای ارائه دسته اول مراقبت ويژه هواکش

2:19 pm: جیمی Dimon می گوید شرکت های ایالات متحده ممکن است ارسال کارکنان بازگشت به کار توسط ‘ژوئن, ژوئیه, اوت’

جیمی Dimon گفت که شرکت های آمریکایی شروع خواهد شد برای بازگرداندن کارکنان که کار از راه دور در ماه ژوئن در اولین.

این جی پی مورگان چیس مدیر عامل شرکت گفت که دنیای کسب و کار را بازگشت به حالت عادی رخ خواهد داد در فاز و تعیین شرایط در مناطق و در شرکت های خاص. بسیاری از کسب و کار فرستاده اند کارکنان خانه یا furloughed آنها در میان آتن به کروناویروس بیماری همه گیر.

“گویا قصد بازگشت به کار خوب است چیزی برای انجام و امیدوارم از آن خواهد شد هر چه زودتر به جای بعد” Dimon گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. “اما آن را نمی ممکن است. ما در حال صحبت کردن در مورد, ژوئن, ژوئیه, اوت, چیزی شبیه به آن.” —هیو پسر

2:10 pm: موارد در نیویورک بالا 200,000 که شیوع این بیماری به نظر می رسد آهسته

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر ایالت نیویورک به عنوان Covid-19 شیوع شروع به کند و این کشور همچنان به سطح شیب دار تا آن تست ظرفیت.

موارد جدید در سراسر کشور افزایش یافت 7,177 در دوشنبه آوردن تعداد کل تایید عفونت به 202,208 بر اساس گزارش جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, اطلاعات جمع آوری شده از نیمه شب. برخی از 10,834 مردم فوت کرده اند تا کنون از جمله یک کودک زیر 10 سال و شش بچه ها بین 10 و 19 با توجه به داده ها. یکی از بچه ها تا به حال به ديابت اما بقیه نیست که در هر زمینه ای شرایط پزشکی داده ها را نشان می دهد. —خواهد Feuer

2:01 pm: ما فرودگاه دریافت 10 میلیارد دلار در فدرال کمک به همه گیر roils مسافرت هوایی

یک کارگر پیاده روی را از طریق یک ادعا چمدان منطقه در تقریبا خالی o’hare International Airport در تاریخ 2 آوریل سال 2020 در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

وزارت حمل و نقل می گوید: 10 میلیارد دلار در کمک های مالی در حال حاضر در دسترس برای فرودگاه ها به عنوان آنها مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به پایین رانده شده تعداد مسافران هوایی در آمریکا به سطح دیده نمی شود در دهه های پس از کشورهای صادر پناهگاه در محل سفارشات و محدودیت های دیگر.

فرودگاه می تواند با استفاده از بودجه مشخص شده در 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل برای سرمایه هزینه های حقوق و دستمزد و آب و برق و سایر هزینه های عملیاتی و پرداخت بدهی. فرودگاه پول را از شرکت هواپیمایی هزینه پارکینگ خرده فروشی و دیگر جریان درآمد. —لسلی Josephs

1:55 pm: خود اشتغالی و نیاز به امداد وام ؟ شما باید با قرار دادن تا 2019 مالیات در حال حاضر

در اینجا یک دلیل برای افراد خود اشتغال خود را برای شروع سال 2019 اظهارنامه مالیاتی: این بانک ممکن است بخواهید آن را هنگامی که شما درخواست برای چک حفاظت از برنامه.

دولت فدرال $349 میلیارد بخشایش برنامه وام باز به پیمانکاران مستقل و افراد خود اشتغال در آوریل 10, یک هفته پس از پر آوریل 3 رول به کسب و کارهای کوچک.

فقط به این دلیل که وام پنجره باز است به کارآفرینان به این معنا نیست که آنها به راحتی می توانید ضربه بزنید و بودجه.

در حال حاضر بانک ها درخواست کسب و کارهای کوچک به ارائه حقوق و دستمزد هزینه اسناد از جمله مالیات بر حقوق و دستمزد گزارش به علاوه بیمه حق بیمه و بازنشستگی برنامه ریزی منابع مالی داده است.

وام دهندگان نیز محدود خود را PPP متقاضیان به کارآفرینان که در حال حاضر موجود کسب و کار و یا حساب وام با آنها.

این نیست همگام با راه پیمانکاران مستقل عمل کند – و این که چرا برخی از حسابداران در حال صحبت کردن در مورد هل دادن از طریق اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019. —Darla Mercado

1:47 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را ” بدون مبارزه با من در coronavirus اما او را ‘اشتباه’ در قانون

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او نمی خواهد درگیر در مبارزه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تشدید تنش بین این دو در این هفته بیش که قدرت به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “کل” اقتدار بیش از ایالات متحده.

“این است که زمان برای سیاست است و هیچ زمان به مبارزه با. من دستم را در مجموع مشارکت و همکاری با رئیس جمهور. اگر او می خواهد به مبارزه با او نمی خواهید به آن را دریافت کند از من است. دوره” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است “اشتباه در قانون است.”

روز دوشنبه کومو اعلام رسمی کار گروه با چند تن دیگر در شمال شرقی فرمانداران هماهنگ منطقه Covid-19 کاهش تلاش های به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه برنامه ای برای بازگشایی متحده برای کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز بعد به خبرنگاران گفت که تنها او بود که قدرت را: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است و این راهی است که آن را باید” که باعث تیز ملامت از کومو. —نوح Higgins-دان

1:35 pm: Fauci درصدد حرکت به بازگشایی اقتصاد: ‘ما هنوز وجود ندارد’

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: آمریکا هنوز باید بحرانی تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد کشور اضافه کردن یک دوز از احتیاط به طور فزاینده ای خوش بینی از کاخ سفید است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

Fauci نظر می آیند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت وزن چگونه به سرعت کسب و کار می تواند بازگشایی و آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار هفته پس از سریع گسترش coronavirus اساسا متوقف اقتصاد ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است که امکان بازگشایی برخی مناطق 1 مه و گفت: او می تواند اعلام توصیه هایی به محض این هفته است.

Fauci گفت: ممکن است 1 هدف است “کمی بیش از حد خوش بینانه” برای بسیاری از مناطق کشور است. هر گونه کاهش کردن سخت اجتماعی-دورى قوانین در جای خود در این کشور را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف. —آسوشیتد پرس

1:19 pm: چرا شما نمی توانید هزینه برای به تعویق افتاد نشان از Ticketmaster

یک دلیل وجود دارد شما نمی توانید دریافت هزینه از Ticketmaster برای یک کنسرت به تعویق افتاد — آنلاین بلیط فروشنده ندارد پول خود را. محل می کند.

“من فکر می کنم بسیاری از بدگمانی در مورد وب سایت فروش بلیط” جو Berchtold, رئیس جمهور, زنده, ملت, این شرکت است که دارای وب سایت فروش بلیط گفت: در CNBC “Squawk کوچه.” “Ticketmaster نیست فروش این بلیط و نشستن بر روی کوهی از پول نقد. وب سایت فروش بلیط فروش بلیط و پول نقد را به مکان های که در حوادث برگزار می شود.”

در طول هفته گذشته Ticketmaster مواجه شده است و واکنش از مصرف کنندگان به دنبال بازپرداخت برای به تعویق افتاد رویدادهای زندگی می کنند.

Berchtold توضیح داد که منظور از Ticketmaster به موضوع بازپرداخت آن نیاز به کار با رویداد مکانهای اما کسانی که در سالن های بسته شده با توجه به شیوع کروناویروس. —سارا Whitten

1:02 pm: ‘Coronavirus خبر خوبی نیست برای Unilever’ — مدیر عامل می گوید: “شربت خانه در حال بارگذاری است تا حد زیادی ما پدیده

Unilever لندن مبتنی بر مصرف کننده محصولات غول پیکر است نه بهره گیری کلی از coronavirus بحران حتی اگر بسیاری از آن صابون و شستن دست برندها شاهد افزایش تقاضا عامل آلن Jope گفت CNBC.

“Coronavirus خبر خوبی نیست برای Unilever. ما شاهد تغییر در تقاضا برای مطمئن شوید که او گفت:” در یک “Squawk در خیابان” ، “ما شاهد یک کاهش در خارج از خانه غذا مصرف بستنی و رستوران محصولات است.”

Unilever باعث می شود Breyers و بن و جری بستنی به عنوان به خوبی به عنوان Hellmann s سس مایونز و لیپتون و خالص برگ چای. کنگلومرا همچنین باعث می شود مصرف کننده کالاهای اساسی مانند کبوتر و گوی شناور صابون های آنتی باکتریال.

“بله ما شاهد افزایش تقاضا در برخی از محصولات بهداشتی” Jope گفت. اما اثر خالص از شیوع برای شرکت در بزرگ است “قطعا خبر خوبی برای ما بر اساس تجاری,” او اضافه شده است.

Jope گفت: وحشت خرید و احتکار منابع تا حد زیادی یک آمریکایی پدیده است. “تنها در ایالات متحده ما شاهد این نوع چشمگیر شربت خانه در حال بارگذاری. من فکر می کنم مصرف کننده ایالات متحده است به طور معمول یک خانه بزرگتر و بیشتر اشتها برای بدهی کارت اعتباری نسبت به جاهای دیگر در جهان است.” —Matthew J. کوشک

12:46 pm: میلیون ها نفر از آمریکایی ها ممکن است قادر به پرداخت صورتحساب. این بانک در حال ارائه امداد

12:36 pm: تبلیغات شرکت بریس برای رکود به عنوان coronavirus جغجغه هزینه تبلیغات

به عنوان تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید کسب و کار و آگهی خود را صرف تبلیغات شرکت های هلدینگ در حال آماده سازی برای یک کاهش در تقاضا و برخی از آنها گفتن کارکنان خود را به انتظار کاهش کارکنان و furloughs.

صنعت تبلیغات است که فرح برای گسترده تر تاثیر هر اقتصادی خرید اینترنتی بر مشتری هزینه های پس از بازاریابی است که اغلب یکی از اولین مواردی است که کسب و کار کاهش در طول یک رکود مالی. برخی از نام تجاری تبلیغ کرده اند گفت: آنها در حال حاضر به طور چشمگیری کاهش هزینه های.

در داخلی هفتگی ایمیل به کارکنان که مشاهده شد با CNBC Omnicom مدیر عامل گروه جان رن نوشت که همه گیر تا به حال تاثیر بر اقتصاد کسب و کار مشتریان “و به نوبه خود بر ماست.” او نوشت که این شرکت مستحکم اقدامات داخلی برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر مشتریان است. برگزاری شرکت در عمل سازمان در سراسر دنیای تبلیغات از جمله BBDO, DDB و TBWA.

“متاسفانه این شامل furloughs و کاهش کارکنان در سراسر بسیاری از سازمان های” رن نوشت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به حد کاهش کارکنان و مراقبت از کسانی که مبتلا هستند.” —مگ گراهام

12:22 pm: اپل روانه بازار 2.5 میلیون آیفون در چین در ماه مارس پس ویروس رکود

اپل روانه بازار حدود 2.5 میلیون آیفون در چین در ماه مارس اندکی ارتجاعی پس از یکی از آن بدترین ماه در کشور تا کنون با توجه به دولت داده های منتشر شده در روز جمعه.

شرکت های گوشی های هوشمند امیدوار هستند برای قوی در بهبود تقاضا در چین که در آن کشنده coronavirus است فروکش فقط به عنوان آن را به خارج از کشور و به نظر می رسد مجموعه ای برای آغاز یک رکود جهانی.

تلفن همراه محموله در چین در ماه مارس بالغ بر 21 میلیون واحد با توجه به داده ها از چین آکادمی ارتباطات و فناوری اطلاعات (CAICT) یک دولت فکر می کنم تانک.

که بیش از سه برابر افزایش از ماه فوریه و در عین حال هنوز هم پایین حدود 20 درصد در مقایسه با آوریل 2019. —رادیو فردا

12:15 pm: J&J می تواند تا 900 میلیون coronavirus واکسن دوز آوریل 2021 اگر آزمایشات به خوبی

یک مرکز ملی تحقیقات علمی (CNRS) محقق دارای یک لوله آزمایش رک حاوی سلول های آلوده با Covid-19 در طول coronavirus واکسن کار تحقیقاتی در داخل انستيتو آزمایشگاه در لیل فرانسه, مارس 9 سال 2020 است.

آدرین Surprenant | بلومبرگ | گتی ایماژ

جانسون و جانسون است که با هدف تولید بین 600 میلیون تا 900 میلیون دوز از پتانسیل آن coronavirus واکسن تا پایان سه ماهه اول سال 2021 اگر انسان آزمایش های برنامه ریزی شده برای شروع در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

این برنامه به 1 میلیارد دوز یا بیشتر در سال, J&J مدیران گفت: سرمایه گذاران در یک پست-درآمد کنفرانس تماس بگیرید.

وی مدت کوتاهی پس از داروسازی مطرح شده آن در سه ماهه سود سهام و گزارش سه ماهه اول نتایج مالی است که ضرب و شتم وال استریت انتظارات.

این شرکت همچنین کاهش 2020 تعدیل درآمد پیش بینی با توجه به شیوع کروناویروس. آن را در حال حاضر در انتظار یک محدوده از $7.50 دلار 7.90 هر سهم از آن قبل از برآورد $8.95 دلار 9.10 هر سهم.

اواخر ماه گذشته این شرکت گفت: تست انسان از آن واکسن آزمایشی برای coronavirus آغاز خواهد شد در ماه سپتامبر و می تواند در دسترس برای اورژانس با استفاده از مجوز در اوایل 2021. —برکلی لاولیس جونیور

12:09 pm: نیویورک coronavirus مرگ و میر در حال درست کردن اما در یک ویرانگر سطح از درد و غم و اندوه,’ رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

Coronavirus مرگ و میر شروع به سطح در ایالت نیویورک نزدیک به 800 هر روز با تعداد کل مرگ و میر رسیدن به 10,834 در دوشنبه تعداد سرسام آور است که با این وجود نشان می دهد که سازندگان: غیر ضروری کسب و کار و نگه داشتن نیویورکی خانه است کمک به جلوگیری از Covid-19 شیوع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

“این برای من دردناک ترین شماره های آن است دردناک ترین تعداد هر روز” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “کسانی که نیویورکی ها در افکار ما و نماز است. اگر شما نگاه کنید در چند روز گذشته از تعدادی از زندگی از دست رفته آن را اساسا در یک ویرانگر سطح از درد و غم و اندوه.” —نوح Higgins-دان

11:56 am: 99 ساله و کهنه سرباز جنگ جهانی دوم افزایش بیش از 2.5 میلیون دلار برای مراقبت های بهداشتی کارگران در میان coronavirus

99 سال از جنگ جهانی دوم کهنه را مطرح کرده است بیش از £2.2 میلیون ($2.8 میلیون) برای کارگران در انگلستان خدمات بهداشت ملی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با کمک از یک پیاده روی قاب تام مور را به چالش کشیده است خود را به پیاده روی 100 طول حیاط خلوت خود است که 25 متر (82 فوت) طولانی قبل از او می شود 100 سال در پایان ماه آوریل است.

مور در حال انجام است 10 دور در روز به منظور تکمیل چالش.

او تصمیم گرفت تا در این چالش پس از دریافت درمان از بیمه خدمات درمانی برای سرطان پوست و شکسته هیپ ستایش مراقبت های بهداشتی کارگران خود را “صبر” و “مهربانی” در یک مصاحبه تلویزیونی.

مور شکست اصلی خود را جمع آوری کمک مالی هدف از 1000 پوند ($1,257) دریافت نزدیک به 2 میلیون دلار در کمک های مالی در روز سه شنبه به تنهایی. –ویکی McKeever

11:32 صبح: بوئینگ مشتریان لغو متناوب 150 Max هواپیما سفارشات بحران به عنوان coronavirus roils مسافرت هوایی

یک unpainted بوئینگ 737 MAX هواپیما دیده می شود پارک شده در یک عکس هوایی در رنتون فرودگاه شهری در نزدیکی بوئینگ رنتون تسهیلات در رنتون, واشنگتن, ایالات متحده ژوئیه 1 2019. تصویر گرفته شده در جولای 1, 2019.

لیندزی Wassen | ایسنا

بوئینگ مشتریان لغو سرسام آور تعداد 737 Max سفارشات در ماه گذشته تعمیق بحران شرکت چهره در میان coronavirus همه گیر و ادامه داد: زمین از آن پرفروشترین هواپیما پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

بوئینگ سهام به پایین بیش از 3 درصد در مدت کوتاهی پس از این شرکت نوشته شده دلتنگ ارقام تجاری در نزدیکی جلسه پایین.

این شرکت در روز سه شنبه ارسال شده 150 لغو آن تحت محاصره 737 Max جت در ماه مارس است. برزیل شرکت هواپیمایی Gol لغو 34 از باریک-بدنه هواپیما و اجاره شرکت Avolon اوراق سفارشات 75 یک حرکت آن را اوایل این ماه اعلام کرد. خالص فسخ در ماه بالغ بر 119. بوئینگ را دریافت 31 سفارشات به صورت گسترده بدن هواپیماهای مسافربری و هواپیماهای نظامی در ماه است.

خالص لغو برای سه ماه اول سال رسیده 307 هواپیماهای تیز چرخش برای یک شرکت است که فقط بیش از یک سال پیش بود که با هدف افزایش خروجی از آن با هواپیما برای دیدار با تقاضا. –-لسلی Josephs

11:12 am: مسابقه coronavirus واکسن میدارد تا با 70 در حال حاضر در توسعه

هفتاد ممکن است واکسن در حال حاضر در حال توسعه برای Covid-19 تا 44 در 20 مارس بر اساس یک سند منتشر شده که از روز شنبه. دانشمندان انتظار آن را بین 12 و 18 ماه برای دریافت واکسن تایید شده به صورت انبوه استفاده کنید.

از 70 Covid-19 واکسن در توسعه تنها سه نفر از آنها در آزمایش های بالینی معنی آنها در حال آزمایش بر روی انسان است. آزمایش های بالینی طراحی شده برای ارزیابی ایمنی و اثر بخشی از یک داروی جدید و تشکیل شده از چندین فاز اول شامل بیماران بیشتر است.

چین CanSino بیولوژیکی در همکاری با پکن موسسه بیوتکنولوژی است که در سرب با تنها نامزد واکسن در حال حاضر در مرحله دو کارآزمایی بالینی است. ایالات متحده بازیکنان مدرن و Inovio داروسازی هستند و دو نفر دیگر توسعه دهندگان تست واکسن بر روی انسان هستند و هر دو در حال حاضر در فاز یک. باقی مانده 67 بالقوه واکسن هنوز هم تنها در بالینی آزمایشی مرحله. —Julianna Tatelbaum

10:56 am: دانشگاه هاروارد به اعمال حقوق و دستمزد و استخدام یخ با توجه به خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس

دانشگاه هاروارد در حال اجرای فوری استخدام و حقوق و دستمزد یخ لغو و یا تعویق انداختن هزینه های اختیاری و به تأخیر انداختن برخی از پروژه های سرمایه با توجه به اثرات مالی از Covid-19 بیماری همه گیر.

این دانشگاه گفت: استخدام و حقوق و دستمزد یخ برای “معاف کارکنان” — کسانی که به طور معمول nonunion اعضاء و واجد شرایط برای پرداخت اضافه کاری تحت استاندارد نمایشگاه کار عمل می کنند.

رئیس جمهور لارنس Bacow معاون اجرایی رئیس جمهور کاترین لایلاندی و کشيش آلن Garber که مصرف 25% حقوق و دستمزد کاهش با توجه به مشترک ایمیل ارسالی دوشنبه به دانشگاه جامعه.

ارشد مدیران مدرسه از جمله رؤسای معاون رئیس جمهور و معاون provosts نیز کاهش حقوق خود را برای کمک به صندوق حمایت برای کارکنان دچار مشکلات مالی. —یاس کیم

10:32 am: شهر نیویورک خواهد خرید 100,000 coronavirus کیت های آزمایش در هر هفته

دو Fire Department of New York, اورژانس های پزشکی, اعضای تیم پیوست با تشکر از شما بنر در خارج از اتاق اورژانس المهرست بیمارستان مرکز در 7 آوریل سال 2020 در کوئینز قصبه شهر نیویورک است.

رابرت Nickelsberg | گتی ایماژ

شهر نیویورک خواهد خرید 100,000 coronavirus کیت های آزمایش در هر هفته از یک مخلوط از پیمانکاران محلی و کارمل ایندیانا مبتنی بر شرکت به عنوان شهر با این نسخهها کار برای شناسایی بیشتر Covid-19 موارد, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

“برای اولین بار ما در حال رفتن به یک واقعا قابل اعتماد عمده عرضه تست” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

آریا تشخیص اهدا 50,000 تست کیت de Blasio, گفت:, و اضافه کرد که این شهر خواهد خرید 50,000 کیت در هر هفته از این شرکت شروع هفته آینده. د Blasio گفت: این شهرستان نیز قرارداد از طریق شرکت های محلی به تولید یکی دیگر از 50,000 کیت هر هفته شنبه شروع. او توضیح داد که هر دو تعهدات به عنوان “پیشرفت.” —ویلیام Feuer نوح Higgins-دان

10:21 am: آمازون آتش سوزی دو نفر از کارکنان که صریح منتقدان از آن شیوه کار

آمازون اخراج دو کارمند بودند و صریح منتقدان این شرکت شیوه های کار از جمله اخیرا درمان آن از انبار کارگران در طول شیوع کروناویروس.

این شرکت تایید کرد به CNBC که این اخراج کاربر تجربه طراحان امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا برای “بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.”

“ما از هر کارمند را به انتقاد از خود و کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی. ما خاتمه این کارکنان برای بارها و بارها نقض سیاست های داخلی” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت.

آمازون ارتباطات خارجی سیاست منع کارمندان از صحبت در مورد کسب و کار شرکت را بدون نیاز به تایید از مدیریت.

کارگران گفت: آنها از کار اخراج شدند در روز جمعه و بر این باورند این اقدام در تلافی به ادامه انتقاد از آمازون با توجه به واشنگتن پست که برای اولین بار منتشر شده در اخبار روز ، —آنی پالمر

9:53 am: مدیر عامل شرکت به همراه شماره به همه 10000 نفر از کارکنان خود را به تماس با coronavirus نگرانی

برای 10000 کارکنان در اکتیویژن بلیزارد در سراسر جهان یک نفر آنها می توانید تماس بگیرید و در مورد خود coronavirus نگرانی مدیر عامل Bobby Kotick.

“حدود یک ماه پیش ما ارسال ایمیل از آدرس ایمیل من با من شماره تلفن و ما را تشویق تک تک کارکنان است که نگرانی های مربوط به مراقبت های بهداشتی خود را به فقط با من تماس بگیرید به طور مستقیم” Kotick گفت CNBC بکی سریع در “Squawk Box.”

Kotick گفت: “چند صد” کارکنان رسیده اند به او پس از آن ایمیل. “اما ما خوش شانس هستید. تعداد بسیار کمی در واقع آزمایش مثبت تا کنون برای Covid-19.”

اکتیویژن بلیزارد همچنین همکاری با سازمان های اضافی روانی-مراقبت های بهداشتی و مجوز برای مراقبت از کودک گفت: Kotick اشاره کرد این شرکت ساخته شده است که سرمایه گذاری برای حمایت از پژوهش در درمان Covid-19. —کوین Stankiewicz

9:42 am: New York, New Jersey, ماساچوست دارای بیشترین تعداد موارد گزارش شده

9:35 am: داو جهش 500 امتیاز به عنوان coronavirus چشم انداز را بهبود می بخشد

سهام در روز سه شنبه افزایش به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد کوروناویروس چشم انداز در حالی که فرح برای شروع, شرکت, درآمد نجومی.

میانگین صنعتی داو جونز بسیج 510 امتیاز یا 2.2%. S&P 500 صعود 2.2% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.4%. Johnson & Johnson بهترین بود-انجام انبار در داو در حالی که S&P 500 منجر شد بالاتر از 2% تظاهرات در فن آوری, املاک و مستغلات, و آب و برق. —فرد ایمبرت, یون لی

9:30 am: Hudson متری مالک می گوید کارگران باید بازگشت به قبل از دفاتر مراکز می تواند بازگشایی در پست-coronavirus جهان

مراکز خرده فروشی نمی بازگشایی پس از coronavirus همه گیر فروکش تا هفته بعد تجاری دفاتر بازگشت با توجه به صاحب محوطه هادسون در نیویورک است.

“حدس من این است که ما به عقب برویم به دفاتر اول” مربوط به شرکت مدیر عامل جف بلو گفت: CNBC اندرو راس Sorkin در روز سه شنبه. “من فکر می کنم خرده فروشی در حال رفتن به مرحله دوم. من فکر می کنم خرده فروشی در حال رفتن به بسیار آهسته به عقب می آیند. فقط به خاطر مردم به دفاتر خود من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به عجله به جمع رستوران است.”

برخی مربوط به خواص خرده فروشی شامل هادسون متری و مغازه ها در Columbus Circle در منهتن. مربوط به نمونه کارها املاک و مستغلات در ایالات متحده نیز شامل ساختمان های اداری و مسکونی و برج ها.

مربوط است که در حال حاضر در حال تست یک تعداد انگشت شماری از متوسط-دستگاه اسکن و در سایت های ساخت و ساز برای مثال است که می تواند نورد به ساختمان های اداری و مراکز. —توماس لورن

9:06 am: Grubhub, DoorDash, Postmates حال بارگذاری می خورد, شکایت بیش از, قیمت رستوران در میان همه گیر

GrubHub, DoorDash, Postmates و بارگذاری می خورد بودند شکایت کرد و روز دوشنبه به اتهام بهره برداری تسلط خود را در رستوران تحویل غذا به تحمیل هزینه های است که مصرف کنندگان در نهایت خرس بالاتر از طریق منوی قیمت از جمله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پیشنهاد عمل کلاس ثبت در دادگاه فدرال منهتن سه مصرف کنندگان گفت: متهمان تجاوز آمریکا ضد تراست قانون نیاز است که رستوران اتهام تحویل مشتریان و ناهار خوردن در مشتریان با همان قیمت در حالی که اعمال “گزاف” هزینه از 10 درصد به 40 درصد از درآمد به روند تحویل سفارشات.

مصرف کنندگان همه از نیویورک گفت: این چوب رستوران با “شیطان انتخاب” شارژ همه قیمت های بالاتر به عنوان یک بیماری با استفاده از متهمان’ خدمات.

Grubhub که کسب و کار شامل Grubhub و بدون درز و بارگذاری فن آوری های که دارای بارگذاری می خورد, کاهش یافته است به نظر. DoorDash و Postmates بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. —رویترز

8:58 am: صندوق بین المللی پول کاهش رشد اقتصادی می گوید جهان خواهد شد به احتمال بسیار زیاد تجربه بدترین رکود از دهه 1930

اقتصاد جهانی در این سال به احتمال زیاد رنج می برند بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ صندوق بین المللی پول گفت: همانطور که دولت ها در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با Covid-19 بیماری همه گیر.

واشنگتن-بر اساس سازمان در حال حاضر انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3 درصد در سال 2020 است. در مقابل, در ماه ژانویه آن را پیش بینی کرده بود جهانی تولید ناخالص داخلی گسترش 3.3 درصد برای این سال است.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که در این سال اقتصاد جهانی خود را تجربه می کنند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ گردیده است که دیده می شود در طول بحران مالی جهانی در یک دهه پیش” اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath گفت: در آخرین گزارش چشم انداز اقتصادی جهان. —سیلویا عمرو

8:50 am: 10 ایالت آمریکا در حال توسعه ‘بازگشایی’ برنامه حساب برای 38 درصد از اقتصاد ایالات متحده

10 ایالات متحده هماهنگی برنامه های جداگانه از کاخ سفید برای بازگشایی کسب و کار بسته coronavirus تولید 38.3 درصد از کل اقتصادی ایالات متحده خروجی در سه ماهه چهارم سال 2019 برجسته چقدر از اقتصاد ایالات متحده بستگی به پرجمعیت ترین ایالت.

روز دوشنبه سه متحده در سواحل غرب به رهبری کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و هفت در سواحل شرق آمریکا رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: آنها را توسعه هماهنگ منطقه ای در نظر دارد. با استثنا از ماساچوست همه رهبری دموکراتیک فرمانداران. —رویترز

8:25 am: جهانی هواپیمایی آمار افزایش به $314 میلیارد

خطوط هوایی جهانی را از دست بدهند $314 میلیارد دلار در سال درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در سال 2020 با توجه به پیش بینی از این صنعت نماینده یاتا که مطرح برآورد آن از $252 میلیارد شکل داده شده در مارس 24.

دلار 314 میلیارد نشان دهنده 55 درصد کاهش مسافر درآمد در مقایسه با سال قبل در ترافیک هوایی است که دیده می شود که 48 درصد پایین تر بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: در یک هفته اخبار آنلاین کنفرانس. —رویترز

7:49 am: سانوفی همکاران با GSK برای توسعه واکسن

شرکت سانوفی و GSK وارد یک توافق به طور مشترک ایجاد Covid-19 واکسن تا پایان سال آینده است.

شرکت برنامه ریزی برای شروع آزمایشات بالینی در نیمه دوم سال 2020 و آن را در دسترس نیمه دوم 2021.

“به عنوان چهره جهان این بی سابقه جهانی بهداشت بحران روشن است که هیچ یک از شرکت می توانید آن را به تنهایی” سانوفی مدیر عامل Paul Hudson گفت: در یک اطلاعیه. “همین دلیل است که شرکت سانوفی در ادامه به تکمیل آن تخصص و منابع با همسالان ما مانند GSK با هدف ایجاد و تامین مقادیر کافی از واکسن است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از این ویروس است.” —جنیفر الیاس

7:18 am: چه کسی می گوید “قطعا شاهد اوج و در عین حال’

تعداد موارد جدید Covid-19 است که کاهش در برخی از نقاط اروپا از جمله ایتالیا و اسپانیا, اما شیوع بیماری هنوز در حال رشد در بریتانیا و ترکیه, سازمان بهداشت جهانی گفت.

“کلی جهان شیوع 90 درصد از موارد می آیند از اروپا و ایالات متحده آمریکا. بنابراین ما قطعا شاهد اوج و در عین حال” که سخنگوی دکتر مارگارت هریس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

در چین “بزرگترین تهدید وارد شده است, موارد,” او گفت: با اشاره به آخرین داده ها.

“ما باید واقعا نمی تواند انتظار برای دیدن این واکسن برای 12 ماه یا بیشتر” هریس اضافه شده است. —رادیو فردا

7:14 am: اسپانیا گزارش 567 جدید مرگ و میر به عنوان عفونت رای را کند می کند

پزشکان در خیابان در مقابل اورژانس در ورودی بیمارستان سنت پو برای تشکر از حمایت همسایگان در طول بحران از coronavirus – Covidien-19 در بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

NurPhoto

اسپانیا یک شبه مرگ و میر از coronavirus رز به 567 از 517 یک روز پیش در حالی که این کشور گزارش داد که کمترین افزایش در موارد جدید از مارس 18.

مجموع مرگ و میر صعود به 18,056 در حالی که موارد تایید شده از عفونت افزایش 3,045 به 172,541 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. —رادیو فردا

7:05 pm: که ارائه می دهد مشاوره در تطبیق با یک ‘طبیعی’

سازمان بهداشت جهانی تا به شناسایی شش معیار برای کشور به دنبال به آرامی بلند مستند اقدامات هشدار راه را از اوج شیوع “آهسته تر” از راه تا.

جهانی بحران بهداشت عمومی به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات سخت گیرانه بر زندگی میلیاردها نفر از مردم. اجتماعی و اقتصادی محدودیت است که طیف وسیعی از تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و ممنوعیت تجمعات عمومی آورده بودند و سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از کشورهای اروپایی گذاشته طرح به ظهور از مستند به عنوان به زودی به عنوان این ماه پس از تحمل چند هفته از دقیق اجتماعی و اقتصادی محدودیت.

که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مشخص شده یک چک لیست است که سازمان ملل متحد سازمان بهداشت ابداع کرده است برای کشورهایی با توجه به اینکه به بلند کردن برخی از مستند اقدامات است. —سام مردیت

6:12 am: فرودگاه هیترو لندن در انتظار مسافری ترافیک به میزان 90% در ماه آوریل

تا حد زیادی خالی هیترو ترمینال 5 در سپتامبر 9, 2019 در لندن, انگلستان. بریتیش ایرویز خلبانان را آغاز کرده اند که 48 ساعت ‘اعتصاب’, پایه بسیاری از پروازهای بیش از یک اختلاف در مورد پرداخت ساختار آن خلبانان.

دن Kitwood | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

فرودگاه هیترو لندن گفت: این انتظار ترافیک مسافری به میزان 90% در ماه آوریل آن را به عنوان اعلام کرد که تعداد مسافر در ماه مارس پایین 52% در سال در سال.

هیترو گفت: آن را نقل مکان کرد به تک باند عملیات در تاریخ 6 آوریل و در هفته های آینده خواهد تحکیم تمام عملیات به دو نفر از آن چهار باز پایانه است.

“این حرکت را محافظت طولانی مدت در فرودگاه با کاهش هزینه های عملیاتی کمک هیترو به باقی می ماند مالی انعطاف پذیر” اپراتور در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این فرودگاه ظرفیت موجود در حال حاضر استفاده می شود به اولویت بندی محموله پرواز با تجهیزات پزشکی. —چوپان تیلور

5:21 am: بریتانیا به احتمال زیاد به گسترش مستند به عنوان صدر تلفات 11,000 در حالی که اروپا شروع به لغو محدودیت

انگلستان به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش آن مستند به اقدامات اولیه و یا شاید حتی اواخر ماه مه فقط به عنوان اروپایی دیگر نقاط داغ شروع به بلند کردن برخی از محدودیت در کسب و کار.

رسمی تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در بریتانیا می ایستد در 11,239 با انگلستان در همان مسیر به عنوان ایتالیا, دولت, رئیس, مشاور علمی روز دوشنبه گفت:.

ایتالیا دیده است بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس است اما شروع به بلند کردن برخی از مستند اقدامات اجازه می دهد کتابفروشیها و stationers به بازگشایی شده است. —هالی Ellyatt

5:08 am: مرگ و میر در انگلستان 15% بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده

شواهد بیشتری پدید آمده است که میزان مرگ و میر در انگلستان می تواند به طور قابل توجهی بالاتر گزارش شده است.

دفتر آمار ملی انگلیس امروز گزارش داد که مرگ و میر در انگلستان ناشی از کوروناویروس قبل از آوریل 3 شد 15% بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده NHS اعداد.

“آخرین داده های قابل مقایسه مرگ و میر مربوط به Covid-19 با تاریخ مرگ تا آوریل 3 نشان می دهد وجود دارد 6,235 مرگ و میر در انگلستان و ولز” نیک راه, سر, سلامت تجزیه و تحلیل در دفتر آمار ملی انگلیس گفت: صبح روز سه شنبه گزارش رویترز.

“هنگامی که به دنبال در اطلاعات برای انگلستان این است که 15 درصد بالاتر از بیمه خدمات درمانی اعداد به عنوان آنها شامل همه اشاره Covid-19 در گواهی فوت از جمله مشکوک Covid-19 و همچنین مرگ و میر در جامعه است.”

انگلستان وزارت بهداشت قرار دادن آخرین بیمارستان مرگ و میر از این کروناویروس در 11,329 که از شنبه تا 717 از روز قبل. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: مسکو هشدار آن را می تواند اجرا از تخت بیمارستان به زودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>