Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک موارد پرش به بیش از 75,000 به عنوان آمبولانس و کامیون و امدادگران در حال ارسال به نیویورک

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 823,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 40,000
  • ما موارد: حداقل 175,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 3,400

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

1:33 pm: پلوسی و Khanna بپرسید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محافظت از شروع یو پی اس

مجلس نانسی پلوسی و تشکر. Ro Khanna که نشان دهنده بخش بزرگی از دره سیلیکون هستند و درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محافظت از شروع یو پی اس به عنوان آن را انجام امداد پرداخت برای کسب و کارهای کوچک تحت مراقبت عمل می کنند.

کالیفرنیا دموکرات ها در نامه ای به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا شنبه به هشدار می دهند که یک تعبیری از امداد دریافت کنندگان می تواند صدمه دیده است شرکت سیلیکون ولی. آنها نوشته است که “بیش از حد سخت افزار” از SBA حکومت می تواند حذف بسیاری از کسب و کار از واجد شرایط بودن برای تسکین لایحه را چک حفاظت از برنامه است که به منظور کمک به پوشش هزینه های برای کسب و کارهای کوچک از طریق بحران است.

Khanna توضیح داد در توییتر شنبه که حتی اگر اکثر استارت آپ باید کمتر از 500 کارمند اداره کسب و کار کوچک ممکن است آنها را به عنوان کسب و کارهای کوچک اگر آنها در حال سرمایه گذاری حمایت. چرا که SBA نظر همه شروع یو پی اس مورد حمایت توسط همان شرکت سرمایه گذاری که همان کسب و کار. این معیار را بار بسیاری از کشورهای در حال ظهور و در مراحل اولیه کسب و کار از کمک. —لورن Feiner

1:25 pm: 4 راه coronavirus بسته نجات می پردازد کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران

1:18 pm: ما قیمت بنزین کمتر از 2 دلار در هر گالن به طور متوسط برای اولین بار در چهار سال

به عنوان coronavirus شیوع ویران کردن در بازارهای جهانی مصرف کنندگان ایالات متحده ابتلا به یک استراحت در یک منطقه: در پمپ.

برای اولین بار در چهار سال ملی به طور متوسط یک گالن گاز کمتر از $2, AAA گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

در 1.99 $جاری متوسط قیمت یک گالن است 18.4% یا 45 سنت کمتر از یک ماه پیش و 70 سنت یا 25.8% سال بیش از سال.

افت قیمت می آید که تقاضای نفت تبخیر شده با این بیماری همه گیر توقف سفر و سازندگان: کسب و کار در سراسر جهان. قیمت های نفت خام شده اند و تحت فشار بیشتر در انتظار یک آینده عرضه و تقاضا به عنوان عضو سازمان ملل از جمله عربستان سعودی آماده به سطح شیب دار تا تولید در ماه آوریل است. —Pippa استیونس

1:09 pm: لامبورگینی شروع به تولید فولاد ماسک برای استفاده در بیمارستان

لامبورگینی تبدیل شده است بخش های از آن ماشین فوق العاده ورزشی تولید کارخانه را به فولاد ماسک و محافظ از جنس پلکسی گلاس سپر این شرکت اعلام کرد. لوکس خودرو با نام تجاری است که اهدای این ماسک به سانت’Orsola-Malpighi بیمارستان در بولونیا, ایتالیا برای کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. آن امید به تولید 1,000 ماسک و 200 واحد پزشکی سپر در هر روز.

“در طول این اورژانس ما احساس نیاز به ایجاد یک بتن سهم. و …ما را به پیروزی در این نبرد همراه با کار در اتحادیه حمایت از کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر در هر روز” گفت: مدیر عامل استفانو Domenicali. —یاس کیم

1:04 pm: فروش مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ در حال صعودی همانطور که همه ما کار از خانه

Coronavirus COVID-19 نگه داشته است ما در داخل خانه و به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد افزایش در خرید و فروش کامپیوتر و لوازم جانبی مانند صفحه کلید و موش و مانیتور و لپ تاپ NPD گفت. مردم در حال تجهیز خود به دفاتر برخی با حق الزحمه از شرکت های خود را.

افزایش PC محیطی فروش یک نقطه روشن برای شرکت هایی مانند Dell, Samsung, HP, Lenovo و TPV در حالی که افزایش فروش لپ تاپ نشان می دهد رکود ممکن است به عنوان بد به عنوان ترسید برای PC صنعت از جمله غول های مانند مایکروسافت و اینتل که رسید بیش از 18 ٪ و 25 ٪ به ترتیب از پایین در اواسط ماه مارس. مایکروسافت هشدار داد سرمایه گذاران در ماه فوریه آن را از دست ندهید فصلنامه راهنمایی برای این بخش از جمله ویندوز به دلیل زنجیره تامین وقفه اما گفت: در آن زمان که تقاضا بود “قوی است.”

NPD گفت: مانیتور کامپیوتر فروش دو برابر در دو هفته اول ماه مارس به 80,000 واحد است. خرید و فروش لپ تاپ موش و صفحه کلید تمام با افزایش 10٪. —تاد Haselton

12:54 pm: JetBlue اسلش پروازهای 80 درصد از آن نیویورک-منطقه خانه به عنوان coronavirus گسترش می یابد

12:48 pm: “این درست’ — پی پال آخرین شرکت به هیچ coronavirus-اخراج تعهد

پی پال نمی خواهد اخراج هر یک از کارکنان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مدیر عامل دن Schulman گفت: ساخت پرداخت دیجیتال ارائه دهنده آخرین شرکت برای ایجاد چنین یک تعهد است.

“ما اصلا قصد انجام هر گونه اخراج به عنوان یک نتیجه از COVID-19,” Schulman گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “این درست به گام به مطمئن شوید که آنها می دانند که ما باید خود را به عقب.”

“اگر آنها بیمار ما به آنها پرداخت. اگر یک اتاق بسته می شود ما آنها را پرداخت,” او اضافه شده است. “ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما باید سلامت خود و منابع مالی خود را در قلب ما به عنوان مقابله با این بحران در حال حاضر.”

بعد از آن در روز سه شنبه Marvell Technology مدیر عامل مت مورفی همچنین گفت: CNBC از نیمه هادی, ارائه دهنده “هیچ برنامه ای” برای اخراج کارمندان به دلیل جهانی و همه گیر. —کوین Stankiewicz

12:39 pm: بیمارستان های روستایی و شیوه های پزشکی خصوصی در تلاش برای باز بماند در طول COVID-19 پان

جراحان اد بویل و ایدا Alul یک زن و شوهر زندگی در خم اورگان یک شهر کمتر از 100000 نفر.

بویل اجرا می شود یک عمل جراحی عروق با حدود 40 کارمند است که او با همکاری صاحب با برخی دیگر از پزشکان. Alul است شریک مدیریت در یک چشم عمل است که انجام بسیاری از روش های رایج مانند لیزر عمل جراحی چشم و جراحی کاتاراکت و 50 نفر.

در هفته های اخیر آنها را دیده ام تاثیر دراماتیک برای کسب و کار خود را به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر کشور است. سیاستگذاران و انجمنهای پزشکی توصیه کرده اند که ارائه دهنده گروه مانند ایشان به توقف غیرضروری روش به منظور حفظ منابع حیاتی برای مبارزه با COVID-19.

این روش انتخابی نیروی حیاتی برای هزاران مراقبت های اولیه گروه تخصصی کلینیک و مراکز جراحی و بسیاری از پزشکان که خود آنها در حال حاضر در تلاش برای ایجاد حقوق و دستمزد. —کریستینا فار

12:23 pm: سی ان ان میزبان Chris Cuomo, برادر, NY رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است coronavirus

Chris Cuomo, سی ان ان لنگر که برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تشخیص داده شده است با coronavirus او اعلام کرد.

Chris Cuomo را افشا آمد و به عنوان برادر خود را در جریان خبرنگاران در افزایش تعداد COVID-19 در ایالت نیویورک است. —دن منگان

12:18 pm: ایالت نیویورک فقط پیشی گرفتن چین هوبئی برای گزارش coronavirus موارد

نیویورک فقط شد coronavirus کانون جهانی به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 نفر در سراسر کشور پیشی گرفتن چین هوبئی که در آن شیوع سرچشمه حدود سه ماه پیش.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت تایید 9,298 جدید COVID-19 موارد یک شبه آوردن مجموع به 75,795. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز چین هوبئی استان گزارش شده 67,801 موارد تایید شده از ویروس پدید آمده وجود دارد در ماه دسامبر.

با 43,139 مورد تأیید شهر نیویورک حساب برای بیش از نیمی از تمام موارد در ایالت نیویورک است. —خواهد Feuer

12:13 pm: تعداد زیادی از سرمایه گذاران هنوز هم می گویند که آنها آماده نیست را به فروش به عنوان coronavirus بحران همچنان ادامه دارد

سرمایه گذاران رشد نگران کننده ای در مورد اقتصاد آمریکا و بازار سهام به عنوان مارس عینک, اما آنها همچنین اعلام کردند که آماده نیست به رها کردن سهام خود را با توجه به نظرسنجی های مختلفی.

اکثریت قریب به اتفاق مشتریان سازمانی مورد بررسی توسط سیتی انتظار می رود رکود اقتصادی و درآمدها به طور قطع بیشتر در 2020, اما آنها بیشتر صعودی در سهام. حدود 70 درصد از مشتریان سازمانی فکر می کنم که 20% صعود به صورت سهام به احتمال زیاد بیشتر از 20% دیگر جست و خیز کردن.

“Intriguingly با وجود رکود ترس 80% می خواهید به ارتکاب جدید نقدی به سهام اما بیشتر از 85% دیدن کلاه بزرگ را به عنوان بیش از حد و 65%+ درک رشد سهام به سبقت گرفتن ارزش نام” سیتی گفت: در یک توجه داشته باشید. —جسی پوند

12:07 pm: دکتر Fauci می بیند ‘برق’ که اجتماعی فاصله است ‘تخفیف’ شیوع کروناویروس

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, حق صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشت نگاه کنید به “براق کننده” که اجتماعی فاصله تلاش کند به گسترش coronavirus شروع به تعدیل شیوع کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

آمریکایی ها هنوز هم “در یک وضعیت بسیار دشوار” مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان. “ما امیدواریم و به اعتقاد من این اتفاق خواهد افتاد که ما ممکن است شروع به دیدن یک چرخش, اما ما آن را دیده نشده است. ما فقط فشار بر روی کاهش.”

“شما نمی خواهید برای دریافت رای. شما فقط می خواهید به نگه داشتن فشار,” او اضافه شده است.

نرخ جدید بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 در مکان هایی مانند نیویورک شروع به آهسته و “احتمالا” آغاز “به صاف” Fauci گفت. —برکلی لاولیس جونیور

12:01 pm: رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید coronavirus است ‘خطرناک’ از انتظار به نیویورک موارد پرش 14% یک شبه به 75,795

Coronavirus موارد در ایالت نیویورک شروع به پریدن کرد 14% یک شبه به 75,795 در حالی که 1,550 اند از COVID-19 Gov. اندرو کومو گفت.

“من خسته ام از اینکه پشت این ویروس. ما شده ایم در پشت این ویروس از یک روز” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “ما دست کم گرفت این ویروس. آن را قوی تر آن را خطرناک تر از ما انتظار می رود.”

روز دوشنبه کومو صادر شده یک تماس در مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر ایالات متحده برای سفر به نیویورک برای کمک به دولت در نبرد بدترین شیوع کروناویروس در کشور است. او گفت: شیوع بیماری در نیویورک نیست آنومالی و آمار هر بخشی از ایالات متحده آمریکا

“ما کسانی هستیم که در حال ضربه در حال حاضر. که امروز اما فردا آن را به جای دیگری این که آیا آن را دیترویت, آیا آن را در نیواورلئان. آن را به کار راه خود را در سراسر کشور” فرماندار گفت. —برکلی لاولیس جونیور

11:53 am: سونی تاخیر تقریبا کل فیلم تخته سنگ به 2021 اثبات studios هنوز متعهد به تئاتر

تقریبا هر Sony Pictures عنوان دلیل در سال 2020 شده است تحت فشار قرار دادند تا در سال آینده در پی جهانی شیوع کروناویروس.

روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد که آن را اولین “Morbius,” “Ghostbusters: زندگی پس از مرگ,” “ناشناخته” و “پیتر خرگوش 2” در سال 2021. تئاتر در سراسر ایالات متحده و بین المللی را توقیف و قصد بسته باقی می ماند برای حداقل بعد از دو ماه اگر نه بعد از تابستان است.

“Ghostbusters: زندگی پس از مرگ” که قرار بود برای 20 ژوئیه را در حال حاضر می رسند در تئاتر در 5 مارس سال 2021. “Morbius” رانده شده از جولای 31 مارس 19 2021. “پیتر خرگوش 2” که در حال حاضر بوده است نقل مکان کرد و یک بار از آوریل تا اوت است که در حال حاضر مجموعه ای برای Jan. 15, 2021.

بازی ویدیویی اقتباسی از “ناشناخته” نیز آواره شده از آن 5 مارس سال 2021 تاریخ Oct. 8, 2021 و بدون عنوان آگهی متنی/Sony movie شده است به تعویق افتاد که از اکتبر. 8 تاریخ است و در حال حاضر بدون تاریخ. —سارا Whitten

11:45 am: FEMA ارسال 250 آمبولانس صدها نفر از کارکنان پزشکی و 85 کامیون های یخچال به نیویورک برای مبارزه با شیوع کروناویروس

یک کارگر حرکت بخشی از یک تحویل 64 تخت بیمارستان از Hillrom به بیمارستان کوه سینا در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن, نیویورک شهرستان, مارس 31 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال 250 آمبولانس حدود 500 EMTs و امدادگران و 85 کامیون های یخچال به عنوان موقت سردخانه به نیویورک شهرستان, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا شهر خبر داد.

آمبولانس, 100 که در حال حاضر وارد خواهد شد و افزایش ظرفیت حمل و نقل به کروناویروس مبتلا به امکانات پزشکی و کمک به سازمان آتش نشانی با پاسخ به تعداد رکورد های پزشکی, تماس, شهردار, بیل د Blasio دفتر گفت: در آزادی مطبوعات. این شهر سیستم مدیریت اورژانس دیده است پزشکی خواستار افزایش 50 ٪ در طول بیش از همه گیر عادی روزانه حجم تماس بگیرید.

“ما EMTs و امدادگران روبرو هستند و تعداد بی سابقه ای از پزشکی تماس در هر روز. شده است وجود دارد هرگز یک زمان شلوغ در تاریخ اورژانس در شهر نیویورک” شهر نیویورک آتش کمیسر دانیل نیگرو در بیانیه ای گفت. —نوح Higgins-دان

11:36 am: coronavirus بحران طلوع یک نسل جدید از کار از خانه قدرت پردازش

کار از خانه قطعا دارای اشکالاتی است اما برخی از کارکنان مسلما تا به حال هرگز آن را خیلی خوب است.

برای بسیاری از راه اندازی یک دفتر خانه در حالی که در خود به انزوا می تواند معنی های فضای میز با بچه ها داشتن دوستان خزدار شرکت در کنفرانس تلفنی یا نوشتن یک نمایش از یک دوستش اتاق خواب مهمان — در حالی که کار روز دیگر بیش از حد.

اما برخی از شرکت ها در حال حاضر به کارکنان سخاوتمندانه کار از خانه قدرت پردازش ارائه صفحه اصلی-دفتر بودجه بسته های سرگرمی برای کودکان و جلسات روان درمانی. یک کسب و کار است و حتی ارائه شراب به کارکنان به صورت مجازی مزه جلسه بیش از تماس های ویدئویی در حالی که برنامه تناسب اندام ClassPass ارائه خصوصی کلاس های آنلاین به کارکنان از شرکت های مانند Lyft و M&C ساعتچی. —لوسی Handley

11:27 am: Cramer می بیند جدید پنج دقیقه ای آزمون به عنوان ممکن است نقطه عطفی در coronavirus محور بازار کاهش

CNBC جیم کرامر گفت که توسعه سریع تر coronavirus آزمون می تواند به نوبه خود جزر و مد در مبارزه با شیوع و گسترش ضرب و شتم اقتصاد و بازار سهام است.

“هنگامی که شما در پیدا کردن که در آن همه چیز تغییر” از آنجا که شاید ما پیدا کردن بیشتر مردم آن را داشته اند و بهبود کرامر گفت: در CNBC. افرادی که تست مثبت خواهد می دانم که به دنبال توجه پزشکی و قرنطینه خود, او گفت:. “سپس ناگهان ما یک دنیای جدید” و ایالات متحده می توانید شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی اقتصاد و آمریکایی ها به کار کرد. —متی کوشک

11:23 am: چین coronavirus مورد اعداد نمی تواند نسبت به جاهای دیگر اقتصاددان می گوید:

رسمی برگه از COVID-19 نفر در چین را نمی توان معتقد بودند و یا در مقایسه با کشورهای دیگر اقتصاددان درک قیچی گفت.

“هیچ جرم, تست, که بدان معنی است که اعداد نباید نسبت به ایالات متحده که در آن ما در حال حاضر انجام, اواخر, انبوه, تست” اقتصاددان ارشد در چین بژ کتاب گفت: در CNBC “Squawk Box.”

قیچی’ نظر پنج شنبه آمد و در مدت کوتاهی پس از یک چینی بهداشتی ایران گفت: این کشور آغاز خواهد شد گزارش بدون علامت coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین در روز چهارشنبه.

چین تا به حال 1,541 بدون علامت coronavirus بیماران تحت نظر که از روز شنبه به طور رسمی از این کشور را ملی کمیسیون بهداشت. —کوین Stankiewicz

11:13 am: محاصره کشتی کروز شرکت کارناوال به افزایش 6 میلیارد دلار در سهام و بدهی سهام پرش

کارناوال است صدور 6 میلیارد دلار در سهام و بدهی به عنوان محاصره کشتی کروز شرکت تلاش می کند به ساحل تا منابع مالی خود را پس از تعلیق عملیات زیر COVID-19 شیوع بیماری در حداقل سه نفر از کشتی خود را.

این شرکت گفت: این برنامه به موضوع $1.25 میلیارد دلار در سهام 3 میلیارد دلار در امن یادداشت ها و $1.75 میلیارد دلار در تبدیل خوانده شده یادداشت ها همه با توجه 2023. کارناوال سهام کاهش حدود 15 درصد در premarket معاملات پس از اعلام اما پس از بهبود بازار افتتاح شد, افزایش بیش از 10٪. —ویلیام Feuer

11:07 am: Coronavirus شوک هل دادن رشد جهانی به سمت صفر, S&P می گوید:

با اقتصادی در سراسر جهان تلاطم ساخته شده توسط coronavirus بحران و در سراسر کشور اجرا مستندات در سراسر بازارهای عمده جهانی رشد است را تحت فشار قرار دادند به سمت صفر تجزیه و تحلیل از شاخص S&P رتبه جهانی پیش بینی کرد.

“در پاسخ به این حال تاثیر فوق العاده ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس در فعالیت های اقتصادی و بازارهای مالی ما مشخص شده پایین رشد جهانی فقط 0.4 درصد در سال جاری با یک جهش به 4.9 درصد در سال 2021” S&P را جهانی اقتصاددان ارشد پل Gruenwald نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید انتشار سه شنبه. “کاهش فعالیت خواهد بود بسیار تند است.”

مبرم 0.4% هوا خواهد بود سطح جهان دیده نشده از سقوط اقتصادی از سال 1982 زمانی که رشد جهانی محاسبه شد در 0.43% در بدترین رکود مالی از زمان رکود بزرگ از 1929-1933.

قبل از coronavirus همه گیر S&P را پیش بینی رشد در سال 2020 3/3 درصد. —ناتاشا Turak

11:00 am: بزرگترین ما وام دانشجویی ضامن Ascendium تا حدی متوقف مجموعه ای از قصور وام

Ascendium آموزش و پرورش, راه حل های, بزرگترین, دانشجو, ضامن وام در کشور اعلام کرده است که تا حدی متوقف مجموعه ای از تمام قصور وام های دانشجویی در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر.

غیر انتفاعی ضامن اظهار داشت که آن را نمی خواهد چاشنی دستمزد بازپرداخت مالیاتی یا تامین اجتماعی پرداخت, موثر, مارس 26 برای حداقل 60 روز است. آن را نیز بازپرداخت تمام خزانه جبران و هانه دستمزد از مارس 13 رو به جلو است.

“Ascendium متعهد به انجام آنچه درست است و کمک به وام گیرندگان موفق و بهترین راه ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر با دادن وام گیرندگان این فرصت را به تمرکز بر آنچه واقعا مهم” گفت: Ascendium آموزش و پرورش راه حل های رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جف کرازبی.

اعلام این خبر پس از کنگره گذشت 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه که متوقف غیر ارادی مجموعه. ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش وزیر بتسی DeVos همچنین اعلام کرد در مارس 25 که گروه را متوقف خواهد کرد مجموعه اقدامات و دستمزد garnishments برای کمک به وام گیرندگان. —یاس کیم

10:58 am: Simon Property furloughs 30 درصد از نیروی کار اضافه کردن به بهمن coronavirus مربوط به خرده فروشی اخراج

بزرگترین متحده صاحب مال, Simon Property Group است furloughed حدود 30 درصد از نیروی کار CNBC آموخته است به عنوان شرکت copes با تمام خواص خود را به طور موقت تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این furloughs تاثیر تمام و پاره وقت کارگران در ایندیاناپولیس ستاد و در آن مراکز و خروجی مراکز در سراسر ایالات متحده یک فرد آشنا گفت CNBC. فرد خواسته ناشناس باقی می ماند به این دلیل که اطلاعات اعلام نشده publicly.

وجود دارد همچنین اخراج. دقیق تعداد کسانی که کارکنان به طور دائم اجازه رفتن بلافاصله نمی تواند تعیین می شود. —توماس لورن

10:45 am: چرا coronavirus احتمالا نمی خواهد نیروی آمریکایی بقال و اجرا از غذا

احساس خطر مصرف کنندگان با عجله به سوپر مارکت ها احتکار مواد غذایی و تمیز کردن محصولات ترک برخی از فروشگاه ها در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا. ایالات متحده در حال رفتن به اجرا از مواد غذایی ، این کشور دارای یک زباله های مواد غذایی مشکل نه کمبود. با توجه به وزارت کشاورزی 30 درصد تا 40 درصد از مواد غذایی در آمریکا از دست رفته است سالانه است.

10:37 am: بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از coronavirus از 9/11 حملات تروریستی

شیوع این بیماری در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3,170 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که بیش از تعداد افرادی که فوت در 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی. مقامات ایالات متحده انتظار COVID-19 مرگ و میر در اصطلاح نقاط داغ مانند نیویورک به افزایش در هفته های آینده به عنوان یک هجوم بیماران را تهدید به پایمال کردن سیستم بیمارستان در سراسر کشور است. —ویلیام Feuer

9:53 am: همراه اول درمان برای مبارزه با کروناویروس در انتظار تایید FDA برای کارآزمایی بالینی

نیوجرسی-based therapeutics شرکت Celularity اعلام کرد که آن درمان سرطان CYNK-001 انتظار “تحقیقاتی جدید مبارزه با مواد مخدر” وضعیت برای COVID-19 از غذا و دارو است که می تواند هر روز. هنگامی که درمان می شود وضعیت آن را بلافاصله وارد اولیه کارآزمایی بالینی برای دیدن اگر آن را می تواند کمک به افراد مبتلا به این بیماری است. مستقل ايمني شناسان می گویند منطق برای درمان جامد است اما هشدار می دهند که این می تواند باعث تشدید موارد شدید این بیماری است. اگر استراتژی جدید ثابت می کند موثر Celularity آماده به سرعت در حال افزایش تولید است. —چارلی چوب

9:49 am: بلاروس’ رئیس جمهور را رد coronavirus خطر شهروندان را تشویق می کند به نوشیدن ودکا و بازدید از سونا

رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو مذاکرات در روسیه-بلاروس مذاکرات در تاریخ 15 فوریه 2019 در سوچی روسیه است.

میخائیل Svetlov | گتی ایماژ

رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو حاضر به پیاده سازی یک مستند در کشور حدود 9.5 میلیون نفر گزارش نشان می دهد که دیگران انجام داده اند به عنوان یک عمل “دیوانگی و جنون” با توجه به اخبار آسمان. رئیس جمهور بلاروس به خواست شهروندان به نوشیدن ودکا رفتن به سونا و بازگشت به کار. در بلاروس — یک کشور است که مرز لتونی, لیتوانی, لهستان, روسیه و اوکراین — 152 مردم باید قرارداد COVID-19 عفونت با هیچ مرگ و میر. —سام مردیت

9:42 am: شرکت های هواپیمایی دریافت coronavirus کمک خواهد شد مجاز به تحکیم مسیرهای به کمتر فرودگاه

وزارت ترابری ایالات متحده اجازه خواهد داد که شرکت های هواپیمایی که دریافت coronavirus کمک به تحکیم مسیرهای مشخصی دادن حامل برخی از اتاق تنفس در الزامات مورد نیاز برای امداد رسانی.

کنگره هفته گذشته به تصویب 50 میلیارد دلار کمک برای خطوط هوایی ایالات متحده بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است. نیمی از کمک در دسترس است در کمک های مالی است که نمی خواهد که به پرداخت یک پیروزی برای صنعت هواپیمایی که لابی در برابر همه وام بسته است. کمک های مالی اختصاص داده شده به حفظ حقوق و دستمزد و شرکت های هواپیمایی که قبول آنها باید متعهد نمی کردند کارگران از طریق سپتامبر. 30. —لسلی Josephs

9:35 am: سهام سقوط به عنوان داو کاری خود بدترین سه ماهه اول تا کنون

سهام کاهش یافت و صبح روز سه شنبه آخرین روز از سه ماهه اول به عنوان سرمایه گذاران پیچیده یک دوره تاریخی نوسانات بازار موجب شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 88 امتیاز پایین تر و یا 0.4%. S&P 500 تضعیف 0.4% همراه با نزدک کامپوزیت.

شنبه زیان به بازگشت برخی از تیز سود از جلسه قبلی. داو پرید نزدیک به 700 امتیاز در دوشنبه led با 8% پاپ در جانسون و جانسون پس از آن اعلام کرد کانديد واکسن برای coronavirus. S&P 500 بسیج 3.4%. —فرد ایمبرت, یون لی

9:32 am: مسافران از طریق TSA بازرسی کاهش یافته و به 154,080 دوشنبه از 2.3 میلیون نفر در سال گذشته

اداره امنیت حمل و نقل گفت: 154,080 مسافران رفت و از طریق یک TSA پاسگاه در روز دوشنبه افت شدید از 2.3 میلیون مسافر در همان روز یک سال پیش از آن و از 180,002 در روز یکشنبه. —Melodie وارنر

9:28 am: مسابقات تنیس ویمبلدون برای لغو می شود, گزارش, گفت

انگلستان مسابقات تنیس ویمبلدون به احتمال زیاد لغو شد و برگزارکنندگان نگه اضطراری جلسه هیئت مدیره روز شنبه با توجه به یک گزارش از بار مالی. این مسابقات گراند اسلم راه اندازی شد برای شروع ماه ژوئن 29. رویدادهای ورزشی مهم لغو شده است و یا موکول در سراسر جهان از جمله بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو بود که به تعویق افتاد و در مارس 24. —هانا میلر

9:19 am: نوشیدنی های انرژی کاهش فروش 5 درصد در هفته گذشته به عنوان stay-at-home سفارشات دلسرد فروشگاه بازديد

نوشیدنی های انرژی کاهش فروش 5 درصد در هفته منتهی به مارس 22 با توجه به توجه داشته باشید از Stifel تحلیلگر علامت Astrachan. سه چهارم از آمریکایی ها تحت نوعی از اقامت در خانه, منظور, منع آنها را از مراجعه به فروشگاه رفاه که حدود 70 درصد از نوشیدنی های انرژی فروش. هیولا آشامیدنی فروش صاف شد در همان دوره زمانی. Coca-Cola انرژی را فروش کاهش یافته است 21% پی در پی و عملکرد نوشیدنی انرژی جنسی دیده است فروش آن سقوط 5 ٪ بیش از دو هفته گذشته به پایان رسید, مارس 22. —آملیا Lucas

9:06 am: CDC توصیه می کنند ممکن است مردم خود را پوشش چهره در

مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها با توجه به تغییر رسمی خود را راهنمایی برای تشویق مردم به پوشش چهره خود را در میان coronavirus همه گیر واشنگتن پست گزارش با استناد به فدرال رسمی. رسمی که صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: راهنمایی های جدید را روشن است که عموم مردم باید از انجام آن خودتان را پارچه پوشش و ماسک های پزشکی که در کوتاه مدت عرضه و مورد نیاز مراقبت های بهداشتی کارگران است. —واشنگتن پست

8:27 am: آتی سهام سقوط بیش از 1% به عنوان داو سر خود را برای بدترین سه ماهه اول تا کنون

آتی سهام کاهش یافته و در اندکی متلاطم تجارت صبح به بازار تلاش می کند تا به برخی از عمیق زیان باعث coronavirus بیماری همه گیر.

در 8:22 صبح ET آتی در میانگین صنعتی داو جونز شد 287 امتیاز پایین تر یا 1.3%. S&P 500 آتی 1.4% پایین تر در حالی که Nasdaq-100 آتی تضعیف 1.1%. —فرد ایمبرت, یون لی

8:01 am: ما همچنان افزایش سریع در موارد

7:49 am: خارج خواهد شد شروع به مصرف کارکنان درجه حرارت قبل از تغییرات

خارج شده و شروع به گرفتن کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و به آنها بگویید که در خانه بمانند و یا به دنبال مراقبت های پزشکی در صورتی که یک تب از حداقل 100 درجه است.

این خرده فروش همچنین گفت: این سفارش ماسک برای کارکنان و ارائه خواهد شد ماسک و دستکش آنها را می پوشند اگر آنها را انتخاب کنید. این شرکت گفت: ماسک خواهد بود, با کیفیت بالا, اما نه N95 ماسک که در خطر مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز دارند.

در یک پست در خارج سایت جان Furner, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت وال مارت آمریکا و Kath McLay, رئيس جمهور و مدیر عامل باشگاه سام گفت: مراحل اضافی در حال راه های جدید خرده فروش است در تلاش برای نگه داشتن کارکنان امن در طول coronavirus بیماری همه گیر. —ملیسا Repko

7:47 am: فورد تعویق بازگشایی ‘کلید’ گیاهان

کمتر از یک هفته پس از فورد موتور گفت: این امر راه اندازی مجدد تولید در “کلیدی” گیاهان در آمریکای شمالی آغاز و در اوایل ماه آوریل این شرکت به تعویق افتاد و کسانی که قصد دارد به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده

فورد گفته است که تاخیر در راه اندازی مجدد یک کارخانه خودرو در مکزیک و همچنین چهار کامیون SUV و ون گیاهان در ایالات متحده آمریکا ” برای کمک به محافظت از خود کارگران است.” این شرکت کاهش یافته است به ارائه یک جدول زمانی جدید برای بازگشایی گیاهان است.

“سلامت و ایمنی نیروی کار ما نمایندگی مجاز و فروش, مشتریان, همکاران و جوامع باقی مانده بالاترین اولویت ما” گفت: Kumar Galhotra فورد رئیس جمهور از شمال امریکا است. “ما در حال کار بسیار نزدیک با رهبران اتحادیه — به خصوص در UAW — به منظور توسعه سلامت اضافی و روش های ایمنی با هدف کمک به حفظ نیروی کار ما امن و سالم است.” —مایکل Wayland

7:33 am: اجرایی اتحادیه اروپا هشدار اضطراری قوانین نمی تواند دست انداختن دموکراسی

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا ارائه یک سخنرانی در یک آدرس خاص در روز دو از مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در چهارشنبه ، 22, 2020.

بلومبرگ

اتحادیه اروپا اجرایی هشدار داد کشورهای عضو که اورژانس اقدامات اتخاذ شده توسط دولت برای مبارزه با کروناویروس بحران نمی تضعیف دموکراسی است.

“آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که اقدامات اضطراری نیست در هزینه اساسی ما اصول و ارزش های … دموکراسی نمی تواند بدون آزاد و مستقل رسانه” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در بیانیه ای گفت. “هر گونه اقدامات اضطراری باید محدود به آنچه که لازم است و به شدت متناسب باشد. آنها نباید گذشته به طور نامحدود … دولت باید مطمئن شوید که این قبیل اقدامات موضوع را به طور منظم بررسی” او افزود: پس از مجارستان rightist نخست وزیر ویکتور اوربان امن نامحدود حق حکومت توسط فرمان. —رویترز

6:59 pm: روح لغو نیویورک منطقه پرواز پس از CDC هشدار

کم هزینه متحده حامل روح هواپیمایی گفت: آن را لغو تمام پروازها به مقصد و از New York, کانکتیکات و نیوجرسی پس از مقامات ایالات متحده هشدار داد در برابر سفر به این منطقه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

روح که به نظر می رسد برای اولین بار عمده ایالات متحده حامل به لغو تمام پروازها به مقصد سه جانبه دولت منطقه گفت که در پاسخ به این آخر هفته را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشورتی هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر به و از این منطقه است. روح گفت: آن را به حالت تعلیق خدمات به فرودگاه آن را در خدمت در منطقه نیویورک لاگاردیا نیوآرک, Hartford, آبشار نیاگارا و پلاتس بورگ نیویورک از طریق حداقل ممکن است 4. —رویترز

6:23 am: اسپانیا روزانه تلفات بازدید 849 بالاترین سطح پس از همه گیری آغاز شد

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت چرخ به بیمارستان لاپاز در 23 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

دنیس دویل | گتی ایماژ

اسپانیا تلفات رسیده 8,189 از 7,340 روز قبل از کشور وزارت بهداشت گفت.

این 849 مرگ و میر در 24 ساعت بالاترین روزانه مرگ و میر پس از بیماری همه گیر آغاز شده در اسپانیا, عصر ایران اشاره کرد. تعداد کل coronavirus عفونت رز به 94,417 از 85,195 در روز دوشنبه. —هالی Ellyatt

5:51 am: ایران در مرگ و میر از coronavirus صعود به 2,898 سلامت رسمی می گوید

ایران مرگ و میر از coronavirus رسیده 2,898 با 141 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی رویترز گزارش داد. تعداد موارد آلوده به شروع به پریدن کرد 44,606.

“در 24 ساعت گذشته وجود داشته است 3,111 موارد جدید آلوده مردم است. متاسفانه 3,703 از افراد آلوده در یک شرایط بحرانی” Jahanpur گفت. —هالی Ellyatt

4:43 am: چین به شروع گزارش موارد بدون علامت از 1 آوریل

یک مقام رسمی از چین ملی کمیسیون بهداشت گفته است که این کشور شروع به تست موارد بدون علامت شروع فردا, رادیو فردا گزارش داد. این 1,541 بدون علامت coronavirus بیماران تحت نظارت از پایان مارس 30.

این کمیسیون گفت: 205 نفر از بیماران تحت نظارت هستند و از خارج از کشور. —هالی Ellyatt

4:17 am: آلمان RKI خوش بینانه در مورد مسطح از coronavirus عفونت منحنی

سر از آلمان رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی گفت: خوش بینی در مورد مسطح از coronavirus عفونت منحنی توجیه شد و افزود که این امر می تواند واضح تر پس از عید پاک رویترز گزارش داد.

اما Lothar Wieler رئیس این موسسه در یک کنفرانس خبری گفت که در حال حاضر میزان مرگ و میر 0.8% در آلمان خواهد افزایش یابد. —رویترز

4:10 am: بازارهای اروپایی صعود به عنوان ضریب اطمینان رو به چین داده

بازارهای اروپایی, پیشرفته, پس از مثبت منجر شود مجموعه ای در آسیا پس از چین تولید داده های بازگشت در ماه مارس با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. پان-شاخص Stoxx 600 صعود 1.7% در اوایل تجارت با سفر و اوقات فراغت سهام پریدن 4.7% منجر به دستاوردهای به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس وارد قلمرو مثبت.

شاخص های سهام اروپا واکنش مثبت نشان داده است که چین رسمی تولید شاخص مدیران خرید در ماه مارس در آمد بهتر از برخی از تحلیلگران انتظار می رود. —هالی Ellyatt و الیوت اسمیت

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه اینجا هستید:: چین برای تست موارد بدون علامت; در ایران عفونت های جدید پرش با 3,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum analbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmanulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmegüvenilir mobil ödeme bozdurmaBetnisperabet girişsekabet girişbetnano girişbetgaranti girişbetsat girişGebze Escortekonomikripto parakameralı su tesisatçısı