Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمریکا در موارد سبقت گرفتن جهان, J&J چشم انسان واکسن تست

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 732,153
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 34,686
  • ما موارد: حداقل 143,055
  • ما مرگ و میر: حداقل 2,513

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:54 am: آتی سهام افزایش سرمایه گذاران به بند دیگر فرار هفته

سهام ایالات متحده آتی اندکی بالاتر صبح روز دوشنبه پس از رشد سریع در هفته گذشته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش در نرخ هشدار دهنده در طول تعطیلات آخر هفته.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 135 امتیاز بالاتر نشان می دهد باز کردن و به دست آوردن حدود 70 امتیاز. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی نیز کمی افزایش یافت. قبلا آتی به حال با اشاره به افتتاح دستاوردهای.

6 درصد کاهش در قیمت نفت پوش سود برای سهام قراردادهای آتی به عنوان بزرگ کاهش قیمت نفت باعث شده فروش در مناطق دیگر از بازارها است. خام وست تگزاس اینترمدیت آتی از گذشته دیده می شود در $20.28 در هر بشکه رسید. —فرد ایمبرت

8:44 am: آمازون کارگران طرح اعتصاب در استاتن آیلند انبار به تقاضا coronavirus حمایت

آمازون انبار کارگران در استاتن آیلند برنامه ریزی برای اعتصاب در روز دوشنبه به تماس توجه به عدم حمایت از کارکنان که در ادامه آمده به کار میان شیوع کروناویروس.

نزدیک به 100 کارگر در تاسیسات شناخته شده به عنوان JFK8 برنامه ریزی برای شرکت در توقف کار. کارکنان راه رفتن را از صبح روز دوشنبه و “توقف همه عملیات” تا زمانی که خواسته های خود برای شنیده شدن توسط سایت رهبری گفت: Chris Smalls مدیریت دستیار در JFK8 و رهبری سازمان از اعتصاب.

Smalls و دیگر همکاران گفت: آنها به رشد به طور فزاینده ای نگران آمدن به محل کار پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس وجود دارد هفته گذشته است. آمازون سخنگو گفت CNBC آن حمایت از فردی که در قرنطینه و خواسته هر کسی که در تماس با فردی به ماندن در خانه با پرداخت هزینه برای دو هفته. تسهیلات باقی مانده است باز است. —آنی پالمر

8:32 am: دکتر Birx پیش بینی کرد تا 200,000 ما coronavirus مرگ و میر

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت که او “بسیار نگران در مورد هر شهرستان در ایالات متحده آمریکا” و پروژه های 100,000 تا 200,000 آمریکا مرگ به عنوان بهترین سناریو مورد.

در یک مصاحبه با “امروز” دکتر دبورا Birx ترسناک نقاشی پیام مورد انتظار مرگ و میر انعکاس است که بدون انجام هر گونه اقدامات آنها می تواند آمار به عنوان بالا به عنوان 2.2 میلیون دلار به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در سراسر ایالات متحده

“من فکر می کنم هر کس می داند در حال حاضر است که شما می توانید از پنج به 50 تا 500 به 5000 موارد بسیار به سرعت” Birx گفت.

“من فکر می کنم در برخی از مناطق مترو ما در اواخر مردم را به پیروی از 15 روز دستورالعمل,” او اضافه شده است. —NBC News

8:21 am: بریتانیا پرنس چارلز, 71, از خود انزوا و در سلامت خوب

انگلیسی, وارث به تاج و تخت شاهزاده چارلز بود که آزمایش مثبت برای coronavirus است از خود و انزوا پس از هفت روز و در سلامت خوب است, او گفت:.

پس از مشاوره با دکتر خود, او در حال حاضر از خود و انزوا خود را Clarence House کرد. او را به از سرگیری جلسات و ورزش را مطابق با دولت و پزشکی دستورالعمل.

اما همسر او Camilla که آزمایش منفی برای coronavirus باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا پایان این هفته در مورد او بیش از حد توسعه علائم. —رویترز

8:16 am: توکیو بازی های المپیک یک تاریخ جدید

توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در همان شکاف زمان برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو سازمان گفت: مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد و در 23 ژوئیه 2021 — تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است. در این سال بازی های برنامه ریزی شده برای باز کردن در تاریخ 24 ژوئیه و اوت. 9. اما در نزدیکی دقیق یک سال تاخیر را ببینید موکول مراسم اختتامیه در اوت. 8.

“برنامه برای بازی کلیدی است برای آماده سازی برای بازی ها” توکیو سازماندهی رئیس کمیته Yoshiro موری گفت. “این تنها سرعت بخشیدن به پیشرفت ما است.” —آسوشیتد پرس

8:12 am: اسرائیل بنیامین نتانیاهو برای رفتن به قرنطینه

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را می گوید او را وارد self-قرنطینه پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دفتر گفت که نتانیاهو دستخوش آزمون و باقی خواهد ماند در قرنطینه تا زمانی که او دریافت نتایج و یا پاک شده است توسط وزارت بهداشت و دکتر شخصی خود. خود را نزدیک مشاوران نیز جدا. دفتر او می گوید: مرحله یک احتیاط قبل از نتیجه گیری از یک بررسی اپيدميولوژيک. نتانیاهو مشاور پارلمانی و امور ریوکا Paluch آزمایش مثبت است.

بیش از 4,300 اسرائیلی ها آلوده شده است با ویروس جدید و 15 فوت کرده اند. —آسوشیتد پرس

8:01 am: آمریکا در موارد سبقت گرفتن جهان

7:59 am: Johnson & Johnson بشر می گوید تست از آن coronavirus واکسن برای شروع در ماه سپتامبر

Johnson & Johnson گفت: تست انسان از آن واکسن آزمایشی برای coronavirus آغاز خواهد شد و سپتامبر است که می تواند آن را در دسترس برای اورژانس با استفاده از مجوز در اوایل 2021.

J&J نیز گفت: آن متعهد شده است بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری همراه با ایالات متحده در سازمان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به شرکت صندوق واکسن پژوهش است. —خواهد Feuer

7:28 am: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش فاصله دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس خود را در یکشنبه شب تمدید اجتماعی ملی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 در تلاش برای نگه داشتن بینی مرگ و میر در ایالات متحده از رسیدن به 100,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن’ قبلا گفته او می خواست این کشور برای بازگشایی, برای کسب و کار با عید پاک. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که شل شدن محدودیت های عید پاک در مارس 12, را در مرگ های غیر ضروری و آسیب های اقتصادی. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود که coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد اوج در عرض دو هفته.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شب کنفرانس مطبوعاتی. رئیس جمهور ادعا کرد پنج شنبه که عید بود فقط یک “آرمان” و او امیدوار است این کشور خواهد شد “بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1. —اما Newburger

7:25 am: ویرجین آتلانتیک می پرسد برای کمک مالی

سر ریچارد برنسون

گتی ایماژ

ویرجین آتلانتیک خواسته دولت انگلیس به صورت اضطراری کمک مالی در علاوه بر این به کروناویروس بسته شده و در دسترس همه شرکت انگلیسی یک منبع آشنا با این وضعیت گفت.

بریتانیا مبتنی بر ویرجین آتلانتیک است که 51 درصد متعلق به سر ریچارد برانسون سکس و 49 درصد توسط Delta Air Lines ساخته شده یک پیشنهاد به دولت مشاور روچیلد است و امیدوار به دریافت پاسخ اوایل هفته آینده این منبع به رویترز گفت در روز دوشنبه.

این روشن نیست که آیا باکره می تواند دریافت وام های تجاری و تضمین و یا اینکه آیا دولت می تواند سهم عمده ای در خطوط هوایی است. انگلیسی, وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در یک گزارش از یک جلسه کمیته حمل و نقل منتشر شده در روز جمعه که همه چیز روی میز بود. —رویترز

7:21 am: اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس تست مثبت

بهداشت و درمان و کارگر در لباس پوشیدن دنده محافظ می گیرد نمونه ای از یک راننده در یک درایو-از طریق تست پوینت برای COVID-19 بیماری در بیمارستان دانشگاه در بورگوس در مارس 28 سال 2020 است.

کسر Manso | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون که منجر پاسخ این کشور به بیماری کروناویروس و حفظ تماس منظم با نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای این ویروس بالا سلامت رسمی گفت.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری روزانه که در آن او جایگزین سیمون خوزه ماریا سیرا گفت: روند روزانه عفونت تغییر کرده بود از آنجا که مقدمه ای از مستند اقدامات با عفونت های جدید در حال حاضر رو به افزایش در حدود 12 درصد در روز در مقایسه با حدود 20 درصد قبل از 25 مارس. —رویترز

7:18 am: ایتالیا مرگ و میر پیشی 10,000 به عنوان نخست وزیر هشدار نسبت به افزایش ‘ملی غرایز’

ایتالیا بدترین آمار کشور توسط pandemic تا کنون در اروپا با بالاترین تعداد مرگ و میر و موارد در میان آن 60 میلیون نفر از شهروندان. در حال حاضر آن را به نخست وزیر هشدار داده است که اروپا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به ایتالیا.

“اگر اتحادیه اروپا زندگی نمی کنند تا به آن حرفه و نقش آن در این تاریخی وضعیت شهروندان باید اعتماد به نفس بیشتری در آن خواهد شد و یا آنها را به طور دائم از دست دادن آن؟,” نخست وزیر جوزپه کونته خواسته در مصاحبه با ال پایس.

او افزود که این خطر بالاتر ضد اتحادیه اروپا تمایلات بود “آشکار” به عنوان یک نتیجه. “ملی غرایز در ایتالیا بلکه در اسپانیا و جاهای دیگر خواهد شد بسیار قوی تر اگر اروپا است تا به وظیفه” او گفت:. —سیلویا عمرو

7:15 am: اپل تامین کننده Foxconn سود پایین 24 درصد در سه ماهه گذشته از سال 2019

تایوانی سازنده الکترونیک Foxconn گزارش 23.7% کاهش سود در سه ماه گذشته از سال 2019 آن را به عنوان پرانتز برای تاثیر از coronavirus همه گیر است که آمار تقاضا از مشتریان کلیدی مانند اپل.

Foxconn که مونتاژ اپل در کارخانه در چین گزارش داد سود خالص از 1.6 میلیارد دلار با توجه به رویترز محاسبات کمی بالاتر از حد متوسط اجماع برآورد شده توسط Refinitiv. بزرگترین قرارداد الکترونیک تولید کننده نمی دهد هیچ گونه توضیحی برای کاهش در مدت مشابه سال قبل است.

Foxconn در میان تولید کنندگان در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با عواقب coronavirus محدودیت های آن را مختل زنجیره تامین و صدمه زدن به تقاضا است. —رادیو فردا

6:55 am: ما نفت خام نرخهای زیر 20 دلار به عنوان مستندات صدمه دیده تقاضا

قیمت نفت به شدت کاهش یافت, با خام ایالات متحده به طور خلاصه انداختن زیر 20 دلار و نفت برنت ضربه زدن به پایین ترین سطح خود در 18 سال در اوج ترس که جهانی coronavirus shutdown می توانید از آخرین ماه و تقاضا برای سوخت می تواند کاهش بیشتر است.

قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار برای قیمت نفت پایین بود $1.92 یا 7.7% در $23.01 پس زودتر انداختن به $22.58 که پایین ترین سطح از نوامبر 2002. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است $1.03 یا 4.8% کاهش به $20.48. قبلا در این جلسه WTI کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان $19.92.

قیمت نفت در حال حاضر بسیار پایین است که آن را تبدیل به سود برای بسیاری از شرکت های نفتی فعال باقی می ماند به گفته تحلیلگران و بالاتر-هزینه تولید خواهد شد که هیچ چاره ای اما به بسته تولید به خصوص از ظرفیت ذخیره سازی تقریبا کامل است.

“تقاضای جهانی نفت است که تبخیر در پشت COVID-19-مربوط به محدودیت های مسافرتی و اجتماعی-فاصله اقدامات” گفت: UBS نفت تحلیلگر جیووانی Staunovo. —رادیو فردا

6:43 am: کارناوال را Cunard گسترش تعلیق کشتی به مارس 15

Cunard ملکه مری 2 است که در میان کشتی های ثبت شده در برمودا.

منبع: James D. مورگان | خط Cunard

کارناوال کشتی کروز لوکس اپراتور Cunard گفت: آن را گسترش تعلیق تمام سفرهای یک ماه آوریل تا 15 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. کارناوال همچنین اپراتور از دو coronavirus زده شاهزاده cruises در حال حاضر به طور موقت به حالت تعلیق چند تا از کشتی های خود را به علت نگرانی از گسترش COVID-19 بحران است.

Cunard که تمدید تعلیق از آوریل 11, گفت: آن را ارائه 125% اعتباری برای آینده کروز به مسافران نهفته تعلیق. اعتبار را می توان بازخرید در برابر جدید رزرو قبل از پایان ماه مارس 2022.

پارک اپراتور والت دیزنی و دیگر خرده فروشان نیز تمدید تعطیلی موقت به عنوان بحران بهداشت و درمان بدتر. —رادیو فردا

6:08 am: سوئد در دفاع از خود آرام تر coronavirus استراتژی

در حالی که بقیه اروپا تحمیل محدودیت های شدید در زندگی عمومی و مرزهای بسته و کسب و کار در کشور سوئد است که در نظر گرفتن یک رویکرد آرام تر به شیوع کروناویروس.

بر خلاف همسایگان آن, دانمارک, فنلاند, نروژ, سوئد است مرزهای خود را بسته و یا آن مدارس است. نه آن را بسته و غیر ضروری کسب و کار و یا ممنوع تجمعات بیش از دو نفر به عنوان انگلستان و آلمان.

این کشور منجر اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت CNBC در روز دوشنبه است که اگر چه در کشور و استراتژی برای مقابله با این ویروس متفاوت بود هدف همان بود.

“نظر من این است که اساسا تمام کشورهای اروپایی در حال تلاش برای انجام همان چیزی که ما در حال تلاش برای کاهش سرعت گسترش تا آنجا که ممکن است برای حفظ سلامت و مراقبت از جامعه کار و … ما نشان داده اند برخی از روش های مختلف برای کاهش سرعت گسترش,” او گفت: CNBC.

“سوئد رفته عمدتا به صورت داوطلبانه اقدامات به دلیل این که چگونه ما در حال استفاده می شود به کار” Tegnell اضافه شده است. “و ما یک سنت طولانی مدت است که آن را با این نسخهها کار به جای خوبی است.” — هالی Ellyatt

5:53 am: بوریس جانسون مشاور ارشد Dominic خروس علائم کروناویروس

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد دومینیک Cummings, علائم کروناویروس و خود منزوی در خانه, آسمان, اخبار روز دوشنبه گفت:.

او شروع به توسعه علائم بیش از آخر هفته و خواهد بود به ماندن در تماس با بقیه خیابان داونینگ تیم خود را در طول دوره قرنطینه شماره 10 را تایید, آسمان صاف گزارش شده است.

جانسون و وزیر بهداشت, مت, Hancock, روز جمعه اعلام کرد آنها باید آزمایش مثبت برای ویروس. پرنس چارلز نیز COVID-19. — هالی Ellyatt

5:02 am: UK مستند می تواند شش ماه گذشته ایالات متحده و اروپا آماده شدن برای دیگر محدودیت

این مستند در انگلستان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس می تواند شش ماه گذشته مقامات دولتی هشدار داد روز یکشنبه به آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی نیز اعلام کرد طولانی مدت محدودیت در زندگی عمومی است.

زبان در انگلستان روزانه کنفرانس مطبوعاتی در آخرین coronavirus اخبار و انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: یک مستند می تواند در برخی از فرم برای ماه می باشد. “در طول زمان احتمالا بیش از شش ماه آینده ما باید در سه هفته نقد و بررسی” جنی Harries گفت: “ما را ببینید که در آن ما در حال رفتن است.”

“ما نیاز به نگه داشتن که درب و سپس به تدریج ما قادر خواهد بود به امید تنظیم برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات و به تدریج همه ما به حالت عادی بازگشت. بنابراین من فکر می کنم سه هفته برای نقد و بررسی دو یا سه ماه برای دیدن اینکه آیا ما واقعا له آن. اما در مورد سه تا شش ماه در حالت ایده آل,” او گفت:. — هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش کامل از منطقه آسیا و اقیانوسیه تیم یک شبه: استرالیا قصد دارد 80 میلیارد دلار بیشتر محرک به عنوان جهانی و موارد عبور از 700 ، 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>