Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نظرسنجی جدید می یابد outsized تاثیر در نیوجرسی فرماندار هشدار ‘قیامت’ سناریو

کارشناسان بهداشت و بازارهای دارایی در حال تماشای از نزدیک به عنوان بخش از ایالات متحده بازگشایی اقتصاد خود را. جهانی موارد نزدیک به 3 میلیون با حدود یک سوم از این موارد در ایالات متحده است. در سراسر اقیانوس اطلس انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون است که پشت در محل کار پس از دوره نقاهت بعد از ویروس ارائه هوشیار آدرس مورد ملت پیشرفت در مبارزه با Covid-19 شیوع.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 207,270
  • ما موارد: بیش از 965,900
  • ما مرگ و میر: حداقل 54,877

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:12 pm: دکتر اسکات Gottlieb می بیند ‘برخی از سطح از ایمنی برای بسیاری از افرادی که تا به حال coronavirus

دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC او معتقد است که بسیاری از افرادی که تا به حال کروناویروس جدید خواهد شد که “برخی از” سطح ایمنی است.

“در حال حاضر چه مدت است که مصونیت طول می کشد, چگونه قوی آن است که ما نمی دانیم. آن را ممکن است طولانی که در برخی از افراد. آن را نمی ممکن است که قوی بنابراین شما می توانید reinfected اما شاید نه به عنوان بیمار,” او گفت: “Squawk Box.”

گوتلیب سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو بود که در پاسخ به یک هشدار قرار داده و از هفته گذشته توسط سازمان بهداشت جهانی است که بعد از روشن و موقعیت آن است.

که در روز جمعه توصیه دولت در برابر صدور به اصطلاح ایمنی گذرنامه برای افرادی که آنتی بادی برای Covid-19 به سفر یا بازگشت به کار “فرض کنید که آنها در حال محافظت در برابر عفونت مجدد.”

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت” سازمان ” در نوشته های علمی کوتاه به تاریخ مارس 24.

در پیگیری توییتهایی شنبه این که روشن است که آن نیز انتظار Covid-19 آنتی بادی را “ارائه برخی از سطح از حفاظت است.” —کوین Stankiewicz

12:01 pm: که هشدار می دهد که کودکان می میرند’ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به تعویق انداختن واکسن در برابر بیماری های دیگر

کودکان سوار یک دوچرخه گذشته یک coronavirus آگاهی گرافیتی در یک مستند. اندونزی هنرمندان محلی جلب نقاشی های دیواری بر روی دیوارهای خانه برای ساکنان به آموزش و تشویق عمومی خوشبینی در مبارزه با کرونا ویروس و یا COVID-19 همه گیر در دپک یک شهر در حومه جاکارتا.

Risa Krisadhi | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که کودکان در سراسر جهان خواهد مرد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای برخی از کشورها به طور موقت متوقف واکسن برای بیماری های مرگبار مانند پولیو.

حداقل 21 کشور گزارش کمبود واکسن به عنوان یک نتیجه از محدودیت های مسافرتی به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 همه گیر که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر. “این واقعیت غم انگیز این است که کودکان به مرگ به عنوان یک نتیجه است.”

فقط به عنوان ایمن سازی به تعویق افتاده است در برخی از کشورها هیت-خدمات مراقبت برای بیماری های دیگر مانند مالاریا شده اند مختل Tedros گفت و اشاره کرد که تعداد موارد مالاریا در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند دو برابر شود. —برکلی لاولیس جونیور

11:51 am: Homebuilders ناگهان ببینید فروش پرش به مستاجرها فرار کوچک آپارتمان های شهری

پیمانکاران ساخت عرشه چوب در حالی که کار بر روی یک خانه در حال ساخت در نورتون عوام زیربخش در لوئیزویل, کنتاکی, ایالات متحده در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

فروش خانه نزدیک به زمین را متوقف کند در پایان ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور اقتصادی shutdown که scuttled خانه های باز و شکسته ضریب اطمینان مصرف کننده. در حال حاضر تقاضا به نظر می رسد در آینده به خصوص برای خانه های تازه ساخته شده.

در اولیه چهار هفته ملی shutdown خرید و فروش خانه های تازه ساخته شده شروع به سقوط بشدت پایین 85 درصد از نرمال بهار فعالیت هفته چهارم. در دو هفته گذشته این شماره را شروع کرده اند به صعود به گفته جان می سوزد و مشاوره املاک و مستغلات که آهنگ صدها نفر از سازندگان در سراسر کشور.

“ما هنوز در حال پایین حدود 65% اما بیشتر از اخبار مثبت است که بیرون آمدن از خانه جدید در بازار به خصوص برای سازندگان که با هدف قرار دادن اولین بار و سطح ورود خریداران” گفت: Devyn Bachman, مدیر تحقیقات در JBRC. او اشاره کرد که موجی از مستاجرها در حال خروج از آپارتمان خود چشم دوخته اند و خانه های جدید است. —Trulia

11:43 am: ثبت نام کالج احتمال دارد به رها کردن به عنوان مدارس در نظر ماندن بسته تا 2021

پیاده راه رفتن را از طریق هاروارد حیاط در بسته دانشگاه هاروارد و دانشگاه کمبریج در ماساچوست, ایالات متحده روز دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است.

آدم Glanzam | بلومبرگ | گتی ایماژ

کالج ها در نظر بگیرید که آن را امن برای بازگشایی وجود دارد بیشتر از فقط ترم پاییز در خطر است.

در حالی که جهانی coronavirus همه گیر و شدید اقتصادی عدم قطعیت را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از مدارس به گسترش این تصمیم مهلت تا ژوئن 1, آنها نیز به تعویق انداختن یک تصمیم نهایی از آنچه که دانش آموزان می توانند انتظار آمدن ماه اوت است.

فعلی و آینده نگر دانشجویان و پدر و مادر خود را احساس نمی از راه دور یادگیری به همان مقدار به عنوان فرد در آموزش. به جای متعهد به کلاس های آنلاین در گران, چهار موسسه در سال, بسیاری از دانشگاه موظف سالمندان باید گفت که آنها را در فاصله یک سال و یا ثبت نام برای یک ترم یا دو در یک کالج به جای.

در دو سال مدارس دولتی شهریه و هزینه فقط $3,730 برای 2019-2020 سال تحصیلی با توجه به کالج مدیره. متناوبا در دولت در چهار سال مدارس دولتی شهریه $10,440 و در چهار سال دانشگاه های خصوصی آن طور متوسط $36,880. —جسیکا Dickler

11:27 am: مدیر عامل شرکت بوئینگ می گوید مسافرت هوایی بازیابی می تواند دو تا سه سال; برنده تصویب هیئت مدیره

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیو کالهون گفت: سهامداران مسافرت هوایی و تقاضا نمی بازیابی برای دو یا سه سال دیگر چالش برای تولید کننده است که وضعیتی وخیم از 737 Max پایه قبل از coronavirus بیماری همه گیر. سرمایه گذاران به تصویب هیئت مدیره شرکت.

بوئینگ تقلا برای کاهش هزینه ها برای پاسخگویی به تقاضای ضعیف برای جدید jetliners. مسافرت هوایی در ایالات متحده آمریکا است که در حدود 5 درصد از آنچه در آن بود از یک سال پیش و خطوط هوایی پارک شده بیش از یک سوم از ناوگان کشور و برخی در حال برنامه ریزی برای پذیرش سفارشات از هواپیماهای جدید.

“هنگامی که آن [بهبود], بازار تجاری خواهد بود کوچکتر” کالهون گفت: در پخش این شرکت سالانه سهامداران نشست. —لسلی Josephs

11:16 am: CVS و یو پی اس را با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل نسخه در یک جامعه بازنشستگی در میان شیوع کروناویروس

یک یو پی اس هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز است.

منبع: یو پی اس

CVS و ایالات خدمات بسته خواهد شد و شروع به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در هفته آینده برای ارائه داروهای تجویزی برای ساکنان فلوریدا بازنشستگی جامعه در تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله اقدامات یو پی اس اعلام کرد.

شروع مارس 4, 135,000 ساکنان در روستاها می توانند داروهای خود را از طریق Matternet را M2 هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم در همکاری با اداره هوانوردی فدرال. هواپیماهای بدون سرنشین را رها کردن نسخه به یک محل در نزدیکی جامعه و یک کامیون پایان تحویل یو پی اس گفت. این شرکت گفت: ممکن است گسترش خدمات آن شامل تحویل از دو محلی CVS داروخانه ها.

“ما بدون سرنشین تحویل خدمات کمک خواهد کرد CVS امن و کارآمد تحویل دارو به این بزرگی بازنشستگی جامعه را قادر می سازد ساکنان برای دریافت داروها بدون ترک خانه های خود” اسکات قیمت یو پی اس, رئیس استراتژی و تحول افسر گفت: در آزادی مطبوعات. “یو پی اس است که متعهد به ایفای سهم خود در مبارزه با COVID-19 و این است یکی دیگر از راه های ما می تواند ما را پشتیبانی بهداشت و درمان مشتریان و افراد با راه حل های نوآورانه.” —جسیکا Bursztynsky

10:58 am: وال استریت تجمع دستاوردهای بخار با داو تا 250 امتیاز

10:30 am: نیویورک به استخدام 1,000 سلامت کارگران برای ردیابی موارد

شهر نیویورک قصد دارد به استخدام 1,000 سلامت کارگران برای پیگیری coronavirus موارد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای Covid-19, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“ما در حال استخدام. ما به دنبال با استعداد و با تجربه سلامت کارگران” د Blasio گفت: در اخبار جلسه. “اگر شما تجربه در مراقبت های بهداشتی زمینه اگر شما آماده به قرض دادن استعدادهای خود را به این مبارزه ما به شما نیاز دارید و ما به شما حق دور. ما در حال استخدام بلافاصله می کنیم و با استخدام در سراسر ماه مه.”

این شهر تیم از تماس با ردیاب خواهد مصاحبه و شناسایی افرادی که در تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 گفت: de Blasio که آنها را به نام “بیماری کارآگاه.” این ردیاب را نیز ارائه پشتیبانی به نیروهای جدید که نیاز به جدا de Blasio گفت. —خواهد Feuer, گل یاس, کیم

10:26 am: Coronavirus طول می کشد تلفات در نیوجرسی

پزشکی کارگران بار یک بیمار از اندوور تحت حاد و توانبخشی مرکز به یک آمبولانس در حالی که با پوشیدن ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در 16 آوریل سال 2020 در Andover, New Jersey. پس از یک ناشناس نکته به پلیس 17 نفر مرده یافت در دراز مدت مراقبت از تاسیسات از جمله دو نفر از پرستاران که در آن حداقل 76 بيمار و 41 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

ادواردو Munoz Alvarez | گتی ایماژ

نیوجرسی ساکنان احساس اثرات coronavirus حاد تر از بقیه کشور یک نظرسنجی جدید در بر داشت.

حدود 7 در 10 پاسخ دهندگان در ایالت یا 71 درصد گفت: این بیماری همه گیر تا به حال یک “تأثیر عمده ای” در زندگی خود با توجه به Monmouth University نظرسنجی. در سراسر کشور 62 درصد از مردم گفت: همان قبلی منموته بررسی یافت.

در باغ دولت 61 درصد از بزرگسالان گفت: آنها می دانند که کسی که آلوده به ویروس در مقایسه با تنها 26 درصد در سراسر کشور. در همان زمان 29 درصد از مردم از رنگ در نیوجرسی گفت: آنها یا یکی از اعضای خانواده رو coronavirus در مقابل 20 درصد از مردم سفید. نیوجرسی بیش از 100,000 Covid-19 مورد دوم میان کشورها تنها به آن همسایه, New York.

در منموته دانشگاه, نظرسنجی صورت گرفته از 16 آوریل 19, بررسی 704, New Jersey, بزرگسالان با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.7 درصد است. —یعقوب Pramuk

9:50 am: اپل گزارش تاخیر آی فون جدید و تولید و قرار دادن ‘سوپر چرخه’ از ارتقاء در شک

تیم کوک اعلام کرد که آی فون 11 در یک رویداد راه اندازی در کوپرتینو کالیفرنیا در سپتامبر. 10, 2019.

منبع: اپل

اپل در حال آماده سازی برای آی فون بعدی راه اندازی این سقوط اما برنامه می تواند تغییر به عنوان شرکت به عنوان شرکت تاخیر در تولید با توجه به یک گزارش جدید.

وال استریت ژورنال گزارش روز دوشنبه که تولید انبوه برای جدید اپل شده است تحت فشار قرار دادند “حدود یک ماه است.” که بدان معنی است که حتی اگر اپل اعلام کرد آنها در ماه سپتامبر به عنوان آن معمولا تمام یا بعضی از مدل ها ممکن است در دسترس برای خرید در ماه سپتامبر.

این گزارش می گوید اپل در حال برنامه ریزی چهار جدید اپل از جمله یکی با 5.4 اینچ صفحه نمایش دو با 6.1 اینچ صفحه نمایش و یک مدل با 6.7 اینچ صفحه نمایش. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کسانی که گوشی ممکن است نهفته تاخیر — گزارش فقط می گوید: “گل سرسبد اپل” — اما برخی از تحلیلگران گفته اند که اپل می تواند فشار اندازی برخی یا همه از آن گوشی های جدید. —تاد Haselton

9:44 am: نروژی کروز خروج هوا برش $515 میلیون دلار در هزینه های

نروژی کروز خط دارایی های خود کناره 2020 پیش بینی کرد و گفت آن را کاهش هزینه در حدود $515 میلیون کروز اپراتور در تلاش برای صرفه جویی در پول نقد در میان coronavirus همه گیر است که آن را برای تمدید تعلیق بخشی از برنامه های آن تا 30 ژوئن.

این شرکت همچنین انصراف پیش بینی خود را برای سه ماهه اول پیوستن به همکار Royal Caribbean Cruises.

نروژی کروز خط برآورد آن سوختگی نقدی به حدود 110 میلیون به 150 میلیون دلار در هر ماه به تعلیق آن سه علامت های تجاری همچنان ادامه دارد. —رویترز

9:36 am: فرماندار نیوجرسی می گوید: دولت باید کمک های فدرال برای جلوگیری از یک “آرماگدون” سناریو

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: نیوجرسی می تواند تبدیل به یک “آرماگدون” سناریو با ناتوانی در صندوق مدارس دولتی و یا پرداخت پلیس اگر آن را نمی کند دریافت کمک های فدرال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مورفی یک دموکرات گفت: در CNBC “Squawk Box” که نیوجرسی درآمد “افتاده اند و یک میز” با توجه به کوروناویروس.

“هزینه های ما می رویم تا در خدمت مردمی که از دست داده اند شغل خود را از کسب و کارهای کوچک که شکسته شده است, مردمی که در سیستم مراقبت های بهداشتی, et cetera,” او گفت:. —کوین Stankiewicz

9:32 am: داو افزایش بیش از 100 امتیاز به شروع هفته

9:10 am: سوئیس عجله برای رسیدن کوتاهی مو, بازدید دندانپزشکان به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

کوتاهی مو, ماساژ و خرید ابزار و تجهیزات باغ در صدر دستور کار برای سوئیس به عنوان ساکنان این کشور به آرامی شروع به کاهش محدودیت در زندگی عمومی اعمال شده در مارس به مبارزه با کروناویروس.

خطوط تشکیل شده در مقابل مراکز باغ به عنوان مردم مبارزه cabin fever آمده از شش هفته ماندن در خانه در دولت اصرار.

“من فکر می کنم آن را در مورد زمان. ما را به زندگی می کنند زندگی ما, بنابراین من فکر می کنم این مهم است که ما در حفظ و انجام فعالیت های ما و تماس با مردم است که بسیار مهم است حتی در یک صف مانند این که” خریداران Christiane Ansermet گفت که او منتظر برای ورود به Schillinger مرکز باغ در شهر غده در دریاچه ژنو. —رویترز

9:08 am: پرتغال, چشم, کاهش, مستند, نساجی, شرکت گام تا تولید ماسک

پرتغال ممکن است به زودی به سهولت آن coronavirus مستند اما استفاده گسترده از تجهیزات حفاظتی ضروری خواهد بود و این کشور حکومت می کند نه “با در نظر گرفتن یک گام به عقب” اگر وضعیت بدتر نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت.

در طول یک سفر به یکی از صدها نساجی شرکت های بازآموزی برای تولید دنده محافظ او را ستوده و صنعت برای حمایت از آرامش محدودیت و گفت: ماسک صورت خواهد بود به احتمال زیاد واجب در مکان های خاص مانند مدارس و حمل و نقل عمومی.

“ما به احتمال زیاد به پایین یک سطح (محدودیت) اما در حالت عادی تنها خواهد آمد زمانی که ما یک واکسن در یک سال یا یک سال و نیم” کاستاریکا گفت: در حالی که بازدید از نساجی تولید کننده Petratex است که تولید بیش از 100,000 ماسک یک هفته.

“تا آن بازگشایی خواهد شد و با شرایط مانند استفاده از ضد عفونی کننده دست و ماسک. این صنعت ابتکار به تولید آنها یکهو ضروری برای ایمنی عمومی” او گفت:. —رویترز

9 صبح: پزشکان درخواست برای SBA بودجه در مبارزه برای حفظ شیوه های شناور در همه گیر

پزشکان بسته خروج از حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از وام امیدوارند پول از دور بعدی بودجه آن را به شیوه های کوچک.

نزدیک به نیمی از پزشک شیوه را گذاشته کارکنان برای کاهش هزینه ها در حالی که 1 در 5 نگران هستند که کاهش شدید بازدیدکننده داشته است دفتر را به زور آنها را به نزدیک است. نزدیک به 90 درصد از اولیه-مراقبت پزشکان می گویند آنها را تجربه کرده ام ضرر و زیان قابل توجهی در بیمار حجم با توجه به جدید ترین هفتگی Covid-19 بررسی تاثیر از محققان در لری مرکز سبز و مراقبت های اولیه مشترک. —برتا کومبس

8:43 am: قطره روغن 20 درصد گسترش اخیر ضرر و زیان به عنوان ذخیره سازی پر

قیمت نفت سقوط بیش از 20% در ترس است که در سراسر جهان سازی به زودی به عنوان پر coronavirus شیوع همچنان به roil تقاضا است.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن کاهش یافت و 23.5% و یا $4.02 به تجارت در $12.91 در هر بشکه رسید در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت معامله 6.2 درصد کاهش در $20.11 در هر بشکه رسید. هر قرارداد در حال آمدن است خاموش هشتمین هفته از ضرر و زیان در نه هفته است.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل ژوئیه کاهش یافت و بیش از 11 ٪ به $18.84 در حالی که ماه آگوست قرارداد تضعیف بیش از 7 درصد به 22 دلار نشان می دهد خیابان نمی بینید بهبود معنی داری در چند ماه آینده. —Pippa استیونس

8:23 pm: آخرین ما نقاط داغ

8:22 am: جنرال موتورز تعلیق سود سهام buybacks برای حفظ پول نقد

جنرال موتورز گفته است که تعلیق سه ماهه خود را سود و سهام buybacks برای حفظ پول نقد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خودروساز گفت: همچنین تمدید $3.6 میلیارد دلار در سال گردان تسهیلات اعتباری به مارس سال 2022 برای کمک به تقویت نقدینگی است. جنرال موتورز گفت: “گرفته شده قابل توجه دیگر اقدامات ریاضت برای حفظ کوتاه مدت پول نقد در دسترس.”

جنرال موتورز ایالات متحده گیاهان شده اند توقیف از اواسط ماه مارس با توجه به Covid-19. —مایکل Wayland

8:11 am: Regeneron سانوفی تعطیل بخشی از آرتروز مطالعه مواد مخدر پس از محاکمه نشان می دهد که سود تنها برای بیماران بدحال

یک آرتريت روماتوئيد مواد مخدر ساخته شده توسط Regeneron و سانوفی نشان داد وعده برای درمان بدحال coronavirus بیماران در یک کارآزمایی بالینی بود اما نه سودمند برای بیماران مبتلا به کمتر-پیشرفته بیماری, باعث این شرکت برای توقف آزمایش دارو در این گروه.

دارو Kevzara مانع یک مسیر به فکر کمک به التهاب ریه در بیماران مبتلا به انواع شدید ترین Covid-19.

Regeneron و سانوفی آغاز آزمایش بالینی این دارو در Covid-19 بيمار در ماه مارس پس از یک مطالعه کوچک از چین پیشنهاد بهره مندی از یک روشه مواد مخدر Actemra مهار همان مسیر است. —مگ Erp Pmi

7:21 am: CDC گسترش لیست رسمی از علائم

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اضافه شده است شش نشانه های جدید از Covid-19 به وب سایت خود را به عنوان دانشمندان جمع آوری اطلاعات بیشتر در coronavirus و بیماران نشان می دهد “طیف گسترده ای از علائم” آژانس گفت.

قبلی لیست از علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس. CDC در حال حاضر می گوید لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و ناگهانی از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن نیز رایج-شاخص های اقتصادی —یاس کیم

7:02 am: سابق FDA آمریکا هنوز هم وجود دارد ‘فراگیر گسترش’ در آمریکا

حتی به عنوان متحده وزن بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله محدودیت وجود دارد هنوز فراگیر گسترش ویروس در سراسر کشور سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

“واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد فراگیر گسترش coronavirus در سراسر کشور گفت: در CNBC “Squawk Box.” “وجود نقاط کشور وجود دارد متحده که در آن آنها واقعا هرگز تا به حال شیوع قابل توجهی است که آنها قطعا با معیار برای شروع بازگشایی جنبه از اقتصاد است.”

حدود پنج متحده دیدار با کاخ سفید معیارهای لازم در سطح “کاهش پایدار” از موارد جدید قبل از محدودیت می تواند برداشته Gottlieb گفت. او نه شناسایی متحده اما افزود که آمریکا گزارش حدود 30,000 موارد جدید در هر روز و 2000 جدید مرگ و میر. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

6:56 am: آدیداس پروژه 40 درصد کاهش در فروش برای سه ماهه دوم

آدیداس پیش بینی کرده است که فروش را 40 درصد در سه ماهه دوم به عنوان تاثیر coronavirus طول می کشد نگه دارید.

آلمانی ورزشی giant در روز دوشنبه گزارش 19 درصد کاهش در خالص خرید و فروش برای سه ماهه اول سال جاری به 4.75 میلیارد یورو ($5.16 میلیارد دلار) که 70 درصد از آن ها در سراسر جهان بسته به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر.

آن در سه ماهه اول خالص درآمد 26 میلیون یورو به پایین 96 درصد از سال قبل است. آدیداس گفت که با توجه به عدم قطعیت در طول مدت ذخیره تعطیلی آن خواهد بود قادر به ارائه یک چشم انداز سال. —الیوت اسمیت

6:44 pm: VW شروع مجدد تولید در بزرگترین کارخانه اتومبیل در آلمان

فولکس واگن است دوباره تولید در بزرگترین کارخانه در ولفسبورگ در آلمان است.

تولید را شروع و در 10 تا 15 درصد از ظرفیت VW در بیانیه ای گفت افزایش به حدود 40 درصد هفته بعد. اولین خودرو به تولید خواهد شد گلف و مدل این شرکت گفت: “حداکثر حفاظت از سلامت” اجرا شده است برای محافظت از کارکنان.

Ralf Brandstatter chief operating officer فولکس واگن خودروهای تجاری گفت: در VW بیانیه ای که “گام به گام از سرگیری تولید یک سیگنال مهم برای نیروی کار نمایندگی کنندگان و اقتصاد گسترده تر.” —هالی Ellyatt

6:20 am: ویروس dulls هلند سالانه پادشاهان جشن روز

پادشاه ویلم-الکساندر از هلند خواست عمومی به ماندن در خانه برای جشن سالانه ‘پادشاه ‘ روز’ جشن که به جشن پادشاه تولد.

“این وعده داده می شود منحصر به فرد پادشاه بعد و عمدتا به دلیل من امیدوارم که از آن خواهد شد آخرین پادشاه روز در خانه همیشه. سعی کنید به بهترین از آن” شاه گفت: در برنامه های زنده تلویزیونی پخش به گزارش رویترز.

شاه روز به طور معمول جذب میلیون ها نفر از مردم به خیابان در مهمانی ها و جشنواره های موسیقی در شهر آمستردام و در سراسر کشور اما coronavirus را مجبور هلندی به ماندن در خانه با توجه به مستند اقدامات است. —هالی Ellyatt

5:51 am: چین رد كردن ویروس دروغ زیر گزارش اتحادیه اروپا

چین وزارت امور خارجه را رد کرده است ادعا می کند که پکن در حال گسترش دروغ در مورد کوروناویروس.

“چین مخالف است به ایجاد و گسترش دروغ توسط هر کسی و یا هر سازمان است. چین یک قربانی دروغ نمی آغازگر” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: در یک به طور منظم نشست خبری روز دوشنبه گزارش رویترز.

انکار می آید پس از یک گزارش اتحادیه اروپا در هفته گذشته شواهد وجود دارد که دولت مورد حمایت دولت ها از جمله چین و روسیه بودند مسئول گسترش دروغ در ویروس. —هالی Ellyatt

5:10 am: اسپانیا روزانه تلفات کمی

RT: سردخانه کارگران پوشیدن دنده محافظ دیده می شود در سن ژوعن د لا کروز funeral home, در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سگبیا, اسپانیا, مارس 23 سال 2020 است.

سوزانا ورا | ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>