Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: New Orleans Saints مربی آزمایش مثبت اسپانیا در صدر تلفات 1,000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 245,484 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 10,031 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما موارد: حداقل 14,250 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما مرگ و میر: حداقل 205 با توجه به CDC و مقامات بهداشتی دولت.

7:43 am: شغل آینده ضرر و زیان خواهد بود بر خلاف هر چیزی که ما تا به حال دیده

زمانی که آسیب coronavirus inflicts در مشاغل آمریکا در بازار واضح تر می شود, آن می تواند بر خلاف هر چیزی که این کشور تا به حال دیده می شود.

قضاوت توسط یک میزبان از پیش بینی های اقتصاددانان بهمن furloughs را به راحتی شکستن رکورد برای اکثر در یک ماه.

آینده هفتگی مدعیان را خرد استانداردهای تعیین شده حتی در بدترین نقاط بحران مالی و اوایل 1980s رکود است. تعداد کسانی که انتظار می رود به بد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به چند رسانه ای, گزارش خواسته است تا مقامات دولتی را به تاخیر انتشار دقیق می شمارد.

در حالی که تیتر نرخ بیکاری بسیار بعید است برای نزدیک شدن به 24.9 درصد در طول رکود بزرگ آن را به خوبی می تواند به بالاترین سطح خود در تقریبا 40 سال چیزی غیر قابل تصور برای یک شغل در بازار بود که در آتش سوزی که اخیرا در ماه فوریه. —Jeff Cox

7:32 am: New Orleans Saints مربی Payton می گوید او آزمایش مثبت

سر مربی شان Payton از پرستاران نیواورلئان به نظر می رسد در برابر Carolina Panthers در سه ماهه دوم در طول بازی خود را در بانک مرکزی امریکا ورزشگاه در دسامبر 17, 2018 در Charlotte, North Carolina.

اعطای Halverson | گتی ایماژ

New Orleans Saints سر مربی شان Payton می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus استراحت است به راحتی در خانه و توسط خود نتیجه آزمون عمومی و به امید او می تواند به ایجاد انگیزه در مردم برای انجام بیشتر برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Payton آموخته شنبه که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او به ESPN گفت: قبل از ارسال یک عکس از خود را به عنوان خندان او نشسته بر روی نیمکت در کنار سگ خود را.

“درک خوبی آرزوها” Payton نوشت: در صفحه توییتر. “من احساس بهتر و خوش شانس نیست که هر یک از این علائم تنفسی. 4 روز بیشتر در خانه است.”

Payton, 56, اولین کارمند یا یک NFL تیم یا لیگ را چنین تشخیص است. —آسوشیتد پرس

7:30 am: AT&T بازدید ترمزها در به اشتراک گذاری بیع متقابل طرح

AT&T فقط لغو برنامه به خرید مجدد از 4 میلیارد دلار از آن خود سهام با توجه به یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. این شرکت ساخته شده حرکت به “تمرکز بر ادامه سرمایه گذاری در خدمت مشتریان ما مراقبت از کارمندان و افزایش شبکه ما از جمله در سراسر کشور 5G” با توجه به تشکیل پرونده.

اخبار دنبال چند روز اعتراض عمومی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چندین بالا-مشخصات سرمایه گذاران از جمله علامت کوبا که گفت شرکت هایی که دریافت کمک مالی دولت نباید اجازه داد به خرید خود سهام.

AT&T اشاره کرد که در این پرونده که تاثیر این بیماری همه گیر “می تواند مواد” اما این شرکت گفت که هنوز نمی تواند برآورد تاثیر آن مالی یا عملیاتی نتایج. —الیزابت ساقی کردوا

7:25 am: مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد دارای آزمایش مثبت

مارلبورو سیگار ساز مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد است قرارداد coronavirus است و مصرف موقت پزشکی ترک نظارتی تشکیل پرونده نشان داد در روز جمعه.

Willard, 56, آخرین مشخصات بالا در فرد به این ویروس در سطح جهانی همه گیر است که آلوده بیش از 245.000 مردم کشته و بیش از 10 ، 000 در سراسر جهان.

رئیس امور مالی ویلیام Gifford Jr را برای ویلارد در غیاب او این شرکت گفت: در یک یادداشت به کارکنان. —رادیو فردا

7:20 am: خوب ناهار خوری رستوران تقلا برای شروع تحویل به عنوان یک راه برای زنده ماندن

تحویل فرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 15 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

7:14 am: سنا توافق یونان لایحه کلاه اجرایی پرداخت

مدیران در شرکت های که دریافت کمک مالی نقدی از coronavirus-امداد لایحه پرده برداری توسط سنا جمهوری خواهان دیدن سالانه خود را جبران دربسته به مدت دو سال. با توجه به زبان, بدون کارمند است که باعث می شود بیش از $425,000 ممکن است یک افزایش در حقوق و دستمزد خود را برای دو سال. —لورن هرش

7:10 am: دو سناتور صورت سوال بیش از فروش سهام

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC).

گتی ایماژ

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. مواجه است سوالات خود را در مورد تصمیم به فروش بین $630,000 و $1.7 میلیون ارزش سهام یک هفته قبل از بازارهای مالی جهانی شروع تاریخی اسلاید در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دوم سناتور جمهوری خواه گرجستان را کلی Loeffler نیز به فروش می رسد مقدار زیادی از سهام در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه زمانی که بازار آمریکا شد ضربه اوج تمام وقت. هر دو با مته سوراخ کردن و Loeffler دریافت کرده اند, غیر-اطلاعات عمومی در مورد گسترش جهانی coronavirus از مقامات اجرایی شعبه شده اند که جلسه سناتور به طور منظم حداقل از ژانویه. —کریستینا Wilkie

7:06 am: اسپانیا تلفات فراتر از 1000

یک توریست با پوشیدن ماسک محافظ طول می کشد یک عکاسی از خود در خارج از Sagrada Familia در بارسلونا در تاریخ 11 مارس سال 2020 پس از اسپانیا ممنوع تمام ترافیک هوایی از ایتالیا, مدارس بسته و مسدود طرفداران از مسابقات فوتبال پس از گرفتار کردن گارد توسط نزدیک به سه برابر از coronavirus عفونت در کمتر از 48 ساعت.

Lluis ژن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت و به 1,002 روز جمعه از 767 در روز قبل این کشور بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت. تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 19,980 روز جمعه از 17,147 در پنجشنبه سیمون گفت. —رویترز

6:05 am: دویچه بانک, هشدار ممکن است ‘مادی’ نهفته

دویچه بانک هشدار داده COVID-19 ممکن است به طور قابل توجهی تاثیر توانایی خود را برای دیدار با مالی آن به اهداف این سال است.

“در حالی که هنوز زود است که پیش بینی تاثیر بر روی کسب و کار و یا بانک به اهداف مالی که در حال گسترش و همه گیر و مؤسسات دولتی پاسخ به آن ممکن است این بانک ممکن است مادی منفی تحت تاثیر طولانی رکود در, محلی, منطقه ای و یا جهانی شرایط اقتصادی” بانک گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه. “با توجه به عدم قطعیت در سراسر میزان مدت و بازار سرريز از COVID 19 به دنبال مفروضات نیست و در حال حاضر در نظر گرفتن هر یک از آن پتانسیل اثرات” به آن اضافه شده است. —سام مردیت

4:16 am: جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

جهانی مرگ و میر افزایش بالای 10000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد دقیق بود در 10,031 در صبح روز جمعه با تعداد موارد تایید شده در 244,523.

در روز پنج شنبه, ایتالیا پیشی گرفت و چین به مرگبارترین در جهان, کانون با 3,405 مرگ و میر ثبت شده است. —مت پرچ

4:05 am: نروژ بانک مرکزی کاهش نرخ بهره دوباره

Norges بانک قطع کلید آن سیاست رای دادن به یک رکورد کم 0.25% از 1% و را رد نمی کند کاهش بیشتر در نرخ بهره به گزارش رویترز،.

این نروژی بانک مرکزی دوم کاهش نرخ بهره با توجه به COVID-19. این Norges بانک قطع آن سیاست نرخ نیم درصد در مارس 13, زمانی که فرماندار Oeystein اولسن گفت: اقتصاد در یک حالت اضطراری با توجه به گزارش. —ین ن لی

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: کالیفرنیا مسائل ماندن صفحه اصلی نظم جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

—مهر و CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد و مت پرچ سام مردیت و ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>