Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مسکو به بازگشایی مدارس و کالج ها در هفته آینده; دلار هنگ کنگ هایش با جدید خوشه

سهام باز بالاتر به عنوان مدعیان بهتر از حد انتظار

سهام باز کمی بالاتر پس از داده ها نشان داد که بیشتر از حد انتظار کاهش هفتگی مدعیان. S&P 500 به دست آورد 0.2% در حالی که میانگین صنعتی داو جونز بالای معامله flatline. شاخص Nasdaq Composite با عملکرد بهتری نسبت به افزایش 0.7% به یک رکورد تازه بالا است. —Melodie وارنر

Walgreens به قطع بیش از 4000 شغل در انگلستان

Walgreens چکمه داد قطع خواهد شد بیش از 4000 شغل در آن چکمه های کسب و کار انگلستان و شاتر 48 از آن پزشک مراکز در بریتانیا به این بیماری همه گیر نکنه و فروش و افزایش هزینه های.

جهانی داروخانه های زنجیره ای گزارش مالی خود را از سه ماهه سوم سال در زمان ضربه آن را به عنوان پر کمتری نسخه صرف بیشتر در کارکنان و مطابق با اصول بهداشتی و شاهد کاهش ترافیک پا. آن کسب و کار بین المللی در خصوص کشیده پایین فروش آن است.

که شیب افت معنی این شرکت نیاز به کاهش هزینه ها از طریق اخراج و دیگر اقدامات شرکت رهبران گفت. Walgreens که در حال حاضر در وسط یک هزینه-برش تلاش کرده است هدف خود را به بیش از 2 میلیارد دلار صرفه جویی سالانه تا سال 2022. —ملیسا Repko

هفتگی مدعیان کل 1.314 میلیون کمتر از حد انتظار

هفتگی مدعیان کمتر از انتظار هفته گذشته به عنوان کارکنان به آرامی بازگشت به کار در پی افزایش coronavirus موارد گزارش CNBC Jeff Cox.

مدعیان اولیه بیکاری آمار 1.314 میلیون در هفته گذشته در مقایسه با داو جونز برآورد 1.39 میلیون. تعداد مشخص شده از یک کاهش کوچک از هفته گذشته در مجموع 1.43 میلیون اما هفتگی ادعا مانده اند بالای 1 میلیون برای 15 هفته متوالی. —یون لی

مسکو مدارس و کالج ها بازگشایی در هفته آینده

یک دانش آموز دارای درجه حرارت بدن او را اندازه گیری قبل از یک دولت واحد آزمون (EGE) در زبان روسی در دبیرستان هیچ 1534.

آنتون Novoderezhkin | TASS | گتی ایماژ

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اعلام کرد مدارس و دانشگاه ها را بازگشایی در هفته آینده به عنوان او به نظر می رسد برای کاهش محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گزارش داد.

سوبیانین اعلام کرد مدارس ، دانشگاه ها ، مراکز فرهنگی و اردوهای تابستانی به عنوان گروه بعدی از فضاهای به بازگشایی در این شهرستان است. ساکنان نیز دیگر نیاز به پوشیدن ماسک در خارج اما هنوز هم مورد نیاز در فروشگاه های تجهیزات پزشکی و در حمل و نقل عمومی سوبیانین گفت.

تئاتر, سالن کنسرت و سالن های ورزشی می تواند باز در ماه آینده به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند در نیمی از ظرفیت با توجه به انتخاب.

روسیه گزارش 6,509 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن به کل به 707,301 چهارم بزرگترین در جهان, با توجه به رویتر را شمارش. خود را شمارش همچنین گزارش 10,843 coronavirus مرگ و میر در کشور پس از همه گیر آغاز شد. —الکس Harring

آفریقا CDC می گوید کشورهای سراسر منطقه باید اولویت بندی تست

کارکنان مراقبت های بهداشتی نگه داشتن نشانه اعتراض به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول بیماری کروناویروس (COVID19) شیوع خارج از بیمارستان در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی, ژوئن 19 سال 2020 است.

مایک Hutchings | ایسنا

برجسته کنترل بیماری در آفریقا و کشور خواست در سراسر این قاره به سطح شیب دار تا تست برای coronavirus گزارش رویترز مدت کوتاهی پس از منطقهای موارد پیشی گرفته 500,000.

“این بیماری همه گیر در حال شتاب گرفتن است” جان Nkengasong سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول یک مجازی اخبار جلسه.

او کشور خواست برای تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت و انجام تست و ردیابی اقدامات است.

تا به امروز بیش از 522,000 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در آفریقا با 12,206 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Africa CDC. —سام مردیت.

هنگ کنگ دعوا جدید خوشه

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی از COVID-19 coronavirus رفت و آمد در یک قطار در هنگ کنگ در 4 آوریل سال 2020 است.

دیل De La ری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

هنگ کنگ مورد ستایش قرار داد به صورت اولیه آن و تهاجمی coronavirus پاسخ این است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با افزایش موارد برای دومین روز متوالی به عنوان شهر گزارش 42 مورد جدید در روز پنج شنبه گزارش رویترز.

این شهر گزارش شده است فقط 1,366 موارد و هفت مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار به هنگ کنگ با توجه به انتخاب. مقامات به سرعت مهر شیوع بدون نیاز به خاموش کردن شهر توسط تست به شدت انجام دقیق تماس ردیابی و جداسازی هر کسی که ممکن است در معرض ویروس.

در نور از مجموعه ای از موارد جدید مقامات گفتند آنها را کلاه تعدادی از مردم در هر جدول در یک رستوران به هشت و بیش از چهار نفر خواهد بود و مجاز به نشستن در یک بار با هم آغاز نیمه شب روز جمعه رویترز گزارش داد. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: کالیفرنیا رمپ تا ظرفیت بیمارستان به عنوان موارد افزایش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>