کارگران آماده ووهان کنفرانس بین المللی و نمایشگاه مرکز در فوریه 4 سال 2020 در ووهان چین. این قابل درک است که طبقه اول و دوم از ووهان کنوانسیون بین المللی و نمایشگاه مرکز تبدیل شده اند به طور موقت بیمارستان با مجموع 1000 تخت که مخصوص استفاده برای درمان بیماران مبتلا به خفیف جدید از نوع coronavirus.

Anadolu Agency | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

3:50 pm: Cathay Pacific تجدید نظر به کارمندان را به مرخصی بدون حقوق

Cathay Pacific به دادگاه تجدید نظر به تمام کارکنان خود را به مدت سه هفته از مرخصی بدون حقوق در میان یک ضربه از تاثیر شیوع کروناویروس.

کارکنان “باید این گزینه را به سه سال از مرخصی بدون حقوق” در دوره بین ماه های مارس 1 و 30 ژوئن شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت به CNBC.

“با در نظر رمان شیوع کروناویروس و همچنین کاهش قابل توجه تقاضا در بازار ما فقط اعلام ظرفیت عظیم کاهش دیروز” بیانیه ای گفت:.

“حفظ نقدی کلیدی برای حفاظت از کسب و کار ما. ما در حال حاضر شده است در نظر گرفتن چند اقدامات برای رسیدن به این. امروز ما با توسل به همه کارکنان برای شرکت در ویژه ترک طرح” هواپیمایی گفت.

3:30 pm: تایوان تعلیق برای ورود به سرزمین اصلی شهروندان چینی

تایوان به طور موقت به حالت تعلیق ورود برای همه سرزمین اصلی شهروندان چینی, موثر, از شنبه.

3:00 pm: مسافران در کشتی کروز در هنگ کنگ در حال آزمایش برای ویروس

بیش از 1800 مسافر یک رویا, کشتی, کشتی لنگر انداخت در هنگ کنگ در حال آزمایش جدید coronavirus پس از برخی از اعضای خدمه گزارش آنها تب و علائم دیگر با توجه به شهر مقامات بهداشتی.

مسافران و خدمه مجاز به رویای جهانی کشتی بدون اجازه مقامات گفت.

بیش از 90 درصد از مسافران هنگ کنگ از ساکنان. کشتی سفر کرده بود از Nansha چین به ویتنام بین Jan. 19-24 — یک گروه از سرزمین اصلی گردشگران چینی در سفر تایید شد, آلوده, به گفته مقامات.

به طور جداگانه شاهزاده Cruises در روز سه شنبه تایید کرد که ده مسافران یک کشتی در ژاپن ویروس.

2:50 pm: سنگاپور می گوید: شیوع ‘بسیار خوب درس’ تنوع در زنجیره تامین

2:20 pm: مدارس در شانگهای به بازگشایی قبل از پایان مارس

1:20 pm: دو مورد جدید در کره جنوبی

1:00 pm: بهداشت و درمان کارگران در هنگ کنگ اعتصاب برای روز سوم

پزشکی کارگران در هنگ کنگ رفت و در اعتصاب برای سومین روز در تلاش برای فشار به دولت شهرستان به تعطیل تمام مرز با سرزمین اصلی چین است.

آنها گفتند که در حال انجام این کار به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در هنگ کنگ که گزارش آن در اولین مرگ ناشی از ویروس است. این شهرستان دارای 18 مورد تایید است.

هنگ کنگ اجرایی کری لام بسته شده است برخی از مرزها و اما در سمت چپ سه باز با این استدلال که برای بستن کامل مرز غیر عملی خواهد بود و تبعیض آمیز با توجه به گزارش رویترز.

12:15 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “همکاری نزدیک” با چین در شیوع

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول دولت از آدرس اتحادیه که ایالات متحده آمریکا است که هماهنگی با دولت چین در شیوع کروناویروس.

“محافظت از آمریکایی ها در قبال سلامت و همچنین به معنی مبارزه با بیماری های عفونی. ما در حال هماهنگی با دولت چین و با همکاری نزدیک با هم در شیوع کروناویروس در چین است. دولت من خواهد شد و تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از شهروندان ما از این تهدید گفت:” بدون دادن جزئیات بیشتر.

کاخ سفید گفت: اوایل این هفته که چین خود را پذیرفته ارائه اجازه می دهد تا کارشناسان ایالات متحده به این کشور به عنوان بخشی از سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای مبارزه با شیوع. قبلا چین را متهم کرد که ایالات متحده از گسترش ترس و وحشت در میان شیوع به جای ارائه کمک.

11:25 am: دومین بیمارستان در ووهان با توجه به پایان خواهد رسید در روز چهارشنبه

دوم از 1600 تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران در ووهان است به پایان خواهد رسید در روز چهارشنبه با توجه به رسانه های دولتی.

که به شرح زیر شهر اولین, 1,000-تخت بیمارستان که تکمیل شد و آغاز پذیرش بیماران در روز دوشنبه. هر دو بيمارستان ساخته شد به سرعت در حدود هفته, روند, تماشا, توسط میلیون ها نفر از بینندگان از طریق زندگی در جریان است.

ووهان نیز تبدیل یکی دیگر از هشت سالن به طور موقت بیمارستان برای دریافت coronavirus بیماران رسانه های دولتی شین هوا گزارش شده است.

را بیشتر تخت های موجود در برخی از هتل ها و مراکز آموزشی استفاده می شود به اعتراف مشکوک و موارد خفیف به گفته مقامات.

10:35 am: یک آمریکایی در میان ده مسافران شاهزاده Cruises کشتی که تست مثبت

یک آمریکایی است که در میان ده مسافران که تست مثبت برای coronavirus شاهزاده Cruises تایید به CNBC.

دیگر آلوده مسافران از استرالیا و ژاپن و هنگ کنگ با توجه به شاهزاده Cruises.

“ما اطلاع داده شد که در میان این نمونه ها است که به اتمام تست 10 نفر آزمایش مثبت برای Coronavirus” شاهزاده Cruises گفت: در یک بیانیه های قبلی پس از اولین مرحله از غربالگری سلامت برای مهمانان و خدمه پردازنده الماس شاهزاده خانم.

وجود دارد بیش از 3,700 مردم پردازنده و حدود نیمی از 2,666 مهمانان از ژاپن بوش کروز گفت.

10:18 am: پروازهای مسافری راه آهن سفر در چین شاقول

پروازهای مسافری در چین به استثنای خارجی پلها کاهش یافت 12.1% در سال در سال از اولین روز از سال جدید قمری سفر دوره (Jan. 10) به بهمن. 4 با توجه به دولت خبرگزاری شین هوا با استناد به چین هوانوردی. برای Feb. 4 به تنهایی رها شد 63.8% این گزارش گفت:.

راه آهن چین اپراتور گفت: در آنلاین پست سه شنبه شب که 1.3 میلیون مسافر در راه آهن سفرهای شد و انتظار می رود که بعد از یک سال در سال کاهش 88.5%. که به دنبال یک قطره از 86.1% به 1.6 میلیون سفر در روز دوشنبه.

سال جدید قمری است و یکی از شلوغ ترین زمان ها برای سفر. در این سال مقامات تشویق مردم به ماندن در خانه در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

10:05 am: چین بازارهای پرش

سرزمین اصلی چین سهام شروع به پریدن کرد برای دومین روز در حال اجرا پس از غوطه وری بیش از 7 درصد در روز دوشنبه در بازگشت خود را به تجارت. شنژن جزء و شنزن کامپوزیت افزایش بیش از 2 درصد و شانگهای کامپوزیت با صعود حدود 1%.

9:45 am: اقتصاد جهانی که بیشتر در معرض خطر در حال حاضر از طول سارس

8:09 am: United Airlines به حالت تعلیق در هنگ کنگ پرواز

هواپیمایی متحده روز سه شنبه گفت: آن را به حالت تعلیق درآورد هنگ کنگ خدمات روز پس از آن قطع آن در سرزمین اصلی چین پرواز به عنوان coronavirus گسترش می یابد. تعلیق شروع می شود در فوریه. 8 خواهد شد و تا آخرین Feb. 20 اما بیشتر تغییرات امکان پذیر است.

یک گارد امنیتی پوشیدن دنده محافظ کنترل درجه حرارت بازدید کننده در ورودی تصادف و اورژانس در شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ به چین در فوریه. از 4 سال 2020 است.

بلومبرگ

8:02 am: چین گزارش مجموع مرگ و میر ناشی از 490 و 24,324 موارد

چین ملی کمیسیون بهداشت گفت که از سه شنبه شب در مجموع 24,324 موارد تایید شده اند و 490 نفر کشته شده اند در کشور است.

وجود 65 اضافی مرگ و میر و همه آنها را از آمد هوبئی استان, کانون شیوع.

7:23 am: هوبئی گزارش 65 اضافی مرگ و میر

هوبئی استان گزارش اضافی 65 کشته و 3,156 موارد جدید مربوط به مرموز coronavirus تا پایان روز سه شنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان در روز چهارشنبه گزارش داد که 479 نفر فوت کرده اند و در مجموع 16,678 موارد تایید شده اند تا کنون. به تاریخ استان — کانون ذات الریه-مانند ویروس — دارای حساب برای بسیاری از مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:24 pm: شیوع هزینه پارک دیزنی 175 میلیون دلار

دیزنی گفته است که انتظار به 175 میلیون دلار رسید اخیر شیوع کروناویروس اگر آن هنگ کنگ و شانگهای دیزنی پارک باقی می ماند بسته به مدت دو ماه. کریستین مک کارتی رئیس امور مالی در دیزنی گفت: این شرکت انتظار دارد تاثیر از 135 میلیون دلار در سه ماهه دوم درآمد عامل از شانگهای پارک و حدود 40 میلیون از بسته شدن از هنگ کنگ پارک.

4:48 pm: Nike انتظار ‘تاثیر مواد’ در عملیات در چین

نایک بسته شده است نیمی از فروشگاه های خود در چین گفت: شیوع را داشته باشد “تاثیر مواد” در عملیات وجود دارد. “این وضعیت فکر نمی شد در آن زمان ما ارائه Q3 راهنمایی در ما Q2 مالی سال 2020 درآمد تماس” شرکت در بیانیه ای گفت. “پویایی همچنان به تکامل و بر این اساس ما خواهد شد با ارائه یک به روز رسانی های عملیاتی و مالی اثرات بر ما Q3 درآمد تماس بگیرید.”

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Nike انتظار ‘تاثیر مواد,’ ویروس هزینه های دیزنی 175 میلیون دلار

— CNBC ویویان Kam, رایان دکتر ruggier برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de