Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Moderna واکسن نامزد طول می کشد ‘مهم’ هشدار آلمان به بحران نشده است

دولت و مقامات وزارت بهداشت در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین بازگشایی اقتصاد و رفع موج دوم از عفونت. در ضمن داروسازی مدرن دریافت “بسیار مهم” تایید FDA برای فاز 2 محاکمات خود را کانديد واکسن. یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 264,111
  • ما موارد: بیش از 1.2 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 73,431

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:58 am: خطوط هوایی اروپا هشدار می دهند این می تواند سال برای تقاضا به گزاف گویی

هر دو IAG — شرکت مادر بریتیش ایرویز Vueling و ایبریا — و AirFrance-KLM انصراف خود را از درآمد پیش بینی برای سال جاری coronavirus همه گیر ایجاد عدم اطمینان در مورد زمانی که سفر را به حالت عادی بازگشت.

“ما در حال برنامه ریزی برای یک معنی بازگشت به سرویس در جولای سال 2020 در اولین بسته کاهش مستندات و محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان” ویلی والش IAG ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت: روز شنبه.

“با این حال ما انتظار نداریم که تقاضای مسافر برای بازیابی به سطح 2019 قبل از 2023 در اولین,” او اضافه شده است.

AirFrance-KLM همچنین هشدار داد که آن را “چندین سال” برای بازگشت به قبل از ویروس تقاضای مسافر.

جزئیات بیشتر در AirFrance-KLM و IAG سه ماهه در نتیجه از CNBC سیلویا عمرو. —Melodie وارنر

8:30 صبح: یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری

یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی ظ مدعیان بیکاری پشتیبانی در هفته گذشته تعداد کل ادعا می کند در سراسر هفت هفته به بیش از 33 میلیون نفر است.

اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود شمارش از 3.05 میلیون. برای مطالعه بیشتر در این مدعیان اطلاعات از CNBC Jeff Cox. —سارا سالیناس

8:12 am: سرمه را آغاز بازگشایی فروشگاه در سرعت به 25 درصد از فروشگاه های برگشت هفته آینده

کول اعلام کرد که بازگشایی فروشگاه در سراسر اضافی 10 متحده در روز دوشنبه داشتن بازگشایی شد در حال حاضر در چهار ایالت آرکانزاس کارولینای جنوبی یوتا و اوکلاهاما — در اوایل این هفته. مدیر عامل میشل Gass گفت: حدود 25 درصد از سرمه فروشگاه باز خواهد شد هفته آینده اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده.

ساعت های عامل تا اطلاع ثانوی خواهد بود به کاهش 11 صبح تا 7 بعد از ظهر این شرکت گفت: وجود خواهد داشت و اختصاصی, خرید ساعت در محل در خطر افراد از جمله حامله مشتریان هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 11 صبح تا ظهر. خرده فروش خواهد بود بستن تمام اتصالات اتاق تا اطلاع ثانوی.

قابل توجه سرمه نیز گفت: هنوز هم خواهد بود و پذیرش آمازون بازده — یک برنامه نورد آن را به همه مکان های سال گذشته در یک بخش جداگانه ای از هر فروشگاه.

کول می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان از جمله macy’s, Nordstrom و شکاف که در حال قرار دادن برنامه در محل به فروشگاه ها را به بالا و در حال اجرا پس از بسیاری از آنها به طور موقت تعطیل در اواسط ماه مارس. آن باقی مانده است دیده می شود اگر خریداران آماده برای بازگشت اما. —توماس لورن

7:41 am: FDA تایید مدرن واکسن برای مطالعه فاز 2

غذا و داروی آمریکا مورد تایید Covid-19 کانديد واکسن از داروسازی مدرن برای ورود به یک فاز 2 دادگاه.

آزمایشی را شامل 600 شرکت کنندگان و غرفه به عنوان یک “گام مهم” نسبت به پتانسیل کامل ترخیص از دسته اول به عنوان اوایل به عنوان سال 2021 ، سهام مدرن رسید در اخبار.

بیشتر بخوانید درباره مدرن را اعلام و آینده محاکمه از CNBC را Feuer. —سارا سالیناس

6:20 am: مقامات آلمانی احتیاط بحران است و هنوز

مقامات آلمانی هشدار داده اند که coronavirus بحران است و هنوز با وجود تلاش های به طور فزاینده ای برای باز کردن آن در اقتصاد و زندگی عمومی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید روند رو به پایین.

“ما در حال زندگی پس از بیماری همه گیر در حال حاضر — و نه ما در زندگی در وسط یک بیماری همه گیر است که با ما خواهد بود در حالی که — حداقل برای این سال و این که بسیار خوش بینانه” Helge براون آنگلا مرکل رئیس ستاد گفت Deutschlandfunk رادیو با توجه به گزارش رویترز.

آلمان ثبت کرده است 168,162 تایید موارد ویروس و 7,275 مرگ و میر کمتری از مرگ و میر نسبت به سایر کشورهای اروپای غربی از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس

در ضمن لارس Schaade, معاون رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت (RKI) از بیماری های عفونی هشدار داد که ممکن بود که این کشور می تواند یک “موج دوم” از عفونت به عنوان محدودیت ها برداشته و “هنگامی که رفتار انسان می شود آرام دوباره به طوری که وجود دارد این است که تعداد بیشتری از انتقال.”

آلمان شروع به لغو محدودیت چند هفته پیش این امکان کوچکتر مغازه ها به بازگشایی شده است. مدارس بازگشایی شد در اوایل این هفته. آنگلا مرکل صدر اعظم راه اندازی کرده است یک “ترمز اضطراری” مکانیسم اجازه می دهد برای تمدید محدودیت در مورد عفونت انتخاب کنید تا دوباره. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه نوشته های ثبت روزانه موارد جدید, انگلستان, اقتصاد می تواند کوچک در 14 ٪ در این سال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>