Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مدرن می گوید همه بیماران تولید آنتی بادی خنثی در آزمایش واکسن

مالزی حامل بودجه AirAsia هدف برای سودآوری سال آینده

AirAsia ارشد اجرایی تونی فرناندز گفت که او اعتماد به نفس خود را از خطوط هوایی به یکی از بالا حمل و بودجه در آسیا می تواند بازگشت به سودآوری در سال 2021.

نظر خود را در آمد و به عنوان خطوط هوایی در سطح جهان در حال مبارزه مالی پس از coronavirus همه گیر ناشی از شیرجه رفتن در سفر هوایی تقاضا است. AirAsia است نه معاف از بحران و هواپیمایی نیز جمع آوری کمک مالی برای بقا به گفته مدیر عامل شرکت.

اما صنعت حمل و نقل هوایی در آسیا بهبود می یابند در یک “خیلی بیشتر پایدار” راه به مقامات تبدیل شده اند “خیلی دقیق” در دست زدن به بیشتر Covid-19 شیوع بیماری با توجه به Fernandes.

“من فکر می کنم که به من اعتماد به نفس زیادی در برخی از صعودی اظهارات,” او اضافه شده است. — ین ن لی

چین قیمت مواد غذایی در ادامه به افزایش در میان تاریخی سیل coronavirus تاثیر

افزایش قیمت مواد غذایی تنها یکی از بسیاری از چالش های جدید چین نیاز به چهره در پی شیوع کروناویروس.

تاریخی سیل در بخش جنوبی کشور و موقت دوباره ظهور coronavirus در تولید عمده بازار در پکن در حال اضافه کردن به سمت بالا فشار به قیمت مواد غذایی افزایش 11.1% در ماه ژوئن از یک سال پیش.

مقامات از نزدیک نظارت بر این جنبه های کلیدی از هزینه زندگی و سیل – برای پیامدهای آن بر ثبات اجتماعی. از منظر کسب و کار افزایش هزینه های مواد غذایی هستند فقط یکی دیگر از عوامل است که در حال حاضر در تلاش رستوران صنعت نیاز به در نظر گرفتن آنها به عنوان نگاه نوآورانه برای فرصت های رشد در دوران اجتماعی فاصله. — ساناز چنگ

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده می توانست نیمی از coronavirus موارد اگر آن را نصف تست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که ایالات متحده می توانست کمتر coronavirus موارد اگر آن را انجام کمتر تست — حتی به عنوان شیوع ادامه به افزایش در سراسر کشور و مرگ و میر شروع به انتخاب کنید تا سرعت.

“فکر می کنم این, اگر ما را نمی, انجام تست به جای تست بیش از 40 میلیون نفر اگر ما نیمی از تست ما که نیمی از موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “اگر ما دیگر شما را کاهش دهد که در نیم ما را دوباره نیمی از آن است. اما سرفصل همیشه تست.”

او گفت که اگر آمریکا نمی test مردم برای Covid-19 سپس شما نمی خواهد که “همه عناوین” چرا که این کشور دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و میر. در حالی که ایالات متحده انجام تست بیشتر از هر کشور دیگری آن را نیز دارای بیشترین مرگ و میر — 136,300 جهان حدود 576,800 مرگ و میر. — نوح Higgins-دان

اسرائیل شاهد تجدید حیات Covid-19 بعد از بازگشایی به سرعت بیش از حد

استاد یائیر Ein-Eli طول می کشد در یک تظاهرات از استفاده مجدد ماسک صورت که تیم تحقیقاتی می گوید می تواند ضد عفونی کردن خود و کشتن coronavirus حیفا در شمال اسرائیل است.

امیر کوهن | ایسنا

اسرائیل آماده بود تا اعلام پیروزی را هنگام دست زدن به آن از Covid-19 بحران در اواسط ماه آوریل است. اما این داستان پایان ندارد وجود دارد.

اسرائیل ممکن است بازگشایی سرعت بیش از حد منتقدان می گویند و این کشور در حال حاضر شاهد تجدید حیات عمده موارد. بسیاری از اسرائیلی ها می گویند آن “فاز دوم” است که به مراتب بدتر از آن برای اولین بار و بارها و استخر و ورزشگاه شروع به تعطیل یک بار دیگر.

ما صحبت کرد و به طیف وسیعی از شهروندان و کارشناسان به شنیدن دیدگاه های خود را در مورد آنچه به خوبی پیش رفته در اسرائیل تا کنون — یعنی آن بیوانفورماتیک و اولیه آن shutdown — و جایی که آن را می تواند بهبود بخشد. —کریستینا فار

CDC می گوید ماسک می تواند این ویروس را تحت کنترل

اگر هر آمریکایی, عینک, ماسک, آن می تواند coronavirus تحت کنترل در عنوان کمی تا یک تا دو ماه گفت: دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Redfield نظرات پس از CDC یک مطالعه منتشر شده در اوایل روز شنبه گفت که سیاستگذاران باید در نظر بگیرید که نیاز به پوشش صورت برای کاهش گسترش coronavirus پس از مطالعه دو میسوری سبک های مو که تا به حال Covid-19 اما نمی تصویب آن را به مشتریان خود.

“زمان حال” رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: در مصاحبه ای با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner. “من فکر می کنم اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من فکر می کنم در چهار شش هشت هفته ما می تواند این بیماری تحت کنترل است.”

در همان مصاحبه Redfield نیز گفت: در حال حاضر افزایش موارد جدید است که احتمالا به دلیل متحده بازگشایی, تلاش, اما این باورند که این می توانست موجب by شمالی که سفر کرده جنوبی در طول هفته از تعطیلات روز یادبود. —خواهد Feuer

مدرن واکسن تولید شده ‘قوی’ پاسخ ایمنی در تمام بیماران شرکت می گوید

بالقوه coronavirus واکسن از مدرن تولید یک “قوی” پاسخ ایمنی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود محاکمه انسان با توجه به تازگی منتشر شده اطلاعات منتشر شده در کارشناسی, New England Journal of Medicine.

در ماه مه این شرکت منتشر شد اطلاعات اولیه از آن در اوایل مرحله آزمایشی, اما آن را فاقد همه داده و آن را تا به حال نشده است کارشناسی نشده است. به تازگی منتشر شده داده ها را فراهم می کند بیشتر امیدوار کننده اطلاعات است که این واکسن ممکن است به برخی از حفاظت در برابر ویروس.

پیش از آن در روز مدرن اعلام کرد این امر شروع آن در اواخر مرحله آزمایشی برای آن واکسن در جولای 27. محاکمه خواهد شد ثبت نام از 30 ، 000 شرکت کنندگان در سراسر 87 مکان با توجه به ClinicalTrials.gov.

این تلاش های مدرن یکی از چندین کار به سمت یک پتانسیل واکسن برای Covid-19. بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. —برکلی لاولیس جونیور

RNC نظر, هوای آزاد, کنوانسیون در میان خونتان فلوریدا موارد

سنبله در coronavirus موارد در فلوریدا قرار دادند جمهوریخواه ملی کنوانسیون سازمان به در نظر گرفتن میزبانی اوت رویداد خارج از منزل, یک کمیته سخنگوی گفت.

به شور و مشورت می آید به عنوان مقامات شده اند دست و پنجه نرم کردن با متعدد تدارکاتی تغییرات از حرکت به محل برگزاری این کنوانسیون در طول ماه. کارشناسان بهداشت و درمان پیدا کرده اند Covid-19 به کمتر احتمال دارد به گسترش در خارج از منزل.

“ما در حال برنامه ریزی برای سناریوهای متعدد و مختلف اقدامات احتیاطی سلامت” گفت: RNC سخنگو. “ما در حال حاضر قرارداد با سالن های مختلف در سراسر Vystar از جمله چند, در بیرون سالن.” —یلنا Dzhanova

Vox Media آماده اخراج به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات اسلامپ منابع می گویند

جیم Bankoff رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بورسی رسانه

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

Vox Media در حال آماده سازی اخراج پس از furloughing حدود 100 نفر از کارکنان در ماه آوریل به عنوان بخشی از ویروس های مربوط به هزینه برش با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

بسیاری از furloughed کارگران که نمی شود خریداری بسته های تحت تاثیر قرار خواهد شد هر چند برخی از کاهش جدید نیز به احتمال زیاد به مردم گفت. Vox درآمد کاهش یافت 40 درصد کوتاه داخلی پیش بینی ها برای سه ماهه دوم است و در سرعت به سقوط 25 درصد کمتر از پیش بینی برای سال.

Vox مدیران جلسه با اتحادیه های کارگری در این هفته به بحث در مورد جایگزین هزینه کاهش و امید به یک قطعنامه روز جمعه. Vox حدود 1200 کارمندان و صاحب وب سایت های رسانه های از جمله SBNation, پیشتر, خوار, آستانه و مجله نیویورک. —الکس شرمن

بهترین خرید نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک

یک مشتری جدید به تلویزیون تحویل داده شده به وسیله نقلیه خود را در بهترین فروشگاه خرید در 23 مارس سال 2020 در ملرس پارک ایلینوی. بهترین خرید بسته شده است همه از آن فروشگاه های خرده فروشی به خریداران برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس (COVID-19) اما اجازه می دهد تا مشتریان برای سفارش آنلاین و یا با استفاده از بهترین فروش نرم افزار و تحویل کالا به وسیله نقلیه خود را در مقابل فروشگاه.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

قبل از بهترین خرید مشتریان گام به فروشگاه آنها در حال حاضر شما باید برای قرار دادن بر روی یک ماسک یا پوشش.

شروع جمعه شرکت نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در تلاش برای نگه داشتن مشتریان جوامع و کارکنان امن, خرید بهترین در انتشار اخبار گفت.

بهترین خرید در حال پیوستن به دیگر خرده فروشان از جمله Costco و اپل که در حال حاضر نیاز به پوشش صورت. بزرگ-جعبه خرده فروش ارائه خواهد شد یک ماسک اگر یک مشتری ندارد و در آن گفت: مشتریان می توانند همچنان به فروشگاه از راه های دیگر مانند منظقه انتخاب کنید و یا در خانه تحویل.

بهترین خرید قبلا متوقف کوتاه الزامی چهره پوشانده اند اما تشویق های خود استفاده کنید. مدیر عامل شرکت Corie بری گفت: ممکن است که مشتریان تا حد زیادی پیروی اما کارکنان نیز در برخورد با مشتریان که نمی خواهید به پوشیدن ماسک و “ترس و سرخوردگی و گاه خصمانه است.” —ملیسا Repko

مرکز صاحبان اجاره پارکینگ خود را در طول ویروس خاموش شدن ناگهانی

یک درایو در سینما تنظیم شده است تا در پارکینگ بروکفیلد پارک مراتع بازار در لان تری کلرادو راست خارج از دنور.

منبع: Kilburn

صاحبان مرکز در حال پیدا کردن راه های خلاقانه برای استفاده از پارکینگ خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس حتی راه اندازی خالی وسعت به عنوان منابع درآمد — خوش آمدید در زمانی که برخی از فروشندگان داخل بازار در حال بسته شدن برای همیشه و یا پرش اجاره.

بروکفیلد خواص اتحاد امضا یک قرارداد با شرکت سرگرمی Kilburn زنده به نوبه خود از پارکینگ در تعدادی از ایالات متحده خود را به مراکز درایو در تئاتر, میزبانی وب, فیلم و مجازی کنسرت. Kilburn به عنوان یک مستاجر به بروکفیلد درست مثل macy’s و یا نایک و پرداخت اجاره به اشغال فضای خارج. میشل اسنایدر این افسر ارشد بازاریابی از بروکفیلد خرده فروشی بازوی گفت: صاحب مال به مقدار زیادی از ایده های دیگر در خط لوله.

دیگر بازار پارکینگ در سراسر کشور به میزبانی کامیون های مواد غذایی در خدمت به عنوان Covid-19 تست سایت و خدمت به عنوان منظقه وانت مقصد در میان دیگر استفاده می کند. برخی از این راه حل می تواند تبدیل به دائم به خصوص اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد بیش از انتظار و مصرف کنندگان محتاط باقی می ماند برای بازدید از فضاهای محصور شده است. —توماس لورن

چه باید بکنید اگر شما از دست رفته خود را بیمه بهداشت و درمان

بیش از 5.4 میلیون نفر بودند که از شغل خود را در میان همه گیر در حال حاضر بیمه, با توجه به یک مطالعه جدید که توسط خانواده های ایالات متحده آمریکا و یک گروه مدافع. برای مقایسه 3.9 میلیون نفر شد بیمه در رکود بزرگ سال های 2008 و 2009.

گرفتن پوشش بهداشت و درمان خود را می تواند پیچیده و گران است. به طور کلی به تازگی گذاشته و بیمه مردم را به سه روش برای دریافت پوشش: کبرا قانون مراقبت مقرون به صرفه یارانه بازار و یا یک برنامه مثل پزشکی یا مدیکر.

در اینجا چگونه به کشف کردن آنچه که بهترین برای شما. —آنی نوا

دلتا طول می کشد 2 میلیارد دلار هزینه در طول بیش از همه گیر هجوم به خطوط هوایی خارجی

خطوط هوایی دلتا’ دیرین استراتژی در نظر گرفتن مخاطرات خارجی حامل است backfiring در این بیماری همه گیر. آتلانتا مبتنی بر حامل گفت: آن زمان بیش از 2 میلیارد دلار هزینه در سه ماهه دوم به دلیل آن soured سرمایه گذاری از جمله در LATAM و Aeromexico دو هواپیمایی که به تازگی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند. همچنین در زمان 200 میلیون دلار هزینه برای آشفتگی در شریک ویرجین آتلانتیک.

دلتا گفت که دولت در این هواپیمایی کشور را ارائه نمی دهد حمایت های مالی مانند 50 میلیارد دلار در وام و مستقیم فدرال کمک های خود را کنار بگذارند برای خطوط هوایی ایالات متحده.

“در حالی که هر یک از این ناامید کننده است هیچ یک از همکاران ما در ایران آماده شد به ارائه دولتی حمایت مالی شبیه به آنچه که وزارت خزانه داری ایالات متحده را با مراقبت عمل می کنند که لازم تصمیم گیری های خود را به بازسازی” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: در یک درآمد تماس سه شنبه. —لسلی Josephs

آمریکا هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد پیش افتادن 60,000 برای اولین بار

ایالات متحده پیشی گرفته و بیش از 60,000 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در روز جمعه بر اساس به طور متوسط از موارد جدید در هر روز بیش از گذشته در هفت روز, با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از یک سوم از ایالات متحده گزارش رکورد روزانه جدید موارد بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به داده ها. بیست متحده آمریکا از جمله فلوریدا و گرجستان را شکست سوابق در روز دوشنبه.

هنگام تنظیم برای اندازه جمعیت فلوریدا در حال حاضر سریعترین رشد شیوع در ایالات متحده به دنبال آریزونا لوئیزیانا و کارولینای جنوبی است.

روزانه به طور متوسط Covid-19 مورد در هر 100,000 ساکنان فلوریدا و آریزونا در حال حاضر در رقابت با نیویورک در طول ارتفاع آن بیماری همه گیر در ماه آوریل با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

با این حال برخی از مقامات دولتی هشدار می دهند که افزایش تست ظرفیت می تواند منحرف کردن آن اعداد. نیویورک نبود قادر به انجام تقریبا به همان اندازه تست در آوریل به عنوان بسیاری از ایالت ها انجام دهید در حال حاضر. —یاس کیم, Nate Rattner

Pelosi لغو خواهد خانه را در ماه اوت به تصویب coronavirus امداد لایحه

نانسی پلوسی گفت: او را به تاخیر و یا لغو این خانه را در ماه اوت زنگ تفریح در صورت نیاز به تایید یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه.

خانه سخنران گفت: او را “کاملا” باید نمایندگان چشم پوشی از یک ماه برنامه ریزی شده در مناطق خود به منظور تصویب کمک های بیشتر به این بیماری همه گیر rampages در جنوب و غرب متحده است. به تصویب بسته کمک های قبل از پایان ماه دموکراتیک برگزار شد و جمهوریخواهان کنترل سنا را به حل و فصل چند عمده مسائل از جمله انقضای 600 $در هر هفته فدرال بیکاری را برای کمک به دولت های ایالتی و محلی و عربستان قصد دارد به پزشکان و کسب و کار مسئولیت حمایت.

به عنوان نرخ بیکاری در ایالات متحده می ایستد بالای 11% میلیون ها نفر از آمریکایی ها به صورت ناگهانی و شیب دار از دست دادن درآمد که اضافی بیکاری بهره مند منقضی می شود در پایان ماه. پلوسی همچنین با هدف تصویب کمک برای اجاره و مالکان به عنوان moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت شروع و به پایان می رسد در سراسر کشور است.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان بازگشت دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد است. اما ایران می تواند پشتیبانی از تنظیمات پایین تر درآمد آستانه دریافت یک محرک چک از دموکرات ها خواهد بود. — یعقوب Pramuk

بالا کارشناسان بیماری های عفونی حمایت به Fauci

Thomas M. فایل جونیور رئیس جمهور از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا گفت: در یک با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تلاش برای بی اعتبار, Dr. Anthony Fauci, یکی از پیشرو صدای در پاسخ این کشور به کوروناویروس “در این لحظه های خطر ناک هستند نگران کننده است.”

کاخ سفید در تلاش است تا فاصله خود را از و بی اعتبار Fauci بیش از آخر هفته گفت: “چند مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در چیزهایی که” با توجه به بیانیه ای برای اولین بار منتشر شده توسط واشنگتن پست.

“دانش تغییرات در طول زمان. است که انتظار می رود” پرونده گفت: در بیانیه خود در حمایت از Fauci.

در ضمن چهار سران سابق از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری متنبه آمریکا و رهبران سیاسی این کشور Covid-19 پاسخ. در یک op-ed در واشنگتن پست سابق CDC مدیران که در خدمت تحت هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه رئیس جمهور نوشت که ایالات متحده در چهره “دو مخالفان” در تلاش خود را برای بازگشایی این کشور: Covid-19 و سیاستمداران و دیگران در تلاش برای تضعیف CDC. — نوح Higgins-دان

Marc Benioff می گوید اگر هر کس در ایالات متحده عینک ماسک برای 3 هفته ‘ما نمی خواهد هر گونه coronavirus’

Marc Benioff که Salesforce از بنیانگذاران و مدیر اجرایی گفت: “CNBC “پول دیوانه” میزبان جیم کرامر که جهانی ماسک صورت استفاده می تواند در نهایت به کروناویروس در آمریکا در عرض چند هفته.

“ماسک بسیار مهم است” Benioff گفت. “اگر هر کس در ایالات متحده عینک ماسک برای 3 هفته — فقط 3 هفته — ما نمی خواهد هر گونه coronavirus چرا که وجود خواهد داشت نه بیشتر گسترش اما مردم نمی خواهند به پوشیدن ماسک.”

Benioff و کرامر آمد و با هم به حمایت از نسل بعدی ماسک چالش های راه اندازی شده توسط pandemic پاسخ ائتلاف XPRIZE همه گیر داد. هشت ماه چالش ارائه می دهد یک 1 میلیون دلار جایزه تقسیم به سه تیم است که می تواند در طراحی یک ماسک صورت که خواهد می پوشند, CNBC تایلر کلیفورد ، —سوزان بلیک

مدرن شروع خواهد شد در اواخر مرحله آزمایش واکسن در دو هفته

مدرن است که در همکاری با موسسه ملی بهداشت و درمان خواهد شد و شروع آن در اواخر مرحله آزمایشی تست اگر یک پتانسیل Covid-19 واکسن در جولای 27, با توجه به ارسال جدید منتشر شده در ClinicalTrials.gov. محاکمه خواهد شد ثبت نام از 30 ، 000 شرکت کنندگان برخی از آنها را دریافت دارونما.

در ماه مه شرکت اطلاعات منتشر شده از آن در مراحل اولیه با آزمایش که نشان داد این واکسن تولید آنتی بادی خنثی است که محققان بر این باورند که لازم است برای ایجاد ایمنی نسبت به ویروس در حداقل هشت شرکت کنندگان است. این واکسن همچنین تولید یک پاسخ ایمنی در تمام شرکت کنندگان است.

این تلاش های مدرن یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای Covid-19 که همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. —برکلی لاولیس جونیور

فرماندار نیویورک می افزاید: چهار متحده به مشاوره سفر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که چهار اضافی متحده — مینه سوتا, New Mexico, اوهایو و ویسکانسین — را ملاقات کرده دولت در سفر مشاوره متریک و مسافران از آن دولت خواهد بود دستور داد به قرنطینه برای 14 روز با توجه به بیانیه ای از کومو ،

وجود دارد در حال حاضر 22 متحده در نیویورک سفر مشورتی که امضا شد در کنار فرمانداران از نیوجرسی و کانکتیکات با توجه به این بیانیه. دلاور حذف شده از لیست.

قرنطینه امر به هر فرد پس از رسیدن از یک دولت با یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان و یا یک دولت با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز نورد متوسط با توجه به سفارش. کومو روز دوشنبه اعلام کرد که دولت را تا سطح شیب دار اجرای آن به منظور استقرار “اجرای تیم” در دولت فرودگاه و بندر مقام در شهر نیویورک است. — نوح Higgins-دان

کوانتاس تنظیم شده است به کاهش تقریبا تمام پروازهای بین المللی تا مارس سال 2021

کوانتاس راه های هوایی است که به طور موثر برش تقریبا تمام پروازهای بین المللی تا مارس سال 2021 تغییرات هواپیمایی موجودی را نشان دهد. استرالیا گل سرسبد حامل تنها حفظ چند پروازها به مقصد نیوزیلند که در حال حاضر هنوز هم پایه تا اواسط ماه اوت این سال است.

شرکت هواپیمایی حذف موجودی برای تمامی مسیرهای بین المللی فراتر از نیوزیلند یک حرکت است که به طور معمول قبل از لغو.

کوانتاس در مارس اعلام کرد که تعلیق همه پروازهای بین المللی تا ماه اکتبر یک پایه دوره که در حال حاضر به نظر می رسد تمدید برای یک سال کامل — و هنوز هم می تواند گسترش بیشتر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به خمیر مسافرت هوایی. هواپیمایی قیمت سهام کاهش یافته است بیش از 50 ٪ در سال به تاریخ.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد در ماه ژوئن بود که بازنشستگی خود را شش بوئینگ 747 هواپیما بلافاصله شش ماه قبل از ابتدا برنامه ریزی شده کاهش 20 درصد از کارکنان خود را و پایه آن دو طبقه Airbus A380s برای سه سال آینده. —ناتاشا Turak

کوچک biopharma شرکت NanoViricides دیدن سقوط سهام در پی CNBC گزارش

به عنوان ویروس پخش شد در چین کوچک biopharma شرکت NanoViricides شروع یک تور مطبوعاتی ادعا می توان به آزمایش های بالینی برای درمان Covid-19.

“آنچه که ما ساخته شده است که در واقع یک Venus flytrap برای ویروس” آنیل دیوان, NanoViricides’ رئیس جمهور و رئیس گفت: در مصاحبه با فاکس کسب و کار در Jan. 23.

رسانه ها ظاهر و منتشر شده در مطبوعات آغاز شده و در اواخر ماه ژانویه گاهی اوقات ظاهر می شود به قرار دادن سهام افزایش. وقتی پرسیده شد که در این مصاحبه در صورتی که واقعیت دیوان کرد و آن را هنوز رتبهدهی نشده است.

سرمایه گذاران در زمان توجه داشته باشید. اخبار فرستاده NanoViricides سهام به طور خلاصه افزایش از 4 دلار به حدود 17 دلار در هر سهم. در پی CNBC گزارش که منتشر شد این سهام سقوط بیش از 10 درصد به کمتر از 7 دلار.

NanoViricides is a 15-year-old مواد مخدر شرکت توسعه مستقر در شلتون, کانکتیکات با درپوش بازار بیش از $77 میلیون در روز دوشنبه.

سرمایه گذاران ممکن است leery از تاریخچه این شرکت. CNBC یافت که این کروناویروس اولین بار نیست سهام این شرکت به ضرب گلوله در طول بهداشت جهانی ترساندن ظاهرا با توجه به منتشر شده در مطبوعات.

این شرکت ساخته شده است اطلاعیه در مورد مواد مخدر تحولات در دیگر بهداشت جهانی می ترساند مانند ابولا آنفولانزای مرغی و آنفولانزای خوکی (H1N1). هر بار سهام این شرکت به نظر می رسد افزایش در اخبار قبل از سقوط.

در یک انبار دفترچه ثبت جولای 9, شرکت نشان آن است که هیچ درآمد و تا به حال هرگز یک نامزد آماده برای آزمایش های بالینی در انسان است.

چگونه است که شرکت در آنجا ماند در کسب و کار بدون هر گونه درآمد? به نظر می رسد بیشتر می شود از صدور سهام جدید از سهام برای سرمایه گذاران است.

در Jan. 24 روز پس از اولین حضور توسط دیوان در فاکس کسب و کار این شرکت اعلام کرد این بسته ارائه عمومی از 2.5 میلیون سهم از سهام.

در ماه مارس این شرکت ثبت شده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به فروش 150 میلیون دلار ارزش سهام در آینده است.

با وجود مطبوعات و رسانه ها حضور در coronavirus دیوان گفت: در یک ایمیل در ماه فوریه این شرکت با تمرکز بر روی بیماری های مختلف.

“اولویت ما باقی مانده است ما منجر نامزد مواد مخدر برای درمان زونا راش. … ما باید منابع محدود است که ما باید عاقلانه اولویت بندی نسبت به ما مواد مخدر برنامه های توسعه موفق” او گفت که در ایمیل. “ما در حال انجام فعالیت برای coronavirus پروژه صرفا از دیدگاه های انسان دوستانه.”

Vyas تایید توسط ایمیل در اواخر ماه آوریل که این باقی مانده درست است. این شرکت نه در پاسخ به CNBC را پیگیری سوال. —جنیفر شلسینگر

ویروس هل دلتا ولز فارگو به نادر سه ماهه زیان

مسافران سایش پوشش صورت در حالی که ایستاده در یک Delta خود چک در کیوسک رونالد ریگان واشنگتن ملی فرودگاه در آرلینگتون ویرجینیا.

درو Angerer | گتی ایماژ

Coronavirus تحت فشار قرار دادند خطوط هوایی دلتا و سیستم بانکی ولز فارگو به نادر فصلنامه ضرر و زیان این شرکت ها گفت: در برخی از اولین گزارش های سه ماهه از آنچه انتظار می رود کثیف فصل درآمد.

Delta نوشته شده در سه ماهه دوم زیان 5.7 میلیارد دلار شرکت هواپیمایی بزرگترین از سال 2008. مسافرت هوایی و تقاضا همه اما متوقف طول در اوج coronavirus خاموش شدن ناگهانی باعث دلتا و سایر حامل های بریده بریده برنامه پرواز و از طریق سوزاندن پول نقد.

ولز فارگو را در سه ماهه دوم از دست دادن خالص $2.4 میلیارد علائم این بانک برای اولین بار پس از بحران مالی است. این شرکت کنار گذاشته $8.4 میلیارد دلار وام از دست دادن ذخایر به بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش سود خود از 51 سنت یک سهم فقط 10 سنت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه درآمد شرکت ها هستند مراتب در طول Covid-19 اینجا کلیک کنید. —سارا سالیناس

3M همکاران با MIT در سریع ارزان, آزمایش آنتی ژن

3M و محققان از موسسه تکنولوژی ماساچوست در حال همکاری برای تولید سریع به طور گسترده ای در دسترس coronavirus آزمایش آنتی ژن این شرکت اعلام کرد.

کنونی آمریکا تست ظرفیت تلاش کرده است به نگه دارید تا با افزایش تقاضا محور با گسترش شیوع بیماری در تعدادی از کشورها از جمله فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا. سریع و مقرون به صرفه و دقیق تست آنتی ژن می تواند کمک به سرعت تشخیص عفونت های جدید و هدف مداخلات بهداشت عمومی.

آنتی ژن تست را می توان با سرعت بیشتری پردازش و کمتر وابسته به زنجیره تامین جهانی از اصطلاح PCR آزمایش های تشخیصی که به عنوان دقیق ترین غربالگری استراتژی در حال حاضر در دسترس است. آنتی ژن تست به طور معمول کمتر حساس تر از تست PCR که بدان معنی است که آنها می تواند در نتیجه منفی کاذب که misdiagnose کسی که در واقع یک عفونت فعال.

“بزرگترین چالش در شیوع شناسایی است که عفونی” هدلی Sikes سرب محقق از دانشگاه MIT تیم گفت: CNBC. “تلاش برای کشف کردن که مسری است و داشتن آنها را جدا. این واقعا چیزی است که ما نیاز داریم.” —خواهد Feuer

ایمنی ممکن است افول تنها پس از دو ماه, u. k., مطالعه می یابد

محققان در کینگز کالج لندن (کلرور پتاسيم) در انگلستان دریافته اند که آنتی بادی پاسخ به coronavirus تمایل به قله سه هفته پس از اولیه شروع علائم, اما پس از آن شروع به پس از به عنوان کمی تا دو یا سه ماه پس از آن معنی است که ایمنی به ویروس می تواند کوتاه زندگی می کردند.

این مطالعه به رهبری دکتر کتی Doores از کلرور پتاسيم از Immunology & میکروبی علوم بررسی سطح آنتی بادی بیش از 90 بيمار مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان در گای و سنت توماس ” NHS foundation trust اجرا می شود که چندین لندن و بیمارستان بین آوریل و ژوئن.

در حالی که 60 درصد از مردم در این مطالعه تا به حال یک “قوی” سطح آنتی بادی به طور متوسط از 23 روز پس از شروع علائم این رقم کاهش یافته و به 16.7 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار 65 روز پس از اولین نشانه از علائم.

Doores گفت که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین سطح آنتی بادی های مورد نیاز برای حفاظت از عفونت است.

“ما نیاز به ادامه برای اندازه گیری آنتی بادی پاسخ در این افراد برای دیدن اگر آنتی بادی عيار در ادامه به رها کردن و یا فلات به یک حالت پایدار,” او گفت:. عيار آنتی بادی اشاره به حضور و مقدار زیادی از آنتی بادی در خون یک فرد. —هالی Ellyatt

هنگ کنگ گزارش 48 موارد جدید به عنوان شهر جنگ جدید خوشه

هنگ کنگ گزارش 48 مورد جدید از coronavirus روز سه شنبه در این شهرستان همچنان دست به گریبان با خوشه ای از عفونت که بسیاری از آنها وابسته به یک سری از رستوران ها با توجه به شهر, مقامات بهداشت و درمان ایسنا گزارش شده است.

“نیمی از موارد گزارش شده امروز باید منابع ناشناخته. آن را بسیار نگران کننده است چرا که این موارد می تواند به راحتی گسترش در جامعه,” دکتر گفت: Chuang Shuk-kwan ارشد سلامت رسمی با توجه به انتخاب.

روز دوشنبه مرکز برای حفاظت از سلامت وزارت بهداشت اعلام کرد 52 جدید تایید موارد است. سلامت سازمان شناسایی رستوران که خوشه اعتقاد به تنبیه و تشویق افرادی که به تازگی بازدید شده آنها را به دنبال تست. همه ساکنان این ساختمان را از افراد آلوده شد با توجه به منابع خود را جمع آوری نمونه برای آزمایش می شود. این شهر در حال حاضر گزارش 1,570 کل موارد.

در پاسخ به گسترش عفونت, هنگ کنگ, خواهد اجرای, جدید, خشن محدودیت در گردهمایی که اثر را در نیمه شب به وقت محلی. محدودیت های جدید نیاز به ماسک بر حمل و نقل عمومی ممنوع رستوران از ارائه ناهار خوردن-در خدمات و محدود کردن تجمعات به چهار نفر. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مناطق برای بازگشت آنلاین در پاییز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>