Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Mnuchin می گوید کسب و کارهای کوچک نباید نگرانی در مورد امداد و کمک های مالی ما موارد بالا 400,000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,446,500
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 82,992
  • ما موارد: بیش از 399,900
  • ما مرگ و میر: حداقل 12,911

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:40 am: وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید دولت نمی خواهد اجرا از پول برای کسب و کارهای کوچک

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز چهارشنبه است که کسب و کارهای کوچک در سراسر ایالات متحده نباید نگرانی در مورد شانس خود را از دریافت کمک مالی از دولت فدرال است.

پرسیده شده توسط CNBC جیم کرامر در مورد کاخ سفید را با کار های کوچک کسب و کار دولت Mnuchin گفت که او با اعتماد به نفس کنگره آمریکا به تصویب بودجه اضافی در بالای اصلی $350 میلیارد دلار در حال حاضر در حال توزیع شده است.

“جیم ما در حال بالا بردن بیش از 2 تریلیون دلار برای ما COVID امداد. ما در حال بالا بردن آن در سراسر منحنی و ما باید فوق العاده ای تقاضا برای ایالات متحده Treasurys,” Mnuchin گفت. “هر کس می خواهد به خرید ایالات متحده Treasurys: این پناهگاه امن است.” —توماس فرانک

9:34 am: داو جهش 300 امتیاز پس از Fauci می گوید ویروس چرخش به احتمال زیاد بعد از این هفته

سهام روز چهارشنبه در میان امیدواریم که تعداد coronavirus موارد شروع به کاهش است. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد بیش از 300 امتیاز در باز یا 1.4 درصد. S&P 500 صعود 1.1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.3%.

در ایالات متحده تعداد روزانه را افزایش می دهد در coronavirus موارد کاهش یافته است از جمعه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. روزانه را افزایش می دهد در جهانی موارد نیز کاهش یافته است پس از آن.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا تعداد مرگ مربوط به کروناویروس در حال حاضر پایین تر از در ابتدا هر چند با توجه وجود دارد باید یک چرخش پس از این هفته. وی افزود: ویروس تلاش ها باید تشدید شود. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:25 am: نقشه متحرک نشان دادن آخرین گسترش coronavirus در سراسر جهان

8:33 am: که در پاسخ به تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی — ‘در حال حاضر زمان’

این است که در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع کمک های مالی خود را اعلام کرد و گفت حرکت مناسب نخواهد بود در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان به عقب کاهش بودجه” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفته مجازی جلسه روز شنبه, رویترز گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه سرزنش سازمان ملل متحد آژانس بهداشت برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از بدن است. —هالی Ellyatt سحر Kopecki برکلی Lovelace

8:22 am: پلوسی و شومر فشار برای اورژانس coronavirus لایحه با حداقل 500 میلیارد دلار بیشتر در کمک

بالا دموکرات ها در کنگره تحت فشار قرار دادند برای یک “موقت” اورژانس coronavirus لایحه شامل حداقل 500 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان متحده و کمک های غذایی و برنامه های.

در بیانیه ای مشترک مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر پشتیبانی یکی دیگر از 250 میلیارد دلار وام به شرکت های کوچک — مبلغ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هدف از طریق تصویب مجلس سنا در روز پنج شنبه. این را اضافه کنید به $350 میلیارد دلار در کمک های تایید شده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار اضطراری بسته گذشت ماه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش کرده است تقاضای بالا برای وام.

دموکرات ها می خواهند عکاسی در قانون برای رفتن بیشتر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ریپ سراسر کشور کشش مراقبت های بهداشتی منابع و بودجه دولت و بستن مدارس و کسب و کار. در اینجا چیزی است که پلوسی و شومر به نام برای. —یعقوب Pramuk

8:07 am: UK ‘ بوریس جانسون ‘در پاسخ به درمان پس از گذراندن یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است اما “بالینی پایدار است.”

صحبت با خبرنگاران یک خیابان داونینگ گفت: جانسون “در پاسخ به درمان” و “است که در ارواح خوب است.”

اما آنها روشن ساخته او “کار نمی کند.”

جانسون بستری شد واحد در سنت توماس ” بیمارستان لندن در روز دوشنبه شب پس از coronavirus علائم بدتر شده است. —هالی Ellyatt

7:21 am: خالی هتل ها تبدیل به کروناویروس قرنطينه اضطراری مسکن به نگه داشتن چراغ’

کنت قرنطینه متل است تصویر کنت واشنگتن در 9 مارس سال 2020 است. برنامه ریزی برای راه اندازی “قرنطینه متل” در آمریکا coronavirus کانون واشنگتن به خشم ساکنان محلی که از ترس آنها خواهد شد در معرض خطر بالای عفونت است.

میشل W. Martin | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کمبود پول نقد و خالی هتل ها در سراسر کشور در حال پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن چراغ با تبدیل خود را به کروناویروس بخش یا مسکن موقت برای گارد ملی و یا خسته پزشکان و پرستاران.

آن را فراهم می کند برخی از درآمد بسیار مورد نیاز برای یک صنعت است که به زانو در آورده این COVID-19 شیوع است که به بیش از 1.4 میلیون نفر در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان است. جهان, ملی, دولت و رهبران محلی را به اعمال مختلف سفر محدودیت توقیف جاذبه های توریستی صادر گسترده پناهگاه در محل سفارشات و حتی مجاز جریمه های سنگین برای افرادی که نمی پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

هتل های بزرگ و کوچک به دنبال راه هایی برای زنده ماندن اقتصادی بی سابقه ای خرید اینترنتی با برخی از پیدا کردن کمک های مالی در دولت مشارکت مسکن خط مقدم پزشکی کارگران و پرسنل نظامی است. —خواهد Feuer اما Newburger

7:13 am: ما اعلام کرد قرارداد با جنرال موتورز برای تولید هواکش

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد اولین قرارداد برای یک تولید با جنرال موتورز تحت دفاع تولید عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد در ماه گذشته. جنگ کره-عصر قانون می تواند نیروی خاص امریکایی, شرکت های تولید مواد هستند که در تامین کوتاه مدت در صورت رشد شیوع.

جنرال موتورز قرارداد به ارزش $489.4 میلیون HHS گفت: در انتشار و ماشین-تولید کننده است و انتظار می رود برای تولید 30,000 فن های استراتژیک ملی ذخایر در ماه اوت.

“جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های در حال کار با سرعت و فوریت برای جلو بازو-خط متخصصان پزشکی با مراقبت های ویژه هواکش آنها نیاز به درمان به طور جدی بیمار, بیماران,” جنرال موتورز در بیانیه ای گفت. “ما باقی می ماند اختصاص داده شده به همکاری با دولت برای اطمینان از آمریکایی نوآوری و تولید نیازهای کشور در طول این جهانی و همه گیر.” —خواهد Feuer

7:05 am: ‘تاج اوراق قرضه’: اینجا چرا آلمان و هلند مخالفت با ایده

6:55 am: تسلا را بریده بریده کارمند پرداخت کردند و کارکنان

SpaceX بنیانگذار Elon Musk به نظر می رسد در یک پست-راه اندازی کنفرانس خبری پس از SpaceX Falcon 9 rocket حمل خدمه فضاپیمای اژدها برداشته در یک uncrewed تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا 2 مارس 2019.

مایک بلیک | ایسنا

تسلا قطع خواهد شد برای پرداخت تمام حقوق و مزایای کارکنان و را کردند ساعتی کارگران تا مارس 4, هنگامی که آن را در نظر دارد برای از سرگیری تولید خودروهای برقی با توجه به یک ایمیل داخلی که کارمندان متعدد مشترک با CNBC. پرداخت کاهش انتظار می رود که در جای خود تا پایان سه ماهه دوم.

سلامت دستورات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مجبور ایلان ماشین الکتریکی شرکت به باد کردن تولید در اصلی آن خودرو کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا.

جدید ریاضتی را دنبال تسلا در سه ماهه اول تولید خودرو و تحویل گزارش که خوشحال و سرمایه گذاران این شرکت گفت: آن را تحویل حدود 88,400 وسایل نقلیه و تولید 103,000 در Q1. تسلا هنوز به خارج هدایت آن به سرمایه گذاران برای سال 2020 گفت: باید آن را “به راحتی بیش از” 500,000 خودرو برای تحویل سال. —Lora Kolodny

6:04 am: روزانه مرگ و میر در اسپانیا افزایش 757 به 14,555 مرگ و میر

تعداد روزانه coronavirus افزایش مرگ و میر در اسپانیا برای دومین روز به عنوان 757 نفر بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت. در روز سه شنبه مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 743 از روز قبل.

تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 14,555 وزارت گفت. به طور کلی تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 146,690 تا از 140,510 روز سه شنبه آن اضافه شده است. —سام مردیت

5:33 am: ما coronavirus موارد بالا 400,000 دو برابر در یک هفته

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 400,000 با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط NBC با 12,864 مرگ و میر در سراسر کشور.

بزرگترین اقتصاد جهان ثبت کرده است تا کنون بیشتر COVID-19 عفونت از هر کشور در سراسر جهان با مجموع تعداد موارد در سراسر کشور در حال حاضر تقریبا پنج بار که از چین — که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. اما مقامات ایالات متحده را مورد سوال که آیا چین گزارش کرده است همه این موارد تایید شده در کشور است.

آمریکا تایید اضافی 169 موارد در میسوری روز چهارشنبه داده های ارائه شده توسط ان بی سی نشان داد مصرف در سراسر کشور تعدادی از عفونت به 400,018. NBC تعداد کمی بالاتر از دانشگاه جانز هاپکینز که شمارش 399,929 موارد که از صبح روز چهارشنبه. —سام مردیت

5:27 am: بازارهای اروپایی کاهش امید به بهبود قریب الوقوع محو

بازارهای اروپایی معامله پایین تر به عنوان خوش بینی بیش از قریب الوقوع بازیابی از coronavirus شروع به محو شدن.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافت 1 ٪ در اوایل تجارت با نفت و گاز سهام ریختن 2.7% منجر به ضرر و زیان در حالی که بخش فن آوری bucked روند به لبه 0.3% بالاتر است.

بازارهای جهانی همچنان به بالا و پایین رفتن در امیدها و نگرانی از این جهت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفتن است. وجود خوش بینی است که این ویروس می تواند شروع به سرعت گسترش آن, اما پایان دادن به شیوع این بیماری به نظر می رسد برخی از راه. —الیوت اسمیت و هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ما coronavirus موارد بالا 400,000; اسپانیا تلفات بالا 14,500

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>