Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Mnuchin دارای $259 میلیارد دلار برای برنامه های تغذیه; Fauci تماس مواد مخدر دادگاه داده ‘خبر خوب’

2:08 pm: تغذیه متعهد به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر تا اشتغال کامل تورم دوباره

فدرال رزرو رنگ دور عکس از شرایط فعلی و متعهد به ادامه آن در طول تاریخ سیاست تهاجمی موضع تا زمانی که آن را راحت است که اقتصاد ایالات متحده است که در پای خود را.

پس این هفته کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو جلسه بانک مرکزی گفت: این امر در حفظ آن زمان نرخ بهره را بین 0% تا 0.25%.

“ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی میان مدت” این کمیته گفت: در آن پست-جلسه بیانیه. “کمیته انتظار دارد که برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.” —Jeff Cox

2:00 pm: بیش از 50 درصد از مراکز با فروشگاه های پیش بینی شده به نزدیک 2021, املاک و مستغلات, خدمات شرکت می گوید

خریداران با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن را از طریق دوباره باز اندرسون بازار در Anderson, South Carolina در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است.

داستین اتاق | بلومبرگ | گتی ایماژ

اولین فروشگاه گروه بسته می شود. سپس پوشاک مغازه ها سعی کنید به لیز خوردن از معاملات. این یکی-دو پانچ است که می تواند باعث یک موج از مراکز بستن برای بیش از 12 ماه آینده.

بیش از 50 ٪ از تمام مراکز لنگر توسط فروشگاه های بزرگ در آمریکا می تواند به طور دائم تا پایان سال 2021 یک گزارش جدید توسط سبز خیابان مشاوران پیش بینی کرد. وجود دارد حدود 1000 مراکز هنوز هم در ایالات متحده و حدود 60 درصد از کسانی که فروشگاه خرده فروشان مانند میسی به عنوان مستاجرین لنگر تجاری املاک و مستغلات شرکت خدمات گفت.

Coronavirus همه گیر است که ناودان اقتصاد آمریکا بالا بردن سرعت مرگ و فروشگاه. به عنوان Covid-19 مجبور امثال J. C. Penney, macy’s, Nordstrom و Neiman Marcus برای, بسته, فروشگاه, شرایط تبدیل شد و حتی بیشتر نگران کننده برای این در حال حاضر تلاش شرکت. افتادن فروش و یک برآمدگی از بدهی می تواند فشار برخی به ورشکستگی است. تیره و تار به صورت نقدی این خرده فروشان در حال تقلا برای نقدینگی اضافی. بیشتر فروشگاه تعطیلی اجتناب ناپذیر است. و قرار داده است که سطح دیگری از فشار بر بازار ، —توماس لورن

1:52 pm: تعداد زیادی از وام دهندگان به طور موقت تعطیل کردن کسب و کار کوچک امداد وام خزانه داری و SBA اعلام

بزرگ دهندگان ممنوع خواهد شد از اعطای وام از طریق دولت چک حفاظت از برنامه در شب چهارشنبه.

یک بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده: “برای اطمینان از دسترسی به PPP برنامه وام برای کوچکترین دهندگان و مشتریان کسب و کار کوچک شروع در 4 بعد از ظهر امروز به وقت شرق آمریکا از طریق 11:59 p. m. EDT SBA سیستم تنها قبول وام از موسسات وام با دارایی با اندازه کمتر از $1 میلیارد دلار است.

“لطفا توجه داشته باشید, موسسات وام با دارایی با اندازه کمتر از 1 میلیارد دلار هنوز هم قادر خواهد بود برای ارسال PPP وام خارج از این قاب زمان. لطفا توجه داشته باشید که وام دهندگان با دارایی با اندازه بزرگتر از $1 میلیارد دلار خواهد بود قادر به ارائه وام های خارج از امروز 4ساعت -11:59 p. m. EDT این سایت متعلق به زمان پردازش. —Al Lewis

1:44 pm: پرداخت تماس پرش 40 درصد به خریداران ترس میکروب ها به پول نقد و کارت های اعتباری مسترکارت می گوید:

خریداران به طور فزاینده ای پرداخت در راه است که نمی شامل دست زدن به پول نقد و یا توزیع بیش از یک کارت اعتباری به دلیل ترس از coronavirus با توجه به مسترکارت.

اعتبار-کارت غول گزارش 40% پرش در پرداخت تماس — از جمله شیر-به-پرداخت تلفن همراه و پرداخت — در طول سه ماهه اول به عنوان همه گیر جهانی بدتر شده است.

مسترکارت مدیر عامل آجی بنگا گفت: روند بود که رانده شده توسط مصرف کنندگان “به دنبال یک راه سریع برای دریافت در داخل و خارج از فروشگاه های بدون تبادل پول نقد, لمس کردن پایانه ها و یا هر چیز دیگری.”

“ما شاهد افزایش استفاده از تماس معاملات و ما فکر می کنم این روند ادامه خواهد داد و پس از همه گیر” بنگا گفت: در مستر سه ماهه اول درآمد تماس با تحلیلگران. —کیت رونی

1:36 pm: که در حال بررسی است که آیا coronavirus علل نادر, بیماری های التهابی در برخی از کودکان و نوجوانان

کودکان دیده می شود پوشیدن بارانی, دستکش, عینک و facemasks آنها به عنوان منتظر پرواز خود را در Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی در 18 مارس سال 2020 در مانیل فیلیپین است.

عزرا Acayan | گتی ایماژ

سازمان جهانی بهداشت در حال بررسی است که آیا coronavirus باعث می شود برخی از کودکان به منظور توسعه یک نادر بیماری التهابی که مقامات گفت.

مقامات بهداشتی در انگلیس هشدار پزشکان بیش از آخر هفته که Covid-19 می تواند باعث نادر بیماری التهابی در کودکان است. بریتانیا Pediatric Intensive Care جامعه گفت: خدمات بهداشت ملی هشدار داده و آن را به تعداد کمی از کودکان بدحال ارائه با “غیر معمول تصویر بالینی.”

جامعه اشاره کرد که بسیاری از, اما نه همه — از کودکان با علائم جدید التهابی بیماری تشخیص داده شده بود با Covid-19. نوسازی و تشبیه به سندرم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است.

“ما آگاه هستند از این گزارش که از پادشاهی متحده در مورد تعداد کمی از موارد در میان کودکان با این پاسخ التهابی” که منجر دانشمند در Covid-19 دکتر ماریا ون Kerkhove گفت. “ما به دنبال در این کار با ما بالينی شبکه است.”

سندرم شوک سمی است نادر, بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از باکتری به بدن و انتشار مواد سمی و مضر. علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا یک آفتاب سوختگی-مانند راش و آنفولانزا مانند علائم مانند سردرد و گلو درد. —خواهد Feuer, گل یاس, کیم

1:27 pm: Lyft میسازد خاموش 17 درصد از نیروی کار furloughs و صدها نفر دیگر

Lyft است تخمگذار کردن 982 کارکنان و furloughing اضافی 288 در تلاش برای کاهش هزینه های عملیاتی و تنظیم جریان های نقدی با توجه به Covid-19 گیر این شرکت اعلام کرد در یک نظارتی تشکیل پرونده.

Lyft سهام شد تا نزدیک به 4% بعد از ظهر چهارشنبه در میان یک بازار گسترده تر رالی با تشکر از مطالعه از دارو ساز جلعاد نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای برای داروی ضد ویروسی remdesivir در Covid-19 بيمار.

اخراج حساب 17 درصد از نیروی کار شرکت Lyft گفت. Lyft نیز اجرا کرده است کاهش در حقوق و دستمزد پایه برای کارکنان معاف از اخراج و furloughs برای دوازده هفته. حقوق و دستمزد و کاهش آن در ماه مه تشکیل شده است از یک کاهش 30 درصدی برای اجرایی رهبری 20 درصد برای معاون رئیس جمهور و 10% برای تمام دیگر معاف کارکنان Lyft گفت. —Jessica Bursztynsky

1:19 pm: گوگل و اپل انتشار نسخه آزمایشی از coronavirus نرم افزار ردیابی

اپل و گوگل منتشر شد نسخه بتا از خود coronavirus نرم افزار ردیابی.

این نرم افزار قدرت نرم افزار است که آیا “دیجیتال تماس با ردیابی” و یا به عنوان اپل و گوگل آن را “قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی است.” این نرم افزار ارائه خواهد شد اطلاعیه به کاربران است که آنها ممکن است در معرض به کسی که با آلوده Covid-19 coronavirus بدون جمع آوری و یا به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد هویت خود است.

اپل و گوگل هنوز در حال ایجاد برنامه های. بلکه آنها در صنعت ساختمان به بازار پیشرو سیستم عامل گوشی های هوشمند iOS و اندروید برای فعال کردن برنامه ها برای استفاده از بلوتوث سیگنال برای تعیین فاصله آنها از گوشی های دیگر. اگر یک فرد آزمایش مثبت با Covid-19 آنها می توانید با استفاده از این نرم افزار برای ارسال اطلاعیه به گوشی های دیگر که آمده اند در فاصله معینی گفتن صاحبان این گوشی تست کنید.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال انتظار برای دانلود این نرم افزار برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در ماه های آینده. —Kif Leswing

1:13 pm: Fiesta رستوران گروه بازگشت 15 میلیون دلار در کسب و کار کوچک وام های نجات, به اشتراک گذاری, افزایش 20%

منبع: تاکو خانه کوچک

1:05 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید NYC subway سیستم منزجر کننده است و رو به وخامت سفارشات تمیز کردن برنامه

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که او سفارش شهر نیویورک مترو اقتدار به منظور توسعه یک طرح برای تمام قطار پس از گزارش می دهد که سیستم مترو رو به وخامت گذاشته قطار پر شده با افراد بی خانمان و جرم و جنایت گسترش.

کومو گفت: او را دیدم تصاویر در اخبار روزانه از قطار که کثیف و منزجر کننده بود و افراد بی خانمان زندگی می کنند بر روی آنها را با تمام اموال خود را. او افزود که برخی از جرایم را افزایش داده اند با وجود 90% کاهش در ridership میان Covid-19 شیوع.

“و آن را نه فقط اخبار روزانه عکس آن منعکس شده است در مطبوعات و آنچه مردم گفته اند که وخامت شرایط در مترو” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت که او دستور داد که حمل و نقل متروپولیتن به ارائه طرح توسط پنج شنبه در چگونه آنها قصد ضد عفونی کردن هر قطار در هر شب برای محافظت از رفت و آمد کارگران ضروری.

“هر کارگر ضروری است که نشان می دهد و می شود در یک قطار باید بدانند که قطار ضد عفونی شب قبل” کومو گفت. —نوح Higgins-دان کوین Breuninger

12:54 pm: سهام گسترش موج با داو محوری 600 امتیاز به جلسه بالا

12:46 pm: Mnuchin می گوید او رزرو $259 میلیارد برای اضافه کردن به تغذیه coronavirus برنامه های وام دهی

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید مشاور ارشد Ivanka Trump, گوش دادن در شرق اتاق رویداد برجسته چک Protection Program (PPP) وام برای کسب و کارهای کوچک منفی تحت تاثیر این بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 28 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: او به نگه داشتن برخی از $259 میلیارد دلار ارزش coronavirus کمک سرمایه در ذخیره جدید و یا گسترش فدرال رزرو برنامه های وام دهی اما نه با توجه به کمکهای بیشتر به شرکت های هواپیمایی در حال حاضر.

Mnuchin به خبرنگاران گفت: در طول یک اخبار تصویری جلسه که همه از تخصیص نیافته سرمایه را به گسترده مبتنی بر تغذیه برنامه های وام دهی.

“من نمی خواهم به اختصاص دادن تمام پول به جلو” Mnuchin گفت: در زوم چت. “من می خواستم به ترک برخی در رزرو به ببینید که چگونه هر یک از این برنامه ها را به دیدن اگر برنامه نیاز به پول بیشتر و برای دیدن اگر ما نیاز به انجام برنامه های بیشتر.” —رادیو فردا

12:38 pm: بریتانیا دوم-بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا, آمار و ارقام جدید نشان می دهد

بریتانیا در حال حاضر در اروپا دوم-بالاترین رسمی مرگ و میر از این رمان coronavirus گیر با توجه به آمار و ارقام جدید در روز شنبه در پوشش مرگ و میر در تمام تنظیمات از جمله در خانه های سالمندان.

برخی از 26,097 نفر پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به عنوان از آوریل 28 در 1600 GMT بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفت. این بدان معناست که انگلستان تا به حال بیشتر Covid-19 مرگ و میر ناشی از فرانسه و اسپانیا گزارش کرده اند.

“این بیشتر اطلاعات کامل را در اختیار ما کاملتر و بیشتر به تاریخ تصویر از مرگ و میر در انگلستان و اطلاع رسانی خواهد شد دولت رویکرد به عنوان ما همچنان به محافظت از مردم” ایوان دویل مدیر پزشکی در PHE گفت.

اگر چه بین المللی و مقایسه آنها دشوار است به آمار و ارقام جدید تایید بریتانیا جایی در میان کشورهای اروپایی بدترین سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. —رادیو فردا

12:30 pm: Dr. Anthony Fauci می گوید اطلاعات از remdesivir مواد مخدر دادگاه نشان می دهد ‘بسیار خوب, اخبار’

Dr. Anthony Fauci (L) مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند و بعد به پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز D-LA در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن DC در 29 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت که داده ها را از یک coronavirus مواد مخدر, تست های آزمایشی علوم جلعاد’ داروی ضد ویروسی remdesivir نشان داد “بسیار خبر خوبی است.”

صحبت با خبرنگاران از کاخ سفید Fauci گفت: به او گفته شد داده ها از آزمون نشان داد “روشنی اثر مثبت در کاهش زمان بهبود می یابند.”

آمریکا مقامات بهداشت در حال انتظار برای انتشار کامل نتایج یک داروی آزمایشی انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بعد شنبه. Gilead Sciences اعلام کرد در روز قبل از آن که مطالعه کرده بود ملاقات اولیه آن پایانی ندارد و ارائه اطلاعات بیشتر است. —برکلی لاولیس جونیور

12:19 pm: استارباکس قصد دارد برای شروع بازگشایی ما مکان های هفته آینده. در اینجا چیزی است که مشتریان می توانند انتظار

استارباکس مدیر عامل کوین جانسون دقیق چگونه قهوه زنجیره ای قصد دارد به کار ایالات متحده کافه ها. آن را به عنوان حرکت به بازگشایی “تعداد قابل توجهی” از فروشگاه ها در هفته آینده.

تقریبا نیمی از استارباکس’ شرکت ایالات متحده اداره می شود مکان های بسته هستند. کسانی که باقی مانده اند باز در طول همه گیر داشته اند drive-thru تنها خدمات جانسون گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

جانسون گفت: استارباکس قصد دارد به بیش از 90% از شرکت خود عمل ایالات متحده در مکان های باز در اوایل ماه ژوئن است.

به عنوان کافه ها بازگشایی جانسون گفت: آنها آغاز خواهد شد به ارائه سفارش های تلفن همراه برای وانت.

“و در این وانت ما یک تماس-کمتر handoff که در entryway,” او گفت:. “و در موارد دیگر ما همراه سفارش برای درایو از طریق.”

موبایل سفارش نیز گسترش خواهد یافت برای منظقه وانت, او گفت:. و در برخی از شهرستانها که در آن می توان آن را با خیال راحت برو سفارش ارائه می شود می تواند او اضافه شده است. —کوین Stankiewicz

12:06 pm: مجلس نانسی پلوسی می گوید آمریکایی ها آماده برای رفتن به عقب در عین حال

به عنوان بخش هایی از ایالات متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در طول coronavirus همه گیر مجلس نانسی پلوسی گفت سنجی پیدا کردن آمریکایی ها نمی خواهند به حرکت بیش از حد به سرعت به بازگشت به زندگی عادی است.

“نظر سنجی نشان می دهد که آمریکا مردم عاقل تر از هر کسی به شدت 6 به 1 و 7 به 1 می گویند که ما باید نه بیرون رفتن وجود دارد هر چه زودتر از آماده و می گویند که ما نباید end اجتماعی فاصله به دلیل خطرات به سلامت خود” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: CNBC Jim Cramer.

بیشتر فرمانداران جمهوریخواه و اعضای کنگره را آشفته برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد – با وجود مداوم خطر بهداشت عمومی در ایالات متحده به عنوان Covid-19 موارد بالا 1 میلیون. پلوسی گفت: حرکت بیش از حد به زودی می تواند به خطر اندازد پیشرفت های ساخته شده توسط جداسازی آمریکایی ها در هفته های اخیر.

“ما باید مراقب باشید چون ما به هدر رفتن سرمایه گذاری ما در حال حاضر ساخته شده است در نگه داشتن مردم در خانه امن” او گفت:.

حدود سه چهارم یا 73 درصد از رای دهندگان می گویند که ایالات متحده باید حفظ اجتماعی فاصله حتی اگر آن لطمه می زند و اقتصاد با توجه به سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی انجام شده بیش از آخر هفته. یکی دیگر از ٪ 15 گفت: آمریکا باید متوقف جدا برای کمک به اقتصاد است.

در ضمن 80 درصد از پاسخ دهندگان به اواسط مارس بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی گفت: پناهگاه در محل اقدامات لازم را برای محافظت از مردم است. —یعقوب Pramuk

11:49 am: بیش از یک سوم از جمعیت زندگی می کنند در ایالات متحده هستند که بخشی از بازگشایی و یا به زودی خواهد شد

جینی دندانه مذاکرات به یک مشتری در سراسر اتاق به عنوان او می شود یک مانیکور از سالی لو و پدیکور از تام دین در ناخن توربو در طول مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار و رستوران ها از بیماری کروناویروس (COVID-19) محدودیت در دولت در رزول گرجستان در مارس 24 سال 2020 است.

بیتا Honarvar | ایسنا

اقتصادی درب haltingly است creaking باز

با توجه به بررسی برنامه های دولت توسط CNBC, 13 متحده در حال حاضر بخشی از بازگشایی شد و دیگری 7 اعلام کرده اند یک تاریخ برای انجام این کار در هفته آینده یا بیشتر. در همه CNBC را تجزیه و تحلیل می یابد 118 میلیون آمریکایی یا کمی بیش از یک سوم از جمعیت در حال زندگی در کشورهای که بخشی از بازگشایی و یا به زودی خواهد شد.

در حالی که بازگشایی طرح موجب نگرانی است که آنها بیش از حد به زودی و حمل خطر احتمالی دور جدیدی از سرایت آنها همچنین ارائه امکان, اگر, موفق, از, سریعتر, اقتصادی ارتجاعی تر از پیش بینی است.

گرجستان با 10.6 میلیون نفر است که بزرگترین دولت به بخشی از بازگشایی پس از تنسی و ایندیانا است. در همه 58 میلیون آمریکایی یا حدود 18 درصد از جمعیت زندگی می کنند در ایالات متحده است که در حال حاضر بخشی از بازگشایی شد. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ زده شد با انتقاد از دادن مجوز به ورزشگاه تو سرو و رستوران ها برای باز کردن این هفته هر چند آنها هنوز هم باید پایبند به اجتماعی-دورى قوانین.

در میان این کشورها تنظیم برای بازگشایی به زودی تگزاس خواهد بود که بزرگترین آن 28 میلیون نفر. فرماندار گرگ ابوت در جمعه مجموعه, آوریل 1 برای بخشی از بازگشایی. طرح خود را اجازه می دهد تا تمام فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز به بازگشایی در 25 درصد از ظرفیت. کسب و کار در استان ها با چند coronavirus موارد می تواند به 50 ٪ از ظرفیت. —استیو Liesman, Caitlyn Freda

11:38 am: 8 ماه ‘ساختار مستندات’ می تواند نصف خسارت اقتصادی از coronavirus تحقیقات ادعا

اجرای هشت ماه “ساختار مستندات” می تواند نصف اقتصادی تخریب است که می تواند ساخته شده توسط Covid-19 اگر هیچ اجتماعی-فاصله اقدامات تحمیل شده بود به گفته محققان از دانشگاه کمبریج و فدرال رزرو.

با توجه به مطالعه منتشر شده در پنج شنبه توسط اقتصاددانان از دانشگاه کمبریج و ایالات متحده فدرال رزرو در هیئت مدیره اقتصادی قیمت از انفعال وقتی که می آید به تشویق اجتماعی فاصله می تواند دو بار به عنوان بالا به عنوان یک “ساختار مستند.”

محققان دریافتند که اعمال هیچ مستند در همه خواهد بود “بسیار خطرناک” اقتصادی خروجی به عنوان گسترش ویروس خواهد رسید و کارگران در بخش های که حیاتی برای حفظ و توسعه اقتصاد کاربردی است.

بدون هر گونه اجتماعی فاصله های هسته ای نیروی کار خواهد بود ضربه سخت و اقتصاد خواهد بود کوچک در قله ماهانه نرخ 30 درصد به صنایع را تحت فشار مطالعه پیش بینی شده است.

محققان ادعا کرد که به منظور حفاظت از اقتصاد به حداکثر هسته ای “کارگران” — کسانی که در صنایع کلیدی مانند مراقبت های بهداشتی مواد غذایی و حمل و نقل — باید جدا از بقیه جمعیت. —چوپان تیلور

11:25 am: Coronavirus تست ارشد می گوید: “به هیچ وجه بر روی زمین’ ما می توانید تست 5 میلیون در روز و با وجود چه تهمت می گوید:

معاون وزیر بهداشت و درمان دریاسالار برت Giroir صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش طی یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کند که ایالات متحده را “به زودی” قادر به تست 5 میلیون نفر برای coronavirus یک روز – اما وجود دارد “به هیچ وجه بر روی زمین” در این کشور می تواند در رسیدن به این هدف با توجه به دولت بالا تست رسمی.

“کاملا وجود دارد هیچ وجه بر روی زمین در این سیاره و یا هر سیاره دیگری که ما می توانیم 20 میلیون آزمون در یک روز و یا حتی پنج میلیون آزمون در روز,” Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت که مسئول دولت تست پاسخ گفت: زمان در یک مصاحبه او صبح روز سه شنبه بود که منتشر شد بعد از آن در شب است. مصاحبه صورت گرفت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد تست.

ایالات متحده قادر خواهد بود برای تست 8 میلیون در هر ماه ممکن است, Giroir گفت: زمان.

Giroir شد در پاسخ به یک مطالعه جدید یافته است. دانشگاه هاروارد با انتشار گزارش هفته گذشته گفت که ایالات متحده نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت حداقل 5 میلیون نفر آزمون در روز در اوایل ماه ژوئن و 20 میلیون در هر روز به اواخر ماه جولای به منظور بازگشایی اقتصاد است. Giroir گفت: زمان ارزیابی است که “برج عاج منطقی معیار” و اضافه کرد که آن را مورد نیاز بر اساس زمان مدل سازی. —خواهد Feuer

11:16 am: یهودی ارتدوکس مراسم تشییع جنازه به خود جلب کرد که هزاران نفر او “کاملا غیر قابل قبول’ شهردار نیویورک می گوید:

عزاداران جمع آوری برای تشییع جنازه فوق العاده ارتدکس حاخام حییم Mertz در ویلیامزبرگ بروکلین در آوریل 28th, 2020.

NBC News

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: مراسم تشییع جنازه برای یک محلی خاخام به خود جلب کرد که هزاران نفر از عزاداران در بروکلین در روز سه شنبه “کاملا غیر قابل قبول” و هشدار داد که مردم می میرند از این رویداد.

“این یک گردهمایی بزرگ دوباره غم انگیز هزاران نفر از مردم. میزان خطر ایجاد شده توسط این نوع از جمع آوری فوق العاده … مردم خواهد مرد به دلیل آن که می رود در برابر همه ارزش” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

پلیس نمی موضوع هر استنادهای سه شنبه شب به گفته یک سخنگوی پلیس اما این تغییر خواهد کرد. د Blasio و کمیسر پلیس نیویورک درموت شیا گفت آنها انجام می شود هشدار به مردم که نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل و موضوع را احضار و یا دستگیری متخلفان رفتن به جلو. —نوح Higgins-دان

11:08 am: قولنامه فروش مخزن نزدیک به 21 درصد در ماه مارس

فروش خانه در زمان شیرجه رفتن عمیق در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل اندازه اقتصاد و homebuyers و فروشندگان کشیده از به طور معمول شلوغ بهار بازار است.

امضا قرارداد برای خرید خانه های موجود به عنوان قولنامه فروش کاهش یافت و 20.8 درصد در مقایسه با فوریه و 16.3 درصد کاهش سالانه با توجه به انجمن ملی از Realtors.

منطقه ای انتظار کاهش فروش 14.5 درصد در غرب, برای این ماه و 11 درصد کمتر از یک سال پیش. در میانه فروش کاهش 22% ماهانه و 12.4 درصد در سال است. در جنوب فروش کاهش یافته است 19.5% این هفته و 17.8 درصد در سال و در غرب آنها کاهش 26.8% هفتگی و 21.5 درصد در مقایسه با یک سال پیش. —Trulia

10:44 am: شما ممکن است قادر به دریافت بیشتر پول کمک با توجه به همه گیر

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری آن را ممکن است به پرداخت برای دانش آموزان به مذاکره با دانشکده ها برای پول بیشتر نسبت به شهریه. این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیاری از خانواده های آمریکایی در مواجهه با مشکلات مالی. کالج ها نیز در مورد سقوط آنها ثبت نام است که احتمال دارد به رها کردن. بسیاری در حال حاضر به تمدید تصمیم روز برای ورودی سال اول ژوئن 1 از 1 مه.

این بدان معناست که کالج ها ممکن است بیشتر مایل به “بله” گفتن به درخواست های کمک مالی و پول کمک هزینه تحصیلی برای هر دو جدید و بازگشت دانش آموزان گفت: Shannon Vasconcelos, که با این نسخهها کار با دانشجویان سال اول ورودی خود و خانواده خود را به عنوان مدیر کالج سرمایه گذاری در افق روشن کالج مربی. او همچنین معاون سابق مدیر کمک های مالی در دانشگاه تافتز.

وجود دارد تاکتیک های مختلف برای گرفتن پول بیشتر بسته به آن است که آیا بر اساس نیاز کمک های مالی و یا بر اساس شایستگی پول کمک هزینه تحصیلی. در اینجا برخی از راه هایی را امتحان کنید و گرفتن برخی از کمک. —میشل فاکس

10:40 am: قول داده از مواد مخدر محاکمه “آغاز پایان کابوس واقعی’ کرامر می گوید:

CNBC جیم کرامر گفت: اخبار مثبت از علوم جلعاد در مورد یک درمان بالقوه برای coronavirus نقطه عطفی در مبارزه با Covid-19. “آنچه که از نظر من این به عنوان آغاز پایان کابوس واقعی است که آن را یک حکم اعدام” کرامر گفت: “Squawk Box.”

کرامر گفت: وجود یک واقعا موثر برای درمان Covid-19 را گسترده منافع مردم چگونه رفتار می کنند.

“شما از بین بردن ترس از تبدیل شدن به یک جامعه است که آن را وحشتناک به جمع,” کرامر گفت. “در حال حاضر ما می دانیم که جمعیت هنوز هم بد است. ما می دانیم که ما را مجبور به پوشیدن ماسک. … اما شما را خاموش حکم اعدام, و من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد این است که مردم روش زندگی بسیار متفاوت است. و به همین دلیل من فکر می کنم آن را کاملا واقع گرایانه برای داو به بالا برود.” —کوین Stankiewicz

10:35 am: نیویورک آغاز می شود آنتی بادی آزمایش برای سلامت کارگران و اولین پاسخ

شهر نیویورک ارائه خواهد شد رایگان coronavirus تست آنتی بادی به بیش از 150 ، 000 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از شیوع برای تعیین اگر آنها به احتمال زیاد آلوده شده است با Covid-19 و بازیافت, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“تست آنتی بادی به ارمغان می آورد به جدول و هدف ما این است که برای رسیدن به بسیاری از مردم که می خواهم به استفاده از آن را به صورت داوطلبانه و البته” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

یک تست آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی در معرض شده است و یا به طور بالقوه تا به حال coronavirus و توسعه آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. آن را تضمین نمی کند مصونیت اما پزشکان می گویند یک مثبت آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که یک بیمار ممکن است برخی از سطح از حفاظت در برابر عفونت مجدد. —نوح Higgins-Dunn, گل یاس, کیم

10:31 am: دکتر اسکات Gottlieb می بیند میلیون دوز واکسن آماده برای تست این سقوط

میلیون دوز از coronavirus واکسن می تواند در دسترس در پاییز برای استفاده در آزمایشات انسانی دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز چهارشنبه.

آن می تواند “به اندازه کافی برای استفاده در مقیاس بزرگ مطالعات اگر شما یک شیوع در آمریکا شهر که در آن شما ممکن است با استقرار این واکسن در يک پروتکل,” او گفت:.

امید خواهد بود به تلاش برای جلوگیری از شیوع و “اعتبارسنجی یا نه واکسن واقعا بی خطر و موثر برای توده تلقیح جمعیت” سابق FDA رئیس توضیح داد. —کوین Stankiewicz

10:13 am: Pizza Hut تسریع انتقال دور از ناهار خوردن در خرید و فروش

کلبه پیتزا هم فروش فروشگاه افت 11 درصد در طول سه ماه اول سال, اما این شرکت های دیجیتال و تحویل فروش پررونق است.

در سال های اخیر, Pizza Hut شده است تلاش برای ریختن شهرت خود را با مصرف کنندگان به عنوان یک شام خوردن در پیتزا زنجیره ای و رشد فروش با تمرکز بر روی آن دیجیتال گزینه های مرتب سازی و تحویل.

دیوید گیبس, مدیر اجرایی کلبه پیتزا پدر و مادر یام مارک گفت که این شرکت در حال تجربه “سه سال ارزش تغییرات” تنها در سه ماه. —آملیا Lucas

9:52 am: LabCorp نوسانات به از دست دادن خارج 2020 ارشاد به عنوان coronavirus شیوع راند تا هزینه های

Labcorp مدیر عامل آدم Schechter مذاکرات به عنوان دارو مدیران صنعت و دولت مقامات بهداشت در دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس در Coronavirus بحران در کاخ سفید در روز 4 مارس سال 2020 در واشنگتن,DC.

اریک Baradat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

LabCorp گزارش روز شنبه از دست دادن خالص برای سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سوار کردن هزینه ها و کاهش تقاضا باعث این شرکت به برداشت 2020 راهنمایی.

این شرکت که تولید کننده انواع تست های تشخیصی گفت: شیوع کروناویروس سوار یک 50 تا 55 درصد افت شدید تقاضا برای خدمات تست در پایان سه ماهه در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. که ضربه به تقاضا بود “حاشیه جبران افزایش تقاضا برای COVID-19 آزمون ها” شرکت گفت:, و اضافه کرد که این کاهش حجم به نظر می رسد برای تثبیت شده اند.

LabCorp گفت: این انتظار را برای ضربه زدن به آزمایش تقاضا توسط ramping تا ظرفیت خود را برای انجام Covid-19 تست آنتی بادی به بیش از 200,000 آزمون در روز در اواسط ماه مه. —ویلیام Feuer

9:43 am: بوئینگ سوختگی از طریق $4.3 میلیارد دلار پول نقد به دنبال کاهش 10 درصد از نیروی کار به عنوان coronavirus لطمه می زند و تقاضا

بوئینگ نوشته شده در سه ماهه اول از دست دادن $641 میلیون یکشنبه و گفت: آن سوخته و از طریق $4.3 میلیارد دلار پول نقد در طول سه ماهه اول به عنوان شرکت چهره coronavirus بحران و 13-ماه-بلند پایه از بهترین آن فروش هواپیما 737 Max.

این شرکت گفت که در حال برنامه ریزی برای کاهش تولید هواپیما از جمله 787 Dreamliner و به قطع حقوق و دستمزد در حدود 10 درصد از طریق اقدامات داوطلبانه و “غیر ارادی اخراج به عنوان لازم است.”

بوئینگ تا به حال در مورد 160,000 کارکنان در پایان سال گذشته است. —لسلی Josephs

9:35 am: داو موج بیش از 400 امتیاز به عنوان امتیاز مثبت جلعاد اخبار آسانسور امید برای درمان coronavirus

سهام شروع به پریدن کرد روز شنبه در بازگشت از آمار مثبت از پتانسیل coronavirus درمان از علوم جلعاد در حالی که سرمایه گذاران هضم یک افت شدید در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

میانگین صنعتی داو جونز معامله بیش از 400 امتیاز بالاتر در باز کردن و یا بیش از 1.5%. S&P 500 به 1.9% در حالی که شاخص ترکیبی Nasdaq معامله 2.1% بالاتر است. —فرد ایمبرت, یون لی

9:29 am: نفت جهش بیش از 20% امید اقتصاد را بازگشایی زودتر از انتظار

یک زن با پوشیدن ماسک صورت پیاده روی در اقیانوس جلو در حالی که تانکرهای نفت دیده می شود لنگر در سواحل کالیفرنیا پس از غروب آفتاب در مارس 25 سال 2020 است.

Apu گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قیمت نفت شروع به پریدن کرد بیش از 25 درصد در روز چهارشنبه پس از یک گزارش که نشان داد کوچکتر از حد انتظار ساخت در ایالات متحده موجودی و بر این امید است که اقتصاد دوباره باز خواهد هر چه زودتر از انتظار می رود.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن رسید 26.4% یا $3.26 به تجارت در $15.60 در هر بشکه رسید در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت معامله 11.6 درصد بالاتر در $22.84.

افزایش بالاتر آمد و پس از داده ها از موسسه نفت آمریکا نشان داد که ایالات متحده موجودی نفت خام افزایش 10 میلیون بشکه در هفته به مارس 24 به 510 میلیون بشکه. که کمتر از انتظارات تحلیلگران از ساخت 10.6 میلیون بشکه تخمین زده می شود از رادیو فردا. —Eustance هوانگ, Pippa استیونس

9:07 am: تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول در میان بزرگترین رکود پس از بحران مالی

تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 4.8 درصد در سه ماهه اول با توجه به دولت در شماره شنبه منتشر شد که با ارائه اولین دقیق نگاه اجمالی به اعماق آسیب coronavirus ایجاد اغتشاش در اقتصاد ایالات متحده.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز به حال انتظار می رود اولین برآورد از تولید ناخالص داخلی به نمایش 3.5% انقباض.

این علامت برای اولین بار منفی تولید ناخالص داخلی پس از خواندن 1.1% کاهش در سه ماهه اول سال 2014 و کمترین سطح از 8.4% شیرجه رفتن در Q4 2008 در بدترین بحران مالی است.

بزرگترین خطر برای اقتصاد بودند مخارج مصرف کننده nonresidential ثابت سرمایه گذاری صادرات و موجودی انبار. مسکونی سرمایه گذاری ثابت همراه با گذراندن از هر دو فدرال و دولت های ایالتی کمک به جبران برخی از آسیب. —Jeff Cox

9:00 am: جدید کروناویروس موارد گزارش روزانه توسط منطقه

8:56 am: جلعاد گزارش ‘آمار’ در remdesivir coronavirus مواد مخدر دادگاه

Gilead Sciences گفت: آن آگاه است “مثبت” داده ها از یکی از آن مطالعات به دنبال داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus.

این شرکت داروسازی بود و انتظار می رود در این هفته به انتشار نتایج کارآزمایی بالینی مربوط به بيماران مبتلا به موارد شدید Covid-19. شدید مطالعه “تک دست” معنای آن را نمی خواهد بررسی مواد مخدر در برابر یک گروه کنترل از بیمارانی که دریافت نمی مخدر است.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 217,569 که از صبح روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند تولید یک واکسن برای جلوگیری از این بیماری را به حداقل 12 تا 18 ماه ساخت پیدا کردن یک داروی موثر در درمان زود حتی بیشتر مهم است. —برکلی لاولیس جونیور

8:46 am: بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه را بازیابی قوی به عنوان نرخ آمار یک رکورد جدید کم

شواهد نصب است که homebuyers ممکن است در آینده به بازار پس از تقاضا کاهش یافت و در ماه گذشته با توجه به کوروناویروس.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه افزایش یافت در هفته گذشته اما تشکیلات جدید بکار تجاری تقاضا کاهش یافت و باعث کل حجم برنامه برای کاهش 3.3% این هفته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص.

وام مسکن تقاضا از homebuyers پرید 12 درصد سیگنالینگ بالقوه به نوبه خود در خریدار اعتماد به نفس. حجم بود و هنوز هم 20 درصد پایین تر از همان هفته یک سال پیش. شرکت املاک و مستغلات و لیست وب سایت گزارش شده است بیشتر خریدار تقاضا anecdotally بیش از دو هفته گذشته و برخی از homebuilders می گویند که آنها نیز از دیدن خریداران می آیند. —Trulia

7:57 am: بوئینگ نوشته های سه ماهه از دست دادن $641 میلیون

بوئینگ گزارش سه ماهه اول از دست دادن $641 میلیون دلار به عنوان شرکت چهره هر دو coronavirus و بیش از yearlong پایه آن بهترین فروش هواپیما 737 Max.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای کاهش تولید برخی از هواپیما از جمله 787 Dreamliner.

بوئینگ مواجه است دلتنگ بازار برای هواپیماهای جدید به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا فرو عنوان همه گیر و اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن در حفظ و مسافران خانه. —لسلی Josephs

6:55 am: GE گزارش درآمد را بدتر انتظار می رود در سه ماهه با توجه به همه گیر

General Electric گزارش شیب کاهش در سه ماهه اول درآمد و سود به عنوان غول صنعتی در زمان ضربه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت نوشته شده در مجموع درآمد حاصل از $20.524 میلیارد دلار است که نشان دهنده یک سال بیش از سال کاهش 8٪. جنرال الکتریک صنعتی سود کاهش 46 ٪ در سال بیش از سال به $1.096 میلیارد از $2.017 میلیارد دلار است. در تنظیم هر سهم خود را بر اساس شرکت 5 سنت به دست آورده. که در زیر یک Refinitiv برآورد 8 سنت در هر سهم.

“تاثیر از COVID-19 مادی به چالش کشیده ما سه ماهه اول نتایج به خصوص در حمل و نقل هوایی که در آن ما شاهد یک کاهش چشمگیر در تجاری هوافضا به عنوان ویروس گسترش در سطح جهان در ماه مارس” مدیر عامل لری Culp در بیانیه ای گفت.

Culp گفت: این شرکت eyeing هزینه کاهش بیش از 2 میلیارد دلار همراه با 3 میلیارد دلار به صورت نقدی به حفظ کوسن coronavirus ، جنرال الکتریک انتشار درآمد نیز نشان میدهد که این غول صنعتی انتظار این سه ماهه به بدتر از اول است.

“سه ماهه دوم خواهد بود که برای اولین بار کامل سه ماهه با فشار از COVID-19 و GE انتظار دارد که در آن نتایج مالی را کاهش پی در پی” جنرال الکتریک گفت. —فرد ایمبرت

6:18 am: بسیاری از اسپانیا ویروس تولید مثل نرخ کمتر از 1 سلامت رسمی می گوید

یک مرد با پوشیدن یک ماسک و دستکش پیاده گذشته یک نقاشی دیواری در روستای بوو شمال غربی اسپانیا, در تاریخ 2 آوریل سال 2020 در میان ملی مستند به مبارزه با گسترش COVID-19 coronavirus.

میگوئل Riopa | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تقریبا تمام مناطق از اسپانیا باید یک coronavirus نرخ تولید مثل شناخته شده به عنوان “R”, شماره, زیر, یک, بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت: رویترز گزارش داد. تولید مثل رای اشاره به تعداد افرادی که با یک فرد آلوده به آلوده.

“در حال حاضر تقریبا در تمام مناطق در این کشور دارای تولید مثل شماره های زیر یکی” سیمون به خبرنگاران گفت: در جلسه.

اگر تولید مثل شماره های زیر یکی به طور متوسط او گفت: اسپانیا نمی تواند در نظر گرفتن کاهش تحرک محدودیت. —هالی Ellyatt

5:44 am: روسیه نزدیک 100,000 موارد

پزشکی کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ طول می کشد سواب از یک بیمار در یک کلینیک در سنت پترزبورگ روسیه در 18 مارس سال 2020 است.

پیتر Kovalev | TASS via Getty Images

روسیه در پاسخ به بحران مرکز گزارش 99,939 موارد از شنبه تا اضافی 5,841 موارد در 24 ساعت گذشته.

تعداد کل مرگ و میر گزارش شده نسبتا پایین باقی مانده است اما در 972 مرگ و میر. روسیه می گوید آن را انجام داده است 3.3 میلیون آزمون. روز سه شنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تمدید ملی “افراد درحال آزمایش بدون” ماه از طریق آوریل 11. او همچنین هشدار داد که روسیه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود اوج ویروس. —هالی Ellyatt

5:33 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش می یابد دوباره 325 جدید مرگ و میر

سردخانه کارکنان با پوشیدن ماسک صورت حمل و نقل یک تابوت از COVID-19 coronavirus قربانی در لا Almudena گورستان در مارس 04, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش دوباره دوباره با وزارت بهداشت گزارش 325 مرگ و میر شنبه از 301 گزارش روز قبل از.

به طور کلی مرگ و میر از این ویروس افزایش 453 به 24,275 به عنوان داده های اضافی اضافه شده بود از روز گذشته رویترز گزارش داد.

این کشور در حال حاضر تایید کرده 212, 917 موارد این ویروس در این وزارتخانه گفت: تا 2,144 از روز قبل. —هالی Ellyatt

4:30 pm: مالزی گزارش 94 جدید اما موارد جدید مرگ و میر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>