Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ماساچوست می گوید بسیاری از مسافران به قرنطینه به نیویورک می افزاید متحده به آن سفارش

نیویورک ترک خوردگی بیشتر در مسافران از رفتن به وزارت امور خارجه از مناطق که در آن نقاط شاهد شیب تند افزایش جدید Covid-19 موارد است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اضافه شده هشت جدید متحده به نیویورک سفر مشورتی آوردن مجموع به 16 متحده که از ساکنان که به نیویورک سفر هستند نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود. افزایش سفر مشورتی می آید به عنوان سابق غذا و دارو رئیس دکتر اسکات Gottlieb گفت: او تخمین می زند حدود 25 درصد از ساکنان شهر نیویورک به احتمال زیاد آلوده شده با این ویروس.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 10.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 509,516
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.68 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 129,545

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ماساچوست به نیاز به بازدید کننده از اکثر متحده به خود-قرنطینه

توده. Gov چارلی بیکر می دهد خود را به روز رسانی روزانه در این دولت در تاریخ 26 ژوئن 2020 در بوستون ،

استوارت کاهیل | بوستون هرالد | گتی ایماژ

2:53 p. m. و — ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام کرد که با شروع چهارشنبه ورود مسافران از اکثر متحده خواهد بود دستور به خود قرنطینه برای 14 روز.

بازدید از رود آیلند, کانکتیکات, ورمونت, New Hampshire, مین نیویورک و نیوجرسی معاف هستند از بخشنامه. ضروری زیرساخت های حیاتی کارگران نیز معاف اگر آنها در حال سفر به ماساچوست برای اهداف کار.

ماساچوست شرح زیر است کشورهای دیگر از جمله نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در اجرای محدودیت های مسافرتی در خارج از کشور بازدید کنندگان است. —هانا میلر

ایرباس برای کاهش 15,000 شغل در میان سفر طولانی در صنعت بازیابی

2:49 p. m. و — اروپایی تولید کننده هواپیما ایرباس اعلام کرد این خواهد بود برش 15,000 مشاغل عمدتا در اروپا آسوشیتد پرس گزارش.

“با ترافیک هوایی نمی رود برای بازیابی به قبل از COVID سطوح قبل از 2023 و به طور بالقوه به عنوان اواخر به عنوان 2025 ایرباس در حال حاضر نیاز به اقدامات بیشتری” شرکت در بیانیه ای گفت: با توجه به AP.

این کاهش شغل باید در شروع ماه AP گزارش. در حالی که این شرکت کار خواهد کرد به سمت داوطلبانه کاهش و اوایل بازنشستگی, اخراج نشده اند رد کرد. ایرباس به هواپیماهای تجاری فعالیت های کسب و کار کاهش یافته است حدود 40 درصد از این بیماری همه گیر توقیف توده گردشگری و صنعت هواپیمایی. —سوزان بلیک

CDC نا امید خطوط هوایی آمریکا از سر گرفته خواهد پر پرواز

2:43 p. m. و — رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بیان “قابل توجهی ناامیدی” با خطوط هوایی آمریکا بیش از طرح خود برای از سرگیری کامل پروازهای شروع چهارشنبه.

Redfield گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته که سیاست جدید در حال حاضر تحت عنوان “بررسی انتقادی” در آژانس به عنوان او گفت: آن را نمی کند ارسال پیام حق را به آمریکایی ها در میان یک بیماری همه گیر.

خطوط هوایی آمریکا CNBC گفت که آن را “تزلزل در تعهد ما به امنیت و رفاه مشتریان و اعضای تیم است.”

“ما چندین لایه از حفاظت در محل برای کسانی که پرواز را با ما از جمله های مورد نیاز, چهره, پوشش, پیشرفته, روش های تمیز کردن و قبل از پرواز COVID-19 symptom checklist — و ما در حال فراهم کردن انعطاف پذیری بیشتری برای مشتریان خود را به تغییر برنامه سفر و همچنین” شرکت هواپیمایی گفت. —برکلی لاولیس جونیور

TSA رئیس می گوید: مسافر متوسط چک نیست ادم

یک TSA افسر چک یک ID در یک غربالگری بازرسی در فرودگاه بین المللی اورلاندو.

Paul Hennessy | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

2:04 p. m. و — رئیس اداره امنیت حمل و نقل گفت: دولت فدرال هنوز تصمیم در مورد اینکه آیا به صفحه نمایش مسافران به درجه حرارت بالا و که این روش نه ممکن است موثر ترین در وجین کردن مسافران با Covid-19.

“من می دانم که در صحبت کردن به ما متخصصان پزشکی و صحبت کردن به مراکز کنترل بیماری است که متوسط چک یک تضمین نمی کند که مسافر است که یک درجه حرارت بالا نیز ندارد Covid-19,” Pekoske گفت.

معکوس نیز ممکن است درست است که در آن مسافران می تواند در دماهای اما نه Covid-19. موضوع دیگری است که مسافران ممکن است در تماس نزدیک با یک دیگر در مناطق دیگر از جمله در اجاره اتومبیل دفاتر.

صنعت حمل و نقل هوایی است دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن مسافران و کارکنان امن در همه گیر و اطمینان حاصل شود که مشتریان احساس راحتی پرواز دوباره. خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک در هیئت مدیره و تهدید به آنها را انکار پروازهای اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

در حالی که تقاضای بازگشت از پایین آمار در ماه آوریل آن را هنوز هم خاموش تقریبا 80% از یک سال پیش با توجه به اطلاعات فدرال. —لسلی Josephs

بیشتر کشورهای عقب یا تاخیر reopenings به عنوان موارد صعود

1:30 p. m. ET — بیش از 12 متحده در حال حاضر متوقف شده و یا نورد بازگشایی مجدد برنامه به عنوان به طور متوسط موارد جدید در ایالات متحده شروع به پریدن کرد 40 درصد طی هفته گذشته به حدود 39,750 در هر روز جمعه بر هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد جدید رز دوشنبه 5 ٪ یا بیشتر در 40 متحده در سراسر ایالات متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط. آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا در حال حاضر شاهد به طور متوسط بیش از 5000 مورد جدید در روز.

روز دوشنبه در بیشتر ایالت نورد و یا متوقف بازگشایی مجدد برنامه به عنوان coronavirus موارد همچنان به گسترش در کشورهای در سراسر غرب و جنوب.

آریزونا دولتی mlb توقیف دولت میله ورزشگاه سینما و پارک آب و گفت: دولت سعی خواهد کرد برای بازگشایی کسب و کار در 30 روز. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی روز دوشنبه گفت که دولت را رستوران نمی شود مجاز به رزومه داخل سالن ناهار خوری در روز پنج شنبه به عنوان اصل برنامه ریزی شده و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او ممکن است تصمیم مشابه برای رستوران ها در شهر نیویورک است. —نوح Higgins-دان

ایالات متحده می تواند 100,000 موارد جدید در هر روز می گوید Fauci

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

کوین Dietsch | خبرگزاری گتی ایماژ

1:14 p. m. و — آمریکا “در مجموع کنترل” از کشور شیوع کروناویروس و ملت ممکن است روزانه جدید موارد بالا 100,000 هر روز مگر اینکه عمل گرفته شده است, کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر Anthony Fauci گفت.

“من نمی توانم یک پیش بینی دقیق, اما آن را می شود بسیار نگران کننده” Fauci گفته سناتوران در جلسه برگزار شده توسط سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. “ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم.”

Fauci نظر می آیند یک روز پس از دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت ایالات متحده “راه بیش از حد ویروس” برای کنترل شیوع این بیماری در حال حاضر. —خواهد Feuer

مینه سوتا آمازون انبار کارگران با آلوده شدند Covid-19 در یک نرخ بالاتر از مناطق اطراف آن یادداشت را نشان می دهد

12:50 p. m. و — Coronavirus میزان عفونت در آمازون انبار در مینه سوتا به مراتب بالاتر از جامعه اطراف با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط CNBC.

حداقل 45 کارگران در آمازون و Shakopee تسهیلات شناخته شده به عنوان MSP1 آمد با کروناویروس و در نتیجه میزان عفونت 1.7% با توجه به یادداشتی که برای اولین بار گزارش شده توسط بلومبرگ.

این یادداشت صادر شده در اواسط ماه مه نشان می دهد که عفونت شد و نزدیک به پنج برابر نرخ شهرستانهای اطراف و به مراتب بالاتر از نرخ 0.1% در شهرستان اسکات که در آن MSP1 واقع شده است.

این یادداشت در تضاد آمازون قبلی پیام در مورد میزان عفونت در انبارها. این شرکت قبلا رد اتهامات که در آن انبارها به گسترش این ویروس گفت: “به طور کلی میزان عفونت و افزایش یا کاهش تعداد موارد است که به شدت وابسته به کلی جامعه رای از عفونت است.”

آمازون همچنان ادامه دارد به گزارش جدید کروناویروس موارد در آن امکانات در سراسر کشور از جمله در MSP1 که از شنبه تا گزارش 92 موارد با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. در مجموع 198 coronavirus موارد تایید شده اند در میان آمازون کارگران در سراسر مینه سوتا آژانس گفت. شیوع گزارش شده در سه امکانات دیگر در مینه سوتا است. —آنی پالمر

Fauci می گوید: ویروس جدید در چین صفات آنفولانزای خوکی و آنفلوآنزای همه گیر

12:14 p. m. و — Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: قانونگذاران این گونه جدید از آنفلوآنزا انجام شده توسط خوک ها در چین فنی 2009 H1N1 ویروس و 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

او گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته است که دانشمندان در حال نگه داشتن یک چشم بر روی این ویروس که به آنها تماس بگیرید “G4 EA H1N1.”

“این چیزی است که هنوز در مرحله بررسی است.” آن را “یک تهدید فوری که در آن شما در حال دیدن عفونت, اما این چیزی است که ما نیاز به نگه داشتن چشم ما فقط راه ما در سال 2009 با ظهور آنفولانزای خوکی.”

هر دو H1N1 و 1918 آنفولانزا هر دو در نظر گرفته وحشتناک ویروس ها. Fauci اغلب نسبت به Covid-19 به آنفلوآنزای 1918 تخمین زده شده است که به کشته شدن بین 30 میلیون تا 50 میلیون. —برکلی لاولیس جونیور

نیویورک می افزاید: هشت اضافی متحده به مشاوره سفر

11:48 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: هشت اضافی متحده در حال حاضر ملاقات معیارهای واجد شرایط برای دولت, سفر, مشاوره, نیاز به تمام مسافران عازم نیویورک از این کشورها به قرنطینه برای 14 روز با توجه به آزادی مطبوعات.

اضافی متحده عبارتند از: کالیفرنیا, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی که “باید جامعه قابل توجهی گسترش” با توجه به سفارش.

وجود دارد در حال حاضر 16 متحده است که واجد شرایط برای نیویورک سفر مشورتی که برای اولین بار صادر شده در کنار نیوجرسی و کانکتیکات در ژوئن 24. قرنطینه امر به هر فرد پس از رسیدن از یک دولت با یک تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از هفت روز نورد متوسط یا یک دولت با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز نورد متوسط با توجه به سفارش. —نوح Higgins-دان

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده در ماه ژوئن جهش

زنان با پوشیدن ماسک حمل کیسه های خرید خارج از Jacadi فروشگاه لباس به عنوان شهر حرکت می کند به فاز 2 از بازگشایی زیر محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس در 22 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

10:57 صبح ET — ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش بیش از انتظار می رود در ماه ژوئن به عنوان ایالات متحده آمریکا به عنوان برخی از ماندن در خانه و قرنطینه محدودیت برداشته شد.

در این کنفرانس هیئت شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده رسید به 98.1 برای این ماه در مقایسه با اقتصاددانان انتظار برای خواندن 91 و تا ممکن است از خواندن از 85.9, CNBC فرد ایمبرت گزارش شده است.

“دوباره باز از اقتصاد و بهبود نسبی در نرخ بیکاری کمک به بهبود مصرف کنندگان ارزیابی از شرایط فعلی” لین فرانکو, مدیر ارشد, شاخص های اقتصادی در این کنفرانس هیئت مدیره گفت.

فرانکو اشاره کرد اما “وضعیت حال حاضر شاخص نشان می دهد که شرایط اقتصادی ضعیف باقی می ماند. نگاه به آینده مصرف کنندگان کمتر بدبینانه در مورد چشم انداز کوتاه مدت اما پیش بینی نیست قابل توجه وانت در فعالیت های اقتصادی است.” —تری کالن

حدود 25 درصد از نیویورک به احتمال زیاد آلوده به دکتر Gottlieb می گوید:

10:50 p. m. و — در حدود 25 درصد از مردم در منطقه شهر نیویورک احتمالا آلوده شده است با کروناویروس در حال حاضر سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز سه شنبه.

گوتلیب ذکر یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه توسط محققان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک که پیشنهاد کرد که 19.3 درصد از مردم در این شهرستان قبلا در معرض ویروس از طریق مارس 19.

محققان اشاره کرد که حتی در صورتی که بخشی از مردم coronavirus آنتی بادی آن را هنوز هم خواهد بود و زیر حدود 67 درصد مورد نیاز برای رسیدن به اصطلاح گله ایمنی مورد نیاز است که برای جلوگیری از گسترش ویروس. و دانشمندان هنوز در حال تحقیق در مورد رابطه بین coronavirus آنتی بادی و ایمنی آن همچنان نامشخص است. —ویلیام Feuer

ایالات متحده نقاط داغ در آفتاب کمربند

سازمان ملل متحد کار آژانس برآورد 400 میلیون شغل از دست رفته در سه ماهه دوم با توجه به کروناویروس

9:49 p. m. و — coronavirus همه گیر برآورد شده است که منجر به 14 درصد کاهش جهانی ساعت کار در سه ماهه دوم سال 2020 سازمان بین المللی کار گفت.

این است که معادل 400 میلیون شغل تمام وقت است که مشخص شده یک “افزایش شدید” در آن پیش بینی قبلی از 305 میلیون بالقوه زیان کار است.

سازمان ملل متحد کار آژانس مشخص شده سه سناریو برای بازار کار در نیمه دوم سال 2020 و در “بدبین” مدل آن پیش بینی شده یک 11.9 درصد کاهش ساعت کار معادل 340 میلیون شغل است. —ویکی McKeever

سهام باز مسطح به عنوان وال استریت کاری ادامه داده اند تا بهترین خود را در دهه چهارم

9:35 p. m. و — سهام باز مسطح به عنوان عمده به طور متوسط در حال رهبری برای بزرگترین آنها یک چهارم سود در سال, به گزارش CNBC فرد ایمبرت و مگی فیتزجرالد. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 52 امتیاز و یا 0.2%. S&P 500 و Nasdaq Composite با هر دو ماند در اطراف flatline.

هر دو شاخص Dow و S&P 500 در سرعت خود را برای بهترین عملکرد سه ماهه از سال 1998 افزایش بیش از 16 درصد در هر. ضمن اینکه شاخص Nasdaq Composite شد تا 28.2% سه ماهه به تاریخ و رهبری برای خود بزرگترین فصلی از سال 2001 به دست آوردن. —Melodie وارنر

موارد جدید در ایالات متحده افزایش می یابد

گلدمن ساکس می گوید ملی ماسک دستور می تواند نجات اقتصاد از 5 درصد رسید

9:02 p. m. و — گلدمن ساکس گفت: مشتریان است که در سراسر کشور صورت دستور می تواند هر دو کاهش روزانه نرخ رشد جدید تایید موارد Covid-19 و صرفه جویی در اقتصاد ایالات متحده از در نظر گرفتن 5% تولید ناخالص داخلی رسید در جای اضافی مستندات.

Jan Hatzius گلدمن اقتصاددان ارشد بانک ملی ماسک دستور می تواند در بالا بردن درصد از افرادی که ماسک می پوشند 15 درصد و در بر داشت که حکومت می تواند جایگزینی برای مستندات است که تفریق نزدیک به 5 درصد از رشد تولید ناخالص داخلی. —توماس فرانک

افزایش ناسیونالیسم می تواند منجر به حتی مرگبارتر pandemic, استاد, هشدار

8:22 صبح ET — افزایش ملی گرایی و درون-به دنبال سیاست می تواند منجر به دیگر حتی مرگبارتر همه گیر در آینده با توجه به ایان Goldin, استاد, جهانی شدن و توسعه در دانشگاه آکسفورد.

گلدین که قبلا به عنوان یک مشاور به نلسون ماندلا و سابق معاون رئیس بانک جهانی گفت: CNBC که اگر بیشتر حمایت از تولیدات داخلی ناشی از کوروناویروس بحران جهانی را کشت از خطرات از جمله حتی بزرگتر همه گیر تر بحران های مالی و “جنگ سرد 2.0.”

“ما با یک انتخاب,” او گفت:. “در هر صورت همه گیر به ما می آموزد که بیشتر جهانی در سیاست به توقف بعدی همه گیر به همکاری برای بازگرداندن رشد جهانی و یا ما بیشتر ملی که در این صورت ما در یک مارپیچ رو به پایین.”

Goldin پیش بینی شده است یک بیماری همه گیر برای چندین سال هشدار در سال 2014 کتاب “پروانه نقص” و یک سال 2018 بی بی سی مجموعه ای است که یک بیماری شیوع خواهد بود که به احتمال زیاد باعث از بعد اقتصادی جهانی بحران. —چوپان تیلور

انگلستان بوریس جانسون وعده برای ‘ساخت, ساخت, ساخت’ اعلام افزایش سرمایه گذاری

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در طول یک جلسه توجیهی روزانه به روز رسانی در coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در 10 خیابان داونینگ لندن بریتانیا ژوئن 3 سال 2020 است.

اندرو پارسونز | 10 خیابان داونینگ | کرج

7:34 p. m. و — انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرده است یک برنامه سرمایه گذاری عمومی است که دولت امیدوار است که کمک خواهد کرد که اقتصاد بریتانیا بازیابی از coronavirus بحران است.

“ما همچنان نمی تواند به سادگی به زندانیان از بحران” جانسون گفت که او اعلام کرد £5 میلیارد دلار ($6.15 میلیارد دلار) از هزینه های دولت های مختلف, عمومی پروژه های زیربنایی اعم از بیمارستان ها به جاده ها به مدارس. “ما باید سریع از آنجا که ما در حال حاضر دیده می شود سرگیجه کاهش در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).”

امیدوار به “ساخت, ساخت, ساخت” Johnson, اعلام برنامه های دولت برای افزایش هزینه های زیربنایی و برای کاهش بوروکراسی در اطراف ساخت و ساز و توسعه است. او در مقایسه با طرح خود را به رئیس جمهور سابق ایالات متحده فرانکلین D. روزولت “معامله جدید” برنامه کار می کند در 1930s. –هالی Ellyatt

Fauci, دیگر مقامات بهداشت برای شهادت در کنگره

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci می پوشد یک ماسک صورت در حالی که او منتظر به شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ایالات متحده در ژوئن 23 سال 2020 است.

کوین Dietsch | ایسنا

7:13 p. m. و — کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از اعضای کنگره روز سه شنبه در 10:00.m ET.

Fauci خواهد پیوست توسط دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دریاسالار برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو نیز به شهادت برنامه ریزی شده.

به شنیدن یک “به روز رسانی در پیشرفت نسبت به با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه” برگزار خواهد شد توسط سنا و سلامت کمیته آموزش و پرورش.

تمام چهار مقامات برنامه ریزی شده به صحبت می کنند و شهادت در تمام روز در یک جلسه قبل از اعضای خانه فقط یک هفته پیش زمانی که مقامات ارائه یک نمای کلی ایالات متحده در پاسخ به همه گیری تا کنون و هشدار داده بود که مشکل فصل پاییز. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: جدید آنفلوآنزای سویه موجود در چین; هشدار ‘بدترین است’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum analbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmanulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmegüvenilir mobil ödeme bozdurmaBetnisperabet girişsekabet girişbetnano girişbetgaranti girişbetsat girişGebze Escortekonomikripto parakameralı su tesisatçısı