Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مالزی به سهولت نسبی مستند در روز دوشنبه; مکزیک گزارش 1,515 موارد جدید

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 238,380
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,103,115) اسپانیا (213,435) ایتالیا (207,428) انگلستان (178,685) و فرانسه (167,305).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:32 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:19 am: مالزی را به سهولت نسبی مستند اقدامات در روز دوشنبه

از دوشنبه, مالزی را شل کنید برخی از جزئی مستند اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نخست وزیر Muhyiddin یاسین در روز جمعه اعلام کرد.

کسانی که اقدامات شده اند در محل پس از مارس 18. نخست وزیر گفت که این کشور در حال از دست دادن حدود 2.4 میلیارد مالزی ringgit ($558.5 میلیون) یک روز در طول جزئی مستند با از دست دادن کل برآورد به 63 میلیارد مالزی ringgit ($14.66 میلیارد دلار) تا کنون است.

Muhyiddin گفت: تقریبا در تمام بخش های اقتصادی و فعالیت های کسب و کار اجازه خواهد داشت به سر منوط به شرایط و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد گذاشته شده توسط مقامات. برخی از درون دولت سفر نیز اجازه داده شود او اضافه شده است.

اما, مذهبی, ورزشی و فعالیت های تفریحی که شامل اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع است و مدارس بسته باقی خواهد ماند گفت: نخست وزیر.

مالزی گزارش شده 6,071 coronavirus موارد به عنوان جمعه با 103 مرگ و میر با توجه به آن به وزارت بهداشت. — ین ن لی

ماموران پلیس با بررسی وسایل نقلیه در موانع در روز پنج جنبش کنترل نظم در میان COVID-19 شیوع در کوالا لامپور, مالزی, در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

Mohd داوود | NurPhoto | گتی ایماژ

8:58 am: مکزیک گزارش 1,515 موارد جدید, 113 مرگ و میر بیشتر

مکزیک گزارش 1,515 جدید کروناویروس موارد روز جمعه به وقت محلی در آوردن آن شمارش به 20,739 گزارش “رویترز” با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

وجود دارد 113 اضافی مرگ و میر است که مجموع تلفات به 1,972 پس از وقوع با توجه به گزارش. — ین ن لی

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:08 pm: Dr Fauci نخواهد شهادت در خانه شنوایی در coronavirus پاسخ

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت رسمی دکتر Anthony Fauci مسدود شده بود توسط کاخ سفید از شهادت در یک خانه شنوایی در ایالات متحده coronavirus پاسخ هفته آینده.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در حالی که دولت تلاش می کند برای مبارزه با این بیماری همه گیر “آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات.”

خواندن گزارش کامل در کاخ سفید حرکت از CNBC یعقوب Pramuk اینجا. —کریس Eudaily

4:30 pm: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید دولت ‘روز نه هفته’ به دور از تسهیلات

کالیفرنیا می تواند “روز نه هفته” دور از تغییرات قابل توجهی را به آن پناهگاه و محل سفارش دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

“من احساس می کنم برخی از اعتماد به نفس بیش از این دوره از هفته آینده ما در حال رفتن به قادر به ایجاد برخی از اطلاعیه ها که به مردم اعتماد به نفس بیشتری در توانایی برای کالیفرنیا به عقب بر گردیم در اقتصادی آن پا” Newsom گفت.

مقامات دولت هستند “بسیار نزدیک به ساخت برخی از اطلاعیه ها” که به نفع مردم در خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع از جمله رستوران ها ،

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب و فقط جلوگیری از وسوسه بازگشت و در جمع با مردم در راه که در آن ما می توانید یک افزایش در گسترش ما وجود دارد بسیار زودتر از بسیاری از مردم شاید فکر کنید” Newsom گفت: با توجه به گزارش CNBC نوح Higgins-دان. —Riya Bhattacharjee

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کالیفرنیا می تواند ‘روز’ دور از تسهیلات NBA به تعویق انداختن قرعه کشی درفت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر